AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
63%
 63%  [ 12 ]
2
21%
 21%  [ 4 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
5
10%
 10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 19

Schumannova velká šance (Schumanns große Chance)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Vyborny dil! Semirova uvolnenost nemela chybu Very Happy Dej me zaujal, Schumannovi jsem ty prachy pral, dobre to dopadlo. Smile

Jen ten pad kontejneru na BMW by si mohli odpustit ... Confused

Davam za 1 Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díl jsem dnes neviděl, ale moc dobře si pamatuji... Poslední díly jsou celkem dobré, ale na ty nejlepší nemají..

2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kahn


Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Ani by naněj nestačil zavolat Simíre a kontejner by ho rozplácnul, ale jo dobrej díl..škoda, že zítra je poslední!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
No jo, v pátek už nebudou opakovat kobru.Škoda, myslel jsem že jí dají komplet...
Díl no 2-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Echhhhhhhhhhhm.... no já nevím... přiznám se, že jsem neviděla začátek - ale ze scény, kdy se nějaký zraněný člověk plazí po zemi a prosí o pomoc a někdo jiný ho zatáhne do domu a nechá ho tam umřít, se mi udělalo dost zle... To bych kvalifikovala nejen jako neposkytnutí pomoci, ale i jako zabití, páč ten chlápek aktivně jednal tak, aby raněný umřel... Sad

Podle popisů epizod byl ten mrtvý zmetek... ale i tak! Sad

I přes roztomilé komisaře dávám 4 Sad protože hlavní hrdina měl mít opletačky se soudy a minimálně podmínku... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
To nesmíš tak brát, já jsem to naopak tomu zmetkovi přál a jsem rád že to pro Schumana dobře dopadlo. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já to tak musím brát! Shocked Shocked mně se opravdu udělalo zle, když vzali umírajícího a odáhli ho od jeho šance na život Sad to je humus Sad

Když mi někdo bude mířit pistolí do obličeje, určitě půjde o hajzla... ale pokud bude ten člověk naprosto bezmocný, neopravňuje mě jeho předchozí chování, abych ho odsoudila ke smrti, ne? Sad Sad nelíbilo se mi to....

Plus má tento díl v dceři, podle mě byla dobrá její panika, věrohodné celé její chování... a také mě zaujalo, že nešlo o žádnou modelku... Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Dneska nic moc,snad jen Semir se mi libil,jak byl porad v klidu. Ten zacatek byl dobrej.

Dávam 3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Závěr 4 série je vynikající, dávám za 1. Jinak - kdyby někdo zranění na mě mířil zbraní, s tím že by mě mohl i zabít, tak by möžná mohlo dojít i k tomu že bych ho nechal umřít. Ale pravděpodobně v okamžiku, kdy by mě nic udělat nemohl, tak bych zavolal záchranku a policii - peníze přeci jen nejsou všechno. Ale je to seriál, né realita.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To je fuk... hnusilo se mi, jak stáli nad umírajícím člověkem a ani mu nezavolali sanitku... a přitom ho ještě odtáhli do míst, odkud si ji nemohl zavolat sám. Jsou to zmetci...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
To je fuk... hnusilo se mi, jak stáli nad umírajícím člověkem a ani mu nezavolali sanitku... a přitom ho ještě odtáhli do míst, odkud si ji nemohl zavolat sám. Jsou to zmetci...

No nikdo neví, co bychom dělali na Schumanovém místě mi.Některé díly v kobře doslova nutí člověka přemýšlet, a tenhle mezi ně patří...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně byla blízká ta panikařící holka... nevím, ale nedovedu si představit, že bych někoho nechala umírat a jen na něj civěla, zatímco on by sténal a snažil se bojovat o život Sad

Netuším... ale před pár týdny jsme šly se Všelicos po Brně a viděly tam divného holuba, co se nám jevil jako vážně raněný, nebo nemocný... Pěkně dlouho jsme na něj zíraly, zda nemáme zavolat policii, co by ho třeba zabila Sad jenže jsme nevěděly, zda je holub vážně nemocný a zda bychom ještě nedostaly pokutu Sad

Ale pouhé přihlížení nad umírajícím a pak jeho naložení do auta s tím, že ho vrazím do vody, je podle mě dílem nemocné mysli. Rozhodně si nedovedu představit, že bych byla schopna chladné úvahy ,,musíme na něj dát kameny, aby nevyplaval..."
Ty postavy, které to učinily, byly prezentovány jako kladné, kterým by měl divák držet pěsti... ale mě to opravdu nebylo příjemné na duši, podle mě skutečně patří před soud Sad už jen to schovávání mrtvého těla... proč nedali příbuzným toho mrtvého šanci pohřbít bratra, syna, nebo třeba i otce?


Jinak máš pravdu
... některé díly nutí člověka z zamyšlení... tedy spíše asi nutily. Podle mě je to záležitost starších dílů. To mám na Kobře ráda a vždycky jsem se to snažila házet i do povídek Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Pravda je, že Schuman po získání peněz kalkuloval jako bezcitný člověk.Ale byl to záměr scénaristů-Na začátku Schumana poslali k čertu, jen kvůli věku a najednou se mu naskytne možnost získat statisíce(Které nikdo slušný nepostrádá), jenom za cenu zbavení se "skoro" živého grázla...Jenom se divím, že ta dcera ho v tom podporovala....Fakt, když tak přemýšlím, tak musím uznat, že tenhle díl je velice kvalitní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ano, byl bezcitný... a mě mrzí, že za to nebyl potrestán. Jak to vlastně přesně skončilo, prosím? Nechali si ty prachy? Bohužel jsem musela dělat něco na pc a unikl mi konec. Pokud vím, otec a dcera zůstali na svobodě, ne? Jejich zločin nebyl prozrazen a dcera se na konci ještě usmívala, ač se měla klepat před soudem jako spolupachatelka... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ano, byl bezcitný... a mě mrzí, že za to nebyl potrestán. Jak to vlastně přesně skončilo, prosím? Nechali si ty prachy? Bohužel jsem musela dělat něco na pc a unikl mi konec. Pokud vím, otec a dcera zůstali na svobodě, ne? Jejich zločin nebyl prozrazen a dcera se na konci ještě usmívala, ač se měla klepat před soudem jako spolupachatelka... Sad

On nakonec ty peníze zabral pod keř na zahradě Smile .Jo, a nikdo nebyl potrestán..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak tady pročítám vaši diskusi a v tomto dílu Schumana přece na útěku zatknul Tom .... jestli Schuman půjde do vězení nebo je neviiný, to už díl neříkal. Myslím, že podle toho, že komisaři hledali v domě stopy, které nenašli a nakonec je to přimělo právě k podezření Schumana, byl Schuman zatčen. Jo a dcera ho omlouvala, že o penězích stejně neví a Schuman už v záběru nebyl, jak to většinou u kladných hrdinů v Kobře bývá.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Skvělý díl. Dobrý tam byl také Semír Smile Jinak dávám za 1

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Musíte všechno brát pozitivně!!!
Na týhle epizodě miluju jak Tom nemůže chytit Richieho a pak si pro něj Semir jen tak dojede.
Je to příjemný díl při, kterym se vždycky pobavim.
Ale díky ději, který pokulhává za těmi opravdu nejlepšími to vidim na dvojku.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Díl se mi moc líbil, antistresový Semir byl kouzelný. Sice konec mi přišel jak z pohádky, ale líbil se mi více, než kdyby je pozatykali všechny Wink .

Když už se tu řeší to zachování v dané situaci. No, já bych se zachovala asi tak, že jakmile bych viděla, že mi nic nemůže udělat, je v bezvědomí, tak bych volala policii. Ale ne kvůli tomu, aby ho zachránili, ale hlavně kvůli toho, abych to všechno měla z krku =o)). Takže bych byla takový sobec no Very Happy.

A on pod ten keř zahrabal ty peníze nebo to tělo? Já totiž myslela, že právě tělo, když ho nehodili do vody a nebylo ukázáno, že by ho našla i policie. Kdyby už nikdo ty peníze nehledal, tak bych si je užívala a né je zahrabavala pod keř Very Happy.

Jinak samozřejmě dávám dílu za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za 1 zaujímavý dej aj zápletka Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Jak Semir "uvolněně" otvíral dveře šperhákem a Tom mu je vyrazil před nosem Smile

Ale přesto dávám za 5, protože tohle je jediný díl Kobry 11, se kterým NESOUHLASÍM. Spousta peněz bez práce?!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Dobrý díl, zajímavý děj, určitě 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Schumannova velká šance (Schumanns große Chance)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma