AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo škoda byl tam supr a byl akční mohli mu dat povahu jakou mnel postavu Alexa Brandnera v rexovi a mohli mu nechat ijmeno bylo by to lepší ..ben tam vyzera jako takovej mladej kluk

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris jako drsňák
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Mně se právě líbilo, že byl takovej drsňák a z ničím se neštval, to bylo perfektní...jak v jednom díle Semir a šéfová někoho vyslíchali a nemohli z něj dostat informace a najednou přišel Chris a: Mám to z něj dostat? to bylo hodně perfekntí Very Happy

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo nebo v díle V nejlepším úmyslu kdy nastoupil to bylo supr když vybehl s toho auta a nahanal tam toho zlýho po nadraži a pak prišel semir na svym bmw a chytil ho a Chris že výdiš tady maš ukažku týmove prace Smile nebo ve 12 seri když horel suzanin dum a vyskočil z hoříciho okna a zahlasil : Je tam maličko pretopeno Very Happy nebo v moci unoscu když andrea poslala semirovi jidlo a semir mu daval taky a chris že ne dik už sem byl ženatej Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Přesně tak, to bylo perfektní, prostě Chris mi tam celkově sedl, což se o Benovi moc říct nedá Very Happy

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo to chce jenom čas ja si nanej už zvykam Ben je takova vesela kupka..taky ma nekdy dobre hlášky ..jenom neni to typ do kobry 11 je to prvný parťák co neni v obleku a je to taky rocker no ale už si zvykám Very Happy a vždy se teším na nový díl každý pondelí Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nevíte někdo, jaký měl Chris tip mobilu?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Vojta tušim sa mi zdá staru nokiu 6210 ..ja som ju tiež mal kedysi Wink písal sa rok 2001 ..heh Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Gogo: Díky Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ne, prostě ne !!! Evil or Very Mad
Názor na tohoto herce a tuto postavu pro mě zůstává neměnný...
Koukám na 12. řadu a nemůžu se jí zaboha prokousat! Nebaví mě to a to tak, že vůbec, scénáře, co se kvality týče, zběsile kolísají už od 11. řady, ale to co mi prostě vadí nejvíc je Burkhard, přijde mi příšerný. Nevadil mi jen v těch pár prvních epizodách a pak v té epizodě s Chrisovou sestrou, kde hrál bez Erdogana - čestná vyjímka (právě kvůli tomu, jsem se rozhodla shlédnout zbytek).
V rámci vylepšení jazykových znalostí je to pořád lepší, než sledovat německé televizní skvosty tipu Sinan Toprak, Wolfův revír, Kriminálka Kolín a jim podobné příšernosti, ale to je asi tak vše. Laughing Laughing Laughing

Díky bohu, že už je Gedeon pryč!!! Very Happy
Asta-la-vista pane Rittere / Burkharde, už nikdy více nashledanou Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Myslím, že za špatný scénář Gedeon nemůže. Ty trapné vtípky co jsou teď v nových řadách jsou na mě moc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Jenže tam ani tak nejde o ten scénář, nemám ráda Gedeona, ani způsob jakým hraje, ať už hraje v čemkoliv, je mi prostě nesympatický, ale to už je tak prostě dáno...viz. můj podpis Laughing
No vtípky v nové řadě mi sami o sobě nevadí, co mi na nich vadí je, že je jich na jeden díl až moc! Scénáristé by se mohli trochu krotit Confused Ale to už jsem zmiňovala i v komentáři k epizodě Konec světa Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Ajka presne tak,každého veľa škodí,síce je to milé,ale už mi to pripadá miestami ako nejaký Erdoganov nový sitcom

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Chris Ritter bol v kobre 11 najlepší parťák. Najviac som mal rád tie jeho sólové akcie, bitky, mal dobrý štýl boja. Od jeho smrti sa končí stará dobrá kobra 11, škoda, že tam bol tak krátko. Koniec dobrej kobry 11, koniec akčnosti, dramatickosti a napínavosti v sérialu,zbytočných hlášok....



Zbohom Chris ! Crying or Very sad

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
:(
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
...přesně tak, souhlasím s tebou..., Chris mi tam fakt chybí...nesouhlasím s lidma, kteří říkají, že se do Kobry nehodí, já si právě myslím, že Chris se do Kobry hodil hodně...rozhodně víc jak Ben, to je takovej vocas a Semir je taťka, ale Chris, ty jeho solovky a přístup, to je to, co mi v Kobře chybí...

Jinak smutná fotka, tenhle díl mě vždycky dostane Sad

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
KarlCZ presne tak, Ben nieje síce až tak zlý, ale tých hlášok už je priveľa na jednu epizódu. S Chrisom boli tak dve maximálne jedna za epizódu, a to je tak akurát. Ako som spomínal, Chrisovou smrťou sa končí stará dobrá kobra 11. Ja nové diely ani moc nepozerám ,radšej si pustím niečo staršie s Chrisom a Tomom alebo Janom, kedy to bolo ešte ako tak pozerateľné. Aj mne tam moc Chris chýba, chýba mi tam tá akčnosť a drama, s Benom je to len o srande a vtipe. Bena hodnotím tak na
priemer tri až štyri

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
mrzí mě že tam byl jen ve 22 dílech :/

_________________
Frank & Ingo, Frank & Semir, André & Semir, Tom & Semir, Semir & Jan, Semir & Tom, Chris & Semir, Semir & Ben
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Gedeon Burkhard oslavil 03.07.2012 43 narozky
Wink

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Je to pořád frajer.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Gedeon na na premiéře nového filmu Šmoulové 2 spolu s Gioia Filomena a Gisella Marengo

zdroj : http://www.zimbio.com/

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Tá baretka na ňom vyzerá trochu zvláštne.

Hádajte kto to je Very Happy
Z filmu Tante Maria 1981
Zdroj: http://www.tvspielfilm.de

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Nevím, proč to tolik lidí nemá rádo ... Dle mého názoru přinesl do seriálu oživení. Byl to takový opak Toma Very Happy Jako Chris, tam nebyl dlouho, což si myslím, že je vcelku škoda, tak ještě jednu, dvě série, tam klidně zůstat mohl. Byla to zajímavá postava se zajímavou minulostí, přítomností a určitě i případnou budoucností Smile Na začátku prvního dílu jsem ho opravdu nenáviděla, myslela jsem si, že zabil Kranicha. Poté, co vyšlo najevo, že on to nebyl, začal mi být Chris docela sympatický. Asi to bylo tím, že žádná taková postava v Kobře ještě nebyla Smile
Sice netuším, jaký je Gedeon jako člověk, ale působil na mě dojmem, že se ve svém osobním životě moc neliší od postavy Chrise Very Happy Jako herec mě opravdu zaujmul a kvůli němu jsem zhlédla i film Der letzte Zug, kde si zahrál roli boxera Neumanna, který měl velmi dobré ohlasy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Gedeon se v roce 2012 ukázal v seriálu "Policie Hamburk"/"Notruf Hafenkante" v epizodě "Party Crasher"/"Narušitelé večírků"

◦party lidí si pořádají své vlastní večírky, ale jejich program naruší nezvalý lidí převlečených v opičích maskách
◦a vždy párty nějako zničí, pohází věci,......
◦na jedné párty je nalezena dívka, která je odvezena do nemocnice, kde se z toho dostane
◦hamburská policii chce zastavit večírkové výtržníky


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poslední vlak / Der Letzte Zug (2006)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jelikož tu měl film svoje vlastní téma, ve kterém nebylo nic moc kromě příspěvků od Tiny a bylo špatně zařazené, repostuji to sem.

Poslední vlak / Der Letzte Zug (2006), Gedeon Burkhard jako Henry Neumann. Kromě toho se ve filmu objevila spousta českých a slovenských herců.


zdroj: wikimedia.org

Arrow http://www.csfd.cz/film/220055-posledni-vlak/

Tina11 napsal:
je to pěkný filmík...už jsem si konečně po dlouhé době shlédla v počítači a taky jsem si ho už vypálila na DVD. *Bylo smutné jak Gedeonovi zemřelo jeho malý synek.* Je to takový typický film o židech jak je přepravovali do Osvětimi za 2. světové války.


Tina11 napsal:
udělala jsem několik fotek z filmíku.



kód:
http://ulozto.cz/xQFxarQ/posledni-vlak-avi-avi

kód:
http://ulozto.cz/xSKrUCKw/posledni-vlak-valecny-cz-dab-mp4-mp4

kód:
http://ulozto.cz/xcR1hyjS/posledni-vlak-2006-cz-dabing-drama-nemecko-cr-2006-120-min-avi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Gedeon Burkhard se objevil ve snímku Quentina Tarantina ve filmu "Hanební parchanti"/"Inglourious Basterds "

Dobrodružný / Válečný / Drama
USA / Německo, 2009, 153 min

Bylo nebylo v nacisty okupované Francii… Vítejte ve Druhé světové válce podle Quentina Tarantina. Vítejte ve světě, kde historická realita ustupuje lehce brutálnímu pohádkovému vyprávění jednoho z nejkontroverznějších režisérů současnosti. On sám přitom tvrdí, že se poetika Hanebných panchartů asi nejvíc přiblížila náladě filmu, který mu udělal jméno – násilnické černočerné komedii Pulp Fiction – Historky z podsvětí.
Německé vojáky ještě nepřestaly bolet nohy po smělé invazi do západní Evropy, když mladičké Shosanně (Melanie Laurent) přímo před očima německý důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil členy její rodiny. Ona sama jen tak tak unikne do Paříže, kde se ukryje pod novou identitu provozovatelky biografu. Na jiném místě hákovým křížem rozkopané Evropy se pod vedením lehce zupáckého amerického poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje neobvyklá vojenská jednotka. Úkolem jejích členů je nejen přežít na území plném nacistů a jejich přisluhovačů, ale zároveň likvidovat jejich elity a to tak efektně, že tím mezi nimi budou šířit strach a paniku. Říkají si Pancharti a právě je čeká ta nejtěžší mise, která může zcela změnit průběh války. V jednom pařížském biografu se chystá premiéra nového německého propagandistického eposu a téhle události se má účastnit řada nacistických špiček (možná i samotný Hitler). Úkolem Panchartů bude na akci proniknout a ukázat šéfům Třetí říše, jaké to je, když je člověk po smrti. Nepočítají ovšem s tím, že přímo pod světlem promítačky osnuje svůj plán pomsty za smrt blízkých osiřelá Shosanna a že když se jeden geniální plán na atentát střetne s jiným, výsledkem může být ještě geniálnější neúspěch.


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film Zmatek v srdci/So ein Schlamassel 2009

Mladá Berlíňanka Jil je v sedmém nebi - po dlouhé době je konečně zamilovaná! Její Marc je krásný a úspěšný mladý muž, rovněž planoucí láskou... přesto je tu ale jeden malý, tedy spíš dost veliký háček - Jil pochází z dosti ortodoxní židovské rodiny, zatímco Marc je tzv. gój (tedy ne Žid). A někoho takového přece nemůže, coby svého nastávajícího, Jil doma představit. Ovšem rozejít se s ním taky nehodlá. Takže na první návštěvu do rodiny se Marc vydává vyzbrojen spoustou jejích rad a návodů, rozhodnut vydávat se za souvěrce své milované. Je přijat s otevřenou náručí a celá rodina si jej tak oblíbí, že ani jeden z milenců už nemá odvahu přiznat pravý stav věci. Nějaký čas jde všechno hladce, až jednou všetečný synovec Ruven náhodou odhalí Marcovo tajemství - totiž absenci jeho obřízky. Nenechá si to samozřejmě pro sebe a tak už Jil i Marc musejí s pravdou ven. Rodina je v šoku a vypadá to na smutný konec velké lásky. Naštěstí je tu rázná sestřenice Zippi, která všem dokáže promluvit do duše a setřít kulturní i náboženské rozdíly obou stran.


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Inga Lindström - Millionäre küsst man nicht/Inga Lindström: Zrušená svatba 2010


Komédia o neveste, ktorá si neverí, tajomnej správe a chaose, ktorý spôsobí jedna SMS. Krátko pred obradom obdrží Lina (Finja Martensová) SMS správu od tajomného odosielateľa menom M, ktorý ju varuje pred svadbou s milionárom Gedeon Burkhardom. Je za tým jej veľká láska z mladosti Max (Roman Roth)? Správa vyústi do zábavného chaosu s mnohými vtipnými situáciami. Film je vtipnou paródiou na predsvadobné prípravy, v ktorej účinkuje viacero zaujímavých vedľajších postáv


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Film Tajná seznamka / Wer, wenn nicht du (2013) podle Ingy Lindström ke shlédnutí v němčině na YouTube.

Stills (HQ, kino.de):
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Gedeon Burkhard si zahrál v seriálu "Zásahová jednotka/Caccia al re - La narcotici " 2010 roli komisaře drogového teamu - Daniel Piazza v Římě, kde se svým teamem honí drogového krále, který hodně ovlivňuje drogovou scénu v Římě. Gedeon v prvním díle ztratil svou manželku a od té doby se svou dcerou Sárou válčí sám. V poslední epizodě seriálu si Gedeon dozvídá od své kolegyně, která je jeho přítelkyně, že budou mít miminko.

Epizoda 01



Epizoda 02



Epizoda 03



Epizoda 04



Epizoda 05



Epizoda 06


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Chris byl super parták-nosil fakt dobrý oblečení, dokázal se i pěkně poprat a jeho povaha je fakt dobrá. V kobře je stokrát lepší než v Rexovi
Drsnák s pistolí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Rosamunde Pilcher: Mein unbekanntes Herz (2014)

•Elizabeth je po transplataci srdce, ale také nedávno ztratila blízského člověka
•Elizabeth má dvě děti a manžela
•jeden den se Elizabeth objeví na statku, kde se setkává s Andrewem, který po transplataci srdce ztratil na vždy svou ženu
•Andrew si našel člověka, který mu rozumí
•jejich láska nejen bourala Elizabethin vztah, ale jejich firmu, kterou vede s manželem


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kirbi


Založen: 29. 10. 2013
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Z jakého důvodu skončil, tak rychle v kobře ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
:Kirbi: Gedeon si s Erdoganem moc nerozuměli. Mno..vlastně podle toho co vím se vlastně vůbec nemuseli a to až tak, že chtěl Erdogan skončit. No a tak aby si Kobra uchovala svého hrdinu musel Gedeon hřiště vyklidit. Možná i jemu se pak ulevilo. Nebyl totiž zvyklý hrát druhé housle a cítil se hodně upozaďován. Proto byl raději v sólo akcích, které se mu hodily více. Je to pak i hodně znát na celkovém feelingu jednotlivých dílů. Chris se Semirem jen málokdy spolupracují.

Jinak se teď hodně těším na jeho nejnovější roli ve filmu Lída Baarová Wink to by nemuselo být úplně špatné. Viděla sem upoutávky a pár fotek a vypadá tam dost dobře Smile

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Lída Baarová (2016)

Mladá a krásná česká filmová herečka Lída Baarová dostane v roce 1934 roli ve filmu Barcarole, který se natáčí ve filmových ateliérech Babelsberg v Berlíně. Lída v roli exotické krásky okouzlí davy fanoušků v celém Německu. Málokdo má v té době ponětí o tom, co nástup německých nacistů k moci způsobí. Lída si užívá slávy i náklonnosti idolu německých žen, herce Gustava Fröhlicha. Obdiv k české herecké hvězdě neskrývá ani sám říšský kancléř Adolf Hitler. Lídu však začne zvát na velkolepé večírky především pán filmového průmyslu, ministr propagandy Joseph Goebbels. A postupně vtahuje Baarovou do svých ďábelských sítí. Okouzlí ji svou mocí, inteligencí a bezhlavou zamilovaností. Baarová mu nakonec zcela podlehne. Jenže řádění nacistů brzy překročí veškeré myslitelné meze. Válku stráví Baarová už v rodné Praze. Tam ji po osvobození čeká obvinění z kolaborace…


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Rosamunde Pilcher, e.Láska, zloděj a diamanty/Liebe, Diebe, Diamanten (2015)

Rick se po 25 letech vrací do rodného Cornwallu, aby se zúčastnil svatby své dcery, kterou nikdy neviděl. Přivítání je velmi chladné. Rick i přesto zůstane, protože mu na budoucím manželovi něco nesedí. Richard Johnson, desítky let žijící v brazilském exilu, jako bývalý bankovní lupič, se vrací se svým synem Fernandem zpět do Cornwallu. Richardovi je časem zřejmé, že byl vlákán do pasti, a může chránit svou rodinu jen tehdy, když se zaváže k dohodě spolupracovat s policií.

















































[/url]

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Kohout na víně 2/Kokowääh 2 (2013)

Dva roky poté, co se dala různorodá rodina dohromady, se její život vrátil do normálu. Záhy ale vypukne chaos. Komedie nabitá gagy, pointami a turbulencí, na jakou jsme zvyklí už z prvního Kohouta na víně.
Kdo řekl, že je různorodá rodina bez problémů? Od doby, kdy se Henry, Katharina, Trisan a Magdalena stali rodinou, uběhly dva roky. Poté, co se každodenní život vrátil do zajetých kolejí, ale vypukne chaos. Henry začíná kariéru jako filmový producent a na svém prvním snímku musí pracovat s excentrickým mladým hercem Matthiasem Schweighöferem. Katharina mezitím porodila chlapečka Louise a snaží se svou roli matky a ženy v domácnosti zvládat, jak nejlépe dokáže. Obviňuje však Henryho, že se zříká zodpovědnosti a hledá si vlastní byt. Tristan se potýká s krizí středního věku a Charlotte ho opustila kvůli práci v zahraničí. Přesto si Tristan nově nabytou svobodu užívá a dokonce si najde i novou mladou přítelkyni Annu. Přistěhuje se k Henrymu, zatímco Katharina se stěhuje pryč...


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Chris Ritter (Gedeon Burkhard)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma