AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu(známkou jako ve škole)
1
62%
 62%  [ 10 ]
2
31%
 31%  [ 5 ]
3
6%
 6%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 16

Věc cti (Ehrensache)
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Podle mě slabší díl 5.série. Honičky za nic nestály, ale policejní škola. Laughing

Dávám 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Velmi zajímavý díl, který má něco do sebe. V páté sérii určitě jeden z nejlepších, neomrzí mě nikdy tak, jako třeba Pekelná jízda.

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl mě moc nebavil,jen na konci mě pobavili kluci a pak Semir ve škole. Very Happy

Tom: Chyběls mi
Semir: Ty mě taky

Dávam za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Skvělý díl... nezáviděla jsem plukovníkovi, nechtěla bych být na tom laně místo něj Sad Zajímavé bylo, sledovat při vyšetřování jen Toma.. a Semir si alespoň užil vyučování Laughing Laughing Laughing Laughing Miluju jeho výraz, když zjistí, CO vlastně má přednášet... a že je zaevidován jako ŽENA Laughing Laughing

A hláška "spisy, spisy, spisy... a myslet na hlášení" už je snad kultovní! Laughing Laughing Laughing

Za JEDNA Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Jen k tomu spisy, napadlo mě: jako spisy, spisy ve smyslu papíry nebo spi si spi si ve smyslu spát. Laughing Laughing

ZNÍ TO ÚPLNĚ STEJNĚ!!!

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tenhle díl mi nikdy nepřijde ohraný. Zkrátka je originální a podobná epizoda není.
Trochu vojenský žánr se také povedl.
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Krásný díl. Sice mi tam Semir občas v akci chyběl, ale dalo se to přežít Smile . Jak už tady zaznělo, tak se mi líbila změna prostředí, Semir v roli paní učitelky taky úžasný ... jeho story o tom, jak musel zneškodnit nejméne 20 gansterů sedící v jedné kabině se samopaly, mě dost rozesmála Laughing . Musím pochválit i děj, se kterým si tvůrci pěkně pohráli Smile .

Určitě za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Veilce zajímavý díl, měl dobrý děj. Vojenské prostředí bylo zajímavé, bude to za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Dobrý díl, taky bych řekla, byl to jeden ze slabších dílů, protože při akcích chyběl Semir, ale zase to byl díl spíše o Tomovi a toho jsem měla velmi ráda, byl to nejlepší parťák jakého kdy Semir měl,
žádný jiný mi už tak sympatický nebyl jako Tom, snad možná ještě Tom Beck, ale ti ostatní, bohužel, to jsem pak Kobru sledovala jen kvůli Simčovi.

Jen takové malé odbočení, nepozná někdo úryvek písničky na konci epizody, už napsala i do tématu Hudba v Kobře 11, ale asi to nikdo nečte, ale k epizodě to snad také patří.

A hodnocení je u mě následující za 2.

Ale fakt, Semir jako učitel na policejní škole, mě fakt pobavil a ta jeho historka, při které vyskočil na kantorskou katedru, byla fakt cool, no aby ne, taky dámské osazenstvo policie, to dalo
hlasitě najevo, studentky byly ze Semira, na měko. Laughing

A konec, prostě nej :

Tom: Výš co, chyběl jsi mi.
Semir: Ty mě taky

Jako můj z mojí, jak manželé. Very Happy Very Happy Very Happy

No prostě nej tým. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Témata čteme, ale název písničky neznáme. Sama jsem to docela dlouho hledala, ale nedají se pořádně odposlouchat slova, v seznamu songů na zahraničních stránkách takto epizoda není... Osobně si myslím, že je to něco od AC/DC, ale jistě to nevím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Věc cti (Ehrensache)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma