AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
80%
 80%  [ 12 ]
2
6%
 6%  [ 1 ]
3
13%
 13%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 15

Pes a kočka (Feuer und Flamme)
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Co říkáte na tento díl? Podle mě, v klidu. x) jsou i lepší, ale v tomhle jsou zase super hlášky. Smile 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
Aneli: - tak tento díl jsem shlédl, byl dost dobrej, ale já se víc těším, až bude v pátek díl Návrat, kde se do Cobry 11 vrací Semirům parťák Tom Kranich, který odešel po smrti Eleny Krügerové v 6.Sérii a po dvou letech se zase vrátil k Semirovi.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Dobrý díl.

Nejprve mě udivilo, že Schröder zase je v rychlém občerstvení. Question

Jinak pořádně zamotaná zápletka a Laura, bez ní by mi bylo líp. Confused Confused

Celkově dávám 1-

Konec série se blíží. Smile . Aspoň příjde Tom ale Richter mi nevadí.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Dílek byl krásnej! Jak byl Jan naštvanej, že mu tak zkazili narozeniny Mad Evil or Very Mad taky by mě to štvalo Evil or Very Mad Laughing jinak celý díl byl plný hlášek jak Semir: "Shubertuv vrah je pryč! moje auto je na šrot! Připadám si jako taková malá atomovka, která je jen takhle před výbuchem!! Evil or Very Mad " Jan : "Semire, notak líkid." Laughing Cool za 1
jj konec se blíži a můj oblíbenec mi zase odejde Sad ale už se taky těším toma Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Ta zápletka s Laurou se mi tam taky moc nelíbila, ale jinak bych radši po boku Semira viděla nadále Jana. Jsou to velice zábavná dvojka, a navíc Tom pak zemře. Sad to se radši neměl vracet vůbec, než takový konec. Jinak nevíte, jestli na NovaCinema, bude pak další a další serie? Smile ted je 3. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
No na tomhle dílu nic moc dobrýho není až na ty krásný auta. 3

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zase tady jezdí dobrý auta, hodně dobrých hlášek a akce. Dávám 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Dobrý díl. Ferrari... Za 1. Mr. Green
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
to ferrari bolo suprové ..som to videl asi 100 krát ..podobný diel bol teraz Kartell tiež s Ferrari za jedna určite

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Celkem zajímavá zápletka.

Laura mi místama taky dost vadila, ale na druhou stranu v závěru hrála docela klíčovou roli, takže v tomto díle měla svou důležitou roli a kdyby tam nebyla, tak už to není ono.

Každopádně se mi nelíbilo chování Jana. Fajn, zkazili mu narozeniny, ale křičet a něco takovým stylem nařizovat staršímu Hottemu. To už na mě bylo ždibek moc. Confused Trošičku chování rozmazleného fracka Mad

Možná mi tam chybělo i více humoru.

Myslím, že tomuto dílu se hodí taková slušná 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Trochu nudný díl, ale zase to bylo napínavé a scéna s Ferrari nebyla vůbec špatná (Semir: Hele, tohle je razení?, Jan: Ne, vyklápění.... Smile ), tu Lauru bych možná vynechal, ale zase to alespoň mělo jiný konec, než jsem předpokládal, takže i tak:

Za 1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Ano, Laura je sice jedna z hlavních postav dílu, ale její faktor otravnosti, občasné nesympatičnosti a machrování (já jsem všude dřív) rozhodně není zanedbatelný a kdyby to bylo jen trochu možný, klidně bych jí ignoroval. Ono to prostě ale nejde. A moc hezká mě taky nepřijde Surprised

Stačí jí vidět a hned si vzpomenu na ten Semirův meltdown, když jim zdrhne maník z audiny. Very Happy
A půlka SRN tehdy věděla, že Jan měl narozky. (ty jsem měl před týdnem taky a taky to nevěděla půlka ČR Very Happy , jestli ono to nebude tím, že mě neukradli Ferrari...)

Název dílu - u nás sice Pes a kočka, ale doslovně Oheň a plameny (mám aspoň ten pocit) - mezi ohněm a zvířaty je docela rozdíl...

--------------------------------------------------
"Co Andrea neví, to ji nerozčiluje" - Jan

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pes a kočka (Feuer und Flamme)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma