AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
co zase dělají spolu? Very Happy ten Semir si nedá pokoj Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Prý má Carina/Andrea v tomhle dílu na podzim umřít tak uvidíme ...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
chudák, zachovala se hnusně, to jo, ale tohle bych jí nepřála Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
U Němců se to povídá tak nevím na wikipedii má Andrea také už jen dva díly, možná to bude pravda, možná ne ..nadruhou stranu už déle nezemřela vedlejší postava, naposled Sturmi, André se nepočítá, u něj jsme tělo zase neviděli tak nevíme jestli je na živu nebo ne..já neuvěřím když jeho tělo neuvidím bez známek života, pro mě je stále živý..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
to je jasný, ale i přesto, jak se chovala - zabít mámu dvou dětí je dost hnusný! Ale je fakt, že furt je lepší, když zemře "hrdinka" nějakýho seriálu, než když se tohle děje v reálným životě...nechápu lidi, kteří, když zemře seriálová postava drží smutek a truchlej pomalu víc, než když jim zemře někdo z rodiny...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Následující příspěvek by neměli číst citlivé osoby, těhotné ženy a fanoušci té dámy, která má tendenci svalovat vinu za své choutky na podvedeného partnera Laughing


Jéje!
semir a andrea utíkají před gangstery!
Kde já to jen viděla - jéje, vlastně před pár díly!
Jéje! To už bylo v Kobře vlastně stokrát!
Jéje, já už se bála, že budou fakt originální!

OMG, kéžby to byla pravda a ta ex-sekretářka a ex-manželka natáhla brka.
Bohužel to ale tak nebude.
Sice jsem strašně ráda, že scénásti měli k***e a ona udělala něco fakt nehorázně hnusnýho, co většinou tento postav nedělá (kudooos!), ale obávám se, že nějaká vypjatá scéna v budoucnosti bude jen a pouze sloužit tomu, aby ji vzal semir zpátky.
Čili něco ve stylu:

*schafferová padá k zemi a vypadá jak mrtvá*
semir: *hysterická scéna, kterou se mi ani nechce psát, protože jen z té představy je mi blivno, doprovázená výkřiky, jak jí všechno odpouští, jen ať je živá*
*zpomalený záběr, jak schafferová ožívá*
A žili si šťastně a (ne)věrně až do smrti Laughing Laughing Laughing

Je ale fakt, že už jsem se dostkrát sekla a oni tam provedli věci, u kterých bych vůbec netušila, že je budou schopni udělat. Nečekala jsem třeba, že ji scénáristi nechají ho tak ponížit, ani že o něj tak viditelně nebude stát. Jenže jestli to zabijí tím, že bude velký návrat a happy přístup "vše za námi, nic se nestalo", tak to bude příšerné XD
Ať už ji zabijou. Tahle telenovela a dělání blbce ze semira, mě nebaví...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Musím uznat Woxys, také jí už mám plné zuby, snad nám ji na podzim konečně zastřelí a doufám že to pořádně schytá Laughing Laughing Ona může za to že se kobra od začátku 18 série změnila na telenovelu Twisted Evil Do takové 10 série to byla krásná žena která věděla co chce a teď se sní pořádná mrcha stala..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Natáčení kobry11 ze zákulisí....
hejhula


Založen: 01. 01. 2011
Příspěvky: 5
Odpovědět s citátem
Moooc pěkné video.Doporučuji podívat se......!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=dtKLbVuNKWg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
To jsem našel na internetu:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/345081-jako-v-kobre-11-zlodeji-na-nemeckych-dalnicich-vykradaji-kamiony-za-jizdy.html

vím že to sem nepatří, ale vhodnější téma jsme nenašel. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na facebooku se dnes objevily tyto docela zajímavé fotky s natáčení nového dílu 19 série hra s ohněm (Spiel mit dem Feuer). Semir (Erdogan Atalay) a jeho nový partner Alex (Vinzenz Kiefer) bojují v plamenecho život. Semir se po letech vrátil k riflové bundě


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
že by druhá míza? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ach bože, to se asi mám připravit i na ten manšestrovej oblek, co? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Co jaká mrcha,jen mu vrací to co si zaslouži Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
No měl by umřít raději Semir než matka od dětí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Tak říkáte, že mi má definitivně končit veteránka Andrea? Tak ať to má aspoň vkus a nějakou úroveň. Wink

Wox: Pak tě (imaginárně, samozřejmě) zvu na přípitek - ty budeš pít na radost, já na žal. Very Happy

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kačaba: Máš pravdu, měla by mu hezky vrátit, co všechno udělal - ten ha*l dře a riskuje život, aby ona mohla sedět na zadku a házet z dělohy jedno děcko za druhým a u toho si polepšit z bytu na barák. Adekvátní reakce na to, jak se Gerkhan zachoval, je rozhodně roztáhnout nohy jinému chlapovi a spát s ním manželovi za zády, zatímco ten idiot, HAHAHAHA, stále dře a riskuje život v té práci, aby se ona měla dobře. Zasloužil si to, pablbl! A výborný nápad je dělat to tak dlouho, aby ani nebyl první, kdo se to dozví, takže bude okolí vědět, že má parohy a on bude pořád nosit domů penízky, aby se andrejka měla dobře <3 a úplně MASTER strategie je, pak gerkhana poté, co se nevěra provalí, obvinit, že za ni vlastně může on.

A já říkám, že jestli se k ní nakonec vrátí (resp. on by vlastně chtěl a teď s jazykem na vestě a koleny v blátě čeká, zda se hormony usadí a dáma se rozhodne, že se nad ním slituje, sklapne stehna a půjde zase domů vařit), tak že si to OPRAVDU zalouží Cool

Jasně, je to jen prostinký seriál, ale OMG...

Pietro, ona neumře, prosím tebe. Bude tam nějaká vypjatá emotivní situace, kdy ona bude vypadat jako mrtvá a ten submisivní idiot si uvědomí, že jí VŠÉÉÉÉCHNO, všecičko odpustí, třeba jí i v domě vlastníma rukama postaví přístavek, do kterého se sám přestěhuje pokaždé, když si andrea bude chtít v ložnici zavýskat s jiným chlapem, JÉÉÉN když se andrejka vrátí. A andrejka otevře oči a vesele si řeknou "co jsme si, to jsme si, jupííí" XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: Very Happy Very Happy , prý zavýskat...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, takže protože má Andrea dvě děti (a to mimochodem v docela v pozdním věku), tak hází jedno za druhém z dělohy? Hm, to řekni Tvojí mamce, nebo mojí, asi budou rády za tento příznak. Kromě toho nesedí na zadku, ale věnuje se dětským programům - teď nevím, jestli má dětské zážitkové programy, nebo školku, ale takhle si sezení na prdeli vážně nepředstavuju. Jo, Semir pracuje aby se měli líp: ale pochop, že když s ní není po většinu času, tak si Andrea musela připadat dost osamělá. Rozhodně mi nepřijde, že si řekla "ha, můj manžel je debil, půjdu se vyspat s prvním chlapem co uvidím, jichů!" V seriálu je dost jasně řečeno, že se zamilovala, snažila se proto tomu bojovat, ale prostě s některými city rozum jen těžko bojuje. K Semirovi díky jejich málo častému kontaktu prostě city ochably. To, že o tom věděl Ben, protože na ni náhodou narazil, ještě neznamená, že to věděli všichni a chechtali se mu za zády. Ben nevěděl, jak mu to má říct - a v tomhle ho dost chápu, navíc mu to Andrea chtěla říct sama, ale nevěděla jak. Což kdyby se mi taková věc přihodila, tak bych taky nevěděla, jak říct "ahoj, zlato, už Tě nemiluju, ty roky, co jsme spolu strávili, tak ty pro mě byly super, ale už mě unavuje starat se o všechno sama, protože ty jsi pořád pryč, holky tě skoro nevidí, a když s nimi někde jsi, tak nám jde o život a bla bla bla..." Je ovšem průser, že právě z téhle láskyplné ohleduplné zbabělosti je nejvíc průšvihů a nejvíce to praská. Jako v tomto případě: Semir to prostě odhalil, a to značně nešťastným způsobem (proto se nečtou partnerovy telefony...).

Andrea byla v posledních sériích vážně skvělá, jako by dospěla. Dokázala se přenést přes svou žárlivost, dokázala se za Semira postavit, když ho našli u mrtvé kolegyně, která s ním celou dobu flirtovala. Dokonce dokázala přijmout fakt, že má Semir nemanželskou dceru a podpořila ho v úmyslu se částečně podílet na její výchově.

Doufám, že se k sobě nevrátí, a že Andrea bude s Robertem šťastná. Nemyslím si ale, že by měla totálně vymizet ze Semirova života. Přeci jen, je to matka Semirových dětí, mají společnou dlouholetou minulost a řevnivost mezi nimi by k ničemu nevedla, jen by ubližovala jim samým i holčičkám. To, že se rozešli v přátelském duchu, beru jako obrovský dospělý krok od nich obou, a zaslouží si tím moji úctu. A jestli bude Semir Andree dál pomáhat, tak ať: vždyť on ji pořád miluje. Nemůžeš si jen tak poručit, že někoho přestaneš mít rád. To jde jen časem, a Semir ji prostě jen miluje moc na to, aby ji mohl nenávidět.

Upřímně, už je mi fakt zle z toho, jak se do Andrey navážíš a hledáš, jak na ni naházet špínu...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Všelka: No, je pravda že to Woxys napsala trochu drsně. Taky si nemyslim že by jenom seděla na zadku a spala s dalšim chlapem.
Já jsem ji nikdy moc nemusel, ale od epizody Rodiná oslava ji už mám docela rád protože se na Semira rozhodně nevybodla.
Šla s ním na tu oslavu protože nechtěla kazit rodinné setkání kvůli rozvodu za kterej muže částečně Semir.
Od té doby co je Andrea matkou už je to s ní lepší, protože dokáže Semirovi lecos odpustit.
Třeba v tom díle kde je Semir s tou kriminalistkou od BKA(nebo LKA)a měli manželskou krizi(myslím že to bylo někde v 10.sérii).
A v díle Rodiná oslava, byla dobrá hlavně kvůli tomu že když se jí ti Gangstři ptali koho stále miluje jestli Roberta nebo Semira,
tak nedokázala říct ani jedno jméno, a kdyby řekla že Roberta, a at Gerkhana odstřejel někam- tak by to byla jenom hnusná(s odpuštěním) cou*a.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kriminalistka je komisařka z protidrogového - LKA - a jmenovala se Kerstin Schotte. Náhodou to vím. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
SaMarBe: A jo, pravda
Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Natáčení celkem zaujímavé epizody 19 série Kde je Semir ? (Wo Ist Semir) kterou uvidíme na jaře 2015 na RTL

http://www.rp-online.de/nrw/staedte/grevenbroich/cobra-11-laesst-es-bei-neurath-krachen-aid-1.4692417
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Natáčení epizody Space (Prostor) 20 série. Tuto epizodu uvidíme na podzim na RTL

https://www.youtube.com/watch?v=v0M6t_MQIXc
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11 - natáčení seriálu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma