AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Asi by teda chtělo nejdřív se zeptat, kdo se do AutoStadtu chce podívat a kdo ne, ať víme.
Ali, prosím tě, mohl bys sem dát nějaký info pro ty, kteří nevědí, o co se jedná? Díky

Já bych se tam podívat chtěla a je mi jedno, při který cestě by to bylo. Ale to co navrhuje Aleš s tou cestou zpět mi připadá jako dobrej nápad.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
To ALeshek: ....určitě souhlasím, nebudem si to komplikovat s ubytováním, prodloužíme si ubytování v Hürthu a budeme mít střechu nad hlavou jistou , pár euro navíc si myslím nebude hrát roli..chápu, jde o to aby si zbytečně řidiči nezajížděli km...tak určitě jak říkal Ali, varianta Wolfsburgu při cestě zpět?...ale zase otázka jak řidiči budou unavení po prohlídce AutoStadtu...aj. aby jste pak z toho Wolfsburgu něco měli...

Köln a okolí si určitě projedem znova ne?.)..ale jiné kouty...každého zajímá a láká něco jiného, tak je dobré dávat návrhy a přemýšlet, kde by to stálo za to se mrknout, když už tam budem, jak už jsem říkala, nevím o co v Německu přicházím....takže si nechám od Vás doporučit Smile

Laughing

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já bych souhlasila s Alešem, bylo by dobré se ubytovat v Hürtu a potom prohlídnout ještě Köln a Düesseldorf, ale nechám to na vás mladých a hlavně řidičích, aby pro ně byla cesta příjemná.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Určitě by nebylo špatné se do AutoStadu podívat, ale jak psal Aleš - určitě bych byl pro, abychom si to spíše prodloužili v Kölnu.

Měli bychom začít z jiné strany: není důležitý program, ale pro většinu z nás termín. Takže jak to provedeme? prodloužíme si to před FT nebo po FT? vzhledem k tomu, co jsme zažili loni by nebylo špatné prodloužení po FT. Protože kdybychom třeba ještě absolvovali natáčení v neděli, tak bychom tam mohli zůstat a další den to omrknout na vlastní pěst. No ale to jsou jen úvahy. Opravdu bychom si nejdříve měli určit termín a podle toho dohadovat program.

Víme, že termín FT je 22.8. - 24.8.2008
no a z toho vyplývám, že pro nás připadají v úvahu dva termíny:
od cca 20.8. - 24.8.2008
/odjezd ve středu 20.8. v cca 3:00 z Prahy, odjezd z Kolína v neděli 24.8.2008, můžeme třeba vyjet ve středu později, ale zase bude měně času na další program. na ubytovně by to byly dvě noci středa-čtvrtek a čtvrtek-pátek/

NEBO

od 22.8. - 27.8.2008
/odjezd 22.8.2008 v cca 2:00 z Prahy abychom stihli zahájení FT v pátek v cca 16:00hod., odjezd ve středu 27.8.2008 v cca 8:00hod, po snídani. Tato varianta by vyšla na 3 noci: neděle-pondělí,pondělí-úterý,úterý-středa/


No myslím, že jsem toho sem napsal už víc než dost, ted to nějak prodiskutovat a vybrat ...

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, měby se víc líbilo prodloužení před fantrffen,kdyby se jednalo o natáčení, tak jak loni( což asi nebude, protože herci můžou mít v srpnu natáčecí volno),protože jsou prázdiny.No určitě bude záležet na programu,co si pro nás Elvíra přichystala. Ale kdyby se něco takového, jako znovu se podílet na natáčení, stalo, můžeme zůstat jeden den po fantrffen,aby si řidiči odpočinuli a vyjet domů až v pondělí. Ale jinak se podrobím většině. Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Z hlediska programu mi přijde o něco malinko vhodnější prodloužení PO, a to z toho důvodu, že by se nám během FT třeba podařilo něco zjistit, např. kde se bude v příštích dnech natáčet (pokud nebude natáčecí pauza) nebo nějaká jiná načerpaná inspirace, kam se podívat. A taky jak píše Vašek, kdyby se stejně jako loni protáhnul ten oficiální program, tak abysme nepřišli o něco zajímavýho.. ale je to skoro jedno.

Ale pro rozhodnutí jestli PŘED nebo PO je hlavně důležitý, jestli nebude mít nikdo z pracujících překážku v práci, tozn. jestli třeba někoho zaměstnavatel odmítne uvolnit...např. z důvodu nějaký akce nebo školení...
Vy pracující to máte už nějak zjištěný a vyjednaný? Já bohužel ne, protože zatím nemám ještě žádnou práci jistou.. Sad Ale jak budu mít, hnedka začnu vyjednávat....
Ještě máme 4 měsíce, takže zatím snad času dost...

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Mne osobne je to jedno či PO alebo PRED....v tomto to nechávam na väčšinu.
A čo sa programu týka, tak tiež by som kukla hlavne ten Koln a potom aj poprípadne ten AutoStad. /mimochodom čo je to ech konkrétne zač? Embarassed /

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Loni mi dával thorsten vědět, že se program protáhne do neděle do večera, sice s tim dělal tajnosti proč, ale oznámil to dopředu. Počítám, že pokud tomu bude tak i letos, že se Elvíra nebude stydět a řekne nám Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny,
s prodloužením určitě souhlasím a jelikož se chci vyhnout odpovědi "je mi to jedno, jestli před nebo po FT", protože by to mohl napsat každej a pak by se nic nedomluvilo, tak řeknu před.. v podstatě mi to tak i vyhovovalo a jak to tu analyzoval Vašek Havlas, tak se aspoň ušetří na jedné noci, ale neříkám, že s názorem nehnu, pokud se najdou dobrý argumenty pro prodloužení po FT.
Co se týče AutoStadtu, tak paradoxně ač jsem to plácnul myslím já, tak teď řeknu spíš ne. Ačkoliv věřím, že by tu nebyl nikdo výrazně proti, protože tu jsou lidi ochotní a přizpůsobiví, tak mi příjde nefair tahat ty osoby do automobilového města, které to osobně méně zajímá nebo vůbec, kvůli skupince lidí, kterou ano. Společný zájem je Cobra 11 a Köln, takže si myslím, že toho bychom se měli držet. Možnost vidím v tom, že bychom byli při cestě zpět v autech rozděleni přesně podle toho, kdo by ve svým volným čase rád navštívil AutoStadt a kdo ne, ale povede se to? Vloni jsme taky nebyli jednotní, co se týče Frankfurtu a jak psal Aleš, pro někoho můžou být 2 hodiny vyčerpávající, někomu bude sotva stačit den.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
...jak si to tu čtu, tak nápad s AutoStadtem pomalinku jistě utichá, tudíž se shodneme na tom, že ani s ubytováním si to nebudem komplikovat a budeme se držet v Kölnu a okolí ...a ubytujeme se v Hürthu

...jsem spíše jet Před FT, budeme natěšení z toho, co nás bude čekat na FT tak si mezitím vklidu můžeme prolézat Německá města a zajímavá místa, ještě než nám začne program na FanTreffenu,...

bude srpen nemyslíte si, že u natáčení nejspíš nebudem když jsou prázdniny ?...a jestli herci budou mít na nás čas?..to se necháme překvapit Cool Very Happy, hlavně si nedělat naděje, abychom z toho nebyli moc smutní.)..takže bychom si udělali hezké 2dny po Německu s volným programem a po skončení FT v neděli asi jeli nejspíš zpět dom....

můj názor... Rolling Eyes Smile

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Musíme taky počítat s tím, že 2 dny ze 3 z Fantrefnu, jako vždy, nebude danej program, kterej by nás zajmal, pokud teda nechcem honit po lese "Semira". Takže to už sou 4 dny volný na prohlídku města...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Petr: no tak já bych ho klidně honil, ale to by musela být snaha o zapojení českých fanoušků do hry i ze strany pořadatele FT. Ta těch 5 let co tam jezdím jsem ale žádnou extra snahu nezaznamenal ... Cool

je fajn, že se to tu začíná pomalu ale jistě krystalizovat. Můžeme už téměř říct, že v autostadu se cestou tam nestavíme. Konec konců když se rozhodneme se tam zastavit cestou zpět nebude to žádný problém. To je pak na individuální dohodě, uvidíme jak to bude s programem FT. Pokud by třeba v neděli už nic nebylo můžeme vyjet z Kolnu dříve a stavit se tam. To bych ale upřímně vyřešil až na místě.

Více hlasů zní o prodloužení před FT, jsem také více méně pro prodloužení před. Chtěl bych tedy poprosit Petra, jestli by byl ochotný nám tam zabookovat termíny, případně se souběžně domluvit s Elvírou, aby o tom věděla, že dorazíme o 3 dny dříve. Souhlasili by všichni s tím, že by se vyjelo ve středu velmi brzy ráno? Tak, jako vloni? Až domluvíme délku pobytu a budeme mít jisté spaní začali bychom "pracovat" na programu. I když si myslím, že v Kölnu něco vymyslíme z hlavy. Už to tam malinko známe a víme co a jak.

O co bychom se ale mohli pokusit tak o to, že bychom se pokusili si vyjednat návštěvu AC, myslím si, že pokud do AC předem napíšeme, že přijedeme až z Čech v cca 12 členné skupince fanoušků, kteří v Čechách Cobru 11 propagují i na netu, tak by mohli třeba slyšet na nějakou prohlídku jen pro nás. Ostatně za zkoušku nic nedáme, že ....

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Lidičky, nechcete s tim bookováním ubytovny radši vydržet ještě chvíli, než se k tomu vyjádří všichni pracující? Co když teď někdo zjistí, že PŘED nemůže? Vždyť to snad tolik nehoří.
Nebo jestliže je ta rezervace nezávazná, tak co takhle bloknout oba termíny a ještě zavčas jeden z nich zrušit?

Jinak to s tim AC, jak píše Vašek, to je bezva nápad. Idea Můžeme jim napsat, že chceme udělat reportáž na naše stránky... Tak ať nám udělají soukromou exkurzi...Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
S tým Vaškovým nápadom na to AC, tak keby to vyšlo by bolo super. Dančo heh reportáž Laughing ......tak to ja môžem urobiť rovno sociologický výskum, nie. Laughing Laughing Laughing

Mimochodom jak ste na tom s plateným? Rolling Eyes

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Zuzi: S placením jsme na tom tak, že polovina už má zaplaceno a druhá půlka bude mít do konce týdne.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Vaškovo nápad s AC se mi taky moc líbí, já tam osobně ještě nikdy nebyla, vždycky jsem se zastavila u té závory se strážní kontrolovou před AC a to bylo všechno Laughing Laughing . Tak pokud by to vyšlo bylo by to super, nebo můžeme podplatit strážníky..nějakým czech beer, aspon kousek at nás tam pustíí na chvíli..

ne sranda, Vaškovo nápad, Vašek tam napíše že? Very Happy a uvidíme Exclamation

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Dančo: oka......pokúsim sa buď tento týždeň, alebo najneskôr budúci.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Napíšu tam, pokud to vymyslíte česky, tak to přeložim a pošlu :d

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj setkání se nám pomalu blíží, neměli bychom se někdy sejít na chatu a popovídat? Tak kdy a v kolik, vím, že před někým je maturita a třeba i státnice tak možná tak koncem června, tak o tom pouvažujte. Mějte se, ahoj Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Zdarek přátelé,
s radostí Vám oznamuju, že jsem si v nové práci předběžně vyjednala volno na termín FT s prodloužením PŘED, tedy od středy do neděle. No a kdyby si to náááhodou rozmysleli a nechtěli mě pustit, tak jedu stejně! Cool Už se moc těším! Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Ahoj lidičky,

Paní Loupancová: určitě se domluvíme a společně si všichni popovídáme, jak říkáte, jsou tu maturity, státnice a nějak to pak pořešíme, jen hlavně, at to v šichni zvládneme, nervozita je tu Confused Shocked , otázka pár dnů, kdy nastanou naše důležité zkoušky "dospělosti".

už aby to bylo Exclamation Laughing

semnou tu taky moc v posledních dnech nepočítejte...jinak až budu mít po, určitě se hned ozvu Cool. Všem držím hodně štěstí u maturit, a státnic, zvládneme to, musíme Rolling Eyes Smile

zatim pa

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Dandie - to je fajn, že sis dojednala termín prodloužení před setkáním, nám se to taky víc hodí, protože ke konci měsíce jsou uzávěrky a musí se dělat výplaty. Míšo- už se těším, až si zase popvídáme. Mějte se všichni moc pěkně. Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Martinna


Založen: 07. 01. 2008
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Ahojky neměly byste formulář na setkání nebo nevíte kde ho sehnat.Když tak mi ho pošlete na e-mail SpeedyMartinna@seznam.cz Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Martinna: Tak to máš smůlu. Kdyby sis přečetla starší příspěvky v tomhle tématu, našla bys nejen odkaz na formulář, ale taky bys věděla, že termín doručení přihlášky byl před 5 týdny. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Ahoj kamarádi,
poslední dobou jsem byl trochu pasivní kvůli maturitě, ale tu jsem v pondělí úspěšně zdolal, takže už jsem opět plně aktivní.. teda brzy budu, ještě nějaký ty oslavy Very Happy , ale pak určitě Smile.
Na FT se moc těším, ale jelikož mi teď začínaj nejdelší prázdniny v životě, tak si na něj rád počkám Smile.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Mrzí mě že nám to nevyšlo , naši tátove nechtěli jet . Příští rok na ně nebudem tak měký a začnem to do nich hučet už od září.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Smile opět Vás zdravím Smile, úspěšně jsem zdolala státnice a mohu se také naplno věnovat těm radostnějším povinnostem Smile.

Za chvíli tu máme červenec, ten uteče jako voda a pak srpen, kdy se začne blížit termín našeho letošního FanTreffen 2008. Budete chtít nějak ještě něco pořešit ohledně našeho výletu v Německu, byly návrhy s nějakým dopisem, který by se poslal do AC?...nebo jestli jsem to špatně pochopila, nebo spíše naplánovat si program Smile, dávat návrhy připomínky, jak si ten program spestřit.

a co se týče dopravy...o té bych si ještě popovídala

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ahojky
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ahojky všichni, já sice na setkání nejedu ale můžu vám vřele doporučit navštívit Kolínskou zoo nebo Flora Park. Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Míšo, tak to ti gratulujem!!!!!!! Oslávime to pak na FT..... Very Happy

A ten program by sa mohol dať dajak dokopy, ale bolo by fajn keby ten nápad s tým listom do AC neskapal.
Rolling Eyes Alebo aj kuknúť Dusseldorf keďže minulý rok sme toho moc nevideli kvôli počasiu.......

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Pomalu bysme asi měli začít řešit některý věci....
1) hlavně booknout naši Jugendherberge
2) napsat ten dopis do AC

V práci jsem si domluvila volno od úterý 14:00, abych si stihla před cestou trochu odpočinout, potom musím být v práci až další týden ve středu.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
za 2měsíce je to tu Exclamation Exclamation , náš výlet na FT, uteče to jako voda, pojdme radši vymýšlet program a ubytování Smile. Ubytování 2-3 dny před FT bych viděla jako min. rok v ubytovně v Hürthu, pokud to nepůjde tak vyřešit co nejdříve jiné ubytování (kemp poblíž Hürthu, se mi opravdu líbil, byla jsem spokojená), ale určitě někteří jedinci dají přednost suchému prostředí, v pohodlné měkké posteli Smile, takže zkusit očíhnout v okolí jiné ubytovací možnosti.

dopis do AC bude se vymýšlet? Smile já to radši nechám na vás šikovnějších, kdo má jak se říká "básnické střevo" Smile a nějak to skloubit a dát dohromady. Nějakou slušnou formou nabídnout, či je poprosit o to, zda by byla možnost nám "české grupě" poskytnout náhled do interiérů AC, nevím co všechno tam mají, nikdy jsem tam nebyla. (klidně že jim nabídneme že si to odpracujeme to je jedno, nějak je zaujmout --> to je samozřejmě vtip Smile ). a pokud by se zadařilo a ozvali se nám z Action Conceptu a pozvali nás tam tak by byl jeden z programů FT vyřešen Laughing Exclamation

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ahoj kamaradi Smile

je to tak, do FT zbyvaji 2 mesice, je nejvyssi cas planovat Wink Bylo by dobre, kdybychom se pred samotnym FT vsichni ubytovali tam, jak obvykle. Pocasi je nevyzpytatelne Very Happy

Co se tyce prohlidky AC, je pravda, ze zkusit napsat jim muzeme. Nic za to nedame a i kdyz to nakonec nevyjde, program si udelame svuj Smile

S prekladem se mnou radsi moc nepocitejte, ja jsem "jen" ridic Very Happy

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Jo takže 1.) oktávka bude 2.) do thorstenovy bódy béknu a zablokuju to 3.)dopis do ac klidně ale nevíme kterej den bude jakej program, takže by bylo blbý mít domluvenou exkurzi ten den kdyby se třeba zas šlo na natáčení to by byla škoda...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Petr: ale vždyť tu exkurzi nemusíme dělat v době FT. Ale třeba v nějaký ten den, kdy to máme "prodloužené"..před FT Wink To by myslím šlo, ne? =o))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Přesně jak říká Janča, můžeme je poprosit třeba jestli by to nešlo ve středu 20. nebo čtvrtek 21.8. Wink

Péťo, supeeeer, takže máme 4 auta, jedna starost z krku. Very Happy To budeš hodnej, když zavoláš do tý boudy... Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
jj to je fakt

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ahoječky vy budete všichni kolem dvacátýho srpna v Hurtu???? Very Happy Já budu totiž v té době v Kolíně Very Happy Very Happy Ne že bych byla vlezlá Very Happy ale nechtěli byste se v Kolíně setkat Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Danella: No klidně, se můžeme domluvit a potkat se tam. Very Happy Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Danella: pravdepodobne 20.srpna v odpolednich hodinach do Kolnu dorazime. Jsem rozhodne pro tohle setkani Smile Jinak odjezd ve stredu 20.8. v noci z Prahy.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Já budu v Kolíně od 16.8 respektive 17.8 protože přijedeme 16. kolem půlnoci(když to dobře půjde) a odjíždíme 31. srpna

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak jsem si to tu malinko pročetl a jak říkáte, měli bychom to začít pomalinku ale jistě připravovat.
Nejdůležitejší bude domluvit dopravu, ale všichni jsme se schodli, že do Kölnu vyrazíme před FT, takže bychom to mohli udělat stejně jako vloni. Tedy od jezd z PHA ve středu v cca 2 ráno. Do Kölnu dorazíme tak na 15-16:00hod. a budeme mít dostatek času na ubytování a případně na další aktivity.
Co se týká dopisu do AC tak jsem jednoznačně pro, ale jak psal Aleš, musí nám to přeložit nějaký profík - Peťo. Nemuselo by se nutně jednat o prohlídku AC, ale třeba aby nás vzali na natáčení, případně komparzík bychom mohli sehrát. Každopádně uvidíme jak to půjde .... ale musíme v tomto jednat citlivě - informace o tom, že do AC napíšeme se na 100% donese k Činčile a pokud on má něco s AC na FT v plánu, tak aby nám pak neřekl, že jsme si něco domluvili sami, tak s FT tam již nepůjdeme. To by tomuto vyližmozkovi bylo podobné. A pokud bych mohl poprosit ... nikde nezmiňujte mé jméno ... nedávno jsem s činčilou byl v křížku a on mě ted asi nemá moc rád ... Laughing Laughing Laughing

Peťa: pokud by jsi teda do Bódy zavolal bylo by to super. Nejdříve si ale musíme upřesnit počty, kdo tam chce spát a kdo by volil případně jinou variantu spaní. Nebo se všichni do ody nastěhujeme ? Wink

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Mě je to jedno já bych po takový cestě usnul i na asfaltu...Myslim že všeci chcou stejně bódu. Nebo pokud byste chtěli zkusit někde uplně jinde...

Kéž bychom jednou znali program ft dopředu, loni to bylo trochu dopředu, ale letos nevim jak to bude.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Osobne si myslím, že tá ubytovňa je najvýhodnejšia varianta, lebo pak sa nemusíme nikam sťahovať. A minulý rok bol síce ten kemp pekný a spať vonku je tiež super, ale to hlavne nesmie pršať.....no a počasie si nevyberieme.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj fantrefisti, já bych byla raději pro ubytování někde na ubytovně, to víte, staré kosti chtějí pohodlí. Jinak pokud bych mohla nějak pomoct, tak se ozvěte. Mám toho sice hodně, ale vynasnažím se. Mějte se pěkně, ahoj Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Jak jsme se tak bavili, tak jsou asi pro boudu všichni, aspoň budeme hezky pospolu...a můžeme zase večer popíjet v altánku... Laughing

Vašek má pravdu, po těch nepříjemnostech okolo placení by nebylo asi uplně vhodný psát tam jeho jméno.. Ale nějaký jméno by tam, dle mýho názoru, padnout mělo... navrhla bych Aleše, zaprvý jakožto zástupce tohoto webu a související komunity a zadruhý nemá u činčiláka žádnej škraloup. Jde tu jen o formalitu... Wink
Kvalitní překlad dáme určitě dohromady, předběžně to můžeme napsat s Péťou, potom bych to dala ke korekci mý ségře (loni byla 3/4 roku v Německu). Ale nejtěžší bude vymyslet to česky, překlad nebude problém. Wink

Takže o co tedy budeme vlastně žádat? Pište nápady, návrhy..... ať to pak z toho poskládáme! Wink Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Dandie: já ti dám popíjet v altánku. Celej rok si šetřím játra a ted na FT mi zase budou tvrdnout Laughing Laughing

O podpis či jméno na dopisu nejde. Osobně bych nepsal žádné jméno, prostě jménem všech 12 účastníků to napsat. Pokud nám budou chtít vyjít vstříc, tak jméno je jen detail. Pokud nám vstříc nevyjdou tak to rozhodně žádné jméno neovlivní ...

Já bych zkusil třeba něco česky vymyslet .. dnes teda odjíždím služebně pryč, ale zítra to nějak pokutím. Něco napíšu v autě a pak si to přes maily přepošleme ....

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Po neděli se vám snad už budu moct věnovat...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Ubytování v thorsteništi v bódě je 18 Euro za osobu na noc, chcete tam všichni?

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Péťo: a tých 18€ je za čo všetko? Že či je tam aj strava, alebo si budeme musieť sami dačo spraviť.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
S uvedenym ubytovanim i cenou souhlasim, predpokladam, ze je vcetne stravy (snidane, vecere). Takze za me ANO Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Fantreffen 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma