AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
71%
 71%  [ 25 ]
2
14%
 14%  [ 5 ]
3
8%
 8%  [ 3 ]
4
2%
 2%  [ 1 ]
5
2%
 2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 35

Na věky věků (Für immer und ewig)
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Co říci... Snad jen nejhorší pilotní film Kobry 11... Ani ta svatba to nezachránila... Cool Confused

3

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To toršku přehaníš Wink M2 zaujala úvodní nehoda, auto s karavanem umí divy Laughing také nehody jsou nej, dlouho žádna nebude Crying or Very sad .

Mno a, mě se pilot libí, je zajimavý, je to zajimavý příběh a děj, nevím proč no Laughing Za 1. Jeden z mých oblíbených pïlotů Razz Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Náhodou. super Díl! Jak prej Jan se Semirem, že jsou Dieter a Horst xD 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Mě se tento piloťák také líbil, a patří také k těm lepším piloťákům. Oproti prvnímu piloťáku s Janem je tenhle akční, svižný, efektní. A závěrečná čelní srážka dvou náklaďáků je ta nejlepší nehoda, jakou jsem kdy v Kobře 11 viděl. A i když je dějově 8. série Kobry 11 slabá, pak právě v této řadě je nejvíce super bouraček (ale nereálných). Rozhoduji se mezi jedničkou a dvojkou, takže já dám tentokrát za 1 a kdo to bude mít hodnocení nerozhodné, tak ať půl stupně ubere.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Na věky věků (Für immer und ewig)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo jo, čtverzubec byla vždycky moje oblíbená rybka Cool nu, bez poškození mozku by to nanynka nerozchodila. I když... ten rozdíl PŘED a PO by u andrey nešel poznat ani po lobotomii XD
klišé s přívěškem snad tvůrci zařadili pro prohulené noci.

A na Věky věků? To zní hrozivě, chudák Semir. Vlastně od tohoto dílu už simýr Smile
Díkybohu existuje rozkošná instituce rozvodu Laughing Laughing

5 Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
EK1


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Velmi, velmi slabý pilotní film. A opravdu asi nejhorší. AkcE hluché, nezábavné. Prostě nuda.

Z lítosti za 4
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak už je to tu zkritizováno, pochváleno. Já dávám za 2

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jako piloťák nic moc teda..... Dávám 3....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Ze začátku to možná bylo trochu nudné, ale druhá část se mi líbila. Víc akce a napětí. Jak se měl třeva Semir rozhodnout mezi Andreou a Janem. A celkově akce odehrané na tom autě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Super! Némam vůbec co vytknout až na malo chybku na konci takže 1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Dobrý piloťík ale sú aj lepšie.zaujimavy dej a čerešnička na torte-svadba.peknýý.Jednotka /slabá/

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Já dávám za 1, protože si myslím, že tento díl je dobrý. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Bezvadnej pilot!! Moc se mi líbí!! za 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Svatbu považuju za omyl, proto to bude dvojka. Ono s Christianem Oliverem je víc takových přehmatů.
Opět je tu záchrana v podobě Tchernyho a dobrých akcí. Tři rychlé akce na začátku mě poprvý dost překvapily. Sotva skončila jedna a už jsme šli na další.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Já tento piloťák hodnotím kladně. Když jsem jej sledoval prvně, strašně mě štval ten Rumun jménem Vogt, a to především proto, že jsem Semirovi a Andree moc přál svatbu a on si dovoluje se jim motat do života. Vše však dobře dopadlo, a narozdíl od většiny návštěvníků tohoto fora mám Andreu rád, proto jsem zaujal tento názor.Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
semir se nám ženi

kdyby se tohodle dožil andré Very Happy

a kdyby přišel tom (ktery byl pozvany,Viz dil Návrat)

dal jsem 1 i když nemam moc rad Jana
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mě se tenhle piloťák líbil. Dobrý akce. Za 1 Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Mě se tenhle piloťák docela líbil. Vzpomínám si, když jsem ho viděla poprvé (a to jsem byla hodně malá) myslela jsem si, že Semir opravdu umře. Ale nakonec ho zachránil ten medailon (nebo co to bylo).

Měli fakt velký štěstí, že stihli Andreu zachránit... Do koho by se asi Semirek zamiloval, kdyby to Andrea nešťastnou náhodou nepřežila.
Jinak docela dobré, 1 s odřenýma ušima Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
super pilot aj tá svadba ..Semir a Andrea za jedna rozhodne

moje video :
http://www.stream.cz/video//426900-kobra-11-clip-na-veky-veku
http://www.stream.cz/video//433081-jan-richter

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fugu - chuť pre ktorú sa môže zomrieť
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Neviem kam by som to mohol napisat tak to napisem sem. Vcera isiel dokument na STV2 o 20:10 o rybe Fugu. Dnes beží repríza o 11:10.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobo260


Založen: 22. 05. 2010
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Bezva díl.Náhodou mít tak milující a tolerantní holku a ženu jako je Andrea,tak ji nosím na rukou.Andreu nenávidí jen pubertáci,kteří nemají o lásce ani potuchy.Jinak bezva natočené,myslím,že se to povedlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Už je tradicí, že Kobra má pilotní díly na špičkové úrovni a tenhle pro mě není výjimkou Wink

Díl napěchovaný humorem, city a napětím. Velké plus za Tscherneho - můj nejoblíbenější záporák Smile.

Co se mi líbilo, tak to byly scény, kdy Jan se Semirem dělali dopraváky, "šikana" právníka, návštěva Semira u rodičů a krmení rybiček Very Happy, rozlučka se svobodou a Harmutt, který se stal Elvisem Laughing

Navíc pěkná byla animace a efekty. Líbily se mi sestřihy, u některých scén retrospektivní vzpomínky a samozřejmě svatba - ať už se to někomu líbí nebo ne, je to důležitý a zásadní díl pro seriál Kobra 11 Wink

Vím, že tato poznámka se určitě netýká jen tohoto dílu (a už vůbec ne, jen tohoto seriálu). Tou poznámkou je do oči bijící chyba - krádež zlata. Už na ZŠ jsme se ve fyzice učili, že hustota a samotná hmotnost zlata je dost velká a je docela nereálné, aby si cihličky zlata jen tak přehazovali z jednoho kontejneru do druhého. Rolling Eyes

I přes nějaké "superhrdinské" scény se mi díl líbil, bavil mě, takže 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Naprosto perfektní piloťák, po Štvanici a Pekelné jízdě na dálnici A4 snad nejlepší Very Happy, svatba Andrey, skoro zabití Semira, návrat Tschernyho, Semir a Jan jako dopraváci, no co chtít víc..., ke konci jsem se taky neovládl a uronil jsem malou slzičku.... Smile, na druhou stranu je fakt, že některý scény byly trochu přehnaný, jako např. jak Andrey talisman pro štěstí zastavil kůlku, která letěla na Semira nebo jak Jan chytil ve vzduchu ampulku s protijedem, ale zase to plně vynahrazujou, výborný hlášky, kvalitní přestřelky, ještě lepší bouračky, děj...tohle všechno si prostě zaslouží pochvalu! Víc takových dílů Wink

Za 1*******

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
I přes chyby, které tady byly zmíněné, se mně tenhle film velice líbil. Bylo v něm od každého trochu (realistická akce, přehnaná akce (co by bez ní Kobra byla), retrospektiva, humor, láska, dopraváci Razz ) a dobře namícháno.
A na závěr navíc má oblíbená skladba, Vivaldiho Gloria D-dur! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Opravdu skvělý druhý piloťák s Janem. Po dlouhé době jsem ho podíval v SK a celý. Jinak ten Černy nějak nebylo shlédnout že by zemřel jen ho na konci ukázaly a pak se srazili do sebe. Mohli by tak udělat v roce 2014 že by se vrátil Černy s Janem, to by byl nářez. Rozhodně povedený pilot, škoda že 9 a 10 série je bez piloťáku. Dávám za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Na věky věků (Für immer und ewig)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma