AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
80%
 80%  [ 29 ]
2
16%
 16%  [ 6 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 36

Pod tlakem (Unter Druck)
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak téhle epizodě jsem zatím z této série rozumněla jednoznačně nejmíň. Spoustu věcí jsem nepobrala, takže s hodnocením radši počkám na českou verzi.
Hotte v roli šéfa..to už tu jednou bylo a vypadalo to docela podobně, ne? Confused
Líbilo se mi, že kousek té honičky z hodinářství situovali přímo do centra Kölnu, kde se proháněli po té velké a spletité víceúrovňové křižovatce (která navazuje na most pod lanovkou, jestli se nepletu). Smile
Toho hlavního zločince hrál ten herec, co hrál Leona Sirse ve Stínech minulosti a Rozloučení.

Woxys: Andrea tam není, můžeš si to pustit. Wink

Epizodu můžete shlédnout zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?player=1&play_last=1
(do příštího čtvrtka bezplatně)

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Takže... zamotaný děj ze kterého jsem skoro nic neměla díky výtečným sekům, které mi video házelo Laughing Ale pochytila jsem (asi..? Laughing ) zápletku, takže ok XD Laughing Ač mne moc nezaujala (i když.. taková jedna pěkná platinová cihlička by se mi docela šikla Laughing ).
Co mne však zaujalo byly vtipné momenty XD Laughing Odstartoval to stále okudlaný Harty, který zkřížil nohy, že by to snad ani čáp nedokázal - a korunu tomu nasadili Ben se Semirem, když se sehli v autě a praštili se navzájem do kebulí Laughing Laughing Rozesmál mne také Hotte se sušenkou... a hlavně... ALMARAAAAAAA! Laughing Už mi tam chyběla, ženská jedna Laughing Jinak Hotte dnes kraloval (jak podotkla již Dandie, tohle už tu bylo... v Modrém období... ale i tak mne to pobavilo)... a když volal za sebou sedícího Dietera, jakoby onen vysoký pán dlel na druhém konci světa... to nemělo chybu (tu neměl ani bordel okolo něj XD)... a Semirovy kousky s pistolkou ala divoký západ také splnily svůj rozesmávací účel Laughing
Zaujal mne mladý hoch Nils Laughing Vzpomněla jsem si u něj na babičku (tu od Boženy Němcové Laughing). Ta také v kapse vždy nosila kudlu Laughing
Z akce jsem áchla nad smykem na deštěm zmáčeném povrchu a nad konečnou scénou, ve které musím pochválit především průlet karavanem a následné ne zrovna měkké přistání do aut... Půvab sám Very Happy

Jednička je dnes zasloužená.. díl mne rozhodně pobavil Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Když se skvěle bavím i přesto, že Německy neumím, tak nejde udělat nic jiného než dát za 1, ale tady hodnotit nemůžu, protože jsem se tak nebavil, tak raději počkám 2 roky na českou verzi - jinak bych dal za 2. Co dodat - minulé epizody nasadili laťku vysoko a tato epizoda se nedokázala tak odrazit, aby tu laťku přeskočila. Akce dobré, humor určitě nechyběl. Moc se toho kritizovat nedá. Nejlepší byla ta scéna s Hotem za stolem, jak si namáčel ten oplatek do té kávy. Zdálo se že má všechno v klidu pod kontrolou, a o pár sekund později zjistíme pravej opak.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Neporozuměla sem ani půl dílu Very Happy Ale i přes to byl úúúžasný Very Happy Vtipnýma hláškama, kterým jsem bohužel nerozuměla, ale stejně sem se smála byl tenhle díl naplněný pořádně Very Happy Rozesmálo mě ťuknutí do hlavičky Very Happy A potom (nebo před tím ??Very Happy), když je ohrožoval ten falešný kolega, oba ruce nad hlavou a hádali se jakoby nic Very HappyVery Happy a nakonec ho pěkně dostali, Ben u toho stačil i holubičku udělat Very HappyVery Happy Pak když se ozvalo to cinknutí když Semir mrkl Very HappyVery Happy Jak nějaká dobrá víla Very Happy A úplně na konci, když Semir telefonoval se Šéfovou, jaký na něj Ben hodil všeříkající pohled Very Happy Bena celej díl něco bolelo v boku, asi následek toho střelení ne?? Ale vždyť měl neprůstřelnou vestu či ne?? A Semir ho tam nakonec bouchne Very Happy Ach jo Laughing To je dvojka ... a Ben: "Díky tati" Very Happy Nevím co Semir řekl před tím, ale stejně sem se pak smála ještě hóódně dlouho... Very HappyVery Happy Já když vidím nějaký díl Kobry 11 tak mám pak celý týden dobrou náladu Very Happy
Tenhle díl je jednoznačně na JEDNIČKU!! Jiná známka pro dnešní díly Kobry 11 ani snad neexistuje Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
ZDRAVÍM VŠECHNY

Včerejší díl s názvem "POD TLAKEM" mi přišel na pobavení zábavný. Na to, že rozumím německy jen trochu, dalo se něco pochytit.
Jinak - vše co bych chtěla dodat už tu bylo řečeno. Jak začátek, tak konec. ZASE A OPĚT to schytala brambora, ale tentokrát za to
může Ben Twisted Evil . Co mě při té honičce rozesmálo, jak Semír vykřikl: "Moje kafe!" nebo jak to bylo. Překladatel ze mě snad nebude.
Zdálo se mi, že Semír byl po celý díl nějaký podrážděný. A poslední co bych chtěla dodat: Vím, že, i když měl Ben na sobě neprůstřelnou
vestu a postřelili ho, že to bolí jak ďas, ale, aby ho to ještě na konci bolelo- no! "ale nechci hercům a jiným kecat do práce". Když si vzpomenu
na díl, kde se Semír ženil s Andreou a postřelili ho - zachránil ho přívěšek (talisman) od Andrey, tak se probudil jakoby se nic nestalo
a odkráčel. Very Happy

Dávám 1

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Lila - nejsem žádný znalec, ale když někoho střelí do neprůstřelné vesty, může mu ten náraz naboje, polámat i žebra, takže Benova bolest byla zahraná zcela věrohodně.
zhruba jde o to:
Ke klenotníkovi přijdou jeho bývalí kumpáni z vězení, v tu chvíli, si jde nechat opravit hodinky do klenotnictví i Ben, je svědkem přepadení, při odchodu dojde k přestřelce. Klenotník, o jehož minulosti nemá ponětí ani vlastní žena, pomáhá kompilcům při vloupaní do datového centa, zde chtějí získat data na uloupení zlata. Klenotník však nadále nechce spolupracovat s kumpány. Jenže ti unesou jeho syna a vydírají ho, takže klenotník nakonec pod tlakem pomáhá uloupení zlata. Jak jse viděli Semir i Ben jsou klenotníkovi i kumpánům stále v patách. Neuvádím jměna protože si je nepamatuju, ale třeba vám tento krátký popisek pomůže zorientovat se v ději. Mějte se Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Hotte v roli šéfa by sám o sobě stači na celý děj.Přestrelky super, záporáci ušli.Subjektvivně za 1

Nejlepší moment byl, jak se Semir a Ben praštili v autě Very Happy "Skrč se" PRÁÁÁSK "auuu!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Hoši to solidně otloukaj ty služebáky tři auta na dva lidi to je dobrej luxus u policajtů Laughing Děj teda nebyl z nejlepších, ale akcí dost a možná i vtipných hlášek.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji všem, co mě upozornili na absenci andrey a jdu komentovat Cool

Přiznám se, že má očekávání před novým dílem byla možná až moc vysoká, takže jsem, jak už to bývá, malinko zklamaná. Také jsem bohužel moc neporozuměla ději, takže jen hádám, o co šlo. Pár postřehů:

Semirovo mrknutí s cinknutím byla perfektní parodie sebe sama, tyhle momenty v kobře naprosto miluji Laughing Laughing Laughing legrace ze sebe samého je vždy úchvatná Very Happy

Bouračky... nu, mě nikdy moc nezaujmou Embarassed ale náhlý skok černého Meďoura se povedl, stejně jako neustálé hulákání obou policistů při ostré jízdě Very Happy

Hartíček... přijde mi nějaký vodnatý Sad mám technika moc ráda (naučila jsem se to kvůli Všelce XD) a trochu mě zarazilo, že vypadal nějak divně, jakoby nafoukle Sad snad mu nic není... a rozhodně mu také sluší delší vlasy, v tom aktuálním účesu mi trošku připomněl šprta z první lavice, co furt řve ,,pančelkooooo! já už ten příklad mááám!"

Potěšila mě Schrankie, strašlivě dlouho jsem ji kvůli svému bojkotu Kobry 11 neviděla, takže jsem si ji užila. Překvapil mě její příjemný hlas! :aww: jen sako bych jí radila o číslo menší, jinak jí to velmi slušelo Smile super byly ručičky za zády, jak je měli naši neohrožení rekové XD

Hotte jako šéf je děsivý XD sušenka v kávě super, ale ten člověk je příklad nekompetentního trdla, co dostane funkci Very Happy perfekně na něj vyjeli kluci Wink

Hudba dobrá, ve sluchátkách na pc navíc skvěle vyniknou i zvuky v pozadí...

Co mě ale naštvalo? Nu, už vím, co po svém vyhazovu od Aleše Vávry dělali ti dva troubové, co zkazili Lišce její zkoušku. Protože na světě snad nemohou být více jak dva hlupáci, co někoho unesou a neprohledají ho, nechávaje mu buď mobil, nebo nůž... Rolling Eyes

---------------

Mé hodnocení?
Je skvělé, že se epizoda opět držela svižného a přitom lehkého popcornového stylu. Bylo mi líto Bena a líbily se mi střety mezi ním a Semirem. Nicméně díl ve mně nevyvolal žádné větší emoce a ničím více mě nezaujal... Dnes to na jedničku rozhodně není a čistou dvojku taky ne:(

V kontextu toho, že se mi 13. řada moc líbí a předešlé díly mě nadchly, dnes přísněji dávám 2 s miniaturním minus Smile



OVŠEM! Nevím, zda jsem dobře pochopila příběh, který jsem do hodnocení nezapočítala. Pokud ale byl tento díl o tom, jak se jeden člen rodiny zaplete do zločinu (ať už udělá chybu, které lituje, nebo ho nutí) a tím pádem je ohrožen i její zbytek (nejlépe manželka a dítě), měním hodnocení o stupeň níže, tedy na 3 s malým minus, protože takových epizod jsme už viděli opravdu tuny...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Wox: Obávám se, žes teda měla dát tu trojku... Rolling Eyes Sice jsem nepochopila spoustu souvislostí, ale základ je určitě tak, jak ho popisuješ, to je snad patrné i čistě jenom z obrazu...

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já to tak taky pochopila, Dandie Wink a koneckonců, paní Loupancová to sem i napsala Smile ale jelikož jsem si nebyla jista na 100%, nechtěla jsem být nespravedlivá Smile

Chápu, že když se natočí 150 epizod, témata se budou opakovat... ale přijde mi, že motiv ,,člen rodiny musí/doprovolně spolupracuje se zločinci, kteří ho vydírají jeho rodinou, popřípadě přítelkyní" tvoří už opravdu tak 25% dílů, což je jednoduše MOC Smile

Na včerejším dílku byly nejlepší ty sebeparodické vložky, je super, že se Kobra zase nebere tak vážně Smile tohle mi u epizod s chrisákem chybělo, co jsem viděla fragmenty a jednu celou epizodu. Ke Kobře to zlehčování patří Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Nepocitam-li pilotni film, tak Pod tlakem je zatim nejlepsi dil v teto serii.

Semir a Hotte v roli sefa fakt perlil, jejich rozdavani ukolu ostatnim bylo super. Moc se mi libily automobilove honicky (oliskane BMW bez zrcatka ma taky neco do sebe), prestrelky, Ben s bagrem a skvele hlasky (odrovnani chlapka z vratnice hadkou bylo uzasne). Nejzajimavejsi byl dej, navic takove velke zlocince, kteri se ne*erou s nicim (prepadavani, strileni, pruniky do zabezpecenych objektu s pocitacovymi triky, unosy) mam v Cobre 11 rad Very Happy

Libil se mi zaber na Semirovo mrknuti doprovozene cinknutim a spousta dalsich efektnich zaberu Cool

Hlasovani mam dnes jednoduche > bez vahani udeluji jednicku Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl plný napětí. Tento díl nepřekonal Krkavčí matku ale vyrovná se piloťáku.

Začáteční honička, to bylo něco, Ben ostrouhal BMW, jako by to v předchozí epizodě nestačilo. To bylo BMW na odpis.
Hádka v té bance(nebo co to bylo) ta taky za něco stála: Turecký paša. A pak do vrátnýho vrazí pěstovky. Laughing

Podruhé jsme viděli černé CLK320.
Poslední honička, ta byla taky něco. Jak vlítli s CLK na dálnici a zase ho rozbili. V té zácpě, to se nedalo uřídit. Zase se u toho bílýho VAN nenafoukly airbagy. Oni je tam ani nemají.

Šéf Herzeberger si zase udělal z Dietra slušku a dal si zákusek, to je pro Hotta nutné.

Tadytomu dílu patří jasná 1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Super díl, skvělé akce a hodně dobrých hlášek Arrow Tureckej paša a jiné. Laughing Díl za 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Díl mě celkem pobavil, ale nepřišel s ničím originálním. Přesto měl celkem slušné tempo, ale přijde tato epizoda trochu slabší oproti minulým. Jsou zde další + a - , ale trojka se mi zdá příliš přísná. Takže dnes hodnotím za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Trochu slabší díl v této sérii.

Rozptýlení přinesla role šéfů Semira a Hotta a potom také např. hádka Bena a Semira, když byli v těžké situaci, ale protivníka se zbavili ve stylu filmu Mizerové. Velké mínus je pro mě v tom, že tu byl herec co představoval jednoho z největších padouchů Leona Zirse (nevím jak se přesně píše), tímto ztratili případnou možnost s ním natočit útěk z vězení a nebo si s touto postavou ještě všelijak pohrát, i když Tom nežije tak jeho postava by si své ještě našla, ale mohli by hrábnout i někam jinam kde zas Semir něco vyváděl. Seriál je už takový, že se z toho dá čerpat.

Ale zpět k dílu, který je pro mě o něco horší než předchozí takže dáme 2.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajimavý díle, všechno bylo řečeno Smile Jednoznačně jednička Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pod tlakem
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky všem
No tak to byl super dílek napětí ,že by se dao krájet Wink . Mě se líbila ta hláška Ben : ,, Turecký paša "
Super ! fak bombový dílek Wink a s benem přišel opět do kobry humor super ! už se těším na další dílečky Wink
katrina

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
fRlaren


Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Dil Pod tlakem byl znovu opravdu úžasný kousek. Bouračky byly ok. Jediná věc, která mě opravdu mrzí je časté opakovaní herců. Například včerejší hlavní zločinec hrál už mnoho rolí, například Leona Sirse, nebo v díle Krkavčí matka, také herečka, která hrála v dílu Extrem Smile no, ale tohle se přece nepočítá!! Very Happy Jinak díl za 1!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Nemam rada polovicatu pracu, nabuduce ked strielat tak nie do vesty a nie do bagru, ale na svoj ciel, tymto zo zaporakov spravili totalnych idiotov Very Happy Krasoritka zas potvrdil svoju aroganciu a hlupost a este sa aj cuduje co ho sefova stale kontroluje, pche. Hotte sa nepoucil z minulosti a zas bol v sefovani totalna trubka Laughing ale Dieter si uz asi zvykol. Semirek ala kovboj pobavil i rozbijacka na koniec. Dej sa celkom dal vdaka bajecnej rodinke. Hodnotim za 3, malo to vela nedostatkov ale lepsie ako minule Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak já pořád nevím, jakou známku mám dát....mě to až tak super nepřišlo, hlavně teda ta rodinka mě nebavila... V tomhle díle byly super detaily, ale hlavní zápletka mě nenadchla. Dávám tedy dvojku. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Byl tam Hartmutt, byla tam Schrankmannová, Semir zaujal na chvíli místo šéfové a hned po něm Hotte! už jen tohle by dalo na 1! Laughing Laughing Laughing Laughing Taky vám přišel Hotte, že se na pozici šéfa hodí? Laughing Mně jo A vůbec by mi jako nadřízený nevadil! Samozřejmě bych kategoricky namítala proti rozpadlé dvojici Bonrath-Herzberger! Very Happy

A teď k dílu! přišel mi tak trochu tuctový, každopádně ne nejhorší! Za zápletku bych hodnotila 1-, ale vzhledem k tomu, že to vyvažovalo výše uvedené role, vyšplhalo se to na rovnou jedničku a rozhodně si tenhle díl pustím znovu! Laughing
1

Mimochodem začíná mě štvát, že Almara zaujímá roli hodné tetičky! Co se objevuje v nových dílech, nikdy neřve! Přestože ted udělal Ben botu, za kterou by ho Almarka pověsila vlastročutně na trám, tentokrát sotva zvýšila hlas! Co je se starou Schrankmannovou? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Tohle je naprosto geniální počin, o napětí nebyla nouze a člověk se musel zasmát. Já myslím, že nic jiného, než čistou jedničku si tato epizoda nezaslouží.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
Mimochodem začíná mě štvát, že Almara zaujímá roli hodné tetičky! Co se objevuje v nových dílech, nikdy neřve! Přestože ted udělal Ben botu, za kterou by ho Almarka pověsila vlastročutně na trám, tentokrát sotva zvýšila hlas! Co je se starou Schrankmannovou? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Třeba už pochopila, že na tomhle oddělení to prostě nemá smysl... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tzv: No, ale pořád to kazí dojem a její roli, že není zlá! Crying or Very sad To je jak kdyby Semir nenáviděl svoje auto! Very Happy Jak kdyby Hartmutt miloval, když mu někdo rozfláká Lucy!! Very Happy To prostě nejde dohromady!


Mimochodem, nemáte prosím někdo linky ke stažení tohoto dílu? Very Happy Vždycky jako první spoléhám tady na laskavost fandů, že to hodí na net, a právě teď asi nikdo neuploadoval! Smile Má někdo prosím prosím linky? Very Happy Byla bych moc vděčná! Předem díky! Very Happy Wink [/b]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
kujeem za linky už mám aj zhliadnuté tak sa pridávam s hodnotením.Ako ináč, ďalší super dielik.tentoraz bez šéfky, novou "šéfovou" bol Hote. Laughing Laughing Laughing Ben trošku pokrčil BMWčko a Semir prekonal zvukovú bariéru Laughing Laughing Laughing najviac sa mi páčil ten pohľad na Hoteho keď za ním tí dvaja prišli=)Ben s bagrom... Very Happy a kopa hlášok Very Happy všetko super ja nemám pri tejto epizode žiadne namietky.veľká 1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Super díl Very Happy Very Happy A i skvělá hudba od Kay Skerry - konečné pronásledování bylo slyšet i znělku k11 Very Happy Takže za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Začátek mi přišel nemastný neslaný, ale jakmile jsem se dostala do děje, tak jsem se začala bavit a na tento díl jsem změnila pohled. Trochu mi vadily v úvodu hádky Bena se Semirem, ale nakonec z negativa dokázali tvůrci udělat pozitivum Smile.

Nemám co bych výraznějšího vytkla, proto hodnotím za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Pod tlakem (Unter Druck)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma