AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
96%
 96%  [ 31 ]
2
3%
 3%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 32

Návrat (Comeback)
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Tak se nám vrátil Tom. Ale bylo to jinak v celku smutný, jak Tom vzpomínal, a Semir říkal, že dá výpověď. A nebo jak se loučili a pak zase vítali. Smile ale divím se, že byla jenom jedna část. Většinou bývá piloťák na 2 části. Smile a jinak asi nikdo neví, jak se jmenovala písnička, která hrála párkrát v průběhu dílu, že? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To není pilotní film. Je to normální díl Wink Začátek byl zajimavý. Hlášky a akce super. Počátek kvalitní serie se povedl. Jedničku si zaslouží Cool Smile Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
jeden z mojich najobľúbenejších dielov..ked sa Tomík vrátil..kráásna časť Very Happy Smile 1*

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Ano, tahle epizoda mě vždycky dostane. Když Tom Kranich odešel, myslel jsem si, že ho už nikdy neuvidím (i když stojí za to připomenout, že když z Kobry 11 poprvé odcházel, tak v rozhovoru řekl, že je již unavený a pak uvidí...). Návrat Toma Kranicha bylo snad to nejlepší a nejdojemnější, co jsem v Kobře 11 viděl. škoda že tak nedojemně odešel (smrt Andrého byla mnohem dojemnější). Ale už dost těch dojemností - za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl, který stojí zato. Pěkné akce jen mi bylo líto toho nového Schröderova auta. Sad
Schröder: To auto nejelo víc jak 90.
Semir: Tak to vyzkoušíme

Ta bomba v kině, to se jim povedlo.
PLASTELÍNA a závěrečná honička taky krásná.


Všimli jste si, že se nám velice rozrostl vozový park policejních vozidel. Přibyly třeba Mercedesy a Toyota Avensis(nová) Smile Smile

Návrat Toma dal Kobru pěkně dopořádku a návrat udělali velmi hezký.
Tady se nemůže dát nic jiného než 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
To teda jo Arrow luxusní díl plný dobrých akcí a hlášek. Návrat Toma udělali dobře. Musím dát 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Návrat možná není udělán jako pilotní film, avšak v důležitých faktorech se pilotním dílům naprosto vyrovnává a některé snad i převyšuje. A ty nádherné hlášky se musí ocenit. "Na tři jako dřív!" "Tak jo: Tři!" Nebo když Semir na Toma čekal u těch dětí:" Chodí sice trochu později..." Jedná se o dojemný a místy až smutný počin se šťastným koncem. Jednotka jako vyšitá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Abych řekl pravdu, tak předtím než jsem to viděl poprvé jsem od toho čekal víc.
Děj s nějakým Mr. Blackem je nezáživný a ten herec mě ani zdaleka nepřesvědčil.
Akce tady taky nejsou bůh ví jaký až na začátek.
Díky bohu, že tam dali Elenu, která do toho rozhodování určitě patřila. Ale prostě jen dvojka.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Miluju tenhle díl,to v celku vtipné rozhodování,jestli přestřihnout modrý a nebo žlutý drátek a pak krásný dojemný konec,u kterého se
vždycky držím abych ze nerozbrečela,načež moje mamka to tentokrát nevydržela. Very Happy Laughing

Tenhle díl si prostě zaslouží 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
jsem ráda že jsem ten díl stihla a že jsem ho viděla Smile Very Happy
je to fakt suprovej díl Smile..ten příchod Toma je hodně dojemnej, až k rozbrečení Crying or Very sad
ae jinak super akce a hlavně hlášky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
TOM se vratil mno super

nejhorší však na tom je že sem vrati aby se nechal zastřelit Very Happy

btw:videl jsem dřive Na život a na smrt než tenhle díl, ten jsem videl teprve ted jak byl nedavno na nove
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
Tento díl byl nejvíce super, když se vrátil Tom Kranich k dálniční policii zpět, tak Semir byl rád a i spokojen, že ho zase vidí po 2 letech. Mě se tento díl líbil velice moc.

Dávám 1

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Takže se nám vrátil Tom. Dobrý byl začátek, Schroderovo auto bylo super.

1 Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tak práve dnes umna v obývačke odštartoval návrat toma kranicha inak za 1 Wink návrat patrí k mojím naj

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Super díl - Tom se vrátil !!!!! Very Happy Za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Ti nás teda napínali - vrátí se? Nevrátí? Ale my jsme už stejně hned od začátku věděli, že se vrátí Very Happy

Když jsem si teď po delší době pouštěla tenhle díl, tak jsem si uvědomila, že POUZE u tohotu dílu, za celou existenci Kobry, jsem měla husí kůži a cítila jsem neuvěřitelnou radost. Ano, bylo to u scény, kdy se v díle poprvé objevil Tom a kdy pak přišel na služebnu a všichni ho tam vítali. To mě přesvědčilo, že tento díl už je mým srdečním a že je tím nejlepším dílem z celé Kobry 11!.

Nekomentuju akce, hlášky (ale nejde nezmínit úvodní scénu se Schröderem, která mi přišla velmi roztomilá Laughing), děj - já je ani nevnímala, já už jen hltala navrativšího se Toma. Poprvé, co mi přišel díl nějaký krátký a velmi rychle mi utekl Smile

Návrat mého nejoblíbenějšího herce - to nemůže být jiná známka než 1* Exclamation Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Tom je zpátky! Jupíí Smile , výbornej díl, jeden z mým nejoblíbenějších vůbec..., návrat Toma udělali opravdu pěkně a stylově....klidně by episoda Návrat mohla být pilotním filmem, jen by stačilo ji udělat trohu delší.... Smile, líbí se mi ta paralela, jako že se vrátil nejen Tom, ale i Mr. Black Smile, výborně promyšlená zápletka (bombové útoky a nakonec odpoutání pozornosti bombou v kině) a suprové sehrání Toma a Semira a hlášky taky super:"Já radši zmizím, ano?", "Jo, ahoj..." Smile nebo "Stačilo by, kdybys mu hodil jen jeden karton mezi nohy....", "To byl plán B...." Smile

Vítej zpátky, Tome!


Za 1****

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Super díl, Tom se vrátil, jen škoda že se nerozloučili s Janem. Jinak nezapomeňte 9 série na TV fanda od 17.1.2013 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Tomík se vrátil, a všichni jsou šťastný! Ne vážně, taky jsem spokojený. Je to prostě klasické duo, no...

Anelli: Myslíš tu písničku na konci a na začátku v autě??
myslím, že je to totok: http://www.youtube.com/watch?v=75k4vpNWHWw (Blues Brothers - Everybody Need Somebody)

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Návrat (Comeback)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma