AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
89%
 89%  [ 35 ]
2
10%
 10%  [ 4 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 39

Kdo jednou lže (Wer einmal lügt)
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dnešní epizoda se mi velice líbila. Celkově děj zajímavej, a ikdyž ty nový díly už jsou všechny pěkně udělaný, tak dneska mi přišlo zpracování přímo excelentní. Především záběry ze vzduchu (např. ty oblety kolem televizní věže v Düsseldorfu) a střih. Zakomponování komixů se mi taky moc líbilo. Dávám čistou jedničku. Wink

Líbí se mi písnička u té "komiksové vsuvky" (čas od cca 8:46), našla jsem ji teď podle textu: Melanie C - You Will See.

Woxys: Opět neškodný díl. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
No... moc sem tomu nerozuměla, takže pořádně si to užiju až v češtině. Bylo tam hodně krásných momentů, vtipných i napínavých Very Happy Ben tááák pěkně zpívá i hraje! Obdivuju totok Laughing A Semir na konci samozřejmě také Very Happy Jinak se velice líbila scéna, jak byly u toho chlápka (jméno jsem bohužel nepostřehla) v bytě a jak Semir začal hrát na kytaru, no nevím, jestli se to dá označit jako hraní na kytaru Very Happy, s kytarou je na tom asi stejně jako já, to znamená, že se kytary nikdy ani nedotkl Very Happy A Ben začal stepovat či co to dělal a najednou tam přišel ten chlap a jak oba uskočili každý na svou stranu Laughing Laughing dokonalééé!
Originální byly ty namalované scénky.
Já dávám 1-2, spíš ke dvojce... ten díl mě moc nenadchnul, ale možná, že až to uvidím v rodném jazyce tak to bude lepší, ty díly pře tím se mi líbíly víc Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Opět vypíchnu zajímavé momenty v bodech:

- Hrající a zpívající Ben? Ezusky, přiznám se, že na to by mne utáhl, ani vařenou nudli by nepotřeboval Laughing Laughing Laughing Ač není můj typ, tak musím uznat, že je... mhm... přitažlivý Embarassed A má nádherné vlasy Embarassed Laughing Laughing A Semirovo hláška o Německo hledá SuperStar byla humorná Laughing A sedla Laughing
- Havárka náklaďáku byla skvělá Laughing
- Maaaario je taaaaaaak roztomilý! Chudinka ta podlitina.. ale, u Krodny, ten talent! A ten jeho psí pohled, ty vlásky... napřed jsem si říkala, že je to o domácím násilí... v tom případě bych ho mileráda adoptovala! Embarassed Laughing Laughing No, v souladu s jeho talentem se mi líbily "komiksové scény", bylo to něco pro Kobru nového a sedlo jí to Laughing Ale přiznám se, že ze Superhrdiny Semira jsem lehla smíchy na klávesnici, to jinak nešlo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
- Musím také vypíchnout výbornou scénu, kdy Semir drnkne na kytaru a Ben povyskočí se španělským "Olé!" na rtech Laughing
- Oceňuji, že tam tentokrát byla Anna, Hotte i Dieter... ale především SIGI (takový hrubý hlásek jsem nečekala Laughing ) a Hartmutt... na jehož místě bych nechtěla být. Myslím to kde seděl. V tom hluku bych se zbláznila Laughing Konečně vypadal normálně, dostala mne Benova poznámka o King Kongovo mobilu a Hartíkovo "Ganz ganz ganz..." *znovu odpadla*
- Samozřejmě, Ben opět dělal jeho nejmilejší činnost a tentokrát tím nemyslím protřásání kadeří, ale jezení. On zase jedl! A dostal mne tím, že dojedl housku.. a na dalším záběru měl novou! Ten by si rozumněl s Rexem, koukám Laughing Laughing
- Malé drobnůstky které mne zaujaly: třeba že Semir byl stejně vysoký jako klučinka Mario Laughing Pak že Ben poprosil Semirka, aby si nezpíval... a nádherný byl obrázek na konci, i když paní Loupancová by ho určitě nakreslila lépe Very Happy Laughing Laughing

Díl byl originální, milý a tak nemohu dát nic než jedničku Very Happy

A tady je náš záporňák Laughing Škoda, byl mi docela sympatický Laughing Laughing A hned vedle malý Mariooo Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Všeli: Jo, ten konec mi právě připomněl letošní Fantreffen, když paní Loupancová dávala Erdoganovi jeho podobiznu a Tom se pak smál, že Erdo vypadá na tom obrázku líp než v reálu.. Laughing



Tady ještě přidávám odkaz na tento díl: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?player=1&play_last=1

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj , takže tento díl jsem viděla až dnes, ale taky se mi velice líbil, Všeli to pěkně dopodrobna vypsala.
Stručný obsah najdete na stránkách Erdogana Atalaye, jak v české tak v německé verzi, pro toho, koho by to třeba zajímalo.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Grandiozní epizoda, kterou nelze opovrhovat.Nejvíc mně překvapil Mario(V té jedné bundě vypadal jako Semir ze starších dílů, asi narážka Laughing ), takový malý akční hrdina, který se nebál nebezpečí.

Z akcí byl nejlepší ukrajinec s kamionem před rozpadem Laughing a už víme že skákat tam kde nevíme co je , přináší smrt(Krapet morbidní Cool.A taky jsme si připomněli, k čemu vlastně doopravdy slouží americký tahač Twisted Evil . 1 dávám Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Napřed tradiční poděkování za Vaše upozornění na absenci andrey - děkuji! Embarassed

Co říci k epizodě? Snad jen, že byla NAPROSTO L-U-X-U-S-N-Í! Tak betálný díl jsem už dlouho neviděla! *nadšená*

Už začátek a Benův zpěv mi zvedly nepříliš dobrou náladu z nepříliš vydařeného svátkového dne - a hláška o SuperStar mě přiměla k pobavenému uculení Very Happy
Epizoda vůbec obsahovala několik neskutečně vtipných momentů, ze kterých jsem vyloženě nemohla: to, že dám dneska jedničku, mi bylo jasné už u Semirova prásknutí do strun a následného Benova elegantního prohnutí s vášnivým ,,olééé!" XD náááádherný forek Very Happy a jak skvěle efektně se do Benova tanečku ozvala odjišťovaná zbraň! Gratuluji k takovému nápadu Smile

Gerkhanův pokus o ruštinu XD co to blábolili o té perestrojce? XD

Harty... jejda, pořád mi přijde nějak nateklý, na konci více, než na začátku. Jakoby se potýkal se zdravotními potížemi Sad chudinka... taky mi přišlo, ale to až zpětně, že měl na začátku delší vlasy, než ve své poslední scéně. Co mě přinutilo zvednout obočí? Samozřejmě neumím německy a možná se naprosto pletu, ale... Harty se mi dneska zdál poměrně arogantní Shocked Shocked Shocked ovšem jak už měl nachystané panáčky Lego, patrně aby těm dodům vysvětlil, o co jde, na jejich úrovni, mě opět poslalo pod stůl XD

Sigi Miller! Poprvé ho vidím v akc: je legrační a hlas má jako dobře vykrmený skokan hnědý Very Happy musíš uznat, Všelinko, že by z něj byla krásná sekretářka!

Samostatnou kapitolou je Mario: nikdo mě asi nemůže podezírat z toho, že bych měla ráda děti. Tenhle klouček je ale snad - alespoň co si pamatuji - prvním dítkem, kterému jsem vážně fandila! Chovalo se poměrně moudře, bylo smutné, šikanované... a hustě talentované. Sice tenhle druh kresby nemusím, ale u jeho vytváření komiksu s vybuchující ženskou jsem se rozesmátě šklebila Very Happy a kreslí, šikulka, s pastelkami Faber Castle - ty mám taky! Jen ten talent mi, kruci, chybí Laughing Laughing
Mariův vztah k Semirovi mě normálně dojal Embarassed to bylo tak strašně hezký, jak mu Tureček věřil! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad jejich kamaráství mě fakt dostalo, strašně moc jsem jim držela pěsti...

Dnešní díl byl vůbec nějak o umění XD kytara (Semir a Ben), tanec (Ben), zpěv (Semir a Ben), kreslení (Semir). Ooooo, jakmile jsem viděla toho Turečkem našmudleného elfa (vílu? XD) v listových šatičkách, začala jsem se dusit. To bylo tak roztomilý XD

Příběh sice klasika, ale tentokrát mi to vůbec nevadilo.

Skvělou originální vložkou byl onen komiksový pohled na svět, jak jej viděl malý Mario. A Semir superhrdina mě opět dojal - hezky to vyjádřilo, jak Mario o svém milém komisaříkovi smýšlel Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Závěrečný obrázek znovu pobavil - Mario se tam diplomaticky nakreslil menší, než Semir XD ale Tureček je nižší, než klouček, všimněte si Very Happy

Oceňuji, že Mariova matka nebyla žádná supermodelka Smile

Nelíbila se mi automatická suverenita oné tmavovlasé záporňačky - a pěkně jsem zasyčela, když běžícímu dítěti vrazila pod nohy železnou tyč, mrcha!

Jů, Všel, já si nevšimla, že by Ben jedl Embarassed a natřásání loken jsem taky přehlédla XD

---------------------------

Sečteno a podtrženo: díl neoriginální zápletkou, zato neotřelé zpracování s prvky komiksu, sympatický a také sympaticky se chovající hrdina. Dítě, kterému jsem fandila!!! (Shocked) Epizoda emotivní hlavně vztahem Semira a nešťastného kloučka, pro něhož byl komisařík jedinou oporou.

Náááádhera. Do desítky mých nej dílů se epizoda vejde určitě. A kdyby v ní byl místo Bena Tom, oba komisaři byli mladší a svobodní a navrch by se tam Semir ocitl v pořádném ohrožení života, možná by se pral o třetí místo za mou oblíbenou neměnnou dvojicí Horečnatých snů a Výpadku paměti.

Dávám 1*, díl mi zvedl náladu, pobavil mě a dokonce dokázal dojmout. Víc už od Kobry snad ani žádat nemohu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
quickspider


Založen: 20. 06. 2008
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Nevi nekdo, jak se jmenuje ta kytarova pisnicka na konci dilu?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
To byl tak krásný díl, že takový už dlouho nepamatuju.
Ukázka jak jednodušše se dá manipulovat s dětmi.
Hlášky byly víc než na výbornou.
A jak kreslil Semir......to má bejt víla. Laughing
Taky neni nad divoký Ivany. A co teprv King Kongův mobil. Laughing
Mario byl skvělej a hra s komixi. hele to je víc než na 1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezký díl. Neměl chybu až na to, že tam bylo málo honiček.

A hlavní téma: vtipy a vtipy a vtipy.

Königová tam zase nebyla. A ta černovlasá ženská ta byla i v díle Nad propastí.

Chá 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AndrejkaHovezakova


Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
plosím vás, jak se jmenuje ten herec, co hral Maria. kuju moc

jinak, díl upe boží, MArio upe moc boží Embarassed Razz Very Happy, kdyžtak napište na icq
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
AndrejkaHovezakova napsal:
plosím vás, jak se jmenuje ten herec, co hral Maria. kuju moc

jinak, díl upe boží, MArio upe moc boží Embarassed Razz Very Happy, kdyžtak napište na icq


Stačí 2 minuty hledat na netu... Wink ten klučina se jmenuje Sandro Lohmann.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Díl úplně super, hystý obrázky a hodně dobrých hlášek. Mario hrál dobře a měl celkem dobré bmx. Jasná 1. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
liszka


Založen: 21. 04. 2009
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Dobrá action na začátku (Semir s Mariem mezi jedoucíma kamiónama). Ozvláštnění Kobry: kamarádskej vztah mezi Semirem a Mariem. Nasázený komixový (animovaný) sekvence - vostrá kombinace s reálným dějem a hlavně talentovanej představitel dětské role + kvalitní herecký výkony = za 1!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Fakt super díl,dobrá akce a taky super hlášky.........takže za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Heh, hned na uvod cirkus ala spev v sluzobnom aute, este aj s gitarou, tomu sa hovori sluzba Cool dalej to uz nastastie nebolo take strasidelne, konecne dobry a neokukany styl, chalanisko mal dobre komixove videnie, bolo mi ho docela luto ked sa jeho mama prejavila ako uplna trubka a verila cudzim ludom a nie svojmu synovi. ale odcinili to vylietim vriacej vodu na tu jezibabu Laughing Mat par kamosov sa oplati vzdy, ale superpoldu asi najviac, Semirek bol zlaty ako sa staral. Moje bikerske srdiecko najviac potesila scena kde si Mario vychutnava a uziva jazdu s uplnou volnostou a slobodou, dnes som podobnym stylom brazdila nase hory a lucky Cool Za toto konecne odo mna 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ivett


Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak mně se tenhle díl taky moc, moc líbil Wink ....souhlasím s těma krásnýma komixovýma scénama...super!!!! A taky byl skvělý Benův superstárový výkon Laughing Tento díl super, super, super!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ty jo... Ben má u mne černou tečku za to, že nazval Hartíka magorem! Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Absolutně nejlepší díl 13.série, na tenhle díl jsem čekal a jsem rád, že jsem si ho nenechal ujít Cool

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Opět vypíchnu zajímavé momenty v bodech:

- Hrající a zpívající Ben? Ezusky, přiznám se, že na to by mne utáhl, ani vařenou nudli by nepotřeboval Ač není můj typ, tak musím uznat, že je... mhm... přitažlivý A má nádherné vlasy A Semirovo hláška o Německo hledá SuperStar byla humorná A sedla
- Havárka náklaďáku byla skvělá
- Maaaario je taaaaaaak roztomilý! Chudinka ta podlitina.. ale, u Krodny, ten talent! A ten jeho psí pohled, ty vlásky... napřed jsem si říkala, že je to o domácím násilí... v tom případě bych ho mileráda adoptovala! No, v souladu s jeho talentem se mi líbily "komiksové scény", bylo to něco pro Kobru nového a sedlo jí to Ale přiznám se, že ze Superhrdiny Semira jsem lehla smíchy na klávesnici, to jinak nešlo
- Musím také vypíchnout výbornou scénu, kdy Semir drnkne na kytaru a Ben povyskočí se španělským "Olé!" na rtech
- Oceňuji, že tam tentokrát byla Anna, Hotte i Dieter... ale především SIGI (takový hrubý hlásek jsem nečekala ) a Hartmutt... na jehož místě bych nechtěla být. Myslím to kde seděl. V tom hluku bych se zbláznila Konečně vypadal normálně, dostala mne Benova poznámka o King Kongovo mobilu a Hartíkovo "Ganz ganz ganz..." *znovu odpadla*
- Samozřejmě, Ben opět dělal jeho nejmilejší činnost a tentokrát tím nemyslím protřásání kadeří, ale jezení. On zase jedl! A dostal mne tím, že dojedl housku.. a na dalším záběru měl novou! Ten by si rozumněl s Rexem, koukám
- Malé drobnůstky které mne zaujaly: třeba že Semir byl stejně vysoký jako klučinka Mario Pak že Ben poprosil Semirka, aby si nezpíval... a nádherný byl obrázek na konci, i když paní Loupancová by ho určitě nakreslila lépe

Díl byl originální, milý a tak nemohu dát nic než jedničku

A tady je náš záporňák Škoda, byl mi docela sympatický A hned vedle malý Mariooo



Ahoj, hele kdo je ten nalevo? To je Thomas Berger?

Jinak díl to byl suprový, taky bych řek že byl nejlepší ale nejen z 13. série, ale ze všech dílů co kdy vyšly.
Fakt super XD akce a ještě do toho ty komiksi. Tento díl byl fakt moc pěknej. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anit


Založen: 02. 05. 2009
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
tenhle díl hodnotim jako absolutně nejlepší z 13. série a podle mě patří mezi nejlepší díly celkově Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Moc super díl, hodně se mi líbil!
Hodnotím ho 1*, je to podle mě jeden z nejlepších 13. série Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Vtipný, zajímavý, napínavý díl. Ten malý kluk mi neuvěřitelně připomínal DiCapria zamlada Laughing

Z dílu bych asi vyzvedla Hartmuttovu pohádku pro Bena a Semira a skrytý umělecký talent Semira.

Docela se mi ale nelíbila reakce matky, která byla schopna dát přednost a uvěřit relativně cizímu člověku před vlastním synem. To, že ji často lhal je jedna věc, ale když už šlo do tuhého, tak bych jako správná matka jen přece trochu důvěřovala svému synovi.

Ale každopádně jedničkový díl, takže za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Kdo jednou lže (Wer einmal lügt)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma