AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
92%
 92%  [ 23 ]
2
4%
 4%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
4%
 4%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 25

Extrém (Extrem)
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Díl se mi moc líbil. xD jak na začátku Jan na Hartmutta: "Hartmutte, mluv jak ti zobák narost" xD Very Happy a tohle už je druhý díl, kde hrál hlavní roli jakoby hlavně Jan. Minulej díl ho chtěla Sandra utopit, a tady zase Jan v přestrojení pronikne do tý (tuningový) party. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnesni dil Extrem se mi moc libil. Sice takove Nemecke Rychle a Zbesile, ale i tak to byla spravna dobra Cobra 11.

Moc se mi libilo zapojeni Hartmuta a jeho Lucy do deje. Tusim, ze to bylo poprve, kdy se Lucy v Cobre 11 objevila.

Tuning sraz s prostredni honickou byl moc pekne natoceny. Libilo se mi taky Semirovo protačeni kol, kdy se ze zadnich podbehu BMW valil kour Very Happy

Zaver byl smutny, ale efektni s fajn pisnickou.

Davam jednušku Smile

Anelli: dekuji Ti moc za naprosto vzorove zalozeni diskusniho tematu dnesni epizody! Casto to po nekom musim upravovat, po tobe ne Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Aleš Vaněk napsal:
Casto to po nekom musim upravovat, po tobe ne Smile

Po mě nemusíš Laughing nebo jo? Shocked Embarassed

Jojo povedená epizoda. Jen škoda, že na konci nebyla ukázka, jak se to auto rozbilo. Hartmut perlil Laughing A začáteční nehoda, karavan zase na kusy. No prostě za 1 Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
určitě za jedna,ten díl přímo miluju Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Historicky první díl s větší rolí Hartíka a poprvé se ukázala Lucy + na konci má milovaná píseň Kein Zurück = VELKÁ JEDNOTKA Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Na začátku byla bouračka přesně podle mých představ. Akce s Hartmttem na konci, tam se povedla.
Hartmutt: "To bylo vedro".
Dávám 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Zacatek sem nevidel takze nemuzu hodnotit tu bouracku o ktery tu vsichni basnite.
Ale to co sem videl bylo urcite kvalitni a a na zaver jeste Kein Zurück to vsechno dorazil a jasna 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Asi nej díl VIII. řady.
Steve McQueen a jeho Mustang................nejlepší filmová honička jaká existuje.
Na konci moc dobrá písnička od Wolfsheim.
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Díl perfektní, a navíc mě donutil k zamyšlení, určitě šlo o jednu z nejsmutnějších epizod Kobry.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Filip 15


Založen: 12. 03. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Suprovní díl jeden z nej v kobře 11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl je naprostá Bomba! Very Happy Je v něm všechno, skvělá akce, hlášky byly taky, děj jak stvořený pro kobru a navíc i s veklou dávkou romantiky. Embarassed A ten konec je snad nejlepší, co jsem kdy v kobře asi viděla! Vždy když ten konec vidím a jak se Jan za tím autem rozběhne, k tomu ještě ta krásná písnička, tak mám slzy na krajíčku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Škoda, že to muselo skončit tak smutně Crying or Very sad
Nádhera!!! 111111*******
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Extrém je další super díl, nemá chybu. Takže musím dát 1. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Skvělej díl, celkem dlouho jsem na něj čekal. 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Super díl... Wink
Moc mě zaujal, fakt skvělej Very Happy
+ dávám ještě tomu, že tam jakoby tu větší roli hrál Jan Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
rozhoden za jedna najlepší diel s celej osmičky ..na štýl Fast and Furious,krásne autá,baby,Jan a Indira pekné video od pájy :
http://www.youtube.com/watch?v=SKgTZo3mqiI a aj môj klip http://www.stream.cz/video//431743-kobra-11-clip-extrem

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Hodně dobrý díl, pěkná auta, dobrá hudba. Nejlepší díl v celé 8.sérii.

Za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pesnicka
Policia11


Založen: 15. 07. 2010
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
cawte neviete ako sa vola pesnicka ktora hrala v tejto casti spievalo sa tam I love you dalej neviem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Nova to tentokrát trochu poházela, originálně je toto poslední epizoda s Janem, potom taky jeho odchod dává smysl. Jinak ilegální závody byly super, stejně tak jako onen tragický konec... Very Happy ZA 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Díl to je pěkný, ale ta smutnost je dána automaticky tím, že víme, že po tomto díle Jan odešel. Většina si asi jeho odchod vysvětluje nepovedým románkem. Kdyby v dalším díle byl znovu Jan a pokračovalo by se dál, jakoby se nic nestalo, tak si myslím, že nikdo by tenhle díl za až tak smutný nepovažoval. Kolik už bylo milostných zápletek mezi komisařem a ženou, která se potom ukázala jako pachatelka? A byl to pořád brán jako normální díl.

Mi naopak trochu vadila závěrečná scéna. Když už věděli, že Jan chce odejít, tak měli výbornou možnost ho nechat zemřít o pár minut dříve a měli by krásně ukončený děj Jana.

Velké plus dávám za Harmuta (hlavně jeho hlášky, ty mě vždy pobaví Laughing) a Lucy Smile

Mé hodnocení je za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Excelentní díl, rychlý auta a ženy.....to je moje..... Smile , do toho ještě Hartmutovy a hláška a Lucy...., dost perfektní, škoda jen za ten smutný konec...., koukám, že ti Semirovy kolegové mají na ty slečny vážně pech....Jana chce jedna nejdřív zabít, pak se naopak úmyslně zabije ona...., scénáristi postavám dávají zabrat.... Very Happy

Za 1 s podtržením Wink

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dadakobra11


Založen: 15. 07. 2011
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tento diel bol uplne najlepsi k tomu nieje co dodat proste Jan bol uplne uzasny a pesnicka na konci skvela !! Len mi je luto ze to bol posledny diel kde sme mohli vidiet Janika Sad Snad sa este niekedy vrati spät .Hartmut a jeho auto nemalo chybu skoda ze v novej kobre taketo nieco nevymisleli ale urcite je toto najlepsi diel z celej 7 aj 8 serie.Jenoznacne 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Chrochtám blahem... perfektní auta, moc pěkná hlavní ženská (Indi), hodně Andrey, hodně prakticky všeho.
Jan opět fungoval jako babolep - prve šílená holka z mládí, teďka majitelka dílny, jejíž bratříček je tak akorát na rozmlácení výrazu ve tváři.
Odchod Indiry je... mno... emotivní....

A navíc z toho mám pár poznatků:
1) Hart auto z ruky jen tak nedá
2) Andree hrozně chutná jehněčí, zvláště o samotě, je pak hrozně příjemná.
3) Semir je takový turecký Babica.


Extra dotaz na Všelicos: Když jsi díl viděla úplně prvně, měla jsi obavu, že Hart v té dílně zůstal i s Lucynou?? Wink

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Extrém (Extrem)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma