AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 7 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Hodnocení 13. série
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tady zakládám téma na hodnocení 13. série Wink

Mě osobně se tato série velice líbila a řadím ji k absolutní špičce co se týká celého seriálu. Hlavní pozitivem je příchod nového Semirového parťáka Bena, který do seriálu přivedl hlavně více humoru, elánu, mladosti a samozřejmě i ženské oko si zřejmě užilo Very Happy

Pokud bych měla označit nejlepší a nejhorší epizody, tak bezkonkurenčně nejlepší byl pilotní díl Na vlastní pěst. Dále se mi líbily díly Pohřbený zaživa, Nevěsta a Muž v pozadí.

Naopak k nejslabším dílům bych přiřadila díly Krkavčí matka a Sebevražedné komando.

Vzhledem k tomu, že většina dílů v této sérii ode mě dostala v hodnocení 1 a pouze dva díly 2, tak musím tuto sérii hodnotit jako velice vydařenou, čemuž odpovídá známka 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
seth


Založen: 07. 12. 2010
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Me osobne se novy partak Ben nelibi...hlasky ktere sou mistama trapne..v situacich ve kterych by to normalni smrtelnik nerekl=) Cela ta nova serie mi pride spis jako ze je to akcni komedialni film...neustale si ze vseho oba utahuji ..vsemu se smeji...=) proste todle neni ta stara dobra kobra =)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nejlepší díl je Pohřbený za živa a Na konci mládí.
1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Jediná neapokalyptická séria s Benom...bohužiaľ Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hodnocení 13. série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma