AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
82%
 82%  [ 29 ]
2
8%
 8%  [ 3 ]
3
8%
 8%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 35

Zrada (Der Verrat)
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Tak tento díl je v ý b o r n ý, u mě jednoznačně za 1 , bezvadné akční scény, napínavý děj, sólo - dnes pro Annu Engelhart.
Viděli jsme tady potyčku na toaletě, která se natáčela 5 hodin. Jen moc smutný konec, vlastně se s náma Anna rozloučila.


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
To byl táák krááásnej díl! Smile Asi neusnu Very Happy Ta honička na záčátku byla ukázková, jak tam tomu jednomu autu vylítlo to přední sklo, úplně mi přeběhl mráz po zádech. A akce na záchodkách, jóó!! Semir na topení Smile a Ben jak to chtěl chytit holou rukou, ale rychle si to rozmyslel Very Happy A potom Ben na dálnici, sem jen koukala co všechno umí Very Happy Pak už to bylo spíš smutné Sad ach jo... chudák Anna, a na konci... néé Crying or Very sad já sem si to myslela, že oznamuje svůj odchod, ale pořád sem doufala, že ne a nakonec tu mám černé na bílém Crying or Very sad
(teď se to sem sice nehodí, ale na tom pohřbu měl Beník úžasný účes Embarassed , možná to tak nebylo schválně, ale strašně mu to seklo)

No prostě za jedna, ale odchod Anny mě nepředstavitelně mrzí, jakoby odchátel kus Kodby 11...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Mě se tenhle díl moc nelíbil. Laťka je v této sérii už hodně vysoko, obzvlášť po minulým dílu, takže jednička to u mě nebude určitě. Váhám mezi 2-3, ale asi nechám hodnocení na později, až to uvidím česky. Moc jsem tomu ději totiž nerozumněla. Rolling Eyes
Akce se mi moc nezamlouvaly, a celkově mi to dost připomínalo některé předešlé epizody. Confused A na můj vkus tam bylo moc násilí.
Šéfový je škoda, bude mi tam hodně chybět. Crying or Very sad


Odkaz na díl zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=8054

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Propána, já to ani nemohu okomentovat. Ze stresu, že nám Šéfičku zastřelí, jsem celý díl protrpěla a na konci už jsem i hýkala, otřásajíc se pláčem. Jsem ráda, že pouze odešla, jako Tom... ale ona mi bude hrozně chybět... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Díl za jedna, i díky vtipným momentům s tuponěm Hartmuttem a lišáky Benem a Semirem...

Jo a jedna připomínka: sice to natáčeli 5 hodin, tu scénu... ale hrozně mi připomínala boj Jana s Tschernym v díle "Na věky věků" Smile A ten Hubert... ten chlap hraje samé záporáky/Anniny partnery, všimli jste si?

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Mě osobně tento díl moc nezaujal....Akce - třeba Ben, jak proletěl tím sklem nebo nějak tak, mi
přišlo docela přehnané. Jenom čemu jsem se opět zasmála, Ben a jeho svačinka Embarassed


Šéfka bude samozřejmě v Kobře chybět, nepochybně.

Dávám DVA mínus

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Moc jsem ten díl nesledoval, ale akce se jim moc povedli.Za ně dávám 1

P.s.:Trochu mně naštvali tím, že zničil v první nehodě škodu formana pickup Evil or Very Mad.A Bmw je prostě nezničitelné, a kam ho postavíte tak s ním nehne ani kombík Razz .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Velmi smutný díl, ale líbil se mi. Šéfky je samozřejmě škoda, ale docela se těším na představení nové...

Také mi to připomnělo staré dobré časy, Max a podle mě i Robert Meyer (jako Jörg Halbert v Krtkovi) už v Kobře hráli...

Mimo to, neznáte někdo tu hudbu, která hrála při tom, jak Robert hledal Annu?

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ta Anna zemřela?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11


Založen: 13. 07. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Stanice AutoBahnPolizei
Odpovědět s citátem
Ne, neodešla, prostě už nechtěla hrát...
Nevim, neviděl sem to, počkám si na CZ.

_________________


Fan of stück Stadt in Angst and Auf Eingene Faust Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj , šefová Anna nezemřela, jen prostě odešla ze svého místa. Jak bylo řečeno její představitelka Charlotte Schwab už dál nechtěla v Kobře 11 pokračovat, a proto toto byl poslední díl, kde jsme mohli Annu vidět. Poslední dobou se mi zdá, že Charlotte tak nějak rychle zestárla. Confused Na ostatních původních hercích není ten věk až tak markantní. Vlastně už tam jsou jen tři, co jsou v Kobře nejdéle, naši dva policisté Hote a Bonrát a pak, kdo jiný než Semir Wink . Mějte se Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Panečku, nevím, zda se podívat, i když tam prý andrea není... Sad
Nechci vidět Šéfičku zmizet Sad

Ale zase... (VÍM, ŽE JE TO JEN SERIÁL! XD NEJSEM MAGOR XD) si člověk může vždycky představovat, že sice odešla z práce, ale každý pátek zajde s Benem a packou na zahradní grilovačku za Hottem Smile jsem vděčná tvůrcům, že ji nezabili a pokud člověk chce, může se maličko obelhat takovou myšlenkou Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Mě se epizoda líbila ... ale abych řekl pravdu, na novou šéfku se moc netěším. Anna byla jednou z postav, která dělala Cobru Cobrou. Sice je pravda, jak psala paní Loupancová, že na Scharlotte bylo hodně vidět, jak jde čas, ale šéfová dálniční policie přeci nemůže být stejně stará jako její podřízení? No jako kde to jsme .... jak pak z ní budou mít naši jarabáčci respekt? No, každopádně se nechám překvapit příští epizodou, jak se nová schefferin uvede .... Cool

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Já se teda Charlotte musim zastat, protože na to kolik jí je vypadá dobře. Nikdo nemládne..........

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No právě, já na tenhle díl koukala a říkala jsem si "páni, stejně je ta Šéfová kočka, v jejím věku bych chtěla vypadat jako ona" Embarassed Embarassed


Tady jsem si poskládala díl z RTL... a vystřihla jsem reklamy. Je to sice formát wmv a ne avi, ale tak pokud chcete tenhle díl do počítače, tak to snad stačí Laughing http://uloz.to/923195/Unter_Verrat.wmv

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ach jo, tak je pryč, Šéfová milovaná Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jak se loučila... tak to bylo smutný, ale nejhorší asi bylo, jak vypadala zlomeně Sad Chjo chjo, pojď sem, obejmu Tě a půjdeme so ZOO... Crying or Very sad

Moci znovu hodnotit, tak dám JEDNA HVĚZDA. Protože po téhle Šěfičce je šéfová, která mi k srdci nepřirostla Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Můžeme být jedninečně šťastní, že Annu nezabili.

Teda ti 2 musí hned na začátku rozbít BMW, a nakonec Ben sešrotuje Mercedes-chudák auto.
Také mi chyběly honičky.

Nehody byly luxusní ale ta auta mohla více létat.

2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Super díl! Úvodní nehoda, paráda. Asi 5 aut a jeden náklaďák Shocked na poměr nových dílu je to šokujicí Very Happy . Prostřední akce na noční dálnici na na WC byla taky super. Ben je drsňák. Konečná akce, byla taky super Very Happy Jízda neměla chybu Very Happy
Není co vytknout. Jednoznačně za 1 Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Tak jsem po velkém očekávání shlédl tento nesmírně propracovaný a smutný počin. Kobru však strašně ničí absence oblíbených a hlavních postav Toma a od této epizody tedy i Anny. Jenže tak už to v životě chodí... Díl si jedničku zaslouží.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak nakonec dávám dvojku. Byl to docela drsný díl... Confused
Nejlepší bylo, jak Semir zabavil Hartmutta a Ben se mu mezitím hrabal v compu. Chudák Hartík.. Laughing

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Oklamání na technickém, skvělé akce a super příběh. Ale hodně smutný konec. Crying or Very sad Ten skok z té budovy dost dobrý. Za 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Moc hezký díl a šéfička naposledy,škoda bude mi chybět. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tekeli


Založen: 09. 01. 2008
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl svým smyslem dobře natočený, ale dost mě zamrzelo že šéfka odešla Sad ..ale tak co, určo tý Kobře věnovala dost svýho času, tak zřejmě bylo na čase aby skončila...jasne ze odesel kus Kobry 11..bude mi tam chybet a doufam, ze si zvyknu na neue Schefferin..a hralo tam mnoho znamych hercu, treba ten Meyer hral v epizode Krtek, nebo ten komisar LKA Schmid hral myslim ze Rubyho(takovyho machyrka ridice kamionu) v epizode Prekupnici jeste s Mark Kellerem8)..skvele akce, hlavne v kazdym dile sesrotuji oba sluz.vozy a to se mi libi Very Happy ..jak na konci pobavili naposled sefovou, ze kdo je bude sekyrovat za sesrotovany autaky Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
Božena Loupancová napsal:
Vlastně už tam jsou jen tři, co jsou v Kobře nejdéle, naši dva policisté Hote a Bonrát a pak, kdo jiný než Semir


myslim že tam je ješte par puvodnich poldu např SIGI MULLER (sice jsem si ho nevšiml v tomhle dile ale nedavno tam byl)

DIL samozdřejme dobry 1 ale nova serie s chrisem a pak s Benem me už vubec nebavi. dilem na život a na smrt me přestala kobra bavit, s tomem janem či andrem jsem kobru hltal od začatku do konce i s reklamou ale 12,13 serie už se jenom opakuje.

BTW: jak šefova do kobry přišla jaky to byl díl ? s andrem to vim ale jeden den tam byla ješte lamprechtova pak jsem jeden dil nevidel a pak už tam byla Engelhardtová jak ji ujelo to auto a napalilo to do nejakeho jineho auta vite co myslim ne
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Tato cast sa mi zdala uz dost obkukana, mix z minulosti, vsetko uz tu bolo, mila Anicka ma dalsieho chlapa, v kazdej serii ineho(najlepsi bol Frankie, Tomov otec, pri tom mala ostat trubka Laughing ) Najvyssi cas jej odchodu, uz tam posobila staro a nudne. len koniec jej mohli vymysliet lepsi, jedna veta na zaver to bolo trapne ako odchod Petry Schubertovej. Jedinou novinkou bolo duo WC cistic, krasoritkovy to aj celkom slo, minul sa povolaniu Cool nasledujuca prestrelka s huciacimi fanusikmi celkom usla, nahanacky ale nic moc, priemer, teda 3.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Byl to very good díl XD myslím že se povedl Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tento díl je super, škoda ze odešla Engelhartová. Ale přesto díl hodnotím za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
škoda šéfky ,,ja som aj plakal vtedy Crying or Very sad ..ja to tak prežívam keď odíde niekdo ...ach jaj . ale inak za jedna Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
škoda šéfové - byla nejlepší - jinač za 1 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Šéfky je škoda, měla jsem ji ráda (ale zároveň musím přiznat, že dost přícházím na chuť i nové šéfce Smile). Pokud mám hodnotit epizodu, tak se mi moc líbila, měla velice zajímavý děj, napětí, co si pamatuju, tak při prvním shlédnutí jsem byla občas i překvapená, takže docela nepředvídatelný děj.

Vzhledem k tomu, že tento díl má být více či méně chmurný, tak se mi líbilo, že se tam našlo i pár vtipných momentů (viz. například chudák Hartmutt Very Happy) a mimochodem, nechtěla bych hrát zrovna v komparsu fotbalového fanouška na WC.. Very Happy

Samozřejmě za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Zrada (Der Verrat)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma