AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Frank Traber (Hendrik Duryn)
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem


Frank Traber
(komisař)


zdroj: alertecobra.info, rtl-now.de, kino.de

Frank je sice v podstatě protivný lenoch, ale umí však být i milý. Při vyšetřování je prudký, jde si tvrdohlavě za svým, občas mu ani však služební předpisy nic neříkají a dělá mu problém přiznat vlastní chybu. Propadl při prvních dvou zkouškách v autoškole. (úprava: SaM)

Oficiální text RTL: Frank je policista, který se vypracoval z městského strážníka. Vyšetřuje podle vlastních, ne vždy předpisových metod, a nenechá si do toho od ostatních příliš mluvit. Jako jedináček sám moc dobře ví, co je pro něj nejlepší. Za jeho tvrdou slupkou se ale ukrývá křehké jádro a tak zachraňuje svoji atraktivní kolegyni z mnohých nebezpečí. A vlastně ji má za docela sympatickou ženu, což by ovšem jako tvrdý chlap samozřejmě tak snadno nepřiznal.


(zdroj: agenturpauly.eu)

Hendrik Duryn
(Hendrik Alexander Duryn)

datum narození: 8.10.1967
výška: 180 cm
barva vlasů: tmavě blond
barva očí: modro-šedá
fan stránky: hendrikduryn.beepworld.de
agentura: agenturpauly.eu
životopis česky: csfd.cz
další role v Kobře:
- Gerry v epizodě 4.07 Mezi dvěma kameny (Zwischen den Fronten) (podle českého číslování 2.16)
- Klaus Weller v epizodě 10.04 Rychlost (High Speed) (podle českého číslování 5.10)
- Dr. Stefan Jensen v epizodě 34.05 Die kleine Prinzessin (podle českého číslování -)

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Frank Traber (Hendrik Duryn)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně osobně připomínal takového lehce (?) natvrdlého sedláka. I díky němu jsem Cobru 12 nesledovala... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxy: náhodou, Frank je správný trubka! Laughing Laughing

Já naopak sledovala Tým dva především kvůli němu: Jeho ťafky do sličné kolegyně, to když jí zakoupil tenisky a ona v nich musela chodit... to bylo prostě skvělé Laughing Laughing Navíc to není takový ten klasický typ komisaře-elegána, ale takový ten styl "je mi to všechno jedno, kdy bude večeře?" Laughing Laughing Tohle máme společné... a i humorem je mi velmi sympatický Laughing Laughing Prostě Frček, Frank Laughing Laughing








_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A mně osobně na něm přijde právě nejskvělejší, že vůbec není takový truhlík, za kterého se vydává - tenhle typ postav mám ráda, baví mě. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Hendrik als. Frank je rptsě super klučina.. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Je sice skvělej, ale někdy bych mu utrhala koule za to, jak reje do Sus! Very Happy Bez toho by to nešlo, ale já bych vždycky vylítla! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eddie15


Založen: 07. 03. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 10
Odpovědět s citátem
Frank je nejlepší v Kobře Very Happy Smile ..ale samozřejmě neni jedniej Smile...a mimochodem zdravim vás! Very Happy Sem nováček:D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Mno Rik je the best.. Jo a Peťo (JSSVLVKMK) , žádný koule se trhat nebudou.. Laughing Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Luci: Šmarjááá, ten hošan je čím dál horší! Very Happy Já bych ho brala od krku dolů! Very Happy Laughing Laughing Laughing a prej the best, ty tak kecáš! Ok, vyřídíme si to třeba při 6! Laughing Laughing

Jinak jak je to s tou jeho dcerou? Laughing Laughing Laughing Vědí se podrobnosti, nebo to byl fakt kec??? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
For Peťulka: No to teda není pravda!! Laughing Laughing On je úplně úžasnej ty štrůdle!! Very Happy Very Happy Very Happy No, jak je to s tím dítětem? Cool štrůdl a kečup se hlásí o slovo.. Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem


Frank jako středověký hrdina Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
eron: no ten má ránu Laughing Laughing


Frk v obleku... a slušííí muuu Cool Laughing Laughing Laughing Série I., epizoda Most smrti Smile





_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Ahoj všem, kteří všichni jako já milujete tento Team 2. Omlouvám se, ale nastaly jiné povinnosti a času také moc není na hledání novinek apod...

ale časem to napravím, Very Happy , skoukla jsem nedávno pár videoklipů, které jsem sestříhala a chytá mne zase motivace...

tak vyčkejte, a já budu Vám zde uploadovat, ukazovat, inofrmovat o novinkách co se týče tohoto herce Hendrika Duryna resp. Franka Trabera ...resp. seriálu Cobra 11 Team 2 Smile

PS: jestli dovolíte, poupravila bych tu některé příspěvky např. death linky na videa bych odstranila, rozložení fotek trochu pozměním, at nezabírají fotky příliš do strany a nerozšiřují tak o moc tuto stránku

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A ještě doplním Míšu:

Samozřejmě pokud víte také nějaké nové skutečnosti, události atd. o Julii, neváhejte a sdělte nám to! Rozjela se totiž akce: "Najdi něco o Julii a Hendrikovi"!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Very Happy ahoj všem,

postupně schromažduji fotky, videa apod.... co na internetu najdu a ve volných chvílích se s Vámi o to podělím.

dneska jsem Vám chtěla zaslat odkaz na Hendrika Duryna a jeho hudební CD / BAGGERLOVE Compilation Vol. 4 - EMMA feat. Hendrik Duryn, V.A., které vydal v roce 2008. (jen doufám, jestli se opravdu jedná o "našeho" Frankiehoo" Smile

songy, které si můžete poslechnout z tohoto CD, najdete zde:

http://www.amazon.com/Baggerlove-Compilation-Vol-4/dp/B001GXPSVG

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Mishka : Ano, je to opravdu on...

více na http://hendrikduryn.beepworld.de (sekce Links)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No já bych spíš odkázala na těch stránkách na to vita! Laughing Laughing Laughing Laughing Poprvé se dozvídám, že Hedrik má ještě jméno Alexandr! Prostě malej Saša! Laughing Laughing Laughing Laughing ("SAša, Saša jede! Laughing nemohla jsem si neodpustit! Laughing ) NO ale enjvíc mě rozsekala ta fotka! Laughing Laughing Laughing Laughing Duryn fakt hustý dítě! Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak aby diskuze nevázla ani u Hendrika, hodím sem pár odkazů na videa s Hendrikem:

EMMA rockt BRECHT - Liebeslied
http://www.youtube.com/watch?v=3ed0Vb8LAwA

EMMA rockt BRECHT - Bericht auf MDR Figaro
http://www.youtube.com/watch?v=VGbpt3hrH4Y

EMMA rockt BRECHT - Die Seeräuberballade
http://www.youtube.com/watch?v=Ojjrlr5nitE

EMMA rockt BRECHT - Die Ballade von Manzeppa
http://www.youtube.com/watch?v=B4l_zzXzVgw

EMMA rockt Brecht -Moderne Legende
http://www.youtube.com/watch?v=UxxZN3xKuVY

Baggerlove musikfestival 2008
http://www.youtube.com/watch?v=nhAAbnIp7Wk

EMMA rockt BRECHT - Choral vom Manne Baal
http://www.youtube.com/watch?v=tFRAZ5Jrhto

Emma rockt Brecht 2
http://www.youtube.com/watch?v=sLOzfX94hXQ

Der Lehrer - Die Schule
http://www.youtube.com/watch?v=d3RRemkjeIQ

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
:)
Katushkaaa :)


Založen: 06. 05. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Kroměříž
Odpovědět s citátem
Děckááá jen tak pro info - v úterý 23.6 na primě v 21.20 bude Hendrik Duryn v hlavní roli romanťáku od Rosamundy Pilcher MLHA NAD ZÁMKEM KILRUSH (Nebel über Schloss Kilrush - 2007)

_________________
Kobra 11 4EVER
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Hendy je docela dost hezkej, bohužel si moc nepamatuju nasazení týmu 2... ale jeden díl dost dobře Wink Wink Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Frank bol dobrý hodil by sa aj k Semirovi Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Tak opět dávaj Policii Hamburk a hned v první díle v roli podezřelého Hendrik Duryn. Ale naštěstí pro něj zůstane jenom podezřelým.

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Frank
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
...jo, Frank byl fakt třída...ty jeho hlášky neměly chybu, nebo jak furt rejpal do Sussany, trochu mě zajímalo, jestli spolu nakonec budou nebod ne a jestli ji Frank konečně políbí a ono nic...Very Happy, jinak prostě profík, klidně by se hodil i k Semirovi...Smile

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Poslední polda / Der Letzte Bulle (2012)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jsem se konečně dostala Hendrika v seriálu Poslední polda (Der Letzte Bulle) a málem jsem to nerozchodila. Dodala bych screeny hned včera potom, co jsem stáhla, ale sotva jsem poprvé spatřila Hendrikovy nahé paže, omdlela jsem. Probudila jsem se bez vzpomínek, pustila si to znovu a znovu byla knockoutována tou zatrápenou scénou v tílku. Potřetí se mi podařilo dojít až ke chvíli, kdy se oblékl, načež jsem začala ronit hořké slzy nad tím krutým činem a proklínat tu hroznou mikinu, kterou už nesundal. (Ano, jsem značně povrchní, ale musíme si uvědomit, že je to především jeho vina. Laughing )

A teď trochu konstruktivních informací: Hendrik hraje švarného širokoplecatého mládence jménem Bernhard Schaller, který krom toho, že nemá ponětí, co nebo kdo je to holič, byl kurátorem oběti mordu, který vyšetřuje hlavní hrdina Mick a jeho rychlá rota. Mick a Bernhard se docela zkamarádí, jako by spolu kdysi kopali kanály a prováděli další bohulibé činnosti, avšak co Mick neví je, že Bernie je ten chlápek, jehož střela způsobila Mickovi koma a obrala ho o dvacet let života. Schaller si zjevně uvědomuje, kdo Mick je, a docela dost ho hryže svědomí, ačkoli si svůj trest poctivě odseděl. To konkrétně dává Hendrikovi dost co hrát, takže pokud se na to někdo chystá, sledujte hlavně gesta a pohledy, opravdu si to dává. Rychlá rota (čili Mickovi nadřízení a partner) ale dělá všechno proto, aby se Mick nedozvěděl, že Schaller je ten, kdo ho tehdy postřelil, a dělají to tak vášnivě, že to Mickovi samozřejmě nakonec dojde.

Celkově by se ta postava dala připodobnit k takovému o dost temnějšímu Traberovi, což mě znovu nutí litovat, že v Kobře z nich dělali víceméně klauny, a kolem a kolem myslím, že kdo má Hendrika rád, tuhle roli si užije. Je tam docela dost (aspoň na poměry Posledního poldy) a hlavně má co hrát, podobně jako Charlotte Schwab. Narozdíl od svých dvou kolegů má taky stejný dabing jako v Kobře (mluví ho Pavel Vondra), což mě velmi potěšilo.

3.13 Odpuštění (Die, die vergeben können)

Stills (zdroj: Sat. 1):


Gify:

(všech 20 gifů zde)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
pár foteček ze seriálu Policie Hamburk - epizoda Vysvědčení, kde si Hendrik zahrál tatínka. Všechno na jdete u mě na blogu:
http://kobrackarodina.blog.cz/1301/serial-policie-hamburk-notruf-hafenkante-epizoda-vysvedceni-zeugnistag-2007


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poslední polda / Der Letzte Bulle (2013)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak jsem se z hecu podívala po prvním dílu nové řady Posledního poldy / Der Letzte Bulle, jestli si Hendrik náhodou nezopakoval svou roli Bernharda Schallera z finále třetí řady a hele ho! Jelikož neumím německy ani kváknout, nemám nejmenší ponětí, co se tam odehrávalo, ale ty jeho výrazy mi ke štěstí docela stačily. Dle mého názoru byl Hendrik nadoblečen, ale ta pouta mi to vynahradila. Snad to Barrandov odvysílá, první tři řady měly myslím docela slušnou sledovanost.

4.01 Die Jagd beginnt (vysíláno 21. ledna 2013 na SAT.1)

(všech 15 gifů zde)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Údolí Divokých růží: Zkouška srdcí (2008)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jelikož civět na tupé německé romantické ptákoviny se vždycky vyplácí, házím sem další úlovek. Notně jsem se zasmála, snad vás to pobaví taky. Hendrik si zahrál v cyklu romantických filmů s názvem Údolí Divokých růží / Im Tal der wilden Rosen, a to konkrétně v epizodě 3.04 / ep. 11 Zkouška srdcí / Prüfung des Herzens (2008). Hraje bohatého, osiřelého statkáře Phila Gleasona, jež se zamiluje do vdovy s dcerou a hodinu a půl si ji namlouvá. V celém díle se motají další dva páry a pak se dokonce vytáhnou s kriminální zápletkou, která je od začátku jasná, nicméně Hendrik nahodí Sherlocka a jede. Laughing

Celkově si myslím, že jde o hodinu a půl dlouhou reklamu na šampon, jejíž autor se rozhodl, že bude super oblíct všechny jako puritány, protože s těma byla sranda, že. Tomu odpovídá Hendrikův účes ala Kevin Sorbo. Mimoto jsem rozladěná, skoro v každém díle se tam někdo válí na seně s nějakou divokou Růžou a jen Hendrik si narazí takovou cudnou. Zjevně ji ty jeho lascivní lokny nerozparádily tak jako mě. Laughing Dabing není totožný s Kobrou, Hendrika dabuje Petr Svoboda, což byl konkrétně pro mě docela šok, ten hlas mám nalepený na úplně někoho jiného a moc mi nesedl.

Stills (HQ, zdroj: kino.de):


Gify:

(všech 70 gifů zde)

Outtakes:


Ze zákulisí (LQ, zdroj: stecherfilmtagebuch.wordpress.com)


V češtině na obvyklém místě. Pokud vám stačí ukázky v němčině, tak v těcho se Hendrik v každé mihne: 1, 2, 3.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Rosamunde Pilcher: Kde začala láska (2006)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Rosamunde Pilcherová: Kde začala láska / Rosamunde Pilcher - Wo die Liebe begann (2006). Hendrik hraje lékaře jménem Justin Giggs, který ani nevím, co všechno tam dělá kromě klácení té blondýny, protože jsem si musela na jeho místě představovat Trabera, neb jinak bych se pokusila zardousit se sestřinýma použitýma ponožkama. Nicméně Hendrikovi sluší jako vždycky, a kdyby někoho zajímalo, proč jsou tam gify jeho zadku, tak je to proto, že to byly kinematograficky nejhodnotnější záběry z celého filmu. Laughing

Ale abyste neřekli, tady info z csfd: "Diana a Andrew jsou bývalí manželé, kteří se po letech znovu setkávají. Mají své nové životy, Andrew krásnou mladou partnerku. Dostane jejich láska druhou šanci?" (To vám pomohlo, co? Laughing )

Stills (HQ, kino.de):


Gify:

(všech 43 gifů zde)

>> originál filmu na YouTube (kvalita taková, jaká je na gifech, k pokusu o sebevraždu se to použít dá.)

Pokud se někdo chce mučit v přímém přenosu, zítra v 08:55 na Prima LOVE běží opakování.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hned jdu sosnout, díky za tip Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Alarm für Cobra 11 (1998, 2001)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jsem si jistá, že o tom všichni víte, ale pro případ, že by se našel někdo, kdo si Hendrika z Kobry před Nasazením týmu 2 nepamatuje, nebo to neviděl, jako třeba já (v případě té dřívější), či si chce připomenout, tak vězte, že před zeleným zuříkem Traberem jsme měli...

..."tepláková-souprava-koule-hoď-si-doprava" Gerryho v epizodě 4.07 Mezi dvěma kameny (Zwischen den Fronten)* z roku 1998. Role je to lahodná, Hendrik hraje krásné hovado, přímo ukázkového psychopata. Měla jsem podezření, že u Hendrika se jedná o nevyléčitelný případ velmi slušeného herectví, ale za to, co dělá s obličejem, měl dostat nějakou cenu za mimiku. Potkat ho v lese, házím mu kabelku k nohám, utíkám a ječím. (A to je co říct, protože normálně by zdrhal Hendrik při pohledu na můj vilný výraz. Laughing )

(všech 30 gifů zde)
- epizoda v originále online
- epizoda v česky online

...Klause "Prase" Wellera z epizody 10.04 Rychlost (High Speed)* z roku 2001. Z nějakého důvodu se mi příliš nezamlouvá, když je Hendrik hladce oholen a dokonale vyžehlen, ovšem ta kombinéza a obličej od oleje mi to vynahrazuje. Twisted Evil V této epizodě ho mimochodem mluví Pavel Vondra, to aby schíza byla kompletní. Laughing

Stills (LQ, rtl-now.de):


Gify:

(všech 32 gifů zde)

Kdyby měl někdo problém s tím, že těch gifů je moc, tak asi tůdle, protože je jich přesně tolik, kolik je třeba. Howgh. Laughing

(* používám německé značení řad a epizod, podle českého je to 2.16 a 5.10.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
SaM, Ty půjdeš do pekla, víš to, že? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Díky za screeny, hlavně lascivní lokny mě dostaly XD XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Prosímtě, po pětiminutovém pobytu v pekle mě ďábel začne prosit, abych šla otravovat do nebe, já se nemám čeho bát. Laughing Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SOKO Stuttgart (2010)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ježiš víte, kdo tu dlouho nebyl? Hendrik!!! Laughing Laughing Laughing (Vlezlo na mě jaro, no.)

V seriálu SOKO Stuttgart si zahrál v epizodě 2.13 Lösegeld v roce 2010. Co se týče obsahu epizody cituji svůj tajný zdroj, který mi poskytl i následující screeny: "[Hendrik] hraje otce unesené diabetické holčičky Uweho Dresena, kterému krachuje firma a tak je trochu v podezření, navíc podělá první předání výkupného... Dopadne to dobře, únoscem je chůva s šoférem, chůvička je zbouchnutá a šofér si chtěl přilepšit do budoucna 2 miliony eur."


(všech 28 gifů zde)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Hendrik Duryn se objevil v seriálu "Küstenwache" (což se dá přeložit jako "Pobřežní stráž"), kde si zahrál kamaráda a týmového kolegu jednoho špičkového sportovce, který chce udělat svůj rekord v potápění do hloubky bez kyslíku a to až do hloubky 174 metrů. Když pokoří hranici, chtějí ho vytáhnout, ale naviják se zasekne. Sportovce zatají ručně, ale jeho kolega Mark Bode (Hendrik Duryn) za ním skočí do vody, ale sportovec na konstrukci není.

Küstenwache, episode: "Tiefenrausch" (2011)


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poslední polda / Der Letzte Bulle (2013)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hendrik se znovu objevil v posledních třech epizodách 4. řady Posledního poldy / Der letzte Bulle. Stále nemám ponětí, o co tam jde, ale je to velmi dramatické a emotivní a jestli to Barrandov nedá, tak nebudu potěšená. Evil or Very Mad

4.11 Uschi, mach keinen Quatsch (vysíláno 8. dubna 2013 na SAT.1)

(všech 9 gifů zde)

4.12 Romeo und Julia (vysíláno 15. dubna 2013 na SAT.1)

Stills (zdroj: Sat. 1):


Gify:

(všech 8 gifů zde)

4.13 Gefährliches Spiel (vysíláno 22. dubna 2013 na SAT.1)

Stills (zdroj: Sat. 1):


Gify:

(všech 7 gifů zde)

Vypadá to ale, že tohle je konečná pro Bernieho. Sad No, aspoň neopustil dění v rakvi, ale tak tak. Málem jsem měla infarkt! Embarassed

Tina11: Jej, mokrej Hendrik, to jsem vždycky chtěla!!! Laughing Dík!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
pár foteček Hendrika



Leipzig, 15.11.2012


Cena za roli v seriálu "Učitel"

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Policie Hamburk (2007, 2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hendrik v seriálu Policie Hamburk / Notruf Hafenkante, epizoda 6.01 Pomoc pro jízdní oddíl / Hilfe für die Reiterstaffel z roku 2011 (česky díl běžel jako 5.26). Hendrika je tam spousta, je polohaný, co víc si přát? Navíc podle toho, že je na koni, usuzuji, že používá Old Spice. Sice jsem nerozumněla ani slovo, ale bylo to super. Laughing

Stills (HQ + LQ):


Gify:

(všech 24 gifů zde)

Ukázka (německy): http://www.youtube.com/watch?v=XUO-WecXHaA

Jak postovala Tina11 dřív, Hendrik se objevil i v epizodě 1.01 Vysvědčení (Zeugnistag) z roku 2007.

Stills (4 HQ + 1 LQ):

+

Zdroj: kino.de, zdf.de

Gify:

(všech 24 gifů zde)

Outtakes:


Tina11: Díky moc!!!

Co si myslím o Hendrikovi jako učiteli radši nenapíšu, protože bych byla první, kdo tu dostane ban za nemravnost a sexuální harašení. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Duryn se taky vrátí do epizod 18 série na podzim na RTL ale neví se jestli bude hrát Franka Trabera Wink mněl by hrát v dílu Die kleine Prinzessin (Malá princezna) ale když sním není Julia tak asi né bude sním tentokrát Paula Schramm - na obrázku
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zítra na stv 1 tv film let na západ 21.40 kde hraje Duryn
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katie Fforde - Zum Teufel mit David (2011)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Zatím nejnovější položka v Hendrikově sbírce romantických slátanin je Zum Teufel mit David podle Katie Fforde (nejen, že se množí sama Rosamunda, ona je evidentně vůdkyně nějakého anglického kultu, jinak nechápu, odkud se to peklo bere) z roku 2011, ve které hraje titulního Davida. S dějem se obtěžovat nebudu, všechno je to o tom samém, nicméně hned na začátku si Hendrik sundá košili, druhá vedlejší role byly patrně jeho vlasy, protože v tamních povětrnostních podmínkách žijí vlastním životem, a celkově, jak poznamenal můj kontakt, "David je materiál, který dokáže udělat jaro v každou roční dobu!"

Následující obrázky by měla vidět hlavně Wox, protože má evidentně latentní tužby ohledně Hendrika v obleku, jinak si ten psychedelický make-over Trabera v MMN neumím vysvětlit! Laughing

Stills (HQ, zdroj: kino.de):



Gify:


A jako bonus dvakrát Hendrikovy ruce:

(všech 45 gifů + 3 bonusy zde)

Pro zájemce o film v originále >> YouTube.
A making of Zum Teufel mit David >> https://www.youtube.com/watch?v=ryb_Ici47tw

_________________________________________________________

Mimochodem, kdyby někdo věděl, kde sehnat nedávno vysílané Let na Západ / Westflug - Entführung aus Liebe, byla bych vděčná. STV1 totiž nemám a neměla ho ani moje nahrávací spojka. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Za Let na Západ se také přimlouvám, znělo mi to docela zajímavě a nikde jsem to nenašla :/

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
to je hrozný, člověk se jí snaží udělat radost a už je upozorňován na nějakou uchylku na Trabera v obleku! Laughing Laughing Laughing
ale jo, SaM, trefila jsi se - on tak měl vypadat Very Happy

Děsí mě, že na Tým 2 nějak podezřele dokáži zaostřit - ten zubař byl fakt vrchol Laughing Laughing

Mimochodem, teď teprve se koukám... a zjišťuji... on ten Traber vůbec není nesympatický! On je pán dokonce i DOST fešák!
Hm, asi si ho vygooglím.
A možná díky tomu skončí MMN úplně jinak Laughing Laughing

Ne fakt, na těch fotkách mu to buď děsně sluší, nebo se mi nějak mění mozek XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ale já mám radost, jen uznej - je to fakt divoká změna! (A těžko si ji při Frankově naturelu představit.) Laughing

=>
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
nenennenenenenenennene. Ten oblek mu sluší tak, že ho v něm nechám i spát.
Ale možná mu vrátím vlnu.
Protože VLNA! Laughing Laughing Laughing

Mimochodem, ten herec strašně srandovně špulí pusu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Teda ne, že bych tu chtěla prohlašovat, že všechno na Hendrikovi je boží (i když zcela očividně je), ale ukaž mi chlapa, kterej špulí pusu nesrandovně. It's never not funny. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hendrik the saviour Laughing
Aneb pomoc po povodni Very Happy



zdroj: http://hendrikduryn.beepworld.de/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu (2010)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Na TV Barrandov právě běží film Láska na Novém Zélandu / Denk nur an uns beide podle Emilie Richards z roku 2010, což opět dokazuje, že Hendrikova sbírka těchto typů filmů je bezedná. Omlouvám se za pozdní echo, začalo to 14:15, ale nemyslím, že to nějak zásadně ovlivní pochopení děje. Laughing (Mimoto jde o reprízu, český záznam už je na obvyklém místě.)

Stills (HQ, kino.de):


+ behind the scenes (LQ, z tvinfo, tuším):


Gify:

(všech 109 gifů zde)

Něco ale přesto musím nasdílet přímo:

- Nejlepší chlap je ten, který neprotestuje...


- Hlavní důvod, proč jsem se uchýlila ke gifům - bejvoč!!!


- Tatínek. Smile


A trochu herectví na konec - Hendrikova postava měla zajímavé pozadí, tady zrovna vypráví, že ho matka jako šestiletého poslala do internátní školy a že nebýt jeho starší sestry, asi by někde skončil utopený. Jeho starší sestra zemřela a na něj připadlo opatrovnictví jejích tří dětí, o které se pere se svou matkou, která chce děti do péče. Film bohužel není zaměřený na vztah matky a syna, co taky čekáme, že. Ale kdyby byl, bylo by to drama jak víno!


Outtakes:


- Originál filmu na YouTube.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak nevím, co mě rozsekalo víc - jestli Baywatch nebo ten věnec růží, cos Frkovi dala do vínku ve svém avataru Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Někdo na ten granát prostě musel skočit a nasadit zdejším pánům věnce na hlavu! A jelikož já už jsem oficiálně vedená jako klinicky šílená... Pro Semira mám vybrané krásné jarní kytičky! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já se jako smíchy málem ----- jako největší puberťák u toho gifu se stahováním kalhot. OMG, OMG, OMG! XD Laughing Laughing Laughing
a ten skok do vody!
A na konci z těch tří skoro stejných jsem měla málem epileptický záchvat, omg, omg, OMG XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Frank Traber (Hendrik Duryn)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma