AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
71%
 71%  [ 15 ]
2
23%
 23%  [ 5 ]
3
4%
 4%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 21

Jízda smrti linky 834 (Todesfahrt der Linie 834)
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Slabší pilotní film než Štvanice, ale pořád jeden z nejlepších.

Líbila se mi tam Engelhardtová, tenhle pilot je taky příslibem lepších dialogů v Kobře 11 (než ve 4.série viz.předchozí diskuze).

1

vysíláno 17.12.2008 (TV Nova 09:25 - 11:10)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
V dnešním dopoledním díle Kobry si Engelhardtka po dlouhý době užila akci i mimo kancl. U jejích hlášek jsem se musel smát - hlavně ta první je pro ni typická.

1. situace: hořící cisterna, která má každou chvíli vybuchnout, se blíží k policejnímu zátarasu. Uvnitř sedí dva lidi.
Anna na svý podřízený: "Tak co tady jen tak stojíte?! Dělejte něco!" (ono se to řekne... Very Happy )

2. situace: závěrečná scéna, kdy společně se zásahovkou chytají v lese dva "zloduchy". Ti sehrají divadýlko s únoscem a rukojmím a projdou lesem. Pak se mezi nima odehraje scéna jak "já tě mám strašně rád" a "nikdy bych tě nezradil", pričemž nakonec jeden (jedna) druhýho zastřelí. V tom z lesa vychází Anna (úplně sama - zbytek zásahovky asi sbírá šišky), dá borce pravačkou a dodá: "Omlouvám se, ale už mě delší dobu svrběla dlaň". Very Happy Very Happy Very Happy

Tahle baba má prostě styl! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl aprosto SUPER!!! Exclamation
3 Opel Vectry na maděru, Bmw to trochu schytalo a zase nějakej "pitomej" úředník(jako v Pekelné jízdě).
Confused A nakonec pejsek Mufík vylezl Tomovi z kabátu a taky Semir, staále připoutaný k volantu. Laughing Laughing
Od tohoto můžete poznat, že známka je 1+

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díl dobrý, nedávno jsem ho viděl na DVD Smile

Nechápu, jak ta paní mohla přežít dvě světové války Laughing

Za 1.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Tento díl není moje krevní skupina, nuda nuda za 2-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jeden ze slabších dílů 5. série. Ale zase.. pobavil Laughing Laughing Laughing

Zloduch: "Co máš za auto... mini?"
Semir: "Jo, ale nadupaný!"
Laughing Laughing

Engie (poté, co uhodí únoskyni): "Už mne svrběla ruka."

Za dva
Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Pilot, kterej rozhodně není špatný, ale co mě tady štve je v podstě stejný začátek jako v Pekelné jízdě na dálnici A4 a to nehoda, která je nesmysl.
Nejlepší je konec, kde na Semira s Tomem padá motor.
Díky nezáživnému začátku, kde lítaj vraky sem a tam dávám dvojku.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Hrozně moc se mi líbilo s tím pejskem Mufínkem, jak pak vylezl z Tomova trička a pak ještě s tím volantem z autobusu. Laughing Laughing jako větrák do BMW Laughing Laughing .....tento piloťák byl moc pěkný jako každý piloťák......

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Jaká byla Andrea starostlivá - "Musíš ho zachránit, musíš!" Very Happy

_________________
I won't apologize for bein' strong 'cause that ain't wrong!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Přiznám se, že tento piloťák jsem viděla poprvé a teda příznávám, že jsem o hodně přicházela =o) Nějak jsem si pořád myslela, že to zas taková bomba být nemůže, abych u toho zvrdla hodinu a půl...no a doslova byla Very Happy

Hodně se mi líbilo, jak ještě před samotnou akcí v autobuse ukázali "příběh" lidí předtím, než nastoupili do autobusu. Proč se tám vůbec ocitli. Bezvadná taky byla přestřelka nazačátku, kterou hodnotím jako jednu z nejlepších vůbec (možná je to tím, že si zrovna žádnou jinou nevybavuju, co byla v Kobře...ale tahle byla stejně výborna Very Happy). Navíc se tam konečně objevila moje oblíbená zásahovka. No a to nejlepší na celém díle byl záporák, který mi přišel hodně sympatický. Jeho hlášky, průpovídky a nejen jeho...takže nemám ani co bych vytkla..ono už tady toho bylo hodně řečeno. Možná jen se mi trochu zdáli přehnaní ti kluci hrdinové a Andrea jak hrála na city...

....ale i tak za 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jak Tom na konci zachránil toho psa těsně před výbuchem Embarassed Tento pilotní film za 1* Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
krásny piloťák za 1 rozhodne Wink môj klip k filmu : http://www.stream.cz/video//433837-kobra-11-jizda-smrti-linky-834

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jízda smrti linky 834 (Todesfahrt der Linie 834)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma