AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Znáte a chodíte na Povídkové forum?
Ano, chodím tam a dávám tam své povídky nebo píši komentáře.
44%
 44%  [ 12 ]
Ano, chodím tam, ale nejsem nijak aktivní. Čtu, ale nekomentuji a nepřispívám...
7%
 7%  [ 2 ]
Ano, znám, občas tam zajdu.
7%
 7%  [ 2 ]
Ano, znám, ale chodím tam opravdu minimálně...
3%
 3%  [ 1 ]
Ano, znám, ale nechodím tam.
37%
 37%  [ 10 ]
Ne, neznám Povídkové forum, nevšiml jsem si, že existuje!
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 27

Povídkové forum - anketa
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zdravím Vás Smile

Už docela dlouho nosím nápad (ne dítě, opravdu nápad XD), že by by bylo zajímavé udělat si takový malý průzkum ohledně Povídkového fora.
Hrozně moc by mě zajímalo, jaká je vlastně jeho návštěvnost Smile jestli tam chodí jen ti, kteří jsou tam zaregistrovaní, nebo na Povídkové zavítají i uživatelé DF.
Proto by mě potěšilo, kdybyste mi věnovali pár vteřin a hlasovali v anketě - a případně napsali i pár slov, budu za ně vděčná Smile
Zrovna teď se podle mě toto téma hodí, protože na PF není zrovna velký rozruch a třeba se takto vzbudí pozornost Smile

Díky za pozornost i Vaši aktivitu!

Woxys.

P.S.: prosím, pokud napíšete i nějakou reakci, zkuste při její formulaci pamatovat na to, že lidé na PF dávají své výtvory, u nichž se velmi snažili Very Happy já osobně se z toho určitě nezhroutím, ale když si nějaké dítě (i takové na PF máme Wink), které si dalo s povídkou spoustu práce, přečte názor ,,na PF nechodím, jsou tam samé hovadiny," asi ho to celkem zdrbne Wink

P.P.S.: na Povídkové forum samozřejmě zvu a lákám, myslím, že spousta příběhů je tam opravdu dobrých Very Happy minimálně se hodí v čase, kdy Kobra na obrazovkách neběží. Teď je sice posvícení, ale.... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Samozřejmě, že o mě víte, že na PF chodím často a píšu i povídky (i když v poslední době na to nějak není čas). Chtěl bych touto cestou poděkovat Woxys a nově i Všelicos, že se o PF starají.

Samozřejmě doporučuji, aby jste si povídky přečetli, protože někteří autoři píšou velmi kvalitní příběhy! Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
No tak já za sebe můžu říct,že PF navštěvuji docela často,protože je tam opravdu spousta krásných povídek,u kterých dokážu
sedět a číst si je hodiny. Dokonce mám i oblíbené kousky,některé povídky mě dokáží rozesmát,až se válím po zemi,z jiných je mi zase dobreku,
ale každá má něco do sebe. Wink

No ale,protože já bych ze sebe nikdy nic tak pěkného nedostala,tak si je chodím jen číst,no a tak smekám před všemi
kteří vymyslí nějakou povídku a tiše závidím,že bych to nikdy takhle krásně nenapsala. Confused Embarassed

Tak at vám to stále tak pěkně píše. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Povidkove forum samozrejme znam Very Happy , ale musim se priznat, ze tam chodim opravdu minimalne. Embarassed Zpravidla jen vyresit nejaky technicky problem, nebo neco vylepsit. Laughing

Touto cestou bych chtel moc podekovat Woxys a Vselicos, ze se o povidkove forum a jeho uzivatele vyborne staraji. Nebyt jich, povidkove forum snad ani nemuze fungovat. Wink

Doufam, ze v budoucnu budu mit vice casu, abych si alespon nektere povidky precetl.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Ja na poviedkové fórum chodím pomerne často Very Happy... a hľadám niečo na čítanie (knihomoľ sa nezapre) Laughing Wink

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Wox: Nastavila jsi takovou škálu odpovědí, že nevím, co by nejlíp pasovalo na mě. Laughing Jestli tam chodím minimálně nebo občas... Ale povídky jsem psala dříve, když bylo ještě starý forum, taky. A v současnosti tam nějaký příspěvky asi taky mám... Smile Nakonec jsem tedy vybrala odpověď "Ano, znám, občas tam zajdu".

Povídky jsou fajn, dobře vím o výborné kvalitě některých autorů (a určitě vím jen o některých z nich), ale povídky jsou taky velký žrout času a já ho poslední dobou nemám moc nazbyt. Totiž, mám teď spoustu odborný literatury, kterou potřebuju / chci nastudovat nebo přečíst a které teď dávám dlouhodobě přednost. Nicméně čas od času si na PF něco přečtu. Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jasně, moje šílené povídky Laughing Teď mám lenoru, nechce se mi nic psát, mám rozepsané ale nevím kdy budou hotové, v tomto roce ale určitě jo Cool navíc moje povídky nejsou moc kvalitní.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji všem za účast i komentáře a Alešovi s Eronem i za pochvalu - potěšila, i když si myslím, že tu drobnou práci kolem PF by zvládl každý Very Happy nicméně mě to moc baví a za sebe i Všel ještě jednou díky! Smile

Doufám, však že bude hlasů v anketě ještě přibývat... zatím hlasovala většina těch, kteří na PF už chodí, tak to není takové překvapení. Prosím, pokud jste na toto téma klikli, tak už rovnou i hlasujte... je to anonymní a mě by opravdu hodně zajímal výsledek, co by odpovídal realitě Sad pokud někdo mrkne na téma a rozhodne se, že nebude hlasovat (třeba proto, že si myslí, že když klikne na ,,nechodím", budou lidi z PF smutní), tak ty statistiky trochu zkreslí... Embarassed nebojte se hlasovat i pro ,,nehochodím" na PF, pokud to na Vás sedne Smile nikdo se neurazí a my budeme vědět, na čem jsme Smile je tu registrováno přes 300 členů, zatím hlasovalo jen 11 lidí... tak snad ještě někdo věnuje anketce tu minutu Smile
Budu za to vděčná a dopředu děkuji!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
NA PF mám pár povídek.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bohužel poslední dobou mám velice málo času na povídky, a tak, když tam zajdu (a i to se děje poslední dobou čím dál tím méně často), tak čtu jen mé oblíbené autory. Jak psala Danča, povídky jsou velice náročné na čas. Sice jako knihomol čtu dost rychle, ale i to je nedostačující. Takže teď, když mi většinu času spolkne škola, fotografie a další zájmy, tak mi na povídky moc toho času nezbude... lépe řečeno žádný nezbude Sad a to je velká škoda, neboť některé povídky jsou úžasné a mohu si je číst stále dokola.

A jestli je čtení povídek časově velice náročné, tak potom jejich psaní má na čas několikrát větší nároky. Dříve, ještě na střední, byla času spousta a daly se psát povídky často a relativně rychle...

Jinak, rozhodně doporučuji se na povídkové fórum zajít podívat, je zde mnoho dobrého a zajímavého čtiva Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já mám to štěstí, že mi můj druh VŠ dovoluje trávit hodně času doma a chodit pozdě spát, protože nikdy nezačínáme kurzy před desátou... a v noci se toho dá naklepat převelice mnoho Smile
Proto využívám své roky volna a píši, komentuji, adminuji Smile

Lákám na PF! Najdete tam spooooustu parádních příběhů, z nichž mnohé s přehledem nahradí i původní seriál Cool
Teď, když se AFC nevysílá, je PF ideální náhražkou za seriálovou drogu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
AfC vysilá Wink Na Markíze to někteří členi chytají Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
nemyslíš, že jsem tím myslela Novu, kterou chytají všichni? Wink
AFC dokonce nedávno běželo na RTL a dává ji Nova Cinema XD

Jinak díky všem za hlasování Smile jsem ráda, že PF je minimálně dobře známé a že si tam někdy cestu najdou i ti, kteří hlasovali, že tam nikdy nechodí Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Musím se připomenout s naším slavným Povídkovým forem! Vím, že je zde spousta lidí, co chodí jen na diskusní, ale přesto budu propagovat Very Happy

Na PF máme strašnou spoustu úplně nových povídek a zrovna teď to tam neskutečně jede, přibývá i NĚKOLIK příběhů denně - jako za zlatých časů! Very Happy tak to pojďte ocenit a přijďte se tam pobavit, srdečně Vás zveme Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ano, chodím tam, takže čtu i píšu. Mám povídkové forum možná radši než Kobru 11, protože se tam dají najít i naprosto perfektní skvosty.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Povídkové forum - anketa
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma