AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
1.rok na novem hostingu, na adrese www.AFC11.cz
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Právě jsem náhodou přišel na to, ze přesně před rokem (5.10.2007) jsme rozjeli naše stránky na novém hostingu, na úplně nové adrese www.AFC11.cz. (Co tomu předcházelo se dočtete zde)

Na novou adresu, (kterou tehdy téměř nikdo neznal, ve vyhledávačích stále byla jen ta stará, stránky nefukční bez šance tam umístit přesměrování, mnozí naši návštěvníci si k nám museli cestu hledat znova), jste si ale rychle zvykli a po necelém měsíci se návštěvnost vrátila tam, kde původně byla.

Pro zajímavost ještě uvedu pár statistik:

Počet návštěv (od 5.10.2007 do 6.10.2008):
- stránky AFC11.cz: 66 422 (bez diskusního a povídkového fóra)
- diskusní + povídkové fórum: 74 788 (bez stránek AFC11.cz)
- celkem: 141 210 návštěv / rok

Diskusní fórum
- počet příspěvků: 6 257
- počet témat: 220
- počet uživatelů: 179
- příspěvků za den: 17,38
- témat za den: 0,61
- uživatelů za den: 0,50

Povídkové fórum
- počet příspěvků: 2 534
- počet témat: 246
- počet uživatelů 65
- příspěvků za den: 7,08
- témat za den: 0,69
- uživatelů za den 0,18

Děkujeme vám všem za přízeň Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Re: 1.rok na novem hostingu, na adrese www.AFC11.cz
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
My především, Aleši, děkujeme Tobě i ostatním adminům za opětný provoz fora, fakt by mi v životě chybělo Smile

Přemýšlím, zda by nebyl dobrý nápad vymyslet nějaký způsob, jak si uložit kontakty uživatelů, aby se po případném krachu fora (nic nepřivolávám! XD jen pro všechny případy, náhoda je blbec Wink) mohli lidi informovat, že je forum na nové adrese. Říkám to proto, že na PF byli členové, kteří povídkové forum našli skutečně až po třeba 6 až 11 měsících, ač byli dříve velmi aktivní... Přišlo mi to hrozná škoda.

Pokud mohu říci nějakou připomínku k provozu fora po roce, snad jen, že mám dojem, že daleko méně přispívají ti nejstarší členové fora, které jsem vždycky považovala za pilíře. Sice poslední dobou se ozývají čím dál častěji, ale jinak je tu člověk více vidí, než čte.... A jejich příspěvky, zdá se mi, chybí Sad pak nemají nováčci vzor, podle koho psát příspěvky a často se na ně starší uživatelé oprávněně zlobí za opakující se, nic neříkající, nebo nepřehledné texty. Samozřejmě nemohu a NECHCI nikoho nutit, jen po úvaze říkám svůj dojem.

Sečteno a podtženo - díky za milované PF a oblíbené DF, skvělý to způsob, jak se kreativně projevit a dobře si, byť někdy s emocemi, pokecat a pobavit se Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Takže, gratulujeme www.afc11.cz a Alešovi Smile

-> Woxys : Myslím, že bylo potřeba nahradit to zde mladou krví, zejména pro to, že ty starší už nemají čas (vysoká škola nebo práce) a některé to už přestane bavit...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Srdečné poděkování za provoz fora Alešovi a díky za všechny milé lidičky, které jsem díky těmto stránkám mohla osobně poznat ( jen jeden obrázek jako poděkování) Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hezké, prosímtě, zekterho dílu je ta modrá dodávka, která padá na bok?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak já se taky připojuji ke gratulaci a i když jsem tu přihlášena jen krátce a z tohoto fora nikoho osobně neznám,tak jsem si tu opravdu brzy zvykla.

Jsem ráda,že tu jsou milý lidé a vládne tu pohodová atmosféra a protože není den,kdy bych nenavštívila tyto stránky,tak jim přeju jen to nej a at je tu čím
dál víc lidí.

A velký dík těm kteří se o ně starají Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Já samo přidávám slova opětovných díků, protože tohle jsou snad jediný stránky kam se podívám skoro každý den.
Pořád to tady dáváte dohromady a snažíte se, abyste byli v aktuálním dění a to se cení.
Ke Kobře 11 jsou to u nás nejlepší stránky!

Jen mě mrzí jedna věc a to je ta, že se tu probíraj hry v mnoha tématech a už to skoro neni o něčem jiném. Myslim, že v tomhle nejsem sám. Oceňuju snahu Woxys, která má vždy nápad uspořádat diskuzi k něčemu jinému. Já nejsem žádnej pařmen. Hra mě baví jen jednou, ale pak je to šílená nuda.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak se přidávám ke gratulacím Smile Jsem moc ráda za tohle fórko (uch... to už tu jsem fakt skoro 4 roky? XD) Very Happy Díky moc, že jste ho znovuzprovoznili Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
1.rok na novem hostingu, na adrese www.AFC11.cz
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma