AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Kim Krügerová (Katja Woywood)
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem


KIM KRÜGER
(3. šéfová // od 13. série)


zdroj: kino.de, postavy.cz

Kim Krüger se poprvé objevila v epizodě 25.01 Okno (Im Aus) (podle českého číslování 13.10), kdy na pozici velitelky dálniční policie nahradila Annu Engelhardt. (autor: SaM)


(zdroj: fitz-skoglund.de)

KATJA WOYWOOD
(Kathinka Wozichewski)

datum narození: 10.5.1971
výška: 165 cm
barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
fan stránky: Katja Woywood Fansite
agentura: fitz-skoglund.de
životopis česky: csfd.cz
předchozí role v Kobře: Tanja Hoffmann Nasazení týmu 2, v epizodě 1.04 Únos (Verschwunden) (podle českého číslování 1.03)
________

Abychom zbytečně nezaspamovali téma o skvělé šéfové Engelhardtové, zakládám zde toto téma. Uvidíme, jak si povede, ale pochybuji, že bude mít stejné kvality jako šéfová.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Katja Woywood - 3.šéfová Kim Krügerová
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vypadá na 25. Ještě minisukni, výstřih a je to báječná klišé sexy šéfová z amerických seriálů Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Neeeee to se prostě nedá a nebude moc nikdy srovnat naše a teď doufám že mluvím za všechny milovaná Anna Engelhardtová a ta nová.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Jestlipak si naše nová šéfová nezačne s některým z našich komisařů...... Laughing

No musim říct,že by se mi třeba k Semírovi hodila víc než ta jeho žárlivá slepice.

Ale na naší starou šéfovou prostě nemá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
No nechcem byt zla,ale ja som tomu rada, mne sa Anna sprotivila tym svojim kazdoseriovym striedanim partnerov, ale ako sefka bola dobra. Ale namiesto tej mladej pipky mohli dat nejakeho skuseneho chlapa.By ma zaujimalo ako Anna odide, ci sa tu tiez zalozi samostatna tema ako pri Chrisovi so sadomaso napadmi, tam sa zas ja vysantim Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Engelhardtová byla bezesporu tou nejlepší šéfovou, jako mohli na dálničním mít. Její nástupkyně to rozhodně nebude mít jednoduché v dosahování úrovně, kterou Engelhardtová nastavila. Ale tak uvidíme, jak si povede. Teda já asi ne, protože kobru už nesleduju, ale ostatní ano.

Wox: to, že ted na té fotce vypadá na 25 ještě neznamená, že tak vypadá pořád. Stejně tak si myslím, že Charlotte by na fotkách taky vypadala podstatně mladší než je pří správném způsobu focení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Souhlasím s lieblinka. Možná by se i hodila k Semírovi než Andrea. Wink Ale přiznám se, že jsem čekala horší nástupnici než tuto. Pohledově mi přide docela sympatická, ale spíš mě zajímá jak si povede v Kobře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Biggi, vyřaď se u Anny, klidně hádej, jak odejde Wink je to k tématu? Určitě je a debata u Engie se alespoň oživí... Wink

a co se jejího střídání frajerů týká... tak Tom to nedělal? Wink Semir to nedělal? Pamatuji si, že Kranich měl ve dvou PO SOBĚ NÁSLEDUJÍCÍCH epizodách přítelkyně, které byly obě prezentovány jako osudové Smile a nikdo nic nenamítal. Nebuďme ve stylu ,,chlap má spoustu holek a je frajer, ženská má spoustu chlapů a je coura", prosím Wink

No, třeba kvůli vztahu se šéfovou odejde simýr, co my víme? Třeba se mu bude líbit, andrea z ní dostane takový záchvat žárlivosti, že jí vyschne mléko a simýr raději odejde ze stanice XD (a zase to kojení bude na něm! vidíte, vše do sebe zapadá! Laughing Laughing Laughing )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Nee, tuhle jako šéfovou nechci!! Mad je mi nesympatická a nelíbí se mi Confused
Charlotte je prostě nejlepší, jak v Kobře, tak i jako osobnost...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Woxys : Dobrá představa Very Happy Very Happy Very Happy , ale možná máš i pravdu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
ChrisRi : Já nechci nějak dorypávat, máte všichni pravdu, že Anna jako šéfová byla nejlepší a nikdo se jí nevyrovná, ale podle fotky jí nemůžeš soudit, ne? Myslímm tu novou...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Lila: Máš pravdu, že jí podle fotky soudit nemůžu, ale mě je prostě nesympatická (srovnávám jí s Annou a ta je nepřekonatelnáSmile.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Však já ti tvůj názor neberu. Každý jí může posuzovat jinak. Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
[quote="ChrisRi"]Lila: Máš pravdu, že jí podle fotky soudit nemůžu, ale mě je prostě nesympatická (srovnávám jí s Annou a ta je nepřekonatelnáSmile.[/quote]

Hehe, je ti mlada baba nesympaticka a stara sympaticka, je to doost zvlastne. Ja si pockam naofiialne info a potom budem sudit, myslim ze ked sa nasa banda vrati s Nemeka tak budu vediet viac a zarucene info, nie dohady a spekulacie
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak určitě se bude vědět víc - už se těším. A kdy, že se to mají vrátit? Já to totiž nějak nepostřehla Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
a kdy ma zacit v serialu?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Ve 192.díle, Charlotte Schwabová naštěstí v nadcházející sérii hraje.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
To nastúpi v 13. sérii??
No tak neviem čo na ňu povedať neviem si ju predstaviť ako šéfku...ktovie či Andrea nebude žiarliť... Confused Smile tak na toto som zvedavá... a to bude vyzerať dosť blbo ked bude zjapať na Semira a Bena(či ako sa volá)že napr. zničili auto atd. myslím to tak že to bude blbo vyzerať že Semir bude od nej starší...a ked ona bude na neho kričať...no neviem... Rolling Eyes

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Co by mě nejvíc zajímalo, kdo jí bude dabovat až tam bude hrát (ta nová) Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Ne, nastoupí až do 14.série v 192.díle...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Fakt a kde jsi to zjistil??? Jinak dobře,že ve 13 serii uvidíme ještě naši Annu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nová šéfka, wow Very Happy 37, to je mladší než Semir a jiní, ti by si zní mohli utahovat Very Happy . Jak vůbec odejde Anna?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jak to zjistil? Tak, že ještě natáčí a proto konec Anny není znám.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martin


Založen: 27. 01. 2008
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Podle mě se dá dohromady s benem

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ben by mohl být její syn XD no dobře, syn ne... ale je HODNĚ mladý Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ben by mohl být její syn XD no dobře, syn ne... ale je HODNĚ mladý Smile

Už to vidím, Ben se v den svých 30(Nebo kolik má) dozví, že byl adoptován.Jeho pravá biologická matka je nová šéfová, která nemohla žít bez svého syna, kterého spíchla na tajné akci s Chrisem Ritterem.Ben tak pozná pravou matku a pomstí smrt pravého otce. Laughing JÁ JSEM ALE CVOK Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green P.s. A Semira zastřelí a stane se z něj ROBOCOP, který bude tajně jezdit sledovat Andreju, která netuší, že žije jako robot.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O. Hnízdil: B-R-I-L-A-N-T-N-Í! XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil::: Tak to je fakt dobrá představa! Semír a robocop - Very Happy Very Happy Very Happy přiznám se, že mě to dostalo Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Lila napsal:
O.Hnizdil::: Tak to je fakt dobrá představa! Semír a robocop - Very Happy Very Happy Very Happy přiznám se, že mě to dostalo Very Happy Very Happy Very Happy

Ten by byl nejlepší, už umí s pistolí přemety jako Alex Murphy(Alias robocop), než jí dá do pouzdra. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já jenom přidám trochu informací o této herečce, která hrála v mnoha německých seriálech a filmech.
Katja Woywood se narodila 10.5.1971 v Berlíně, od srpna roku 1998 je provdaná za herce Marca Girntha a má s ním syna. Katja mluví anglicky a francouzsky,
k jejím koníčkům patří jízda na koni, sqvash, tanec a kolečkové brusle.



i Marco si zahrál v Kobře 11

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Ahoj , opravdu Engelhartová odejde ? To pak nebude kobra bez pořádné šéfové . To se bez ní prostě nedá . Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Lieblinka, to bylo první, co mě napadlo: zda nááááhodou nepřeskočí jiskra. Laughing

Heh, škoda Engie, škoda. Rozhodně mi bude chybět. Hlavně díly, ve kterých měla hlavní roli, protože právě ty byly jedny z nejlepších. Sad
Ad nová šéfová, heh, taková mlaďucha! Nebude si tam Semir připadat jako dědeček? I když, kdoví, třeba se ozve druhá míza. Cool
Jsem zvědavá, jaký charakter dostane od tvůrců AFC do vínku. Smile

Paní Loupancová, děkuji za doplňující informace.
Kdyby byl v AFC místo Bena Marco, nestěžovala bych si. Cool Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Zvykl jsem si ve svý době i na Lamprechtovou, ale takovou mladou kočenu tam nezkousnu. Nevím proč nezůstali u původní věkový kategorie šéfek. Engelhardtku obrečím. Doteď ji živě vidím, jak jela v jednom díle se svázanýma rukama na staveništi po pásu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Matt, jaký to je díl a z jaké serie? Nějak se nevspominám Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Zkusím dohledat, ale absolutně nevím podle čeho Very Happy

Co jsem si četl preview k jednotlivým dílům, mohl by to být buď 7. díl 2. série (Pomsta je sladká) a nebo 12. díl 3. série (Taxi 541). Já bych dal přednost tý první možnosti, ale vážně si to už nepamatuju. Jestli si ale někdo vzpomíná,...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Je to v pískovně, epizoda Těžká volba (3/16), V. řada.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Dík. Přesně to jsem měl na mysli... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
šefica
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
Jááááj mno hruza takova šefova Confused

zlata anna

meli dat spíše semira jako šefa Very Happy a k benovi by se vrátil JAN RICHTER Very Happy semir šef BEN a JAN - muži z Kobry 11 Very Happy aspon by bylo neco noveho

nebo kdyby neprišel JAN tak třeba FRANK stholte či jak se to píše o tom se taky nevi jak odešel Very Happy

mno sice se to určite nestane ale bylo by to zajímave

z5 k nove šefove : dyt semir je tak o 10 roku starší než ona hmm fakt blby napad dat tam nejakou mladou ... RTL jsou na hlavu...

posledni dobou kvalita kobry klesa , co odešel tom neni to ono s nim jsem kobru hltal každym momentem jak přišel chris tak me RTL zklamala (ne že by byl chris špatny nebo jeho dabing - oba jsou vyborne) , gedeon či jak se to píše byl jako parták super ale nelibilo se mi to bo to bylo moc moderni (efekty a tak...)a podobny dej jako už jsme mohli kdysi videt s andrem tomem nebo janem
navic s chris jako parták s semirem vyřešil jen 22 připadu a to 1 in memoriam (mezi nepřateli... na vlastni pest) což je malo mohli toho natočit vice tuhle jsem četl
ČASOPIS TELEVIZE napsal:
otazka na gedeona:proč jste ukončil učinkováni v kobře 11
GEDEON:ne že by me to nebavilo byla to sranda ale proste už nemám čas na kobru a musim se venovat ostatním filmům


¨podivejte se na csfd- žadny super film roztočeny nema

mno to je jedno pokračuju...

pak ho zabili a nova hned navazala 13.serii řikal jsem si jaky bude ten novy BEN

ne že by byl špatny nahodou je vtipny ale zase je to uplne jina kobra než s TOMEM nebo ANDREM , připady se opakuji a vše je moc dobře natočeno což se mi nelibi

a nejvice me sere že v novych dílech (myslim tak od 10 serie) při honičkach vubec nepoužívaji tu NADHERNOU HUDBU CO TAM BYLA KDYSI Crying or Very sad Sad Sad Sad

sry za velky Off topic ale řekl jsem co si myslim o novych dílech [/quote]

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Nevím, nechám se překvapit jaká bude Katja Wood. O.Hnizdil: Šílený, ale dobrý příběh.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Kdo ji bude dabovat? Neví někdo? Asi ne, když ještě nebyla epizoda Okno.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Přesně tak, taky mi chybí ta melodie při honičkách. Když hrála k tomu ta melodie nabralo to úplně jíný dech.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Je super. Shocked Myslel jsem že to bude nafoukaná b*hna, ale je dobrá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Viděl jsem novou šéfovou v oridinále, a musím říct, že nic moc, ale teď po schlédnutí nové epizody u nás, musím říct, že to zase až tak hrozné nebude. Docela mi na ni sedí náš dabing.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
tak to je druhy nejvetší omyl kobry(hned po smrti toma) - alespon po dile "okno"

fuj fuj fuj

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Tak konecne je v cobre nekdo kdo se vyskove vyrovna Semirovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Teda nevim, viděla jsem jen sice kousek, ale proč mám takovej pocit, že přehrává Annu? Docela trapný vůbec se mi to nelíbilo, to tam nemohli dát podobně starou ženskou jako je Anna? Nevim, prostě se mi nelíbí. Confused Confused Confused Confused Confused Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
annu nepřehráva ani to ani zdaleka ne

nesympaticka - i lamprechtova byla lepší...

nechapu proč tam dali taku mladu - bylo by zajimave kdyby se vratila lamprechtka Very Happy

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Nechápu proč vám tak vadí Question Very Happy Jasně, Engelhardthovou nenahradí, to ví každej. Ale řekl bych že je na 100% Laughing lepší než je Lamprechtka Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
hodne lidem nevadi hodne lidem je simpaticka ale na me dojem neudelala-ale lamprachtova byla stara šefova stejne jako anna ale mlada šefica to je celkem divny

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Mladá šéfová může být také. Podle Benových slov je děsně sexy, když zuří. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kim Krügerová (Katja Woywood)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma