AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
No, tak před pár dny to byl přesně rok co jsem přišel na toto forum Very Happy Po pár občasných neshodách s adminy a některými uživateli jsem si tady zvykl, naučil se jak to tady chodí a rád se sem každý den vracím a myslím že už bych se mohl představit.

Jmenuji se Martin Fiala, je mi 17 let, jsem z Brna. Momentálně studuji na Gymnáziu Jaroška. Hraji Tenis a na kytaru.
K seriálu Kobra 11 jsem se dostal relativně pozdě - pravidelně ho sleduji až tak někdy od roku 2006, předtím mám jen matné vzpomínky z dětství na pár epizod které jsem viděl s taťkou, jako malý jsem se převážně díval na Bondovky, Profesionály, Indiana Jonese, Jurský Park a podobné věci Very Happy
Přezdívka M.F.STUDIO vychází z mé hlavní záliby posledních 5ti let - natáčím animované filmy a v budoucnu bych rád na filmech i pracoval ve větším měřítku. Jako studium na vysoké škole mě zatím láká obor Dějiny Umění a Filmová Teorie. No, ale mám ještě 3 roky na to, abych si to rozmyslel. Na většinu mých filmů se můžete podívat zde: www.dailymotion.com/MFSTUDIO Very Happy

No závěrem můžu říct že se těším na další, příjemně strávené dny na tomto foru... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Ještě jednou, pro jistotu, který nevědí. Jsem Gogo, bývalí uživatel, který dostal více krát ban za nevhodné chování pod různými přezdívkami. Po pár měsících jsem se rozhodl vrátit, takže doufám, že to tentokrát dopadne lépe, budu se alespoň oto snažit. Takže začnu znovu. Jmenuji se Andrej, jsem ze Slovenska, město Trenčín, mám 24 let a mezi mé záliby patří už skoro od samého začátku tedy od roku cca 1997 seriál Kobra 11. Vlastním i jeden nejmenovaný a docela úspěšný český blog o tomto úžasném seriály, který má dokáže fascinovat stále více a více a nikdy asi nepřestane. Mým idolem a dlouholetým vzorem je Erdogan Atalay (Semir Gerkhan). Nejnovější jsem začal studovat grafiku, kdysi jsem hrával na diskotékách a různých akcích jako deejay. S přibývajícím věkem to jde do úpadku. V minulosti jsem psal po slovensky, ale odkdy vlastním český blog tak jsem si češtinu moc oblíbil a to nejen v Kobře 11, teď jsem se naučil docela dobře česky, proto budu psát česky. Od dob co jsem tu byl, jsem se změnil, snažím se na fóru hlavně pomáhat a nedělat nepořádek jako dříve a doufám, že to i tak nadále zůstane.

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brokarek


Založen: 31. 08. 2011
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Tákže zdar. Já se menuju Tadeáš Pepř, pocházím z Prahy a je mi 12 let. Mezi mé záliby patří Florball, PC, Buzerování ostatních a hraní videoher Very Happy Nejoblíbenější jso uGTA series, The sims. Cobru sleduji už asi od 5 let a jsem příznivec Very Happy Můžete mě znát z jiných fór pod nicky: Brokarek, Broakrek, Atrhasin, Harry nebo Starparrot.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Brokarka znám dlouho z Gta.cz Fóra. Tak tedy vítej. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.F.


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Možná je na čase se představit.

Jmenuji se Klára Fialová, je mi 13 let a jsem z Brna. Chodím na Gymnázium třd. Kpt. Jaroše.
Hraji tenis a na kytaru. Moje přezdívka je totožná s mým monogramem- K.F. (jinak se většinou vyskytuji pod přezdívkou Sophie)
Ke kobře 11 mě přivedl můj starší bratr (mf.studio), který se na ni rád dívá. Nejraději mám tyto tři dvojice
Semir-Tom, Semir-Jan a Semir Ben.
Na toto forum jsem přišla teprve nedávno a proto jsem ze začátku se svým mladším bratrem (Tv v) způsobila zmatek.
Moc se za to omlouvám a slibuji že se to už nestane, už vím jak to tady chodí.
Na toto fórum chodím ráda a jsem si jistá že to tak bude i nadále.
A to už je asi všechno...
Very Happy

_________________
Jsem sestra Tv v a mf.studio
odkaz na můj kanál na you tobe: http://www.youtube.com/user/tvv6767?feature=mhee
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Jo a já ji tady hlídám Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscalino představení se
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Přátelé, stydím se. Strašně. Už je to víc jak rok, co sem na DF píšu, a ještě mě ani nenapadlo se představit, přestože tento krok považuju u každého fóra či jiné podobné aktivity za naprostou samozřejmost. Nezbývá mi tedy než to napravit. Takže:
Kdo jsem?
Jmenuju se Michaela Blažková a momentálně mi táhne na 24 let. Od narození nevidím, což mi ale nijak nebrání sledovat Kobru 11, občas sice potřebuju něco nebo někoho popsat, s tím mi naštěstí pomáhá kamarád, zde také přihlášený pod jménem Dzatecky, a v současnosti také hodně paní Loupancová. Oběma patří obrovské poděkování. Vystudovala jsem běžný gympl a posléze konzervatoř pro zrakově postižené - tedy snažila jsem se, ale jaksi to nedopadlo Very Happy Od letošního ledna jsem proto zatím v Rekvalifikačním a rehabilitačním středisku pro zrakově postižené Dědina a hledám, jakým směrem se dát. V Praze žiju už od nástupu na Konzervatoř Jana Deyla, trvalé bydliště mám ale ještě stále u rodičů v Mikulově. Povahově se považuju v lepším případě za dost nekonformní a netypickou holku, v horším za praštěné pako. Nejsem moc průrazná, když mě ale něco chytne, držím se toho zuby nehty, byť by to bylo hodně šílené (což se týká např. mé série námětů na Kobru ...) Hodně mi záleží na hlubokých vztazích, ať už partnerských nebo přátelských, mám ale docela problém se seznámit a především pustit lidi tak blízko, aby mě poznali víc do hloubky.
Co mě baví?
Vezmu to chronologicky tak, jak jednotlivé zájmy přicházely. Hudba aktivně i pasivně - poslouchám úplně všechno, tedy od folkloru přes folk, pop, rock, až po taneční muziku. Hraju na klavír, zobcovou flétnu a zpívám, na konzervatoři se mě snažili naučit na klarinet, leč se zoufalým neúspěchem. Literatura taktéž aktivně i pasivně, čtu především pohádky, literaturu pro děti, science-fiction a humor. Píšu především fikci převážně sci-fi ražení, v současnosti jsem ale psaní pozastavila kvůli Kobře. Dále počítače - zpracování zvuku, syntetické hlasy pro slepecké odečítače obrazovky (jejichž ukázky sbírám). No a samozřejmě můj milovaný seriál Kobra 11 a v souvislosti s ní němčina a Německo všeobecně.
Co mě nebaví?
Jednoznačně sport. Asi budu mít v budoucnu problémy, ale většinou mě k procházce donutí jenom hlad a mlsnost (cpu se s přestávkami v podstatě v průběhu celého dne). O nějakém větším pohybu už ani nemluvím. Všeobecně mám potíže s jakýmikoli činnostmi, které jsou stereotypní nebo jsou pro mě nějak povinné, proto nejsem a nikdy jsem nebyla příkladná studentka. Nebaví mě se hádat, proto jsem výrazně nekonfliktní a ozvu se až v momentě, kdy mi už opravdu tečou nervy.
Jak je to s Kobrou?
Kobru jsem znala už od základky, pár dílů jsem dokonce viděla, ale opravdu jsem ji začala sledovat až loni a myslím, že mi to ještě hodně dlouho vydrží. Z vrchních komisařů mám asi nejradši dvojku Semir&Tom a Semir&Jan, i když ostatní mám taky samozřejmě ráda, dokonce i tým 2 a tolik neoblíbeného Franka Stolteho. Moji úplně největší miláčci jsou ale, jak už leckdo možná tuší, Dieter a Hotte. Mají strašně krásné hlasy (teď myslím originální znění, i když dabéry taky vybrali dobře). Proto díly o nich dvou patří k mým nejoblíbenějším ze seriálu a samozřejmě proto mám rozporuplný vztah k dílu 72 hodin strachu. Jenny Dornová pro mě není právoplatná Dietrova parťačka, i když proti ní dohromady nic nemám. Další mou hodně oblíbenou postavou je, nelekněte se, státní návladní Schrankmannová. Nejdřív jsem ji neměla ráda, nejspíš i proto, že jí trochu střídali dabérky, ale od chvíle, kdy jsem ji slyšela v originále, mi její hlas nedá spát Very Happy Je to něco podobného, jako když ostatní fanynky koukají po Semirovi a jeho parťácích. Líbí se mi na ní, jak je vždycky rázná a neústupná, i když tím policistům dělá ze života peklo.
Tak, to by bylo pro začátek všechno, doufám, že jsem to nepřehnala s délkou příspěvku.

Všechny zdraví Tiscala

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Také dodám takový menší opening mé osobnosti:

Jméno: tudle z nudle!!, ale tak dle přezdívky poznáte aspoň křestní (vyhledejte si český ekvivalent z italštiny) Wink

Přezdívka: Pietro - jednoduché a prosté - to mám z jednoho výletu do Itálie - jsem si tam koupil takovou tu SPZ-jmenovku a zalíbilo se mi to natolik, že to užívám ve fórech

Bydliště: Chotěšov u Stoda - "Tokio" Západních Čech -> těžký sarkasmus autora - vesnice o 2600 lidech s cca. 815 let starým klášterem jakožto turistickým lákadlem. Abyste to našli, je zapotřebí docela podrobná mapa...

Věk: 25 - takže jsem tu pomalu veterán.

Narozen: 14. října léta Páně 1990

Vzdělání a jazyky: vyšší odborné - sociální péče a pedagogika (sociální pracovník) - čili se mohu "pyšnit" titulem DiS. Po jazykové straně jsem vybaven ČJ, NJ, AJ a prakticky mizivě i RJ (dík, strejdo Very Happy ). Myslím, že ještě nějaká slova umím i maďarsky. Pozdravit dovedu ale v několika jazycích (CZ, SK, D, GB, I, E, PL, H). Němčinu mi vtloukli do hlavy ve škole (ale K11 v originále bych asi nedal) a AJ spíš sám díky PC hrám a částečně i díky škole.

Zájmy: mno... co bych sem napsal.... A už vím! Formule 1!! - fanda týmu Manor Marussia F1-Mercedes, ale pokud by nebyla Marussia, nepohrdnu ani McLarenem či Sauberem. Taky si občas něco přečtu (nejradši mám Orwella - Farmu zvířat), lítam po netu, a nebo pomáhám vylepšovat jiné forum drobnou grafikou. Jo a Hunger Games, sakumprásk se vším, co to obsahuje. Hraju to jako RPG, filmy mám shlédnuté a čtu knížky. Společenských akcí se prakticky neúčastním - nemám s kým (myšleno opačné pohlaví) tam jít. A samotného by mě to nebavilo.

Povaha: Já jsem strašně hodnej člověk. Prakticky nikoho neodmítnu s ničím. Kupodivu toho zatím nikdo moc nezneužil. Ale jakmile mě někdo naštve - lítají věci. Jekyll a Hyde, nu... Ale prý dokážu pobavit a rozesmát., tak nevím. UPOZORNĚNÍ! - Používám občas sarkasmus, těžkou ironii a nebo černý humor.

Znamení: Váhy (Libra) Very Happy

Já a K11: Sledování K11 sahá až do dob základní školy, kdy jsem s dalšími dvěma kamarády rozebírali právě skončený díl následující den cestou do školy. Teď na to člověk kouká jen, když na ni narazí. Ale na začátky se nedá zapomenout. Dokonce si pamatuju, že jsme si na ní i hráli (na mě zbyl vždy ten malý - dodnes nevím proč) Very Happy

Oblíbené postavy K11: Mám rád všecky, ale pár jich je přec jen na vyšší úrovni. Má cenu se vyjadřovat? Ach ano, Andrea Schäfer-Gerkhan-Schäfer alias Carina Nicolette Wiese. K té jsem si vztah získal až po pár letech sledování, až v době, kdy jsem pořádně zjistil, že v K11 hraje. V ní jsem tehdy viděl ideál ženské, která se mi líbí a jak by nějak tak měla vypadat poté manželka (podotýkám, že mě bylo 12-15 let, že...). Ten je pro mě v ní defacto dosud, ale charakter šel dolů - hodně dolů... Zvláště dokud měla ty dlouhý vlasy nijak nestažený...

Z ostatních postav spíše ty "exoty" - jako jsou K.-U. Schröder, Sturmi. Ze záporáků jednoznačně Tscherny (Bela Felsenheimer) a pak taky Plasťák (vlastní pojmenování toho cvoka z dálnice - myslím, že měl na půl tváře plastovou masku (Maniak na dálnici))

Ostatní: Jsem strašně komunikativní - piště klidně SZ na cokoli - nevíte něco z F1? Napište - mám doma komplet historii (tj. všechny GP, jezdce i týmy), kterou jsem sbíral po novinách, kamarádech, časopisech apod. - vzhledem k trvanlivosti, jsem to ale musel vyházet a přepsat do elektropodoby. Najdete mě i na Twitteru: twitter.com/pietroracing

A prý mám dobrou paměť na blbosti - poznám všechny vlajky zemí světa, jejich hlavní města, na požádání vysypu i Mendělejeva dle prot. čísel a navíc mám v hlavě i startovní listiny F1 z let 1996-2015, totéž platí i o barevných schématech vozů těch sezon.

Až na tohle všecko jsem úplně normální!!!

Editováno za stavu příčetného 20.10.2015.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak já se jmenuju Adam a příjemní je moje tajnost(prominte) Crying or Very sad
Je mi 15 let. Mám Žlutý pásek v karate.

Jedniné co mě baví na škole je kroužek Juda a Chemie. Smile

Very Happy Věci které mám rád: Kobra 11, Hartmutta, D. a P. forum, Bojové umění, chemie, knihy, obrazy a hudbu

Confused Věci které nemusím: Matematika, Teakwondo(nevim kdo tohle rvaní vymyslel, ale je to k ničemu)

Evil or Very Mad Věci které se mi hnusí: Ordinace v růžové zahradě a Ulice, Sprostá slova, Andrea Shaferová (To byl vtip ale taky pravda Smile)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kdo je kdo?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma