AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Susanna von Landitzová (Julia Stinshoff)
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem


SUSANNA von LANDITZ
(vrchní komisařka)


zdroj: alertecobra.info, rtl-now.de

Susanna je dcerou diplomata a pochází ze šlechtického rodu. Vyrůstala v Asii - její otec byl dlouhá léta německým velvyslancem ve spoustě asijských zemí - a nějakou dobu v Madridu. Je neústupná, cílevědomá, spolehlivá, má organizátorský talent a miluje asijskou kuchyni. Je narozená ve znamení štíra. (úprava: SaM)

Oficiální text RTL: Susanna je analytická a vysoce vzdělaná, klade důraz na oblékání a společenské způsoby a umí udržet své emoce na uzdě. Rozhodně není žádná hloupá koza, za kterou ji její partner považuje. Susanna je vzdělaná mladá dáma z dobré rodiny, která se stala policistkou. Práce ji velmi baví, jen kdyby tu nebyly ty neustálé rozmíšky s rozdílným kolegou Traberem. Když jde ale do tuhého, může se na ni Frank spolehnout.


(zdroj: hansenmanagement.de)

JULIA STINSHOFF

datum narození: 27.12.1974
výška: 177 cm
barva vlasů: blond
barva očí: zeleno-hnědá
agentura: hansenmanagement.de
životopis česky: csfd.cz

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Martík


Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dnes se objeví Julia Stinshoff na Nově ve filmu Žralok útočí (v originále Hai Alarm auf Mallorca)!
Nezapomeňte se dívat ve 23.05!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Původní fotky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Fotky, které tu byly před pádem fóra (zcela jistě ne všechny):
____

VIER PFOTEN - Stiftung für Tierschutz, 24.8.2006 (aktualizace 07/2013) (HQ + LQ)

____
Seriál LiebesLeben z roku 2005, promo + stills (aktualizace 06/2013) (HQ + LQ)

____
Neznámé photoshooty (LQ):

____

____
Die großen ProSieben Bundesjugendspiele, 16.9.2006 (LQ)

>> Video.
____
Julia v útulku, 11.6.2007 >> zdroj: http://www.perfectphoto.de/index.php?id=39&tx_ttnews[tt_news]=211&cHash=cb285740690ff999f137bf7d7e275c22 (LQ)

____
Neznámé akce někdy před rokem 2007 Laughing


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nějaké další fotky, některé tu byly (většina v dobré až perfektní kvalitě). Wink Za drtivou většinu díky Becce z Lapiduchu, moc moc moc. Smile
____


Rozhovor pro TV Total z 14.10.2004.
>> VIDEO.
____

24.10.2005



>> VIDEO.
____

____

16.03.2006



>> VIDEO.
____

____

____

____

____
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tak ty fotky, kd eukazuje prsa, ty jsem ještě neviděla, aslyšela o nnich! Ale je to fakt nářez! Shocked Bych nevěřila, že by tohle udělala! Mi už předtím stačily ty černobílý a ještě k tomu tohle! No Julčo! Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
SaM: Teda, většinu těch fotek vůbec neznám! Shocked Hustý! Shocked



Jednou jsi dole, jednou nahoře Laughing Série I., epizoda Most smrti Laughing





_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
to je jedna z herček, která byla v týmu 2 nejlepší a moc dobře hrála po boku Hendrika Duryna

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Ahoj všem, kteří všichni jako já milujete tento Team2. Omlouvám se, ale nastaly jiné povinnosti a času také moc není na hledání novinek apod...

ale časem to napravím, Very Happy , skoukla jsem nedávno pár videoklipů, které jsem sestříhala a chytá mne zase motivace...

tak vyčkejte, a já budu Vám zde uploadovat, ukzovat, inofrmovat o novinkách co se týče této herečky Julie Stinshoff resp. Susanna von Länditz ...resp. seriálu Cobra 11 Team 2 Smile

PS: jestli dovolíte, poupravila bych tu některé příspěvky např. death linky na videa bych odstranila, rozložení fotek trochu pozměním, at nezabírají fotky příliš do strany a nerozšiřují tak o moc tuto stránku

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A ještě doplním Míšu:

Samozřejmě pokud víte také nějaké nové skutečnosti, události atd. o Julii, neváhejte a sdělte nám to! Rozjela se totiž akce: "Najdi něco o Julii a Hendrikovi"! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Fotky s Julií

Společenské, z různých akcí:

Deutscher Fernsehpreis, 11.10.2008


Ze seriálu Vier Frauen und ein Todesfall:


Film Liebe in der Warteschleife:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
NĚCO O TÝMU 2

NASAZENÍ TÝMU 2

Zrození nového týmu zavinili diváci dožadující se stále dalších epizod. Jenže Erdoğan Atalay jich nestačí točit víc než šestnáct ročně. A tak vznikla myšlenka dodat týmu další policisty. Velí jim pořád Anna Engelhardt, pomáhá šikovná sekretářka Andrea a povedený páreček Bonrath a Herzberger. Novou dvojici však už netvoří jen mužští, ale muž FRANK TRABER (Hendrik Duryn) a žena SUSANNA von LANDITZ (Julia Stinshoff).

--------------------------------------------------------------------------------

JAKO KOČKA A MYŠ Nový tým se poprvé představil německým televizním divákům 17.4.2004 a o zhruba měsíc později jsme ho mohli vidět i u nás. V pilotním filmu nazvaném "Most smrti" se Susana a Frank musí pustit do ožehavého případu. Vyděrač totiž umístí na odpočívadle nálož. Odpálí ji, jakmile se přiblíží Tom se Semirem, a oba naši tradiční hrdinové končí s těžkými zraněními v nemocnici. Zločinci požadují 3 miliony euro. Ale vzápětí vybuchuje další nálož a už požadují 6 milionů euro! Zdá se, že si zločinec ve svém koníčku libuje, ale důvod je v minulosti. Když byl totiž zavřen do vězení, kde si odpykával tresty, stačil mu jeho bratr přebrat snoubenku a oženit se s ní. Atentátník touží po pomstě a tak vyhodí do povětří půlku mostu a zmocní se rukojmích, mezi nimiž jsou i bratrova žena a dcera. Policistům se ho však podaří zneškodnit dříve, než své zajatce pošle na onen svět.

TICHO PŘED DALŠÍ EXPLOZÍ Novou dvojici jsme zatím viděli pouze šestkrát - v pilotním filmu rozděleném na dvě části a čtyřech epizodách. Diváci nebyli vůbec zklamáni a Julia a Hendrik udrželi laťku po předchozím týmu stále pořádně vysoko! Od té doby jako by se po nových tvářích slehla zem. Nenechte se však zmást. TÝM 2 STÁLE PILNĚ NATÁČÍ A DALŠÍCH ŠEST EPIZOD BUDE PRÝ HOTOVO UŽ V ROCE 2004.

--------------------------------------------------------------------------------

JACÍ JSOU VLASTNĚ SUSANA A FRANK DOOPRAVDY?

JULIA STINSHOFF si zahrála odvážnou aristokratku SUSANNU von LANDITZ. Její představitelka se narodila v roce 1974. Vystudovala uměleckou školu v Hamburku, kde má od roku 1992 angažmá. Mluví plynně anglicky a italsky, je dobrá tanečnice, jezdí na koni a kolečkových bruslích, má ráda atletiku a vysokohorskou turistiku. Julia si myslí, že SUSANNINY klady jsou, že je spolehlivá, cílevědomá a dobrá organizátorka. Jejím handicapem jsou však prý vysoké podpatky, na nichž se velmi špatně utíká. A co Susannin vztah k Frankovi? Často mají konflikty, protože jsou zcela rozdílní. Frank je z počátku dost sarkastický, jelikož Susanna je šlechtického původu a taky se podle toho chová. Časem se to zlepší, napětí však přetrvá. Julia a Hendrik spolu ve skutečnosti vychází podle Julie velmi dobře.

HENDRIK DURYN si zahrál temperamentního FRANKA TRABERA. Představitel Franka se narodil v roce 1967 v Lipsku, kde vystudoval hereckou školu a nyní má angažmá. Je výborný tanečník a mistr bojových umění. Rád plave, cvičí na nářadí a věnuje se atletice. Navíc má nádherný baryton, který občas uplatňuje i na operní scéně a se skupinou CLUB OHNE FILTER. Podle Hendrika je Frank sice v podstatě protivný lenoch, umí však být i milý. A má také klady. Tvrdohlavě si jde za svým, a když ho někdo pomluví, se zlou se potáže. Žije sám a ani u Susany nemá šanci. Je to obyčejný člověk, který má rád život a svou práci. Vztah Franka k Susanně podle Hendrika? Nenajde se snad jediná scéna, kde by se nepopichovali. A když to není ve scénáři, nějak to přijde samo. Je to prostě permanentní válka. V extrémních situacích však postupují jako sehraný tým. A vztah Hendrika a Julie podle Hendrika? Výborný. "Je přirozená a mladá - a já ještě taky nepatřím do starého železa!"

Zdroj: časopis TV TIP Seriál
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
To Lucy Potter: ten tvůj příspěvek se potom časem bude hodit, až k samotným dílům Týmu 2 jako seriálu, zde se budeme věnovat postavě Julii jako herečce a Susanně jako komisařce v seriálu po boku Trabera Smile,

abych nezaostávala, na internetu se toho dá opravdu dost najít pokud se hledá dlouho Smile

mám tu několik ukázkových fotek z videí, které jsem sehnala na internetu a časem bych je Vám sem hodila Smile


... Laughing Laughing tak a můžeme hledat dáál Exclamation

TO PLATÍ PRO VŠECHNY Laughing

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ahoj,
Kobru s teamem 2 sem ještě neviděl, určitě budou super, nevíte jestli bude někdy v televizi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
MDomis: Mám ten dojem, že s eneplánuje, ale i kdyby ano, určitě ji strčí na 1 ráno jako to udělali před 2 roky!!!

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
je krásna,škoda že ju neobsadili do seriálu ako sekretárku Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nějaká "nová" Julie, kterou jsem při svém brouzdání internetem ve snaze se neučit nalezla, většina je v HQ:

Julii agenturní fotografie z profilu na hansenmanagement.de, fotila Vanessa Maas. Rozlišení bohužel nic moc, ale i tak moc hezké fotky.
- starší, docela profláklé:

- a nové z 8.11.2012


Berlínská premiéra něčeho s názvem 'Zweiohrküken', 24.11.2009


Berliner Filmball, 14.2.2008


Berlínská premiéra něčeho s názvem 'Der ganz große Traum', 22.2.2011 (s potěšením kvituji, že se Julia konečně naučila oblékat (už nechodí polonahá jako kdysi) a jak jí to sluší!)


Fotky netuším ze kdy, ale fotil Christian Schoppe a mně se moc líbí:


Fotky z 3.5.2012, bohužel nevím, kdo fotil


Berlínská premiéra filmu 'Seven Years of Winter', 19.4.2011


Pořád kočka. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Julia je jedna z nejhezčích ženských, co znám, díky za fotky, kéž by mi to taky tak slušelo Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Všeli, absolutní souhlas. Nejvíc mě vytočila poslední řada fotek, kde je Julia vedle paní v lodičkách a šatech jen v keckách a riflích a stejně vypadá líp, než kolegyně. To už je výsměch nám normálním holkám. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ein Schatz fürs Leben: Abenteuer in Panama (2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
V neděli běžel na Barrandov TV znovu film Cesta za pokladem / Ein Schatz fürs Leben - Abenteuer in Panama z roku 2011 s Julčou v jedné z hlavních rolí. Samozřejmě je to opět hrozná chujovina, ale Julia tam vystřídá pár fajn outfitů (osobně mě nejvíc zaujaly ty sluneční brýle) a moc jí to tam sluší.

Hraje Johannu, dceru umírajícího chlápka posedlého hledáním pokladů, která je rozhodnutá prodat jeho loď, aby měla peníze na operaci, která ho zachrání. Pak se z nevysvětlitelných důvodů přidává k výpravě, která má najít poklad, protože evidentně nemá práci a vlastní život. Nakonec jsou všichni hezky oblečení, lidi jim tleskají, všichni se vezmou a žijí šťastně až do smrti.

Přiznávám se, že jsem kusy spatřila už několikrát a vždycky je následně vytěsnila, takže si asi obrázek neuděláte, nicméně je to pořád lepší, něž cokoliv od Rosamundy, Ingy a dalších takových expertek na bolest a utrpení vkusu, aspoň tedy podle mě. Jméno dabérky jsem nezachytila, ale není to Vrbická.

Stills (HQ + LQ):


Gify:

(všech 70 gifů zde)

Bonusy:


Outtakes:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SOKO Stuttgart (2010)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hlásím úlovek, o kterém jsem věděla nějakou dobu, ale až teď mi byl připomenut. Julia si zahrála epizodní roli v seriálu SOKO Stuttgart, epizodě 2.09 Türen der Stadt, která se vysílala 2.12.2010. Hraje tam Isabell Kalmus, manželku oběti, se kterou zjevně cloumají mateřské hormony. Role je to docela bohatá na emoce a jde jí to. Kromě toho to tam Julii hrozně sluší, hlavně ty vlasy.

HQ Stills:


Gify:

(všech 15 zde)

V Čechách to zatím nejelo a vzhledem k tomu, že SOKO je asi 8 a u nás jelo mám pocit jen jedno, můžeme jenom doufat, že tohoto po čtyřletém běhu všimnou. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Sesamstraße (2013)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Budiž zaneseno do záznamu, že Julia teď pravidelně vede intelektuální debaty s Elmem v německé verzi "Sezame, otevři se" - Sesamstraße. Z toho, co jsem na internetu i přes svoje omezené jazykové schopnosti vyrozumněla, tam působí od roku 2012.

HQ Still (2012):


Můj tajný obětavý zdroj, který bude svatořečen, až budu ředitelka zeměkoule, mi ulovil epizodu z tohoto týdne, takže se můžete taky pokochat:

>> YouTube. (celý Juliin výstup, můj upload)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Danni Lowinski (2010-2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia se v letech 2010 a 2011 objevila v pár epizodách seriálu Danni Lowinski. Její postava se jmenovala Nina Breuer, právnička/soudkyně a ex-přítelkyně amanta (?) hlavní hrdinky. Vypadá to, že tam mohla být docela mrcha, takže bych to docela ráda viděla, třeba to nějaká česká stanice nakonec koupí. Její účinkování níže. (Na imdb má ještě psanou poslední epizodu 1. série, ale v té není. Jinak je to všechno.)

1.06 Klotz am Bein

(zbytek zde)

Outtakes:


1.07 Arm dran (HQ + LQ)

- zdroj: kino.de, sat1.de

Gify:

(zbytek zde)

Outtakes:


2.02 Endstation

(zbytek zde)

2.03 Waisenkind

- zdroj: sat1.de

Gify:

(zbytek zde)

2.04 Traüme

(zbytek zde)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
přikládám fotečky z epizodek, kdy SaMarBe dala oficiální fotky z epizod s Julií Stinshoff v Danni Lowinski.

01x06 Klotz am Bein



01x07 Arm dran



02x03 Waisenkind



02x04 Träume - zde se Julia objevila velmi na pár sekund. Měla malou roličku ve snu Danni

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia v dnešní Sesamstraße. Zpívala a pak se koupala ve šlehačce. Evidentně měla záživnější ráno než já. Laughing (Tisíceré díky za nahrávku opět mému tajnému zdroji.)

Mahna Mahna:

>> YouTube. (celý song, můj upload)

Šlehačka:

>> YouTube. (celý Juliin výstup, můj upload)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Moje spolehlivá špionka pro mě našla informaci, že Julia už by touto dobou měla být maminkou dvojčat. Bild a další německé drbny přišly v únoru se zprávou, že je Julia v osmém měsíci s dvojčaty. Přeložila nám i tu zprávu odsud:

Julia Stinshoff ze Sesamstraße čeká dvojčata

38-letá berlínská herečka Julia Stinshoff se stane poprvé matkou, podle deníku Bild-Zeitung čeká dvojčata. Stinshoff, rodačka z Bonnu, která je již tři roky spojována se svým hereckým kolegou Leanderem Lichtim (36), je už v osmém měsíci těhotenství. Deníku Bild-Zeitung se vyjádřila slovy: „Dvojčata dělají naše štěstí s Leandrem dokonalé.“


Takže pokud počítáme správně, tak by ti prcci měli teď mít cca dva měsíce. Vzhledem k tomu, jak si Němci většinou hlídají soukromí, se asi nic víc nedozvíme a když, tak rozhodně ne hned, ale vzhledem k tomu, jak se Sesamstraße předtáčí (poslední díl, ze kterého jsem házela screeny, se natáčel už 20. - 23.9.2012 - informace opět od mého spolehlivého zdroje), se možná dočkáme dílů s těhotenským bříškem, to bych ráda viděla. Smile

Nicméně tak jak tak mazal tov Julii! (Ale ty dvojčata jí fakt nezávidím. Laughing )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Rotkäppchen - Wege zum Glück (2006)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
O Rotkäppchen - Wege zum Glück z roku 2006 a cyklu Die ProSieben Märchenstunde víme od nepaměti, ale myslím, že to dosud málokdo viděl. Mně se to konečně teď poštěstilo (díky mé naprosto úžasné špionce!) a je to boží hovadina. Laughing Jsou tam momenty, u kterých jsem nevěřila, že se tomu směju, ale nedalo se jinak. Rozhodně to není pohádka pro děti - převážně díky chlípnému Vlkovi - a ne, rozhodně to není klasická Červená karkulka. Nemůžu vás ochudit o shrnutí, které mi jakožto německy nemluvící poslala spolu s DVD, abych věděla, o co jde (až na malé úpravy, o které jsem byla požádána, je autentické):

"Červená karkulka už je velká holka a nebaví ji sedět doma a jen sem tam být vyslána k babičce, ráda by se živila zpíváním. Také je zamilovaná do myslivce Jörga a má alergii na peří, proto nemůže na brigádu trhat husí peří. Královský ministr financí touží získat královu Aladinovu lampu, která majiteli splní tři přání, ovšem komu nebyla darována, nemůže se jí dotknout. Král vyhlásí soutěž ve zpěvu a cenou pro vítěze je právě lampa. Ministr kontaktuje hudebního skladatele Sebastiana Wolfa, aby našel někoho, kdo tu soutěž vyhraje a kdo mu poté daruje lampu, aby mohl pomocí přání sesadit krále z trůnu.

Sebastian Wolf potká v lese Karkuli a rozhodne se, že to ona umí zpívat natolik dobře, aby soutěž na zámku vyhrála. Z myslivce Jörga se stává malý zelený žárlivý zuřík
(pun intended, pozn. zprostředkovatele), když vidí nadrženého Wolfa, byť Vlka Karkule od svého krku se slovy, že její srdce již patří myslivci, odstrčí. Jenže to už chudák Jörg neslyší. Rozhodne se překazit „Red Hot“ vystoupení tím, že na pódium naláká holuby Jeníčka a Mařenky – protože je Karkule alergická na peří, jak už víme.

Sebastian Wolf zneškodní Jörga, Karkule zazpívá a vyhraje lampu. Wolf chce Karkuli, ministr chce lampu, Jörg chce hájit čest Karkule… A všichni se porvou. Karkule zachrání Jörga díky moudrým slovům své babičky, že „každýmu chlapovi jde jen o honění ocasu“ (doslovný překlad - zde je jasně patrný vliv němčiny na češtinu, byť by si to pánové Jungmann a Dobrovský nikdy nepřiznali).

Karkule moudře využije lampu, z Wolfa je jezevčík, král si přeje „konečně taky jednou něco pochopit“ a následně pochopí, že je trouba. Ministr bere rukojmí a žádá, aby vlastnictví lampy přešlo na něj. Jenže když Karkule mazaně formuluje „přeji si, aby lampa byla ministra“, jsou tři přání fuč a lampa je jen lampou bez džina.

Jörg se konečně rozhoupe a dá Karkuli hudlana. A pohádka končí za devět měsíců, kdy myslivec jako správný podpantoflák houpe! Vivat – rovnoprávnost! V Extras je ještě řečeno, že původně měla Karkule na závěr povít vlče, aby bylo divákovi jasné, že tam něco mezi jí a Wolfem bylo, ale nakonec se rozhodli nechat ji čistou jako lilii.
"

LQ Stills (různé zdroje):


Gify:

(všech 57 gifů zde)

Bonusy:


>> online ke shlédnutí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vier Frauen und ein Todesfall (2010, 2012)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia v seriálu 4 ženy a pohřeb / Vier Frauen und ein Todesfall (těžko říct, jestli jde o oficiální český název, jelikož to tu neběželo, můj zdroj by to přeložil spíš jako "4 ženy a jeden smrťák"). Julia tam hraje chytrou a vzdělanou lékařku Lolu Brandt, jednu ze čtyř žen, kolem kterých se vždycky stane nehoda, která vlastně není nehoda, a kterou všechny čtyři "vyšetřují". Je ve všech epizodách 3. série (2010) a první epizodě 4. série (2012), ve které Lola z městečka odjíždí.

Promo k seriálu (HQ):


3.01 Baumsterben

Stills (LQ):


Gify:

(všech 35 gifů zde)

Outtakes:


3.02 Blutsbande

Gify:

(všech 30 gifů zde)

Outtakes:


3.03 Sondermüll

Stills (HQ + LQ):


Gify:

(všech 16 gifů zde)

Outtakes:


3.04 Totalschaden

Stills (HQ):


Gify:

(všech 30 gifů zde)

Outtakes:


3.05 Fensterlsturz

Gify:

(všech 19 gifů zde)

Outtakes:


3.06 Feierabend

Stills (HQ + LQ):


Gify:

(všech 35 gifů zde)

Outtakes:


4.01 Aufgespritzt

Stills (HQ):


Gify:

(všech 26 gifů zde)

Outtakes:


+ BONUS - intro třetí řady (které vůbec nevypadá, jako kdybych ho dělala já v Malování a Movie Makeru. Laughing )

Zdroj: něco z kino.de, něco různě z internetu přes Google, gify moje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ein Date fürs Leben (2009)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia si v roce 2009 zahrála hlavní roli ve filmu Ein Date fürs Leben. Hraje doktorku Annu Schubert (výborný jméno! Laughing ), tři roky rozvedenou matku šestnáctileté dcery Pauly, která je poněkud frustrovaná, že o ni za tu dobu od rozvodu nikdo ani pohledem nezavadil. Věci naberou spád, když se dozví, že její bývalý manžel a Paulin otec se znovu žení. Anna se setká s Gregorem Wellerem - přesněji smete ho na zem v supermarketu. Shodou okolností se právě Gregor chystá rozprodat svou sbírku obrazů a vybere si k tomu galerii, ve které Anna pracuje. Annina šéfová by ráda, aby se jim do rukou dostalo nějaké významné dílo, a tak ji moc nepotěší, že nic takového ve Wellerově sbírce není. Pak se ale Annin nejlepší přítel a kolega Micha zmíní, že u Wellera viděli obraz od Matissee, ale že ho Weller nechce prodat. Annina šéfová ten obraz chce.

Mezitím další setkání Anny a Gregora probíhají ve stejném duchu - Anna mu zničí koberec, přilepí se k němu při potřásání rukou a nakonec shodí kafe do klína. Rozhodne se předat Wellera Michovi, ale Weller to odmítá a následuje líbačka. Anně je jasné, že by s Gregorem hrozně ráda něco měla, ale ten se jí neozývá, takže když je poslána převést jeho sbírku, aby se mohla prodat, není moc nadšená. S Gregorem se setká, dodá si odvahy a skončí v posteli. Domluví se ale, že šlo o záležitost na jednu noc, což se zpětně nejeví jako dobrý tah, protože Anna je v tom až po uši a nese hodně špatně, že se jí Gregor neozývá. Pak zjistí, že má ženu a dceru, a několikrát mu opakovaně zabouchne dveře před nosem, když si to přihasí s omluvou.

V práci se Anna konečně sebere a řekne své šéfové, že toho Matissee prostě nedostane. Šéfová to vezme s klidem. Vzápětí se Anna dozvídá, že žena, o které si myslela, že je Gregorova manželka, je jeho švagrová. Gregor je rozvedený a zcela opuštěný, a Matissee nechce prodat, protože ho dostal jako svatební dar a nechce se ho vzdát. Anna si namaže máslo na hlavu, jde se omluvit a později řekne Gregorovi, co k němu cítí. Když ztrácí naději, že to padne na úrodnou půdu, šéfová Anně oznámí, že nakonec budou prodávat toho Matissee, a prezentovat ho bude ona. Anna je vystrčena na pódium, ze kterého následně padne Gregorovi do náruče, a ti dva si všechno konečně vyříkají.

Mezi vedlejší linie patří první láska Pauly a její vztah s matkou a s otcem, nevěra manžela Anniny šéfové a randění Michy, kterého musím vypíchnout jako skvěle napsanou postavu. Scénář má podle mě + 100 za výborného nejlepšího přítele, horší už to bylo s Annou a Paulou. Moc jsem jim tu matku a dceru nevěřila, nicméně já koukala na německý originál a četla k tomu český obsah, protože německy neumím ani ťuk, je dost dobře možný, že jsem si spoustu věcí vyložila trochu jinak, než byly. Nicméně autorka toho obsahu je toho názoru, že to byla spíš vina scénáře než hereček. Taky bych se obešla bez hlavní melodie, která až moc připomínala hlavní téma Sex and the City.

Celkově se o tom prostě musím zmínit, protože mě překvapilo, že to nebylo úplně hloupé. Fakt jsem se bavila, Julia měla spoustu prostoru pro hraní a ty její kreace s obličejem si člověk prostě musí vychutnat. Takže pokud to někdy třeba poběží u nás, můžu směle doporučit, na oddych ideální a člověk u toho nemá chuť tlouct hlavou do země jako u Rosamundy/Ingy/etc...

Stills (HQ, kino.de):


Stills (LQ, tvspielfilm.de):


Gify:

(všech 100 gifů zde)

>> film online.
___________________________________________

V příspěvku z konce května jsem se zmiňovala, že Julia byla těhotná. Můj zdroj mi přeložil rozhovor z 13.6.2013, ve kterém vyjevila, že má dvě holčičky, víc se zatím neví. Rozhovor se týká seriálu 4 ženy a pohřeb / Vier Frauen und ein Todesfall, takže sem hodím jen ty obecné části:

Dovedete si představit život na vesnici?
Tuhle otázku si kladu od chvíle, co mám dvě malé dcerunky, ale zatím jsem k žádnému rozhodnutí nedošla. Nicméně zajímavé nabídky nemovitostí, především malebných statků, mi klidně můžete posílat do agentury. (smích)

V čem jsou podle vás ženy lepší než muži?
Ve věšení prádla!

Už jste několikrát účinkovala v různých komediálních programech/dílech, neuvažovala jste o vlastní jevištní show?
Nikdy! To odlišuje herce od bavičů. Já jsem nikdy nebyla ta, která dokáže několik hodin bavit své přátele. Vždy vedle sebe potřebuji někoho, kdo mi nahrává. Slovní přestřelka mě potom baví a může z ní vzniknout pár dobrých vtipů.

Už jste několikrát zpívala po boku Rogera Willemsena . Jak to nyní vypadá s vaší pěveckou kariérou?
Právě teď se omezuje na ukolébavky Spi, děťátko, spi a Víš, kolik je hvězd?, ale kdo ví, třeba CD s dětskými písněmi bude projektem, který ještě mé ostatní kolegyně nerealizovaly. Zkusím si to vyhledat.

Zdroj: Julia Stinshoff: „Meine Gesangskarriere beschränkt sich auf ʻSchlaf Kindchen schlaf’“
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jí nevěřím ani tu zamilovanou manželku, nejen máti puberťačky - ta potvora vypadá tak mladě, že je vedle své lásky jako jeho vnučka Very Happy
Mrška jedna, sluší jí to...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kterak pravilo písmo. Laughing Ale když se to spočte (ne mnou, někým, kdo umí matiku Laughing ), tak by klidně matka být mohla, vychází to. Jinak zamilovanou bys ji věřila, hrála fakt dobře. To, že nikdo nevěří, že by někdo mohl být zamilovaný do toho chlápka je věc jiná. Zvlášť, když si ho zafixuješ jako neurotického vraha z jiného seriálu, kde byl pozitivně odpudivý. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na tom obrázku, kde čučí přes obraz a má rozšířený nos, je hrozně roztomilá Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Aby Julču nemrzelo, že se pořád věnuju jenom Hendrikovi, tak tady ještě jeden Sezam, který jsem zatím utajila. Protože .gif řekne víc než tisíc slov, opět jsem je volila místo screenů.


>> YouTube. (celý Juliin výstup, můj upload)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
In aller Freundschaft (2012)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia si v roce 2012 zahrála v seriálu In aller Freundschaft, epizodě 566 / 15.23 Wer nicht Kämpft.... Hraje Julii Lindner, kterou manžel Markus přivede na kliniku s velkými bolestmi, které pár znepokojují, protože Julia už několikrát potratila. Lékaři zjistí, že má HELLP syndrom a rozhodnou se pro císařský řez. Julia nesouhlasí, bojí se, že je pro dítě příliš brzy a přiklání se spíš k léčbě léky, ačkoliv to pro ni znamená větší riziko. Markus ji ale přesvědčí, aby operaci podstoupila. Narodí se zdravý chlapeček, ale Julii po zákroku selže krevní oběh a její stav se dál horší. Markus se bojí o život své ženy a zároveň nemá ponětí, jak si poradit s novorozeným synem...

Julia se mi tady moc líbila, sice většinou ležela, ale byl to jiný typ role, než v jakém jsem ji zatím viděla, a bylo opravdu krásně udělané, jak žena v její pozici zůstává silná a automaticky upřednostňuje dítě, zatímco chlap se hroutí. (Jen to břicho bylo chvílemi vidět, že je falešný.)

Stills (LQ):

Zdroj (stills i anotace): DasErste.de

Gify:

(všech 29 gifů zde)

A jeden hezký screen, kde to nehodilo na gif:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Úplný idiot / Vollidiot (2007)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia ve filmu Úplný idiot / Vollidiot z roku 2007. Hraje Katju, jednu ze dvou dívek, které hlavní hrdina a jeho přítel sbalí na začátku v baru, ale než se jim podaří zaskórovat, obě znechuceně odejdou, protože hlavní hrdina je, jak název vypovídá, úplný idiot.

Anotace (z csfd):
Německý film podle stejnojmenné knihy Tommyho Jauda. Devětadvacetiletý Simon Peters je prodavačem telefonů. Zhruba před rokem ho opustila přítelkyně a nyní má problém najít novou a především tu správnou dívku pro svůj život. Ze své dovolené přijede bez sexualního vyžití. Jeho kamarádka Paula mu vytvořila plán, jak najít tu pravou. Mezitím se Simon zamiluje na první pohled do zaměstnankyně kafé-baru Marcie P. Garcie. Věnuje jí lístek na koncert oblíbených "Fantastische Vier", ale tam zjistí, že Marcia mu za lístek sice poděkovala, ale jinak se s ním bavit nehodlá. Po ztrátě svého zaměstnání navštíví svou ex-přítelkyni, aby jí popřál k třicátým narozeninám a snaží se jí vysvětlit, že ne ženy, nýbrž on sám je tím problémem ve vztazích.

Anotace (podle sojky) Laughing :
"Dvouhodinová rádoby komedie o tom, že dva nadržení kamarádi chtějí holku a jednomu se zdá sen o snové babě, načež když ji potká, zjistí, že má v mozku seno a neví, co s tím."

Měla jsem německou nahrávku, takže jsem film jen proskákala, ale jevil se jako totální hovadina, takže bych na to asi nekoukala ani v češtině. Na žádnou další Julii než na tu na začátku jsem nenarazila, takže ač je tam sladká, rozhodně na to nemá cenu kvůli ní koukat.

Stills:

Zdroj: kino.de

Gify:

(Všech 20 gifů zde.)

Outtakes:


Jo a kdo má zájem, vypadá to, že celý film je na YouTube. Hlavní roli hraje Oliver Pocher, který, jak jsem vyrozuměla, měl v Kobře taky roli.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo jo, hrál Sturmiho. Tenhle film mě tehdy, když jsem ho viděla, docela překvapil, myslela jsem si, že to bude aspirant na odpad a přitom jsem se docela bavila Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Inga Lindström: Nevhodný snoubenec (2010)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dnes v 13:15 na TV Barrandow film Inga Lindström: Nevhodný snoubenec / Inga Lindström - Mein falscher Verlobter z roku 2010. Běželo to už asi tak milionkrát a ještě to nepřestalo být stupidní, ale Julii to tam sluší a má to pár vtipných momentů, takže kdo se nudí a má rád trochu bolesti, nechť se pobaví.

"Nina Finndalová se vyhýbá svému přísnému otci Carlovi, admirálovi v důchodu, aby nemusela přiznat, že její galerie čelí bankrotu. Její nejlepší přítel, holič Lasse Hellströmem věří, že nadcházející oslava bude nejlepší příležitost, jak to otci říci, ale aby to vzal dobře, bude se Lasse vydávát za Ninina snoubence. Ovšem nikdo nečeká, jaký třesk se na oslavě odehraje a jaká tajemství budou odhalena a nejen to okolo Lasseho a Niny..." (x)

Stills (HQ):

Zdroj: kino.de

Gify:

(všech 116 gifů zde)

Outtakes:


A jeden reakční gif, nemohla jsem si pomoct...
http://imgur.com/oAkLfGW

Pro zájemce o film v originále:
>> YouTube.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Die Tote ohne Alibi (2012)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia ve filmu Die Tote ohne Alibi z roku 2012. Hraje tam policistku jménem Sophie Radetzki, která se podílí na vyšetřování vraždy prostitutky v nočním klubu. Neumím německy, takže moc nevím, o čem to je, ale Julia tam moc není - to, co má v agentur demu je víceméně všechno. Ale opět jí to tam sekne a stálo mi to za to. Smile

Stills:

- zdroj: kino.de

Gify:

(všech 15 gifů zde)

Outtakes:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Loď snů / Das Traumschiff - Bora Bora (2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jak jsem teď taková celá rozžhavená z toho Lehrera, úplně zapomínám na Julču. Abych to napravila, konečně jsem se dokopala k nagifování filmu z cyklu Loď snů / Das Traumschiff. Julia si v epizodě Bora Bora (2011) zahrála Sabine Hoffmann, matku malé Grety, která byla svědkem smrti své babičky při autonehodě a nemůže se vzpamatovat. Její rodiče se tedy rozhodnou, že odpoví na inzerát jedné staré paní, která si hledá rodinu, které by mohla dělat babičku (totes legit and not at all creepy, jestli se mě ptáte na názor). Neřeknou ale Gretě, co a jak, protože nevím proč - ne, vážně, můžete být rádi, že jsem to vůbec nagifovala, jen ty kousky s Julií mě stály spoustu síly, aby se mi oči nevykutálely z hlavy, já věděla, proč to odkládám. (Cokoliv s názvem Loď snů by mělo být předem zakázáno točit. Laughing )

Julia si překvapivě moc nezahraje, jediný zdroj konfliktu je tam fakt, že Sabine chtěla Gretě říct pravdu, ale její manžel ne, takže se občas zatváří nesouhlasně, když plešoun mluví, to je tak všechno. Každopádně překvapivě všechno dobře dopadne a Julii to náramě slušelo, takže až na výši mého IQ, která se trpělivě sune k hodnotám pod hladinou moře, všechno cajk. Laughing

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 29 gifů zde)

Outtakes:


________________________________________________________

A jako bonus Julia přede dvěma roky jako host pořadu Time4Fashion v epizodě 1.04 Retrotrends:

>> YouTube.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Urlaub mit Papa (2009), Tante Inge haut ab (2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pokračujeme v záchvatu černého svědomí a dohánění na disku mi dřepících restů. Julia si zahrála ve dvou na sebe navazujících filmech podle románů Dory Heldt. V obou je dlouhovlasá a hraje Christine Schmidt. V prvním, Urlaub mit Papa (2009) (na Slovensku se vysílal pod názvem Dovolenka s ockom), jede Christine po rozvodu pomoct kamarádce zrekonstruovat penzion a je donucena vzít s sebou svého otce. To se samozřejmě promění v horor, když se Christine zamiluje do Johanna, o kterém je její otec přesvědčený, že je podvodník. (Není, happy end.)

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 58 gifů zde)

Outtakes:


>> Trailer.
>> Tříminutové cosi k filmu s komentářem Julie.

Ve druhém, Tante Inge haut ab (2011), už Christine nechodí s Johannem (láska jak trám Laughing ). Se svým přítelem Alexem jede domů, kde řeší trable své kmotry Inge, která zdědila dům, opustila manžela a jsou kolem toho nějaké tahanice či co. Koho to zajímá, že. Laughing Já jen musím poznamenat, že to tady Julii sluší mnohem víc, než v prvním filmu, tam se mi moc nelíbila, když měla rovné vlasy.

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 55 gifů zde)

Outtakes:


>> Film online.
>> Minutové cosi k filmu s Julií, kvalita hrozná.

A kdyby vám to ještě nestačilo, ukázky z obou filmů najdete v Juliině showreelu z roku 2011.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Weihnachtsmann gesucht (2002)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia ve vánočním filmu z roku 2002 s názvem Weihnachtsmann gesucht. Hraje Ellen Wittkamp, maminku malého chlapce, který si od Santy přeje jen, aby se jeho rodiče už nehádali, a nakonec se to samozřejmě splní. Hlavní roli ve filmu hraje předOscarový Christoph Waltz. Takže komu by nestačila zrzavá Julča se zvláštními účesy a kostýmy, může se bavit plukovníkem Landou převlečeným za Santu. Wink

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 29 gifů zde)

Outtakes:


Veselé Vánoce! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A protože nám s Julií asi jen tak něco nepřibude, tak tady ještě pár akcí...

Deutscher Opernball, 25.2.2013


'The Artist' Premiere, 3.12.2012


Praesentation Tom Tailor by Brigitte, 21.8.2012


15. Studio Hamburg Nachwuchspreis, 31.5.2012


ARD Degeto Blue Hour, 10.2.2012


Grand Opening Pret a Diner 'In the Mix' Restaurant, 12.1.2012


'Laconia' Premiere, 19.10.2011


'Männerherzen 2' Party, 7.9.2011


Skyy Swap Market, 26.8.2011


Der Deutsche Regiepreis, 23.6.2011


Mango Shop Opening, 19.5.2011


New Faces Award Film, 7.4.2011


Dschungel-König Peer Kusmagk, 1.2.2011


Fashion Show Unrath & Strano am Bebelplatz & Party, 20.1.2011


New Faces Award, 22.4.2010


'Männer die auf Ziegen Starren' Charity-Filmpremiere, 1.3.2010


60th International Film Festival (Berlinale), 19.2.2010


'Tribute to Bambi', 9.10.2009


'Tarzan' Musical Premiere, 19.10.2008


Nezařazené:


Zdroj: zimbio.com, am-ende-des-tages.de, kino.de, Google.com, b-event.net
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poldové z Rosenheimu (2006)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jak jsem slíbila v Hendrikově vláknu, tady Julia v roce 2006 seriálu Poldové z Rosenheimu / Die Rosenheim-Cops, 6.02 In der Höhle des Mörders jako Hera Lauer (ne, fakt). V hlavní roli ovšem bavorská sáčka, odhalené ledviny, růžové košile (to tamní kostyméři neuznávají jinou barvu? Laughing ) a podivný make-up. Ten seriál je zlo, říkám to jasně a na plnou pusu. Laughing

"Během kongresu jeskyňářů v Rosenheimu je slavný profesor dr. Dieter Draxler nalezen mrtvý v jeskyni. Zpočátku vše vypadá jako nehoda, ale lano bylo poškozené. Stopa navede policisty k Hermannovi Sauterovi, prezidentovi Alpine Clubu. Sauterovo alibi je ale neprůstřelné. I další dva podezřelí mají alibi. Nakonec zbývá jen přítelkyně profesora, Hera Lauer, která Sautera kvůli mrtvému opustila. Policie zjistí, že profesorova počítače byly některé soubory odstraněny, a jediné, co je může navést na stopu vraha, je webkamera..." (x)

Gify:

(všech 38 gifů zde)

Outtakes:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak to je síla i na mě Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SOKO Wismar (2012)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Na spravení chuti, SOKO Wismar (2012), epizoda 10.11 Goldrausch. "Důchodce Carl-Gerhart Hagemann je nalezen mrtvý ve svém bytě. Mrtvý docházel na kurz tai-chi a objektem jeho zájmu byla Christa Grimm. Motiv vypadá na žárlivost, ale zjistí se, že mrtvý muž nebyl ve skutečnosti Hagemann a Christa Grimm s ním před jeho smrtí koupila zlato v hodnotě 30 tisíc eur. Její dcera Julia Wieland (Julia) a její manžel jsou navíc při výslechu hrozně nervózní..." (x)

Opět pořádně nevím, o co šlo ani jak to dopadlo, ale Julča tam házi epesní ksichtíky, to nešlo nechat bez povšimnutí.

Gify:

(všech 24 gifů zde)

A tady pár screenů, nehodilo to na gify, ale sekne jí to...


>> úryvek z epizody můžete vidět v Juliině agentur demu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ladykracher (2002)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia se v roce 2002 objevila v několika epizodách prvních dvou sérií seriálu Ladykracher. Jedná se o dvacetiminutové kompilace skečů, funguje to v podstatě stejně jako Knallerfrauen Martiny Hill. V některých epizodách je Julia víc, někde míň, někde nikde. Stejně tak některé jsou vtipné, některé méně... Každopádně tam vystřídá hezké množství převleků a účesů a jelikož se to natáčelo 2001-2002, jedná se o jednu z mála Juliiných prací před Kobrou. Smile



(všechny gify najdete na tumblru)

Některé skeče jsou na YouTube:
>> Video.
>> Video.
>> Video.
>> Video.
>> Video.
>> Video.
>> Video.
>> Video.

A dva statické:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Broti & Pacek - Irgendwas ist immer (2002)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia v roce 2002 v seriálu Broti & Pacek - Irgendwas ist immer, epizodě 1.02 Südlich der Gürtelschnalle. Julia hraje Julii (to množství seriálů, kde hraje Julia Julii, začíná být směšné), přítelkyni jednoho z titulních hrdinů Paceka. Vyrozumněla jsem z toho, že to klape všude snad až na postel (ty milostné scény jsou teda trochu úmorné, ale já myslela, že je to proto, že je to německý seriál - a hle, ono to tentokrát bylo záměrně Laughing ), takže se nakonec rozejdou. (Podrobnější anotace německy zde.)

Julia je jen v pár scénách, které jsem nagifovala, plus jsem vynechala ty "milostné scény". To znamená, že jsem minula i Juliina prsa, která tu kdysi způsobila poprask, ale kdyby tu byl někdo, kdo ještě prsa nikdy neviděl, bůh ti žehnej. Zbytek nechť užívá už 12 let (dop*dele to letí) starou Julii, hrozně jí to tam sluší.


(všech 12 gifů zde)

Plus dva nehýbací bonusy:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MDR um 4 - Gäste zum Kaffee (2014), Sesamstraße (2013)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia byla 12.2.2014 hostem pořadu MDR um 4 - Gäste zum Kaffee.


(gify zde, zde a zde)

Součástí pořadu je několik ukázek z Juliiných rolí (z těch, co jsem tu ještě nepokryla, je tam hezká ukázka z mini-série Die Patriarchin (2005)), docela se mluví o novém filmu Dora Heldt: Unzertrennlich, který pojede zítra a o Doře Heldt celkově. Kromě toho přes sojku pár zajímavých informací:

- Julia je dcerou diplomata, dětství strávila v USA (skoro jako by Action Concept při castingu přemýšlel či co Laughing)
- studovala anglistiku, filosofii a srovnávací religionistiku, později psychologii, ale to nedokončila, přesedlala na herectví
- její sen je zahrát si Shirley MacLaine
- když se natáčela Dora Heldt: Unzertrennlich, Juliina dvojčata byla pět měsíců stará, měla je tam s sebou
(řekne tam toho samozřejmě víc, ale tohle mi přišlo nejzajímavější)
_______________________________________

Kromě toho je v tom pořadu taky jeden skeč s Elmem ze Sesamstraße, který opět stojí za to, užívejte ve zdraví. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ausgeliebt (2013), Unzertrennlich (2014)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pamatujete na filmy Urlaub mit Papa (2009) a Tante Inge haut ab (2011) podle románů Dory Heldt, kde hraje Julia postavu Christine Schmidt? Ukazuje se, že to není všechno. Otevřela jsem Pandořinu skřínku. Laughing

Po Tante Inge haut ab následuje Kein Wort zu Papa (2012), kde ale postavu Christine hraje herečka Susanne Gärtner. (Zjevně nejsem jediná, kdo si určité fyzické podobnosti mezi Julií a Susanne Gärtner všiml.) Kdo by chtěl přesto film vidět, může tady. (Nedopátrala jsem se, proč to Julia nevzala. Můj původní předpoklad, že toho měla plný kecky, vyvrátily následující dva filmy, takže... Laughing )

Julia se jako Christine se vrací ve filmu Bei Hitze ist es wenigstens nicht kalt (2012), kde se vyloženě jen mihne. Christine se zjevně přátelí s vyvoleným jedné z hlavních hrdinek, která si to samozřejmě vyloží špatně. Následující gify jsou doslova vše, co jde z Julie v tom filmu vidět, ačkoliv je možné, že mi něco uniklo, protože bych nemohla odlepit oči od obrazovky, abych si byla jistá. Kdyby přec jen někdo chtěl vidět, může tady.


(všech 6 gifů zde)

V hlavní roli je Christine až ve filmu Ausgeliebt (2013). Asi to má navazovat na ty předchozí filmy, ale já nechápu jak a bolí mě z toho mozek. V den svých 39. narozenin se Christine od svého manžela Bernda dozví, že se chce po deseti letech rozvést. Christine se odstěhuje ke svým rodičům, kde dělá haló její otec Heinz, který je přesvědčený, že je to jen malá krize a že by se k sobě manželé měli vrátit. Navíc se Christine dozví, že to Bernd táhne s její nejlepší kamarádkou. Christine se proto nastěhuje ke své kamarádce Doro, kde se pozná s Richardem, který má však malou vadu - manželku v Brémách. Do toho všeho se tam pořád stele Heinz, který se snaží dát dceru a zetě opět dohromady... Prostě klasický romantický scénář, nicméně když už jsem to přetrpěla, plus měli za to, že to nebylo čistě o tom najít pro Christine novou láskou, ale spíš o tom, aby našla ona sama sebe. (Sice to pak zabili pokračováním, ale co už.)

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 137 gifů zde)

Bonusy:


Na Ausgeliebt úzce navazuje Unzertrennlich vysílaný nedávno, zmiňovala jsem ho o příspěvek výš. (Bože dej, ať už je to poslední díl. Laughing ) Christine brzy oslaví čtyřicet, pořád randí s ženatým Richardem (kterého přeobsadili, fuj) a začíná pracovat jako sloupkařka pro módní magazín. Jejím šéfém je fešný Sven, který o ni projevuje zájem, a všechno se to samozřejmě zamotá tak, že si Christine bude muset vybrat. Mnohem zajímavější je linie vztahu Christine a její nejlepší kamarádky Doro, který docela vybuchne. Pak je tam samozřejmě ještě nějaká vedlejší linie, ale koho zajímá, že. Laughing Za nejpodstatnější je, že tohle je ženská, která pět měsíců před natáčením porodila dvojčata, dámy a pánové, a stejně se to na té mrše podepsalo jen vylepšeným výstřihem. Svět je prostě nefér. Laughing

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 73 gifů zde)

Bonusy:

Ten její úsměv...


A ty vážné výrazy (stýská se mi po Susanně):
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Forsthaus Falkenau: Gefangen auf Teneriffa (2007)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia si zahrála v pilotním filmu k 19. sérii seriálu Forsthaus Falkenau s názvem Gefangen auf Teneriffa, vysílaném v roce 2007.

Stefan a Sonja (series regulars zjevně) jedou na dovolenou na Tenerife. Dovolená ale není tak klidná, jak si přáli. Ze zdejší zoo, ve které pracuje Stefanova bývalá, veterinářka Nathalie Kamp (Julia), pašeráci zvířat ukradli mládě opice. Krádež vyšetřuje zdejší policejní komisařka Maria Puerta. I když Sonja žárlí na společnou minulost, kterou Stefan a Nathalie sdíleli, nemusí mít strach. Nathalie je po uši zamilovaná do syna bohatého podnikatele Juliana Königa. Situace se ale záhy zkomplikuje - Sonja beze stopy zmizí a Stefan je přesvědčen, že se jí něco stalo. Ukáže se, že se neplete, protože jako výkupné za Sonju požadují vzácná vajíčka v zoo, která se už předtím pokusil někdo ukrást. Klíč od schránky ale měla jen Nathalie, která při předávání zjišťuje, že se zamilovala do nepřítele... (x)

Julia září, protože hraje zamilovanou, později se zlomeným srdcem, a to jí jde prostě skvěle. Jinak taky musím pochválit kostyméry, to je poprvé, co se fakt vyznamenali. Pokud není zrovna Nathalie v práci, Julia tam má fakt pár pěkných kousků, které bych jí s radostí šlohla. Ačkoliv není na stillech, je tam opravdu dost.

Gify:

(všech 88 gifů zde)

Outtakes:

+ tohle se tam připletlo omylem, snad nějaký remake Strážců vesmíru či co Laughing


+ staré dobré časy (skoro)...


- ukázky na YouTube: 1, 2, 3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Der Fürst und das Mädchen (2007)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Julia se v roce 2007 objevila v posledních osmi epizodách finálové třetí řady seriálu Der Fürst und das Mädchen. Seriál evidentně popisuje veselé příhody na hradě Thorwald a Julia hraje Sophii von Waldow / Bäumler, kamarádku hlavní hrdinky kněžny Ursuly, která přijíždí na hrad, protože potřebuje od Ursuly pomoct. Té se jí ovšem nedostane, protože s Ursulou spadne helikoptéra, a Sophia na hradě zůstává, aby vedla nějakou nadaci ve jménu Ursuly. Kromě toho se také ukazuje, že Sophia byla v programu na ochranu svědků, ze kterého ji ale vykopli, protože nechtěla hrát podle pravidel, takže se vlastně na Thorwaldu schovává (nebo tak něco). Za chvíli se začlení do chodu hradu, po smrti knížete se stará o hrad i o holding, a nakonec se dá dohromady s novým knížetem, katolickým knězem Thomasem, který kvůli ní odloží kněžské roucho. (Kostrbatý text složený z těchto anotací.)

Škoda, že to nedávali u nás, na to bych koukala! Lepší než Venezuela. Laughing Julia je tam krásně susannoidní, aspoň já měla neustále tiky zatvářit se divně, když ji oslovili jako Sophii. Embarassed

Stills (LQ, různé zdroje):


Intro:

- video.

3.13 Himmelwärts

Gify:

(všech 16 gifů zde)

Outakes:


3.14 Geheimnisvolle Reise


(všech 10 gifů zde)

3.15 Die Söhne des Fürsten

Gify:

(všech 43 gifů zde)

Outtakes:


3.16 Verluste

Gify:

(všech 32 gifů zde)

Outtakes:


3.17 Nicolai

Gify:

(všech 17 gifů zde)

Outtakes:


3.18 Mutterglück

Gify:

(všech 37 gifů zde)

Outtakes:


3.19 Familienbande

Gify:

(všech 23 gifů zde)

Outtakes:


3.20 Machtspiele

Gify:

(všech 36 gifů zde)

Outtakes:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Susanna von Landitzová (Julia Stinshoff)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma