AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Ostatní hry
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj takže pokuď mi tadytu složku nesmažete tak budu velmi rád, když sem budete přispívat třeba obrázky nebo jaká hra na PSP, PLAYSTATION 1, 2 A 3 a ostatní konzole se Vám líbi atd.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: ostatní hry
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Néééééééééé! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad není tady už těch her dost? Sad

No jo, ok. Budeš tolerantní, Woxys, hůůůů....

Fajn. Hraji jen na pc a popravdě naposledy tak před rokem a půl - ráda jsem měla strategie ve stylu Red Alert a Command and Conquere. Není nad ovládání světa, muhahahah. Hra, co mě zasáhla více? Heroes of Might and Magic III a hlavně IV Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
jasne ze nejlepsi hry na svete sou serie Gothic a Fotball manager
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Jelikož vlastním jen PS2 a PC tak mám o novejch hrách přehled , ale nikoliv osobní zkušenost.

Jinak co hraju:
Závodní:Gran Turismo 4 a Burnout:Dominator
Městské akce:Gta,Mercenaries
..a další jako God of War II, Black, Mafia,atd..Smile) Na Pc hraju skoro pořád Call of Duty 4MP xD
Jinak kdyby nekdo mel v nejake hre zakys tak mu poradim(teda pokud ji mam dohranou)

A na závěr kdybych měl vybrat nejlepší a nejoblíbenější hru co jsem hrál tak by to byla Mafia.....hra která nestárne!


P.S.-Xbox 360 taky není špatnej, ale je bohužel velice poruchový.Pouze nové verze z Hdmi výstupem mají už větší větrání a tak se nepřehřívají tak rychle aby začal blikat kruh smrti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hra? Mhm, miluji střílení, není nad to, když se váš nepřítel rozletí na atomy, zatímco vy popíjíte minerálku a baštíte chipsy Cool Laughing Mým favoritem je Unreal Tournament Laughing nedám dopustiti na svou hrdinku a její tým Egyptských zjevů Laughing Laughing Také ulétávám na ZOO Tycoon (všechny 3 díly)... mám pár cheatů, takže mám vstupné vždy zadarmo (či za symbolických pár centů), čímž mám Zoo plnou lidiček, což je vždy fajn Laughing Laughing Pak miluji Horse racing, The Need for Speed III a Knights and Merchants Smile Ale v posledním titulu většinou hraji jen mód na výstavbu, protože nenávidím, když mi cizí vojska ničí mou pracně vystavěnou vesničku Mad Laughing Laughing

Ritter: jo, Mafia *slzí dojetím* to je geniální hra... svého času jsem byla unesena z hlavního hrdiny... a pak mne rozsekal konec XD Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Jinak v říjnu vyjde CaC:Red Alert 3 v moderním grafickém kabátku a se zlepšeními.

http://www.hrej.cz/clanky/preview/command-conquer-red-alert-3-prvni-dojmy/

A tady jestli to rozjedete.

http://www.hrej.cz/novinky/2008/09/07/odhaleny-hw-pozadavky-pro-red-alert-3/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Wox: Command and Conquere? Jaké Smile Já hrá C&C Generals, pokud ti to něco říka.

Podle žánru si to rozdělím Smile
Akční: Counter Strike, Serie GTA
RPG: Naprosto nejhorší žánr, ble.
Adventury: Už nehraju, pářil jsem Polda, Posel Bohů
Strategie: Taktéž už enhraju, ale hrával jsem legendární Knights and Merchants, Sim City a City Life (de-lux)
Simulátory: Trainz Railroad Simulátor 2004 + SP 4 a Transport Tycoon DX + Patch
Závody: Můj nejlepší žánr, FlatOut (1, 2), Word Racing II.
Válečné: Tendle žanr vlastně ani neexistuje, ale rád jsem ho hrával, a určitě budu rád hrát: Sudden Strike (all), Mockba to Berlin.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Jednička jsou jednoznačně hry Kobry 11. Jako další můžu uvést Heroes III Complete. I a II jsou také výborné. FIFA je další hrou, kterou ještě stíhám hrát. Dál jsem hrál třeba Age of Empires nebo výše zmiňovanou Zoo Tycoon atd.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
tak já jsem, co se týče her, dost vybíravá, ale co mě chytlo a ráda si to zahraju i po dlouhé odmlce jsou Heroes of Might and Magic III Complete, strategie Pharaoh a Settlers IV a nakonec ještě The Elder Scrolls IV: Oblivion (nejlepší RPGčko jaký jsem kdy hrála). Závodní hry mě moc neberou, protože k ovládání používat šipky na klávesnici mě nikdy moc nenadchlo... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Amri: Musíš na to mít volant, pedály a páku, pak teprve si to člověk užije Cool Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj, pokuď by někdo cjhtěl abych sem dal auta, které jsem si stáhl do hry world racing mercedes-benz (world racing 1-předchůdce hry world racing 2) tak mi senm napište, že jo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Joo hry Laughing .Mám moc rád městský akce jako je GTAčko a mafia.Z GTAček nejraději hraju Vice city-To je hra Laughing , v rádiu hraje příjemný pop let 80' alá Frankie goes to Hollwood, Flock of seagulls, Laura Branigan(Už to má za sebou Crying or Very sad ) apod, nad váma krouží zelenoučká policejní helikoptéra, honí vás přiteplení detektivové v supersportu(Jako z Miami vice http://www.csfd.cz/film/69574-miami-vice/) a zažíváte honičky jak z těch přiblblejch US filmů kde vystřílí půlku policejního sboru a honičky končí výbuchem každého vozu v okruhu třista metrů. Laughing A Mafie-No comment, tohle je nejlepší hra všech dob, kdo nehrál nemůže se považovat za hráče.Je to mistrovské dílo, opravdu.

A ze závodních jedině flatout 2-Není nad multiplayer s polákama, tohle zažít je nezapomenutelná zkušenost Mr. Green .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Zde vám dám nějáké obrázky nějákých stáhnutých aut do hry WORLD RACING MERCEDES-BENZ

pro dnešek jen naše domácí značka ŠKODA
Škoda octavia tour 1.9tdi volant


Škoda octavia tour 1.9tdi interier


Škoda octavia tour 1.9tdi


Škoda octavia tour RS


Škoda octavia tour RS ze předu


Škoda octavia tour 1.9 tdi ze předu-všimněte si na ten opravdový vzhled u těch dvou octavii a rozdílný vzhled taky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil: Vice city... a hrál jsi tu úplně nejstarší verzi? Laughing Laughing My ji měli na počítačích na kurzu, kam jsem chodila... meh, nakonec jediné, co jsem se tam naučila, bylo právě hraní téhle hry (smutný to příběh Laughing Laughing ) Laughing Laughing s klukam jsme to tam dávali na počty zabitých Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Nejstarší?Myslíš tu necenzurovanou, kde každý nadává na Haiťany?Tak to jo Laughing (Ale z těch nadávek jsem nic neměl..Moje "angličtina" byla teprve na začátku Laughing ), gta jsem dostal(Vypálená verze) totiž hned tři měsíce po vydání na pc...Panečku není žádná jiná hra, která by mě zasáhla na celý život.Gta:VC byla totiž moje první 3D hra a po prvním hraní, jsem si myslel že nic úžasnějšího už nemůžou na světě udělat.Poté mi tak po třech letech hraní ruplo cd1 v mechanice(Mechanika byla na odpis).Jelikož možnost získat cd1 už neexistovala tak přišla tří letá abstinence a poslední rok byl opravdu krutý...Nevydržel jsem to a řekl jsem si "Já si to gtáčko prostě musím zahrát!!!!" Týden na to byla originálka za 250,- doma(""Nejlepší koupě v životě"" Mr. Green ).

P.s.:Měl jsem podobný případ s počítačovým kurzem, ale místo GTA:VC jsme se naučil hrát GTA1 Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
jak se Vám líbí obrázky ze hry world racing mercedes-benz
to jsou auta, které jsem si stáhl na www.mbwr.ic.cz a na www.games.reveur.de
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj teď mě velmi zaujala hra EURO TRUCK SIMULATOR
Jinak jestli Vám tady nebudou vadit fota z této hry, rád bych je už snad zejtra sem dal! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kobra 11


Založen: 13. 07. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Stanice AutoBahnPolizei
Odpovědět s citátem
Díky, Cobro, za vzor. Very Happy
---------- Nejlepší ----------
Akční: NEHRAJI, El Matador
RPG: NEHRAJI
Adventury: Můj nej. žánr, Polda (2,3,5)
Strategie: Jednoznačně City-Life, Sim-City
Simulátory: NEHRAJI, případně Trainz
Zavodní: NfS: ProStreet, Flatout 2
---------- Nejhorší ----------
1. nejhorší místo Flatout 1
2. nejhorší místo Psi-Ops
3. nejhorší místo ????????
---------- sečteno, podtrženo ---------
1. místo Polda 5
2. místo City-Life
3. místo El Matador

_________________


Fan of stück Stadt in Angst and Auf Eingene Faust Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kobra 11: Ty s emi libíš chlapče Laughing CS? 1.6 nebo Source? A na jakých serverech hreješ prosímtě? Já hraju na Public, Fun a Zoombi (Biohazard, ne Classi Zoombi). Zahral by si semnou někdy CS?

K FlatOut 1, proč ho nemáš rád? Je to realnější než FO2 Wink Já FO1 projel vše na zlaté až na jeden blbý lesní závod ve Zlatě Sad , ten mám na II místo Sad .

Zahral by jsi někdy s klukama turnaj ve FlatOut 2?

Hraješ Trainz? Jaký?

A máš ICQ?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11


Založen: 13. 07. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Stanice AutoBahnPolizei
Odpovědět s citátem
Dík Very Happy CS sem hrával asi před 3 rokama, teď hraju hlavně Matadora
a na sevrech zásadně nehraju, takže asi ne.

FO1 nemám rád protože se mi nelíbí hlavně
manévrovatelnost a ovladatelnost, grafika taky není zrovna silná stránka.
FO2, Water Canal 1, Canyon, to je moje, ale FO2 sice mám nainstalovaný,
ale hraju je málo. ICQ nemám, možná je budu mít koncem roku.

Simulátory nehraju, Trainz sem hrával taky dávno.

Jak sem psal, hraju hlavně Poldy.
EDIT: Turnaj v FO2? Proč ne?

_________________


Fan of stück Stadt in Angst and Auf Eingene Faust Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Čau lidi mám tady pro Vás můj nový a zároveň 1., KOMIX kdo by se chtěl podívat může! Je to ze hry [b]GRAND THEFT AUTO VICE CITY
Zde si můžete stáhnout komix - jsou to mé webové stránky
http://grandteheftautovicecity.wgz.cz/komixy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Čus lidi!!!!!!!! Hraje tady nškdo z Vás online FLATOUT 2????? Pokuď ano tak bychom si spolu mohli někdy zajet přes GAMESPY ARCADE!!!!! A jestli nehrajete online, tak Vám doporučuju si to vyzkoušet je to docela ..MASOX"

VYSVĚTLIVKY: znamená, že hraje je mastná, masová, prostě na výbornou Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
MARK KELLER napsal:
Čus lidi!!!!!!!! Hraje tady nškdo z Vás online FLATOUT 2????? Pokuď ano tak bychom si spolu mohli někdy zajet přes GAMESPY ARCADE!!!!! A jestli nehrajete online, tak Vám doporučuju si to vyzkoušet je to docela ..MASOX"

VYSVĚTLIVKY: znamená, že hraje je mastná, masová, prostě na výbornou Very Happy

Máš ted čas, já bych hrál jsem NA fo2 jako ONDRA!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Lidíííí, já su šťastnáááá!!! *skáče jako blázen* Mám doma Laru Crooooft!!! Tedy tím nemyslím onu slečnu samotnou, ale hru Tomb Raider: Anděl z temnot Laughing Laughing Grafika hrůza, ovládání ještě horší... ale je to Laráááááááááááá, můj dětský sen! Laughing
(Upřesňuji: Chtěla jsem být jako ona Laughing Laughing Laughing )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Hmm... moc nehraju, ale když tak pořádné.... Fifa 07 (nejslabší z těch co hraju), PES 4 (pro neznalé japonštiny Pro Evolution Soccer Very Happy ), GTA (kterékoli, ale nej. je stejně trojka), Mafia a dvě nejlepší hry historie... chvilka napětí... Very Happy Max Payne a Max Payne 2 - The Fall of Max Payne...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Lidíííí, já su šťastnáááá!!! *skáče jako blázen* Mám doma Laru Crooooft!!! Tedy tím nemyslím onu slečnu samotnou, ale hru Tomb Raider: Anděl z temnot Laughing Laughing Grafika hrůza, ovládání ještě horší... ale je to Laráááááááááááá, můj dětský sen! Laughing
(Upřesňuji: Chtěla jsem být jako ona Laughing Laughing Laughing )


Jak se to jmenuje pravým anglickým názvem? Já vlastním Tom Raider 1, 2, 3, možná 4, 5 ale chybí mi 6 a to nejnovější Wink .

Ad FlatOut: Přes Gamespy nehraju. Ale jinak si stebou zahraju.
MArku nemáš zájem si zahrát s partou lidiček FlatOut 2 turnaje? Já se zůčastnil hodně turnajů, dříéve sem jich několik vyhrál, ale teď se FO2 nevěnuju, tak mi turnaje nejdou.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
No a jak se na ty turnaje dostanu?
O.Hnizdil: S tebou už jsem tenkrát jel mám přezdívku Včelička. Máš ICQ? Že bychom se dohodli přes to? Nebo SKYPE?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil: The angel of darkness Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Moje ICQ je: 498-376-937 A SKYPE ti případně napíšu potom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Rossi jak si to myslel, že bychom si spolu zajeli:? Jako přes LAN když né online přes GAMESPY ARCADE
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
MARK KELLER napsal:
Moje ICQ je: 498-376-937 A SKYPE ti případně napíšu potom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Rossi jak si to myslel, že bychom si spolu zajeli:? Jako přes LAN když né online přes GAMESPY ARCADE

ICQ ani skype nemám, ale můžeme se domluvit přes mail nebo SZ .Vesměs jsem permanentně na PC od 19:00 do 21:00, tak jedině v tuhle dobu.

Včelička...Na tebe si bohužel nevzpomínám, ale jiného hráče PLAYER si vzpomínám moc dobře (Trotl jel schválně s autobusem v protisměru, zabít takového vola Smile )

BTw.:Jaký byl tvůj nejlepší závod.Můj byl v dvě v noci s canyonem na 8 kol proti 7 cizincům (Asi Řecko, Itálie).A ten jsem VYHRÁL!!! Laughing (Do cíle jsme dojeli pouze dva )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Lidíííí, já su šťastnáááá!!! *skáče jako blázen* Mám doma Laru Crooooft!!! Tedy tím nemyslím onu slečnu samotnou, ale hru Tomb Raider: Anděl z temnot Laughing Laughing Grafika hrůza, ovládání ještě horší... ale je to Laráááááááááááá, můj dětský sen! Laughing
(Upřesňuji: Chtěla jsem být jako ona Laughing Laughing Laughing )


V prosincovém levelu bude jako plná hra Lara Croft:Legend http://games.tiscali.cz/search/index.asp?sekce=0&co=tomb+raider+legend&nadpis=1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
No závod zatím žádnej nej asi. Ale hráč PLAYER je děsnej vůl teď semnou jézdí. Jinak okys v 19:00-21:00 tam taky bejvám občas. Jo a nejel s tebou hráč Vojta? To je můj druhej profil! Alte teďkon přes inťák jezdím hlavně s Vcelicka! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
MARK KELLER napsal:
No závod zatím žádnej nej asi. Ale hráč PLAYER je děsnej vůl teď semnou jézdí. Jinak okys v 19:00-21:00 tam taky bejvám občas. Jo a nejel s tebou hráč Vojta? To je můj druhej profil! Alte teďkon přes inťák jezdím hlavně s Vcelicka! Very Happy

Tak tě dnes budu hledat Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj, úplně jsem se zapomněl zeptat. Dostali jste někdo k vánocům nějákou PC HRU? Já tedy ano, dostal jsem EURO TRUCK SIMULATOR plně v Českém a Slovenském jazyce. Pokud jste nějákou PC HRU dostali, a obvzlášť například KOBRA 11 tak proč se nám nepochlubit né? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kobra 11


Založen: 13. 07. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Stanice AutoBahnPolizei
Odpovědět s citátem
já jo
crash time Laughing

_________________


Fan of stück Stadt in Angst and Auf Eingene Faust Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Fifa 09 a New Super Mario bros na NDS Laughing Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj, hele tato otázka se týka hry Euro Truck simulator a tou je- Nevíte někdo, kde by se dal stáhnout nějáký tahač do hry se značkou TATRA nebo LIAZ?!!! Prostě ČESKÝ! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zkus české fan weby. Kdyžtak si zkus stáhnout LIAZ nebo Tatru (i Avii) pro 18 Wheels of Steel (nejlépe Pedal to the Mettal nebo Haulin), měla by v ET fungovat, protože je to stejná hra od stejné firmy a stejně se do nich dávají věci.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Ja som v poslednej dobe závislý na NHL 08,
ale vždy si rád zahrajem aj preteky okrem NFS,
lebo je to čím ďalej, tým horšie... Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Nevíte někdo heslo: ???!!!

K této hře jsem si už všechno potřebné stáhnul, jenom heslo mi chybí. Pokud ho někdo víte- poraďte děkuji.

http://lix.in/e8d215 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Zduř,
Dost dobrá hra je Track Mania, já ji hraji a jsem s ní spokoje, myslím že ji stáhnete kdekoli na netu. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jaká TrackMania? Na netu jako freeware je jen Nations a Nations Forever Wink

Jinak mám TM: Sunrise Extreme a TM: Unlimited
Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
TM Nations forever
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Už dlouho tady nikdo nic nepsal, tak alespoň napíšu, co hraju.
Takže... The Sims 2... miluju stavění baráčků (taky proto, že bych chtěla být architektkou)
No, taky strašně moooc ráda hraju za simíky

Dále také GTA San Andreas Very Happy nejlepší je, když už to máte dohraný a má maximum zdraví a skočíte z mrakodrapu (můžete otevřít padák) ale já ho nechávám spadnout na zem a jemu se nic nestane (alespoň se nezabije) Laughing

Dále taky Flat Out 2 (má mimochodem skvělej soundtrack)
Max Payne 2... tak tuhle hru mám hodně ráda, ale už jsem ji dlouho nehrála
JazzJackRabbit2: Suprová hra a když nemám co dělat, tak ji zapnu a hraju. Mám ji dohranou už asi tak nejmíň 10 krát
Need For Speed: Underground, nebo Most Wanted... mám ráda rychlý auta

Hraju ještě tak různě: Unreal tournament, Zoo tycon a tak. Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
wow. Hraješ FlatOut, můžeme se domluvit na hraní po netu, máš-li zájem.

Na GTA SA mi vadí nereálnost
Arrow Po dálnici jedete s autem rychlostí 300 km/h v protisměru.
Nabouráte do kamionu, co jede +/- 80 km/h
A co se stane? Skončí to s rozbitým světlem (jedním jenom) a skřivený nárazník. Evil or Very Mad

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Cobra: Já jsem ještě po netu nikdy nehrála... Takže se omlouvám, ale asi ne Wink
GTAčko je hodně nereálný a s Tebou souhlasím... jojo, s tím nabouráním autem máš úplnou pravdu Laughing
Taky jsou případy, že CJ (tak se jmenuje) vběhne před auto, on potom odletí tak 30. metrů a absolutně nic mu není a neubyde mu ani zdraví Laughing

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A to není jediný Easter Egg
Zajimaví je, že můžeš s autem jet neomezeně. Nebo když ti hoří křídlo stíhačky, tak se uhasí a jako by se nic nestalo a letíš dál Laughing
A co ej realné, jako reálne je kombajn Laughing Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Cobra: Přesně! Wink
Přemýšlím, co je tam ještě reálnýho Very Happy ale už mě nějak nic nenapadá =0)

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Eurto Truck Simulator jsme hráli na koleji na směny Laughing Ale strašně rychle to omrzí. Dál jsem hrál hodně World Racing 2 a Mercedes Benz World Racing, který jsem si koupil dokonce jako originál hned po vydání. Rozehráté mám NFS Most Wanted a dohrál jsem Undercover. Hodně jsem hrál všecky díly až do Underground 2. Nejlepší bylo NFSIII a IV High Stakes, kam se dalo stáhnout spousta lidovejch aut mimo jiné třeba žigul nebo Felicia, Favorit... Laughing. Dál u mě hodně frčelo GTA San Andreas, kde jsem si nešťastnou náhodou smazal save s hodně rozehrátou hrou a pak už mě to omrzelo. San Andreas mě opravdu ohromilo neuvěřitelně rozlehlou herní plochou. Opomenout nemůžu hry Kobry 11 ze kterých jsem hrál jen Nitro a Burning Wheels.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Hraju GTA, Coliny, Kobry... Mr. Green
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ostatní hry
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma