AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
88%
 88%  [ 32 ]
2
2%
 2%  [ 1 ]
3
8%
 8%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 36

Černá Madonna (Die schwarze Madonna)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Super díl... a opravdu se mi líbí, jak jde Kobra směrem ala geek Laughing V Genies unter sich to byl Návrat do budoucnosti, dnes Indiana Jones! Laughing Laughing Laughing Nej byl ale Semir jako Madonna, Semir letici za Benem do jeskyni a padajici vsemozne, jen ne bezbolestne a pak vylekany Semir, ktery spadl ze zidle Laughing
A taky bylo super, kdyz se vsichni 3 lekli Hartyho, jako by byl duch a on ze sebe pak dostal jen tiché: "oops." Laughing Laughing
A Ben jedl banáááááán! Laughing Laughing Laughing

Super díl, kladně hodnotím pěší honičku v jeskynich Laughing

Za jeeednaaaaaaa!

P.S.: Omlouvam se, ze je pulka s hacky a carkami a druha ne.. nevim proc tak pisi Shocked (a jsem lina to opravit XD)


Opět je epizoda týden ke shlédnutí zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=11184&player=1
Brzy bude ke stažení zde: http://serienjunkies.org/?cat=225

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dnešní díl mě dost pobavil...honba za pokladem tu ještě nebyla a fakt mě ani nenapadlo, že to někdy přijde! Laughing
Co bych u tohletoho dílu vytkla, to byla naprostá průhlednost děje. Na začátku ta šachová figurka věže -> aha, asi NĚCO bude schovaný v ňáký věži. Pak přiběhne ta Benova bývalá přítelkyně - archeoložka a hlásí, že zmizela mapa pokladu -> takže to NĚCO asi bude poklad. Smile Pak jak přišel ten chlápek Sebastian, bylo hned vidět jak mu neskonale důvěřuje -> skvělej adept na pachatele. No a další děj byl podle tradičního scénáře - ti hodní něco vyhrabou, načež se jim za zády objeví padouši a úlovek jim chtějí zabavit.... ale celá tahle akce ala Lovci pokladů mě prostě připadala srandovní. Very Happy
Co mi přišlo dost dobrý, to byla ta akce na dálnici s harpunou a přiškrceným Semirem a Benem. Po tolika letech dokázali vymyslet zase něco novýho. Chválím! Wink
Celkově teda nevim nevim s tim známkováním, celý jsem to brala jako srandu. Ale dobrá sranda. Takže asi zase za jedna. Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
super diel, aj ked niečo mi do toho chýbalo. skvelé boli najmä Benove a Semirove xsichtíky...opäť Benova láska-ešte šťastie že bývalá Very Happy Laughing dej- Smile no..veľmi ma aj tak nezaujal, ale bol nápaditý Laughing Smile
niečo tam Semir spomínal že kengury..pri tom som sa zasmiala.vlastne som sa rehotala, už len ked som zbadala bena...a ešte...už je zase v normále-s jedlom Laughing
A semir nakoniec Very Happy Laughing a ked tresol cez hubu tomu ked ho chytili...prevládali veeľmi vtipné scénky ale celkovo sa mi to páčilo.
1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Die schwarze Madonna
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Aj mne sa tento diel páčil, privítal by som snáď lepšie
výkony vedľajších postáv. Opäť za 1!

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Tento diel som zatiaľ prezrela len zbežne, lebo nemčina je pre mňa nezrozumiteľná hatlanina Laughing ale tak kus som pochopila o čo ide...Very Happy Ale záver NEMAL CHYBU!!! Ja som sa šúlala! Ale NAJVIAC dom obdivovala tých úžasných parkouristov na začiatku Shocked Shocked Shocked tí vám boli fakt desní! Tie saltá a ako skákali z tej výšky...! Dúfam, že čoskoro pôjde aj na NOVE (lebo na markíze sa URČITE tak skoro neukáže XD)

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Mno...musím říct, že to nebyl špatný díl. Nicméně tenhle "případ" opravdu neměl s prací dálniční policie vůbec nic společného. Připadalo mi to spíš jako nějaká "Honba za diamatem" nebo Indy, jak uvádí Všelicos. Very Happy Very Happy Ale jak už bylo zmíněno, bylo tam rozhodně mnoho pěkných momentů a celkově to byla psina (Střelba z luku s ocelovým lankem - zajímavý nápad Surprised ). Dostala mě Benova hláška na začátku, když mu Katrin hubovala, že špatně zachází s knížkama: "U dálniční kriminálky se čte jenom Mickey Mouse a Playboy" !!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jo a jestlipak jste si všimli tohohle - u závěrečné automobilové honičky - pachatel odjíždí s Katrin ve stříbrném Volkswagenu Phaeton, záhy se vybourají. Ale vůz, v němž se rozsekají a který se převrátí a z něhož se pak ještě pachatel sápe pryč, není už Phaeton, ale obyčejný starý Opel Omega. Wink Možná se mnou budete polemizovat, ale vězte, že je tomu tak. Spolu s kamarádem, špičkovým odborníkem automobilismu, jsme to zkonzultovali. Ty auta jsou si hodně podobná, ale je to fakt.

P.S. Linky na stažení zítra. Pokud budete někdo opět rychlejší než já, tím líp. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezký díl..
Hledači pokladů, hezký scénář.

Honičky stály za to obvzlášť na prostřední.
Nejlepší ale bylo jak na konci honičky si povídali Hotte s Dietrem:
Hotte: Co řeknem šéfový?
Dieter: Já jí řeknu pravdu?
Hotte: A co?
Dieter: Že neumíš řídit.


Potom na konci, jak si Semir povídal s tou Madonnou. Laughing
Bene, vylít na knížku pivo, no toto?

Určitě 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Ty díly jsou čím dál zajímavější. Laughing Super akce a děj. Třeba: Ben- Štveš mě. Semir- Já vím. Very Happy Takže musím dát 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Co říci, tohle byl nejlepší díl, který jsem kdy snad viděla, dobrá viděla jsem spoustu dobrých dílů, ale tenhle se mi moc a moc líbil.
jsem ráda za tento nový div a to spoujit kobru s lovci pokladů Very Happy

super hlášky, legrační situace a docela mě prěkavila dnešní záliba hrdinů v ukazovaní prostředníčku Laughing

za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Parádní díl Smile Pronásledování bylo skvělé Smile Jednoznačně za jedna Smile Skvělá zápletka Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
pred 14 dny jsem dal za 3 - před tydnem za 2 a dneska dam za 1 pač konečne ( prvni díl ) kde se mi libil Ben

příbeh byl super ( žadne kliše jak jsme zvykli ) + hudba z indiana jones - super konečne

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Jedna z nejlepších a nejoriginálnějších zápletek jaké Kobra kdy měla. Skvělá hudba z Indiana Jonese. Už se těším na odkazy ke stažení - ZA 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tom je skvělej srandista. Hereckýma výkonama je na tom ještě líp jak Erdogan. Perfektní hlášky, skvělý bylo, jak shodili tu falešnou madonu ze stolu Laughing . Na závěr už jsem jenom čekal, kdy se konečně proflákne, že "komisař Siska" je její fotr a zároveň i lotr. Super díl. Vybavil se mi ještě ten díl s těma africkejma soškama jak s něma Ben hrál divadýlko, musím ho někde najít a pustit si ho...
Jinak kdo je všímavý zaregistroval, že místo Phaetonu nabourali a opekli Opela Omegu... Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Petr: Já ne. Oni mění auta i v nových dílech? Evil or Very Mad

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Musim říct, že je to hodně povedený díl. Děj, který se ještě v Kobře nevyskytl. Ben se asi hodně dívá na Indiana Jonese.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrý díl, děj atd. 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
LuUuccy


Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 46
Odpovědět s citátem
Ahojky nemohl by to jsem někdo dát ke stažení Smile JInak to byl moc pěkný díl Smile Jak na začátku Ben : Štveš mě ! a Simir : Já vím Very Happy to se mě moc líbilo určitě za 1 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Krásný
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojda
Tohle byl moc krásný dílek moc moc se povedl . Fotogalerie ze včerejšího dílečku najdete u mě na bločku www.kobraa11.blog.cz . Budu ráda když je knutete pá pá Katrina Wink
P.S moc krásnej dílek to byl fak super =)

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tento díl byl velmi vtipný. Dávám 1 Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Super díl! Laughing
Musím říct, že se mi tyhle poslední díly dost líbí Laughing

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Petr napsal:
Jinak kdo je všímavý zaregistroval, že místo Phaetonu nabourali a opekli Opela Omegu... Wink


Ha, to je dobrý a já si říkal, sešrotovali by oni Phaetona? A ono ne, zas to schytala Omega.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
ja davam opet za 1 jako každý nový díl Very Happy

jo a prominte že sem odsudzoval Bena zato jaky je ,už sem si nanej zvykl a je supr Smile doufam že tam vydrží nejmene tolik jako tom kranich +- 5 seri Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Dokonalá parodie na Indiana Jonese, díl je úplně jiný od ostatních a tím je vyjímečný.

Ben: Pizzu nebo burger?
Semir: Platíš?
Ben: Jo!
Semir: Tak obojí. Laughing

Fakt jsem se tady docela nasmál.....Semir jako šejk a Hotte kterej fakt neumí řídit.
Akcička uprostřed byla taky super......originální, to tam ještě nebylo, ale jsem zvědavej kdy nám na dálnici přistanou ufoni Laughing .
1

Ke stažení jsem to objevil zatím pouze tady:
http://www.hellspy.cz/search/?q=kobra+11+cerna+madonna

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl byl super, už jsem to sice viděla předtím v němčině, ale takhle v češtině - ty hlášky, no to byla tedy opravdu nehorázná legrace Laughing Laughing Laughing hlavně úplný začátek a úplný konec "živý vstup" Laughing
Tady snad ani nelze jinak než za 1 Cool

Jediné co mi tam trošku chybělo byla hláška, když na konci Semir praští toho padoucha tou Madonnou - v originále totiž říká "sehr gut BABY" Laughing (v češtině jen "dobrá práce")
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Vůbec se mi díly s Beckem nelíbí. To je samá legrace, vtípky i po pádech a jiných "těžkých" situací. Dřív byl v díle tak jeden či dva vtípky které byly ladně umístěny. Ted sou na kažém kroku a je to trapné. Kdybych měl hodnotit tak by si skoro každej díl nové série odnesl známku kolem čtyřky, pětky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
to Ritter:
jednoduchá rada Cool: Tak se na to nedívej, když se ti to nelíbí, mě se zas nelíbila 11. a 12. řada, tak jsem na ni taky nekoukala... Laughing Laughing Laughing
Co víc na to říct, všem se zavděčit prostě nelze Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tyjo, fakt se mi, prosím, nesmějte Very Happy Very Happy

Mi nejde ani jeden link.. Sad


A díl? Co víc dodat? Než PECKOVNÍ, PECKOVNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ..NESTÍHALA JSEM SI ZAPISOVAT HLÁŠKY.... Very Happy Very Happy


1

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Semire?štveš mě!
Já vím!

fakt bezchybné hlášky..a koniec bez komentára Very Happy Very Happy .trošku viac Indiana Jones než Kobry ale aj tak suprový diel! 1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Super díl Very Happy I Znělka z Indiana jonese tam byla Very Happy Takže super za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Dopredu Sorry za kritiku, ale nechápem, čo sa Vám na tomto dieli páčilo...
Honba za pokladmi do Cobry 11 zapadá asi tak, ako tanec z High School Musical do Terminátora.
Už je to len parodia na kedysi vynikajúci seriál s Markom Kellerom a Reném Steinkem. Dej je absolútne dopredu jasný, a pravdupovediac, dívať sa na Semira, ako aj po 14 rokoch rovnakým spôsobom skáče na kamion či motorový čln je už trápny a nudný.
Navyše, videli ste, ako sa natáčala posledná nehoda pri jazere? Kaskadérsky tým sa babral s prevrátením auta celý deň, a výsledkom bola absolútne nezáživná nehoda pomocou plynovej bomby. Kedysi za čias ozajstnej dialničnej Cobry 11 stačila rampa a skvelá akcia bola na svete...

Ešte raz sorry za kritiku, ale teraz mám naozaj pocit, že som zbytočne stratil hodinu zo svojho života.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Skvělý díl, ale dávám za 2, protože měl pramálo společného s dálnicí, vlastně nic. Ale aspoň to Semir trefně okomentoval: "Dostávám alergii na nedostatek výfukových plynů."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Já dala za 3... až se sama divím, ale vůbec to není Kobra, bylo to totálně předvídatelné a vůbec. Myslím teď, že podruhé na to už koukat nebudu (teda aspoň ne jako na Kobru; možná až někdy dostanu chuť na krátký dobrodružný film...). Průměr. Žádný děsný propadák, ale taky nic, co by mi stálo za to.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Pěkný díl s nevšední tématikou.

To, že to nebyl typický případ pro dálniční policii, tím se mi díl ještě více líbil! Holt už tady máme 13. sérii, každá série má cca 20 dílů, což nám dává příbližně 260 vymyšlených zápletek a dějů Exclamation Na jednu stranu fanoušci chtějí něco originálního, každé sebemenší opakování děje a záplatky je tvrdě kritizováno, na druhou stranu jakmile se případ trochu odliší od běžné činnosti dálniční policie, tak přijde opět kritika. Tvůrci určitě nejsou géniové a kompetence samotné dálniční policie nejsou nějak veliké a já se raději podívám na něco s dějem podobným tomuto dílu, než na to, když se vybourá jedno auto na dálnici, samozřejmě pachatel uteče, pokud na místě zůstane auto, tak se v kufru najde mrtvola a je to furt dokola to samé. Tohle bylo aspoň odlišné a moc se mi to líbilo! Wink

Jak už je v dílech s Benem zvykem, není nouze o humor.

Skvělý díl a jinou známku než 1 si podle mě ani nezaslouží Wink Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Dobry dil.

Nejlepsi scena: Semir skace do vody.

Nejlepsi akce: Honicka s Cirkusakama.

Nejhorsi scena: Pokazdy kdyz mluvila ta protivna Katrin

Nejhorsi akce: Ta honicka na dalnici

Katrin byla ale asi podle mne nejprotivnejsi postava v cele kobre, Ja byt Ben tak se s ni rozejdu hned jak ji slysim mluvit.

Dal bych 2 ale byla tam dobra akce a zapletka, takze za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Černá Madonna (Die schwarze Madonna)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma