AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
UŽ JSTE VIDĚLI TU CHRISOVU SMRT NA FOTKÁCH,NĚCO NECHUTNĚ DRSNÝHO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jejda, kde jsi ty fotky našel, prosím? Shocked Shocked takže on skutečně zhyne? Je z těch fotek poznat za jakých okolností? Teda.... teď Tě žádám o spoiler....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Jen mě zajímá co na to Semir,už když odešel Jan chtěl skončit,že nechce novýho partaka a nedávno Tom a ted Chris....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky Smile a myslíš Semira jako Semira, nebo Semira jako Atalaye? Very Happy to víš, že Semirovi vymyslí nějaký důvod, aby zase zůstal a měl nového parťáka. Snad jen... já být policista, asi bych se hrozila přiřazení k milému Gerkhanovi, protože úmrtnost lidí po jeho boku dosahuje čísel vpravdě vysokých Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ech, obávám se, že jsme poněkud off-topic Smile

Tak alespoň... jsem trošku zmatená s vysíláním na RTL - tam už dávají i poslední řadu s Chrisem, nebo stále tu naši? Hádám, že už tu poslední...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Kež by to byla ještě jako by ta 11.řada a nova jí zařadila i s dílem Pod Nepřáteli,to by bylo moc fajn.i když asi to už je 12.řada,ale kdo ví.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj pokud já vím , tak Erdogan v Kobře zatím nikdy končit nechtěl, podílí se na natáčení i scénářích- je to prostě jeho domovský seriál. Prví parťák odešel, protože se znelíbil divákům seriálu, druhý to byl André,odešel protože se chtěl věnovat muzice.Jan odešel, protože se chtěl vrátit do Ameriky, Tom skončil, dal se slyšet, že po fyzické stránce je práce při akčních scénách nad jeho síly, a Chris- to byla od začátku špatná volba, prostě neumí a nebo snad nechce hrát v týmu, Ben- nový seriálový partner, je sice hodně mladý,ale všechno je v pohodě a Kobra zatím jede na plné otáčky.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Poprvé slyším, proč odešel Tom... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a mladý Ben... jsem zvědavá, zda se Kobra bude házet do stylu ,,Zkušený Semir a jeho poplašený, nadšený a divoký parťák, zelenáč Ben" Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
z tých obrázkov čo som videla musím ,,povedat" že Gedeonovi cigareta v ústach nepristane Mad ...neviete niekto či Gedeon fajčil už pri natáčaní Rexa??A nepísalo niekedy niekde v novinách že Gedeon bral drogy,alebo niečo podobné???Moja teta o niečom takom čítala... Confused

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na této fotce vypadá velmi mladě a hulí tam. Takže je dost možné, že si tapetoval plíce nikotinem už za Rexe.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat


Založen: 14. 04. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Posílám odkaz na pěkný článek o Gedeonovi.

http://www.blesk.cz/Clanek5942.htm
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Mat - docela povedený článek, myslím, že nám napovídá proč Gedeon v Kobře nevydržel, a naše odhady byly správné. Prostě neumí pracovat ve dvojici, když mu vadilo, že i pes zvládá natáčení lépe než on. Divím se producentům, že ho na roli parťáka v Kobře vybrali, když ho z jednoho populárního seriálu vyhodili.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
článek je to pěkný a o Gedeonovi něco prozrazuje. Jak psala paní Loupancová, je to člověk, který není týmovým hráčem. Když jsme byli vloni na natáčení v Kolíně bylo to dost dobře vidět. Pokud Gedeon netočil, tak byl zalezlý ve své karavanu a nic ho nezajímalo. Měl natáčet, tak se nechal odvést, zase přivést a zase šup do karavanu.
Je to nafrněný člověk, bohužel. Věřím, že i v Cobře 11 stojí za jeho odchodem problémy s producenty a s kolegy na place. Rolling Eyes

Neznamená to ale, že jsem rád, že Gedeon odchází. Osobně si myslím, že jeho postava seriál "oživila". Nemyslím si totiž, že stálé střídání par´táků po 2 sériích je dobré.
Christian - po 2 seŕiích to vzdal
Gedeon - také dvě série a konec
Navím, jak na tom bude Tom Beck - je to neznámý herec. Může to skončit tak, že ho Cobra 11 malinko proslaví a on se zase po dvou sériích sebere a konec. Evil or Very Mad

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Len taky dotaz, ten clanok je stary 7 rokov, moze ale aj nemusi to byt uz teraz pravda, co som ja vystrajala pred 7 rokmi Laughing Ludia sa mozu zmenit. Gedeon podla mna kobre prospel, taka zmena po sladkom Tomikovi, mne sa pacil asi preto lebo bol samotar, v spolocnosti outsider, presne ako ja Rolling Eyes Zas na druhej strane pre dobro kobry11 a stabu je lepsie ked su tam dobre vztahy. nie napate, to nema vyznam cosi tocit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak Gedeon opravdu v Černém Bleskovi hraje! Dnes jsem ho tam viděl, hrál tam jistého mladíka (teď mi vypadlo jméno Rolling Eyes Laughing ). Brácha se totiž díval na Hřiště 7 a říkal, že je tam někdo podobnej, jako byl včera v Kobře Very HappyVery Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
mat


Založen: 14. 04. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Biggi:To myslíš ten článek, co jsem vyštrachal na blesk.cz? Pokud jo, tak nevěřím, že by se od té doby změnil. Spíš bych řekl, že je to ještě horší. V Komisaři Rexovi neměl v každé scéně cigaretu a jeho úsměv nebyl tak strojený jako v Kobře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mate, to cigáro si asi na scénáristech nevydupal, ale napsali mu ho Laughing podle toho přece nemůžeš posuzovat jeho charakter! Laughing nemám gedeona ani chrisse ráda, ale... nějaká objektivita být musí Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat


Založen: 14. 04. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Woxys:Gedeona jsem měl ze všech komisařů v Rexovi nejraději, ale v Kobře 11 to tak není. Možná jsem ovlivněn tím, že je schovaný ve stínu Semira. Třeba to bude v dalších dílech lepší. Uvidíme
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Po precteni teto diskuse bych se s vami rad podelil o svuj nazor. V zadnem pripade tady nechci srovnavat Erdogana s Gedeonem. To ani nejde, protoze oba dva jsou odlisne osobnosti.

Ja se proste MUSIM Gedeona zastat. Podle me, po celou dobu ucinkovani v serialu Cobra 11 (videl jsem drtivou vetsinu epizod) podaval velmi dobre herecke vykony. Navic jeho postava, jak pise Vasek, serial vyrazne ozivila. Ve spoustech scen (nejen akcnich) mi zdanlive pripominal Andreho svou schopnosti resit problemy silou (lepsi pest, nez pistole). Podle me byl rozhodne pro Cobru 11 prinosem. At uz za jeho odchodem stalo cokoliv, je to skoda.

Co se tyce jeho vystupu na FanTreffen - myslim si, ze si nemuzeme stezovat. Rozdaval autogramy, fotil se s nami, maval a usmival se do objektivu. Proto me malinko mrzi nektere "hodnoceni" Gedeona jen na zaklade tohoto nekolikaminutoveho setkani... Mozna se v tom karavanu pripravoval na dalsi nataceni, aby jeho herecke vykony byly co nejlepsi. A k nam prisel pote, co mu asistentka rekla, ze nejsme obycejni komparziste, ale fanousci z "dalneho vychodu" Very Happy

V tomhle ohledu je Erdogan spickovy herec, ze se dokaze behem pauz venovat nam, fanouskum.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Musím souhlasit s Alešem. Nemůžu srovnávat jak se Gedeon choval na FT, ale myslím si, že Ged to tu opravdu oživil. I Semir je podle mě teď častěji vidět s prázdným zásobníkem, takže se musí bít ručně.

Chris je opravdu postava, která se podobá v mnohém Andrému. Jinak, co se týče akce, té je tu mnohem více než s Tomem.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Myslím, že Gedeon je velice výrazná osobnost, která si spíš zaslouží nějaký seriál, kde bude hrát sólo, než nějakou týmovou roli. Já osobně ho mám ráda. I když musím přiznat, že více před FT. Já se prostě nedokážu ubránit tomu, abych nehodnotila vystupování Gedeona na FT. Na každého nějak působil a každý si na něho udělal názor. V Rexovi vystupoval jako takový spořádanější člověk. A myslela jsem, že má trochu jiné vlastnosti. On není týmovým hráčem, on jede jenom na sebe a prostě tak i vystupuje. Uznávám, že bylo od něho pěkné, že za námi přišel a toho si dost vážím. Protože setkat se s ním, tak to bylo moje větší přání, než třeba s Erdoganem - i když toho si taky moc cením =o)

Každopádně se určitě neraduji z jeho odchodu. Mrzí mě to, protože jsem ho měla ráda z Rexe a pořád je to můj oblíbený herec. Kobru určitě hodně oživil, více než Jan.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
1. mája na JOJ-ke dávajú o 14:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej:Stretneme sa znovu.Gedeon tam hrá nejakého Dr.Petra Gaynesa.Nevidela som to tak som zvedavá že čo to bude zač Shocked

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hele nevíte někdo jestli ty jízvy co má Chriss , má i ve skutečnosti.
P.S.: Zítrá ve volejte novu tam budou mluvit o jeho jízvách.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
kobra.mail: určitě nemá Laughing Laughing Jsou udělané jen naoko...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Shada


Založen: 30. 04. 2008
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Tak jsem si na youtube našla poslední díl s Chrisem a docela mě mrazilo Shocked . Oni z něj udělají cedník Crying or Very sad .
Myslím, že u tohohle budu brečet. Embarassed A jak nakonci ten zloduch pohnul rukou mělo znamenat, že si určitě zahraje v nějakým z příštích dílu, že? Laughing

_________________
Zprava dobrý....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Shada: vice o tomto dílu zde: http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=172 (vcetne odkazu na kompletni dil v DVD kvalite)

(Jsem rad, ze sis po delsi dobe znova nasla cestu ke cobrackemu foru, diky!)

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
mat


Založen: 14. 04. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Jsem rád, že ve včerejším dílu už tolik Gedeon nekouřil. Scénáristi udělali dobře, že mu napsali scénář, kde bude kouření odvykat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Jen pripominam, ze zitra, tj ve stredu od 15:45 vysila TV Prima prvni dil serialu Komisar Rex s Gedeonem Burkhardem.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Shada napsal:
Tak jsem si na youtube našla poslední díl s Chrisem a docela mě mrazilo Shocked . Oni z něj udělají cedník Crying or Very sad .
Myslím, že u tohohle budu brečet. Embarassed A jak nakonci ten zloduch pohnul rukou mělo znamenat, že si určitě zahraje v nějakým z příštích dílu, že? Laughing


Po shlednutí piloťáku ke 13.sérii, musím říct, že si zahraje velkouuuuuuu roli =o))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Alespoň víme, proč Gedeon odešel z Rexe Cool Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak to by mě nenapadlo, že odešel kvůli tomu.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Alespoň víme, proč Gedeon odešel z Rexe Cool Cool


Ehmm... Very Happy Laughing Laughing Laughing

No a? Very Happy Very Happy


ale teď vážně. Very Happy tahle ženská je mi fakt nesympatická...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
ChrisRi: Máš pravdu: Claudie tedy nic moc

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak ta je krutá,vypadá nejmín na pět plastik ksichtu Twisted Evil.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Viděla jsem docela dost fotek Claudie (+ ona a Gedeon) a řeknu vám, že teda ne jen pět, ale možná i šest těch plastik má.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
A tahle hrůza s nim jako ted chodí??? Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Nestraš! Shocked - Chodil s ní. Teď je Gedeon šťastně (tedy doufám) ženatý a do rodiny čeká přírustek.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Třeba není kráska, nemá zrovna vkus.... ale může být hodná a chytrá... Embarassed Sad jinak na pohled mi také není sympatická, ale neznám ji...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Třeba ano, třeba ne

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Třeba není kráska, nemá zrovna vkus.... ale může být hodná a chytrá... Embarassed Sad jinak na pohled mi také není sympatická, ale neznám ji...
Chytrá žena, by jsi nedělala plastiku...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zkusila jsem o Claudii Klementowski něco najít, ale nic moc jsem se o ní nedozvěděla.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chytrá žena, by jsi nedělala plastiku...


Nezlob se, ale to je úúúúplná kravina Smile představ si, že jsi chytrá dívka, ale vidíš, jak bez ohledu na Tvou inteligenci ve Tvém okolí vynikají dívky s plnými rty a bujným výstřihem. Jakože tomu tak v naší společnosti, co dá hodně na fyzický vzhled, je! A k tomu, abys byla nejen chytrá, ale i oceňovaná, stačí malý zásah chirurga. No neber to...
Nebo si chtěla zvednout sebevědomí! Připadat sama sobě hezká. Chceš kvůli tomuhle soudit její chytrost?

Promiň, ale inteligence a touha po plastice nejdou proti sobě.

A slyšet zrovna taková slova od chlapa, když mnoho mužů s oblibou hází hlášky ,,s ošklivkou nikdy, styděl bych se za ni", mi přijde vyloženě absurdní. Čímž Tě NEHÁZÍM do tohoto pytle povrchních Smile

Ať nejsem off-topic...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
No žena, která si potřebuje zvednout sebevědomí přes pětky PVC, by spíš měla vyhledat pomoc u psychologa.operovat se a riskovat tak nějaké pooperační potíže (Operace je přeci zásah do celého organismu) jenom kvůli "kráse" (Ehm, pětky PVC nejsou zrovna nic moc hezkého) může opravdu jenom nějaká namyšlená pipka.. Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil napsal:
No žena, která si potřebuje zvednout sebevědomí přes pětky PVC, by spíš měla vyhledat pomoc u psychologa.operovat se a riskovat tak nějaké pooperační potíže (Operace je přeci zásah do celého organismu) jenom kvůli "kráse" (Ehm, pětky PVC nejsou zrovna nic moc hezkého) může opravdu jenom nějaká namyšlená pipka.. Confused


ne Smile já s Tebou prostě nesouhlasím Smile za jiných okolností ano, ale NE v tomto světě, v této společnosti Smile já ty holky chápu, stačí mi k tomu přečíst si jedno vydání novin Smile jinak ňadra jsem jí neokukovala XD ale myslím, že pětky nemá Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Tak tá Claudia nieje sympatická ani mne Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Gedeon sa zase oženil??
Lebo v jednom článku(je to aj v tejto téme)bolo napísané že je rozvedený a že končí bud v Kobre alebo v Rexovi a že nechce byť len víkendový otec...take niečo Confused

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
no zase! Very Happy myslím, že s nějakou Vanessou Petruo

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
aha dakujem

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zdseniška


Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: brno
Odpovědět s citátem
tak ten poslední díl kobry 11 s chrissem sem neviděla ale viděla sem kousíček na you tube a zrovna konec a tam ho zastřelili......je škoda že tam nezůstal dýl....ale je pravda že v rexovi mu to slušelo víc....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
i nadabovaný byl lépe (v rexovi), ale to už je síla zvyku....

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Chris, Chris, Chris...... Ze začátku se mi nelíbil, ale je čím dál tím lepší.... Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Jeaany


Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Ahoj všem,
vy tady postavu Chrise hodnotíte, a vůbec třeba nikdo z nás nemá tušení že to tak scénáristé napsali, přijde mi, že na něm vidíte všechno špatně, jenže změna je život a né pořád podle zaběhnutého koloběhu, vneslo to trochu jíný styl akcí,
a mezi námi vy tady píšete že má raději sólový akce, ale zase se opakuji, když to tak napsali, tak to tak je....byli to taky zajímavý dvě série...Cus
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Chris Ritter (Gedeon Burkhard)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma