AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Technologie a doprava
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj,

zde můžete psát jaké máte mobily, notebooky, technologie, co v nich máte nejraději atd.
Také info o technických novinkách, co Vás zaujalo, o čem jste slyšeli... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: MOBIL
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mobil - Nokie, ale nevím jaká Smile
Laptop - Toshiba Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Dnešní technologie by se dala shrnout v téhle docela ujeté písničce Laughing http://www.youtube.com/watch?v=YtdWHFwmd2o
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Mám doma Boříky: jak starý HP notebook, tak novou hudební Nokii Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Já jsem nedávno investoval do hudebního Sony Ericssona s čestným označením Walkman... SE W910i je perfektní, s Motion Sensorem je docela sranda Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Mobil: Sony Ericson (dál si to nepamatuju)
PC: HP
MP3: 0800 - Samsung (2 GB)

toť asi vše.... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj, no tak já mám
MOBIl: Nokia byla 3220 a ve středu sem si koupil od T-MOBILE nový za 1 KČ a to je také NOKIE 2600 Classic. A nejraději na něm bluetooth (nebo jak se to píše). Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Všeli, čemu řikáš nová hudební nokie? 5310 Xpress Music? Jestli jo, tak se ji teď chystám koupit...
jinak teď mám téměř historickej mobil Nokia 3510i, funguje pořád výborně a vypadá skoro jako novej, ale už jsem se přesto rozhodla přejít na vyšší level. Smile Notebook zatím nemám a chystám se ňákej pořídit během tohoto roku, protože plánuju do budoucna vytvořit si pomocí notebooku takovou přenosnou kancelář... Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pěkně stará Nokia (asi první barevná Laughing Laughing )
Pěkně hnusná stará počítačová sestava:
Procesor: 1.81 GHz
Ram paměť: 512 MB-RAM
Grafický adaptér: Ge-Force 7300 SE +
Monitor: LG Flatron L1718S
Klávesnice: od Acer, chystám novou
Myš: Tecnika (model: TKOPTM2)
Podložka: ČD Cargo Laughing
Bedýnky: od Genius Smile

Twisted Evil Wink Razz

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dandie: přesně tak.. a je skvělá Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Všeli: Už se na ni těšííím! Very Happy Jakou máš barvu? Já bych nejradši černo-fialovou, ale všude mají jen ty černo-červený...Rolling Eyes

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dandie: No, já ji dostala za maturitu, v té době byly jen ty červený, takže mám červenou, ale můj kamarád má modrou Smile Jsem s ní spokojená, jako s Nokiemi obecně, nedám na ně dopustit Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Dandie: No, já ji dostala za maturitu, v té době byly jen ty červený, takže mám červenou, ale můj kamarád má modrou Smile Jsem s ní spokojená, jako s Nokiemi obecně, nedám na ně dopustit Laughing Laughing


Jo....Nokia, vystřídala už jsem dvě, ale nedám na ně dopustit, má teťka Nokii 6070 - nic nějak extra, ale mobil je to mi vyhovující a docela fajn, jen je trošku problém s pamětí...ale jinak úžasný mobil, na který nedám dopustit a Nokia??Superní značka- kvalita sama!!! Laughing Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No... když už jsme u těch Nokií... Pamatujete také na to, jak měl každý Nokii 3310? Laughing Takovou tu černobílou, nejvíc lidí ji mělo v modrým vydání (včetně mě) Very Happy Já pak měl barevnou Nokii 3100 (v té době bez infraportu, bez bluetooth) a co si pamatuju, tak mě spolužáci prosili o to, aby si na ní směli zahrát... Laughing Laughing Laughing

Pak sem ale plně přesedlal na Sony Ericsson, nejdřív to byl K310i a teď hudební Walkman (W910i) a jsem s tím naprosto spokojen a Nokii už bych nechtěl. Ale kdoví, třeba za pět let Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
5310 bych nechtěl z jednoho důvodu - má to každej

Nokii nemám rád, protože byla hlavním konkurentem Siemensu. Ten, ale s mobily skončil.
Vlastnil jsem Siemensy: C10, C35, MT50, M55 a M65
Po konci Siemensů jsem chtěl netradiční značku v mobilech, nevýraznou v tomto odvětví sortimentu, takže určitě ne Nokii, ale chtěl jsem něco co zas nevypadá obyčejně a má něco jiného než ostatní a nyní tedy mám:
LG KG800 - chocolite, s dotykovou klávesnicí a prostě miluju čokoládu a značka LG je mi sympatická, když má být život dobrý.

No co dál? Tak třeba něco od PC:
monitor: LG Flatron L1960TR
bedny: KINYO
klávesnice i myš od Genius
tiskárna HP
O počítači nemluvim, protože ten stejně bude mít generálku.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Mě nezajímá, co mají ostatní, ale vzešlo to z kritérií mýho výběru. Preferuju Nokie a chtěla jsem něco do 4000Kč, víc bych v současný době za telefon nedala. Koukala jsem i na jiný značky, ale některý telefony, co by parametrama nebyly špatný, se mi prostě ani za mák nelíbily. V tomhle jsem typická holka a vybírám i podle vzhledu. 5310 mě sice nějak extra neuchvátila, ale nevypadá až tak špatně, a když jsem ji porovnávala se stejně drahým elegantnějším véčkem, tak funkcema ho výrazně převyšuje, že to i mě bilo do očí. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
..všechny moc zdravím Smile

co se týče telefonů, taky jich mám několik za sebou, dokud nezjistíš, který je ten "pravý",

první telefon Motorola Talkabout T2260
druhý telefon Nokia 3330
..další názvy ted netuším

v současné době vlastním SE W800i a jsem s ním velmi spokojená, co jsem potřebala zvládal (vysoká výdrž baterky, , integrovaný led světlo při fotografování, natáčení, vysoká interní pamět 64MB+512MB v telefonu, ...) spokojenost

do budoucna určitě pořídím IPhone,jsem náročnější uživatelka, ale každopádně stál by "za hřích" Smile...

...technika jde nehorázně dopředu a už někteří lidé nestíhají a nepobírají její tempo rychlého vývoje,

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Mishko, jestli toužíš po iPhone, tak proč ne... Smile Ale nedá mi to a řeknu ti, co o něm řikají lidi, kteří telefonům (myslím si) rozuměj - kluci z technického oddělení T-Mobile, se kterýma jsem se trošku bavila, řikají, že to je shit. Takhle to řekli a na detaily jsem se neptala, ale tvrděj že konkurenční G1 je mnohem lepší. Já jsem se v rámci školení trošku naučila iPhone ovládat a zjistila jsem při tom třeba takovej detail, že iPhone neumí MMSky. Tam se počítá s tím, že se budou fotky posílat jedině e-mailem. Polovina funkcí telefonu je založená na připojení k internetu a hodně věcí není v ČR podporováno, myslím že byl nákej zádrhel s taháním hudby do telefonu, že se to musí kupovat všechno a jít přes iTunes, takže tohle si radši zjisti důkladnějc, potom využívání navigace je závislé na placení časově omezených licencí na Google Maps, taky nejde dostávat zprávy o doručení SMS.. Bluetooth tam sice je, ale nejde přes něj nic posílat, slouží totiž jenom pro handsfree. Jo a zatím není v češtině, ale to se může změnit... Co měnit nejde, je SIM karta. Tam se to totiž musí nějak složitě registrovat, takže ňáký přehazování SIMek asi nepřipadá v úvahu. Co mi přišlo dost divný je psaní SMS, tam se to zobrazuje jako navazující konverzace s určitou osobou (tel. číslem), a mazat jdou asi jen takhle v celku, ne po jedný zprávě! (nebo jsem natvrdlá a nepřišla jsem na to jak.. Laughing ) a takhle přeposlat někomu přijatou SMSku taky asi nejde... Píšeš, že tvůj současnej telefon umí natáčet video, iPhone umí jen fotit, ale natáčet ne... Confused
Obávám se, že je mnohem víc funkcí, co jsou už u telefonů standardem a iPhone je nemá, ale podrobně jsem to nezkoumala, protože mě osobně nezajímá. Takže než se rozhodneš pro koupi, tak zvaž, jestli to fakt umí všechno, co bys ráda. Wink


Tady je Nokia 5800, zbrusu nová konkurentka... Smile http://nokia5800.cz/

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Tak když jsme u těch technologií, tak sem taky tedy něco přispěji.

Mobil: Nokia 6280i
jsem s ní naprosto spokojený, ten telefon mám již 2 roky a nechce se mi ho moc měnit.
Zatím jsem nenašel jedinou věc, ve které by mě zklamal. I po dvou letech vydrží baterka
5-6 dní, záleží na tom, jak moc se volá ... a že já hodně volám.
Jinak jsem už vyzkoušel hoooodně telefonů, začínal jsem s Ericssonem GA628, pak
T10s, pak první Nokia 3310, kterou měla půlka republiky, pak jsem koupil starší 6210i, následoval Siemens ST55, který jsem
po dvou týdnech používání zahodil z okna a zapřísáhl se, že na Siemense už nikdy více nešáhnu!!!! Opět jsem tedy koupil Nokii, konkrétně 6610i. Na zkoušku jsem koupil LG 7020, a taky už nikdy více. No a už se blížím skoro do finále ... po šrotu LG jsem koupil Sony-Ericssona K700i .... toho jsem asi po půl roce vyměnil za kultovní P910i .... to byla mašina na svou dobu jako blázen....no ale jelikož jsem jí nevyužil tak, jak bych si představoval, tak jsem po roce opět praštil do Nokie ... tedy 6280i, která se mnou žije už 2 roky...a neutekla!!!!

Jelikož teď ale potřebuji něco malinko více zaměřeného na organizaci času, na poznámky, úkoly atd. tak přeci jen pokukuji po novém telefonu. Určitě to bude Smart phone a asi nejvíce se mi líbí S-E P1i, sice starší, ale pro mé účely dostačující. Blázen do telefonů jsem, ale zase né takový, abych vyhodil 14000,-Kč za novou X-Perii, nebo pro velký ryby stvořenou Nokii E90....

No, tolika asi k těm mobilům, omlouvám se za ten sloh ... a to jsem se ještě nedostal pořádně k notebooku .... tak snad raději až příště. Napíšu pohádku na pokračování ....

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Vašek: Laughing Laughing Laughing Tak to jo, mě bylo divný, že máš na každým sraze jinej telefon, ale myslela jsem, že si je půjčuješ v práci... Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Mobilni telefon v soucasne dobe pouzivam "Semiruv" Siemens C75 Very Happy Jsem s nim spokojen pro jeho vysokou spolehlivost (nikdy jsem s nim nemel zadny problem), jednoduche a logicke ovladani a hlavne prehlednost (napriklad datum a cas prijeti SMS - chvili jsem pouzival Nokii, typ neznamy a nez jsem se doklikal k dobe prijeti, tak jsem zapomel, o cem ta zprava vubec byla - to bylo strasne)... Vadi mi horsi fotak, pro nouzove foceni (kdyz u sebe nemam klasicky fotak) je nedostacujici... Svuj telefon pochopitelne pouzivam k volani, k psani SMS, k rannimu buzeni, pro nezbytny adresar, kalendar a jednoduchou organizaci casu. Nic vic nepotrebuju. Predtim jsem mel pouze Siemens C35i, ten jsem pouzival v letech 2000 - 2005, ale zacaly s nim technicke problemy, tak jsem ho vymenil za C75. Ten zatim nastesti funguje bez problemu Smile

Pocitace vlastnim dva > domaci pevny a notebook.

Pevne PC, letos v lete bude mit 5 let, vadi mi jen jeho vyssi hlucnost (hlavne, ze Mironet = tiche pocitace) Very Happy Jeho letita konfigurace jiz moc nestaci memu, pokud mozno nejnovejsimu software, ale pro prehravani filmu, programovani webovych stranek a psani seminarnich praci je stale dostacujici. Hry nehraju, neni cas.
Konfigurace: Pentium4 - 3GHz, GeForce FX5900XT, Asus P4P800-E, 512MB DDR RAM, HDD Seagate 120GB, LG Super Multi drive DVD-RW, Benq DVD-ROM, Case Logic Middle Tower Q3, 17" LG LCD L1710B, Windows XP HE, Genius 5.1 Home Theater, Pinnacle PCTV 310e, skener Genius ColorPage HR6X, tiskarna HP photosmart 7260

Notebook, rok a pul stary, jsem s nim maximalne spokojeny. Ocenuji predevsim jeho matny display (neodrazim se v nem ani v bilem tricku, venku ve dne pri praci z baterie na nizky jas), pevne a kvalitne zpracovane šasi v matne cerne perleti (nejsou na nem videt otisky prstu), skvelou wifi a dlouhou vydrz baterii (3 hodiny pri mene narocne praci neni problem). Nemusel jsem si na nej zvykat, padl mi do oka okamzite, jako by mi byl staveny na miru. Trochu mi vadi, ze pri sklopeni displaye musim pridrzet klavesnici, aby se notes nezvednul na zadni Very Happy a jeho vyssi hmotnost (kompenzace kvalitniho zpracovani).
Konfigurace: Dell Vostro 1500 - Intel Core 2 Duo T7250 (2 GHz), LCD 15,4" WXGA 1280x800, GeForce Go 8400M GS (128 MB VRAM), 1 GB DDR2 RAM, 80 GB SATA2 HDD, DVD RW, wifi, bluetooth, Windows Vista HB

Auta v soucasnosti pouzivam taky dve a to svou Felicii "Scout v individualni uprave" a rodinnou Octavii (f Elefanci, s dvoulitrovym tédéíčkem, ve střibrné metle a na hlínách) Very Happy Co mi v me Felicii vadilo, nebo schazelo, vse jsem si sam dodelal a vylepsil - vice po kliknuti na odkaz, tady to radsi rozepisovat nebudu Very Happy A protoze jsem velky fanda do aut, delam VS, abych mohl v budoucnu vyuzivat nejnovejsi technologie v automobilovem prumyslu Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak teda aj ja trochu prispejem. Smile

Čo sa týka mobilu, tak mám Sony Ericsson K550i a som s ním hodne spokojná, budú mu už pomaly dva roky, ale funguje výborne. Wink
Hmm a čo sa týka pc, tak to fakt netuším, na to odborník nie som, ale zatiaľ funguje. Wink
Ale chcela by som si zadovážiť notebook....hmm nevedeli by ste poradiť, že aký je fajn.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já měl taky tu Nokii Erone Very Happy . Máma jí teď použivá Laughing

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vlaky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tak jaké máte rádi vlaky? Já mám rád 475.1 a EM 475.2. čili pantograf. Nebo Krakeny. Mám rád i nové pantografy, jmenují se City Elefant. Tedy vlaky pro příměstskou dopravu okolo Prahy a Ostravy. Ještě mám rád Pendolino a ICE.

Pár fotek:
EM 475.1-


EM 475.2-


471.001 (City Elefant)
http://pantograf.wz.cz/471001mrac14-4-05poborski.jpg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Nejlepší je PENDOLINO přece!!

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Zajímavý Web o pantografech: http://pantograf.wz.cz/index.html Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nejlepší je www.zelpage.cz ... a jednotka se mi libí 470 Smile A Žabotlama (tedy 451). Jinak u mě vede lokomotiva+vagony než soupravy,

Camry: A tos nabral kde? Jel sem v tom. Nuda jak cyp Confused Z Ostravy do Prahy jet takou dobu. V normálních vagonech dou aspon otevřít okna a provětrat si hlavu (můj styl jízdy Very Happy ) to Pendolíno neumožňuje a je tam tím pádem nuda.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně je to celkem jedno, ale se Všelinkou jsme v Ústí nad Labem viděly strašně zvláštní vlak, který byste nám možná mohli (prosím o to) pomoci identifikovat.
Házím sem pár fotek, poznáte, co je to zač?
Díky, pokud to řeknete, se Všelkou jsme na ten stroj docela koukaly, jeho design se nám zdal nesmírně starý...


Omlouvám se, že nemám předek, který právě vypadal nesmírně staromódně... měl kulatá světla a vzhled, jakoby se vynořil z minulosti...
On už přijížděl náš rychlík, tak jsem nestihla snímek Sad

Tu jsou alespoň dvě fotky, třeba jo poznáte Smile




Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Vypadá to jako něco jako pantograf ale hodí se to spíše do šrotu ne na hlavní trať mezi Prahou a Dresdenem(090).

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Normální pantograf, ale v týhle barvě jsem ho ještě neviděl. Běžně jezdí v kombinaci bledě modrá - šedá. Uvnitř docela zajímavě řešenej vláček.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Woxys: Je to obyčejný panťák starší výroby. Dnes jezdí minimálně. Dnes jezdí jednotky EM 475.2 a nový City Elefant (součšasný nástupce).
Woxys, máš tu i předek. Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Vnitřek toho vlaku je ale pořádnej hnus. Počmáraný od těch "blbců" vandalů.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Camry napsal:
Vnitřek toho vlaku je ale pořádnej hnus. Počmáraný od těch "blbců" vandalů.

Souhlasím s Tebou, vlaky u nás hned zničej, jsou fakt BLBCI!!!!
Ale koukal jsem, že ČD (občas) ty čmáranice z vlaků meje. Takže nejsme jediní, komu to vadí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Žabotlama Laughing Jo tato barva, ta už není výdaná Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jé, to je fakt on! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji za odpověď, kluci! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Honem se teď hned podívejte na ČT2, je tam dokument o nádherném a vysokém dálničním mostě ve Francii, dokonalé! Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem

Pěkný City Elefant, fungl nový. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Co takhle komentář??? XD

To pravé je City Elephant. Náhradník Pantografu.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jééé to je v Ostravě Razz

Co vy říkae an nový nátěr Českých Drah. Jmenuje se to Najbrt Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
moc se mi nelibi Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jednotka 470, těch se vyrobilo jen pár. Zajímavý vlak.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
vojta napsal:
Cobra: Je to pěkný nátěr! 1 City Elefant jezdí trasu Praha - Benešov.

Ten nemyslím

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Cobra: Nějak nevím, co přímo myslíš Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tak, včera jsem jel City Elefantem a bylo to super. Venek i interiér byl hezký.
Ale ty pantografy... zničené všechny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Já radši ve vlaku na záchod nechodím. Laughing Laughing

Pantografy by měly vyřadit už z provozu anebo jim udělat opravy, protože to je fakt DĚS! Confused
ČD, dejte místo pantografů City Elefanty! Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Camry: Počkej si 20 let, pak to bude. Pochybuju...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Vzhledem k tomu, že životnost vagonu nebo lokomotivy a jejich podvozků je delší než jeho interiéru, tak bych to viděl i tak, že třeba i stařičký pantograf se může dočkat rekonstrukce vnitřku. Má výhodu nízkopodlažního nástupu, což je dneska dost důležitý, koncepce vnitřku je hodně zajímavá. Dodělat nový obložení, vyměnit sedačky, dodělat el. odsouvací dveře na dělících přepážkách a může se jezdit vesele dál. Zvenku se udělá nátěr, vymění se světla za LEDky, dodají elektrický tabule a je vymalováno. Jezdíme dalších 20 let... Však co je regionova - předělanej obyčejnej motorák (810?)...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Petr: Kdyby to tak udělali, bylo by to dobrý. Ale k tomu se nikdo neodhodlá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Zpět od vlaků ke technologii jako PC, mobil atd:
Mobil: Nokia 6300
Počítač: Coller Master, Procesor: Intel Core 2 Duo 3.06 GHz, Ram: 4GB, Grafika: ATI, Internet: O2.
PSP: 3004 Piano black.

//EDIT: Aktualizováno.
//edit2: nový mobil - SGS3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Technologie a doprava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma