AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
87%
 87%  [ 14 ]
2
12%
 12%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 16

Smrt novináře (Tod eines Reporters)
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jeden z nejlepších dílu. Hlášky, akce, zápletka, pronásledování, prostě vše Smile . Konečně zničili Škodu Smile . Přepadení pohřebáku a pak mrtvoly mi připadá úchylné. Byla divná nehoda, když to auto vletělo do karavanu. Bylo vidět, že to auto spadne na střechu a najednou skončilo v karavanu Confused . Zdá se mi, že tendle díl bere námět (foťák) z dílu MRtvý svědek ze 3. řady.
Dieter a Hotte a stereoidy Laughing . Příchuť vepřové koleno Laughing
Za 1* .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Také hodnotím kladně. Hotte s Dietrem dobrý, akce a pak zrušili lékaře o 6 neděl. Určitě 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Souhlasím s tím co řekla Cobra a ostatní a dodávám, že sem oslavil chvilkový návrat hudby ze třetí řady Kobry Wink
Jinak zase v tom byla namočená šéfová.. Laughing Laughing Hotte a Bonrath to skvěle oživili a při závěrečném honění sem se válel smíchy...za 1 Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezký díl ale nejlepší je V křížové palbě. 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
uuuuch, tento díl se mi už podle názvu VŮŮBEC nelíbí XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Děj a napětí výborné, a pochybuji, že by se někdo u tohoto dílu nenasmál.Smile Za jedna.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Naprosto skvělý díl. Chudák Hotte, jak mu Tom dělal chutě s mega pizzou. Líbí se mi díly, kde mají větší roli vedlejší postavy a obzvlášť vyvedené jsou ty díly s šéfovou v hlavní roli. Rozsekání škodovky bylo zajímavý, podívejte se, jak bezpečné vlastně jsou, Engelhardtová vyvázla bez jediného škrábnutí, "jen" s pochroumaným krkem.
Iontové nápoje s jahodovou příchutí k snídani, obědu i večeři by mě neuspokojily ani náhodou. Zajímalo by mě jestli si Hertz dopřál jen lahodný nápoj, nebo doma kousnul i do něčeho jinýho, ale podle toho, jak vypadal, tak asi zůstal pouze u nápojů.

Nezapomenutelná scéna je určitě ta, kde Bonrath pronásleduje záporáka. U té se tlemím jak sluníčko pořád a ta doprovodná hudba, super.

Nemůžu dát nic jiného než jedna s obrovskou hvězdičkou
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Chudák Octavie, ale pěkný test.
Ano návrat hudby z III. řady mě tady moc potěšil.
A Dieter s Hottem perlili.
Nedá se dát nic jinýho než 1.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Hotte a Dieter Very Happy . Prostě dnešní díl byl super. Za 1 Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Jo, hodně dobrý díl. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Hned bych chtěla říct, že tento díl je určitě povedený a hlavně vtipný.

Co se mi líbilo, tak to bylo hlavně to, jak se tvůrci vyřádili v hudbě, kdy k scénám přidali perfektně trefnou hudbu. Písnička I'm too sexy ve scénách, kdy Bonrath s Hottem přišli na služebnu ve svých slušivých teplákových soupravách. Hudba z filmu Rocky, kdy Bonrath se hnal za zločincem na závěr seriálu. Tohle vše mě nesmírně pobavilo Smile.

Ale i přes tyto skvělé momenty, mi osobně vadilo, že čtvrt dílu bylo o hledání foťáku, který měla celou dobu šéfka u sebe v kabelce. Nehleďně na to, že pochybuju, že by se za celý den nepodívala ani jednou do kabelky.

Dále co už mě docela na Kobře dráždí, tak to je neustálé skákání na střechy aut, které pokaždé mají pootevřené okýnka (jakoby lupiči čekali, až jim Semir skočí na střechu).

Dlouho jsem uvažovala, co tomuto dílu dám, nakonec jsme se rozhodla pro pěknou 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
No tak hned ze začátku řeknu, že tenhle díl byl fakt skvělej.

Líbil se mi hlavně děj a zápletka, ta byla perfektní...a jak Bonrath nakoneci běžel, no to nemělo chybu....Very Happy, jediný, co bych snad mohl vytknout, bylo pár Matrix scén, jako např. jak Semir visel na střeše auta těch gansterů a oni po něm začali střílet, aby ho setřásli a on přeskočil na Meďák Toma...to bylo takový trochu moc akční, ale zas se mi líbilo, jak pak Tom mrkl na Semira...Very Happy

No ale jinak suprový, 1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dobrá zápletka s foťákem, Hotte a Dierer a jejich nápoje a jako hubli a Hotte jako trenér. Dieter se na konci dílu předvedl, jen škoda že mu odložili prohlídku. Díl za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Smrt novináře (Tod eines Reporters)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma