AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoďte tuto postavu/herce, prosím, známkou jako ve škole:
1
87%
 87%  [ 43 ]
2
10%
 10%  [ 5 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 49

Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ty jsi FANATIIIIIIIIIK! Laughing Laughing Laughing děkujeme, Všelinku, za tu spoustu práce, je to vážně moc zejímavé Laughing Laughing Laughing a smrt andrey mohl oznámit Nie radostně, jako osvobození Cool je to husté... a ta labutí šíje!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Brýle 10x jinak! Aaaaaaawwwwwww!!!! Existuje snad něco hezčího? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Hartík, piškotek, čokoládka, plyšáčeeeek!!! Smile
Úžasné, perfektní, krásné! Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ahojík ta poslední fotka je z dílu( teď si nevzpomenu jak se jmenoval česky ale německy je to Im Angesicht des Todes). Je to sedmý díl desáté řady a je to s Davidem Egersem jak zabíjel ty ženy kolem čtyřicítky. Tahle fotka je ze scény kdy Hartmuth má v puse šroubováček(či co to je) a zrovna volá na KTU šéfová Very Happy Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
DANELLA: Tváří v tvář smrti!! No jo, máš pravdu!! Shocked Laughing Laughing Laughing Já si na ten díl nemohla vzpomenout Very Happy Máš u mně sušenku Laughing Laughing Laughing Jakou chceš, Gerkanovskou, Kranichovskou? Hartmuttovskou? Laughing Jen si řekni a bude Laughing

Woxys: Jo, to jsem, přiznávám se bez mučení... jsem do něj fanaticky zakoukaná Laughing Laughing Ale unášet ho nebudu Laughing Labutí šíje... jo jo, to je něco, co ^^ Laughing Laughing

Kája: Existuje! Košile milionkrát jinak! Laughing Laughing Cool Laughing A děkuji moc Laughing Bavilo mne to Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Všel, košile tisíckrát jinak jsou hned za sklíčky. Miluji lidi se sklíčkama, vypadají... inteligentnějí než ostatní lidé. Laughing ("Samochvála, co jinýho." řekl by na tohle mistr Kranich s nakrčeným nosem. Laughing )
Hrozně se těším, je to supa! Smile hahaha. bude mít technik i ty žlutá sklíčka, co mu Packal tak nešetrně hodil? Very Happy

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Tak já bych si nejradši dala Gerkhanovskou protože ta je ze všech nejsladší Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
DANELLA: Tak jak jsem slíbila, jedna Gerkhanovská už se neseeee!






A abych nebyla offtopic...
Zdroj: Agentur LUX


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Aaaaaaaa, úžasná fotka, ještě úžasnější pohled!!! :heart:

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ta sušenka je ňam ňam Very Happy A Hartyho pohled je tajemnej a hezkej(sám je jako kus sachru Very Happy )

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hlásím hlásím, já poštovská panenka, že nová část mého fotoseriálu je na světě! Přeji příjemnou zábavu! Laughing Laughing


1. Telefon zvoní a zvoní a zvoní...
2. Podivuhodné brýle
3. Počítač, nejlepší přítel technika



Pokud vám lidé v brýlích připadají inteligentnější než ti ostatní, dnešní článek podivuhodné brýle je zde právě pro vás. Nepůjde zde však pouze o spojky-rozptylky, ale i o jiné modní doplňky a sice brýle ochranné. Bez těch se totiž náš Hartmutt neobejde. Dáme si však napřed trochu teorie, než se vrhneme k praxi. Ví někdo z vás, jaké dioptrické brýle Hartmutt nosí?
*ticho*
Ale no tak, nosí je, když čte něco z počítače...
*další ticho*
Takže je dalekozraký!
*vzdává to*
No přece spojky, drazí Smile Ale to je vlastně jedno. Důležité je, že tvoří velkou část jeho života: poničený či vypálený zrak pochopitelně nechce míti ani on (slepý technik by sice možná byl k popukání pro diváky, ale v praxi by se mu to asi vymstilo Laughing ).

Začneme nejprve brýlemi dioptrickými. Mají tvar jemně zakulacených obdélníčků (ale nejsou to ovály, pozor na to, neplést si pojmy s dojmy Laughing ) a obroučky jsou vedeny z lehkého kovu. Pan Freund se v nich sice objevil jen párkrát (mám dojem že bych to spočítala na prstech jedné ruky), avšak do srdce se vryly snad každému (tedy mně určitě Embarassed Laughing ).




(Pokud netušíte, co dělá na třetím obrázku... tak čichá k podivné loužičce na zemi Laughing )

Úplně jinou kapitolou jsou však brýle ochranné. Parády moc nenadělají, spíše z člověka udělají nějakou předpotopní příšeru. V určitých situacích to sedí i u našeho zrzavého přítele: obzvláště v dílu Feindliche übernahme (Tvrdý business, IX. série) vyhlížel jako nový druh šípové žáby.




Naprostým opakem hrůzy z předžvýkané gumy z roku nebreč, kterou jsme viděli, jsou odlehčené žluté brylky (že by odkaz na Toma – břišního mozka? Laughing ) z epizody In bester Absicht (V nejlepším úmyslu, XI. série). Jsou tak in, že si je neváhali nasadit ani Semir, ani Chris (Ritterovi se dokonce zalíbily natolik, že je naoko málem zapomněl vrátit Laughing ). Vzpomínáte? Laughing



Avšak za zatím poslední výstřelek módy si Hartmutt zvolil brýle ala moucha (Suhn und Sühne – Vina a trest, XI. série). Nemůžeme mu to míti za zlé, změna je život: ale, hih, nepřipomíná vám ten styl někoho? Laughing Laughing



No dobrá, tak ne Laughing Laughing Ale když přihouříte oči, chytnete se za koleno a třikrát se otočíte na místě... ne, tak ne, no Laughing Laughing

Poslední Hartmuttovou výstřelkou jsou brýle sluneční Laughing Bohužel díly, jako je Unter Verdacht (V podezření, X. série), ve kterých má černé brýle frajersky nasazené na nose, mám pouze na videokazetách a snímky z televizoru dosahují kvalit béčkových hororů. Jediný shot, kde je Freund dostupný se slunečními brýlemi, je z rozlučáku se Semirem a je již tak notoricky známý, že snad nepotřebuje ani slovo dodatků.




(Dodatek: Hahahahahahahahahaha Laughing Laughing )

Dnešní příspěvek se chýlí ke konci a mně zbývá jen podotknout: snad vás můj průvodce světem okulárů nenudil a těšíte se na další příspěvek, tentokráte ze světa techniky – na počítače! Laughing

Vaše ctěná
Všelicos

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
musím říci, že se ti to povedlo, těším se na další díl

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Voilá! Další rok je za námi a Nielsovi je dnes krásných 33 let! Všechno nejlepší, mladý pane: snad nás jako Hartmutt budete bavit i nadále! Very Happy



Zdroj: Agentur LUX

eron: díky moc Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Koukám, že Niels má pěkný fousky Laughing, tak gratulujeme.

Všelicos : Není zač, klidně bys ten seriál mohla rozšířit o dalších dvacet témat, já bych proti nebyl Laughing Laughing Laughing

EDIT : Jestli chceš nějaké foto s Hartmuttem z Unter Verdacht, napiš mi SZ.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Brejličkyyyyy!!!! Ty jsi, Všelo, rozený dealer, hned bych si je koupila, kdybys mi je spolu s Hartíkem nabízela. Laughing Laughing Laughing
Na další díl se samozřejmě enormně těším!

Eron, taky si říkám. Laughing
Hezká fotka, moc hezká! Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
eron: ano, to má Laughing Laughing no, nevypadá s nimi nejhůře, ale hladká tvář je hladká tvář Cool Laughing Dalších 20? No nevím.. zase tak MOC šílená NEJSEM Laughing Laughing Třeba časem Laughing A to je dobré, děkuji, moc si Tvé nabídky cením, ale mám tu tolik screenů, že se divím, že mi pod tím můj pc ještě nezkolaboval Laughing až se tím prokoušu, tak možná zaškemrám Embarassed Laughing Laughing

Kája: Vážně? Mhm, že bych se zaměřila na jinou profesi? Cool Laughing Laughing No, raději ne Laughing No, příště budou pc... a ještě netuším, jak to udělám Very Happy co jsem si to na sebe zase upletla za bič? Very Happy A díky... i když jsem ji nefotila já, tak mám radost, že se líbí Cool Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nazdárek, společně s malým, plyšovoučkým, heboučkým a krásňoučkým, ručně vyráběným Hartym (c) vás zdravíme ze ZOO v Ústí nad Labem!!!!

(ano, opravdu jsem se zbláznila a OPRAVDU jsem si ušila malého plyšového Hartmutta... i s modrým plášťem *šílí* Embarassed Laughing )

mmm

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ooooooch... můůůůůj... bože! XD

Byla jsem u toho, jak Všela Hartyho šila: jak krásně nitkami upevnila každý vlásek, aby byl Niels kudrnatý... pak jak mu (poté, co ho celý den nechala nahého XD) ušila pláštíček a hippie kalhoty, aby se Nie nemusel stydět a chodit v papírovém kapesníku XD Nie byl s námi ve dvou ZOO i v Drážďanech, zažil kolaps na železnici a opaloval se v Německu. Měl docela ostrý start do života XD

Všelko, moc se Ti povedl, opravdu skvělá práce, Ty můj fanatičku XD

Muhaha, očička má Harty z Drážďan XD byla docela legrace vybírat oči XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelko, Tvůj seriál o Hartym, díl brýle, mě poslal do kolen, opravdu jsem se dlouho tak nezasmála Laughing Laughing Laughing Laughing skvělé komentáře, opravdu vynikající XD Paris mi vážně připomíná Laughing a na všech fotkách pan Nie vypadá velmi přitažlivě, uznávám, že je roztomilý Wink

Ale buď ráda, že nebyl mezi lety 1975 a 1978 v Kambodži, obávám se, že by to díky brýlím nepřežil Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tvůj fotoseriál je vážně skvělý nápad Very Happy Very Happy
Moc jsem se u něj pobavila Laughing Ty hlášky k obrázkům jsou výborné Smile Laughing Very Happy

No a ušitý Hartík je bezkonkurenční Very Happy Šikulka Smile
Když mi o tom Woxys říkala, tak jsem málem ani nevěřila, ale teď když ho vidím, tak to musím uznat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Wox: To tedy je *dme se pýchou, jako by byl jejím dílem XD* Harty je prostě neeeej Laughing (pro mne, já vím Laughing )

Amri: děkuji moc za pochvaly Embarassed Laughing no, šití Hartíka jsem si užila a moc Laughing další na řadě je Semir Laughing Laughing

Nu, na fotoseriál teprve sbírám informace, tak sem přihazuji alespoň cosi na pobavení Laughing Laughing A bacha, sleduje vás všude po místnostiiiiiiiii Twisted Evil Laughing Laughing




A s Lucy Laughing Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Úúúúúúúúúúžasný obrázek! Laughing Laughing Laughing nemohu z něj. A jééé, můj Semirek! Šij, šij, šij XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
A neboj, budu Very Happy Ve Skršíně, tam nebudu mít co dělat Very Happy

EDIT
: No... nějak jsem měla dlouhou chvíli a pokud mi to nesmažou, tak ode dneška je Niels na české Wikipedii Laughing Laughing Najdete ho (snad) pod tímto odkazem: http://cs.wikipedia.org/wiki/Niels_Kurvin

Plus po dlouhé době pár screenů, které jsem si dnes vytáhla z videa Laughing Laughing

Epizoda Státní návladní (Der Staatsanwalt), série XI.

3, 2, 1... pal!




"Hele, fakt jsem celou noc nespal, tak pojď omrknout ty zatracený koule, ať mohu konečně hodit sicnu" Laughing




A nakonec.. staré dobré KTU Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Všeeeeelooooo, kdy bude pokráčko Hartíkovy přehlídky???? Už se nemohu dočkat dalšího dílu, slintám nedočkavostí, jak se technik ukáže ve vší své kráse. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Kájka: Kájko, již brzy, brzy Laughing Laughing Ještě pořád sháním a čmuchám materiál, ale začíná se mi hromadit pěkná kupka Laughing Laughing Snad to stihnu do 1. října Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahoj ahoj! Přináším vám další kousek "FOTOseriálu" z mé kouzelné nůše Laughing Laughing Přeji příjemnou zábavu Smile

1. Telefon zvoní a zvoní a zvoní...
2. Podivuhodné brýle
3. Počítač, nejlepší přítel technika


Slyšeli jste již provařené úsloví, že pes je nejlepším přítelem člověka? Nevím jak vy, ale já znám někoho, kdo by s tímto výrokem absolutně nesouhlasil a ihned by vám vzal slova z úst a překroutil je, podkládaje je nejnovějšími vědeckými výzkumy. A aby toho nebylo málo, zajisté by se i vytasil s odvážným tvrzením, že v dnešním světě je nejlepším přítelem člověka takový malá chrčivá bedýnka s monitorem (o ty ve skutečnosti půjde.. no hej, snad jste nemysleli, že se budu nějak zabývat těma nudnýma bednama? He?)... no zkrátka počítač.
Ano, řeč je opět o našem vysokém zrzavém technikovi, Hartmuttu Freundovi. No, nevím co je na tom pravdy, protože jich za své účinkování v Kobře 11 pár vystřídal a své nejlepší přátele jen tak nestřídáme, ne?
Ale ať si říká, co si říká, důležité je, že bez počítače by se celá dálniční policie neobešla. Vždyť Hartmutt je pouhým prostředníkem mezi daty a policií (uch, tohle slyšet, tak mě vydědí Cool)! Na druhou stranu, jeho dlouhé prsty pracují rychlostí mexického uragánu a tak se pro pomalejší kolegy stal nepostradatelným.
Uch, dost už řečí, přistoupíme k činům. A tak vám, dámy a pánové, s hrdostí představuji...

Počítač číslo jedna. Tedy monitor číslo jedna, haha Smile. Plochý, černý, se stříbrným plastem, dodávajícím mu na dynamičnosti a pokud tak lze zezadu soudit, s lesklým, hladkým sklem s perfektním obrazem. Jak jinak Laughing K tomu černá plochá klávesnice a voilá!, vrchol designu je na světě! Nutno dodat, že tento monitor měl Harty dost dlouho. Nevíme, co se mu stalo dál. Možná ho to přestalo bavit a tak se zvedl a odešel. Těžko říct.




Dalším monitorem, který má technik v XI. a XII. sérii, je černý, pro mne pracovně nazvaný Frajírek. Ano, Frajírek! Jinak se mu pro jeho moderní vzhled ani nedá říkat! Vážně! Stačí se podívat, jak hrdě na technikově stole stojí a musí vám být jasné, že je to velmi namyšlený monitor. Má však na co. Jen si vemte, kolik případů se už s jeho pomocí vyřešilo! Je to zkrátka diamant mezi křemeny Laughing




Jako další počítač, se kterým si Hartmutt potykal, je počítač ze služebny DP. Stříbrný, podezřele hranatý, ne moc pěkný... ale svému účelu posloužil, to se mu musí nechati. Obyčejně s ním pracovala naše milá Petra Schubert, takže se chudák asi vyděsil, když si k němu přisedl náš rezatý fanatik, ale zase se jednou podíval do jiných končin internetu než obvykle. Vzpomínáte?




Lahůdkou dnešního fotoseriálu je však tato bedýnka (pohleďte a nechte se fascinovat snímky pod tímto textem... ale neee, hned se zase vraťte k mým slovůůůům! Přestaňte na to uuuž koukáááát!). Ano, skutečně se jedná o počítač a ne o ledničku! (To mi připomíná, že mám hlad Laughing ). Dá se skrz něj nabourat do databáze tajných agentů, i když je to perfektně zašifrované a dlouho trvá, než se do ní technik dostane. Zvlášť, když ho někdo neustále ruší (Semire...? Nevíš o tom něco? Cool). U této „ledničky“ měl Harty pěknou vychytávačku... infračervenou klávesnici do kapsy, kterou si skutečně můžete pořídit! Omluvte mne však, nebudu sem dávat odkazy: přeci jen, za reklamu mne neplatí Laughing Cool



Někdy se milému zrzečkovi poštěstí a může si zamachrovat (ne, že by nebyl machrem sám o sobě a ne, že by si to sám nedokazoval... ale šak znáte to, no ni?) a zahrát si na hlídače v samoobsluze. V tu chvíli vytáhne čtyři monitorky a usedne před ně s vážným výrazem sovětského pomníku, oči zabodávaje do pohyblivých obrázků. James Bond hadr.




Občas se také na KTU uděje pár změn a nemyslím tím ty již zmíněné. Správně tušíte, že někdy stabilní počítače jednoduše zmizí (Že by v tom měl prsty Pokustón? David Copperfield? Jan Richter? Jan Tleskač?) a místo nich se na stolcích zhmotňují elegantní notebooky. Neví se, zda patří k oddělení či jsou to Hartmuttovy soukromé... a někdy to jsou dokonce laptopy cizí, které je nutno prozkoumat. Důležité však je, že... jsou důležité. Hm. Myšlenka jako fík.




No, tím jsme se úspěšně doploužili k závěru rychlostí spisy vyplňujícího Kranicha. Doufám, že vás nudný svět techniky neodradil od dalšího dílku FOTOseriálu, a že se se mnou do živoucího světa kolínské (neplést s kolínskou!), olejem vonící scény opět zavítáte!

Pac a pusu jako husu!
Vaše Všelicos

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvělý příspěvek, Všelko, hrozně jsem se pobavila Laughing Laughing Laughing skvělá přirovnání i nádherně poťouchle hravý styl psaní, skutečně vynikající Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nééé, já už nemůůůžůůů Laughing Laughing
Tvůj smysl pro humor je neskonale úúúžasnýýý, obdivuju totok Laughing Četla sem to asi půl hodiny, protože po každé druhé větě sem dostala "menší" výbuch smíchu Laughing
Já chci další díl... cože to bude?? Proměnlivé KTU?? Tak to sem zvědavá co se zrodí v Tvé geniální mysli Laughing Laughing Laughing

A předchozí díly, ty telefony a brýle... to samé, musela sem si dávat facky, abych se uklidnila a konečně to dočetla.... Laughing No nic, jdu se dosmáááát Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ahojky
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky Já tedy Hartmuta přímo zbožnuju je super ♥♥♥♥♥♥♥
Ale otom , že má manželku jsem se dozveděla až tedˇ! Jinak je moc super moc mu fandím a mám ho ráda . Akorát nevíte proč nejdou Hartmutovi stránky otevřít ?a ja jak dlouho trvá od něj podpis ??????? Smile posílala jsem to nějak kolem 7 října nevím jak dlouho to trvá tak mám strach aby se ten podpis nikde neztratil . Děkuju za odpovedˇ Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Katrina: On nemá manželku (pokud myslíš herce... seriálový Hartmutt ji ale nemá také, pouze měl v díle Heldentage přítelkyni Natalii) Laughing Laughing pouze přítelkyni Wink Jmenuje se Aylin Esener a je to herečka Wink Jeho stránky.. no, já mám dvě teorie. Za a) vypršela mu splatnost, za b) něco na nich dělá. Ale nevím to jistě. A podpis... jo holka, to si chvilku počkáš Laughing Laughing Ten pro mne mi došel po roce Laughing Laughing Ale to čekání za to stálo Cool Laughing Laughing Ještě dotaz: jak jsi o jeho podpis žadonila Ty? Laughing
A jinak díky, že sis na stránky hodila ten odkaz, cením si toho Very Happy

Wox, Stepanka
: děkujiiii! Jsem ráda, že vás to pobavilo! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ahojik
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
No mám namysli v realínm v životě .. Jestli má přitelkyni nebo ne nebo dokoncce manželku . Jinak o podpis jsem si žadonila do Agentury jak ho zastupuji. Jinak jsem ráda , že se mi nikde nezatoulal protože u nás na poště se často krade tak jsem měla strach ! . Jinak Hartmut je Genius !!!!!!!!!!!! Laughing . Prostě super !!!!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Katrina: No tak teď už o jeho přítelkyni víš... a když si projdeš tohle téma, najdeš tu i její fotku Laughing Jo od LUXu! Tak to jsem zvědavá, jak rychle Ti to přijde, s LUX prý bývají problémy, nedodávají fotky v termínech... no, já psala jemu osobně Laughing Laughing

A genius to je, o tom není pochyb! Cool

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hartmutt se v poslední sérii, až na tři první díly, vyskytuje hojně, a tak sem naháži pár shotů z dílu Der Verrat ze XIII. série, ve kterém nás opustila naše drahá Šéfová, Anna Engellhardtová.


Hartmutt také jednou něco nechápe... Laughing




S obrazovkou Smile




A nakonec... běžící vážený pan Freund Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ta poslední fotka Všelko nemá chybu - správně zachycena

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Lila: Díky Laughing Laughing

Haha, tohle sem házím pro pobavení - shodou náhod se mi do tlapek dostal záznam z divadelního představení v Aachenu, z roku 2002, s názvem "Große Gefühle" Laughing Laughing Upřímně... když na Nielse najela kamera, já zajela pod stůl a sestra mne musela křísit Laughing Laughing Laughing (ale i tak... mu to sluší XD)




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pro ty, co se divili, že se nemohou dostat na Nielsovy stránky: Už jsem přišla na to, proč nešly. Zrušily se a nyní na staré adrese (tedy http://nielskurvin.de/) naleznete jeho uživatelskou stránku Agentury LUX Smile Na jednu stranu se mu nedivím: ty staré měl nesmírně nepřehledné Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Mě dost vadí, žew se v 12. sérii moc neobjevuje Hárty.... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Anča: tak si počkej na 13. sérii, tam je všudeeeeeee (až na první tři díly Very Happy)! Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Anča: tak si počkej na 13. sérii, tam je všudeeeeeee (až na první tři díly Very Happy)! Laughing Laughing


Už se těším... *zasněnej kuk*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pár fotek, co jsem kdesi vyhrabala Laughing


Série IX., epizoda Exploziv (Výbušnina)






Série XII., epizoda Inkasso (Vymahač)





A tuhle jsem objevila včera na netu: Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn a Niels Kurvin Laughing



(Zdroj: http://sannes-page.blogspot.com/2008/07/erinnerungen-berlin-2008.html)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
jůůůůůůůůůůůůůů..... kráááááása.... Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Série XII., epizoda Leben und Leben lassen (Žít a nechat žít)








_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
na tý druhý fotce to skoro vypadá, že Hartíkovi Horst prohrabuje vlasy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Anča: Jaj, toho jsem si napřed vůbec nevšimla, ale fakt, máš pravdu! Jejdaaa! Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
hartik
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
superrrrrrrrrrrrrrrrrrr Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Epizoda Im Aus (V koncích), série XIII.

Zelené brýle (ne, opravdu se nepotápěl XD)




Uch, nechtěl jsem rušit...




Mluvíme, mluvíme... (pro laiky - a Semira -bla bla bla Laughing )




Plus jedna záhada:




(a nejsou to první titulky v Kobře, ve kterých to je... )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Na tý druhý fotce vypadá absolutně božsky.... Embarassed Smile Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Anča: Mi povídej Laughing Laughing


Epizoda Die Braut (Nevěsta), série XIII.

V laboratoři




Volající Hartmutt




Herr Fotograf




,,Hele, nekoukej na mne tak, jo?"




Konečně správné titulky! Very Happy


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
fotečky
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Všeli moc hezké fotečky fakt se moc povedli super :-* Very Happy

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Epizoda Genies unter sich (Géniové mezi sebou, Mezi génii?), série XIII.



Hartmutt a Felix





Unesení braši





Hartmutt s mobilem





V planetáriu





Poraněný zrzeček


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Fotky jsou báječné! :aww: děkujeme, Niečkovi a kloučkovi, které je mu mimochodem až moc podezřele podobný, to spolu hrozně sluší :aww: oba jsou roztomilí, málem bráchové :aww:
Díky, skutečně to potěšilo Embarassed ale do planetária už s Tebou nejdu Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmut Freund (Niels Robert Kurvin)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma