AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
72%
 72%  [ 16 ]
2
13%
 13%  [ 3 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
13%
 13%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 22

Chata u jezera (Die Hütte am See)
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Omlouvám se za opožděné založení tématu, ale žádný jiný admin tu teď není, všichni jedou na FanTreffen.

Díl se mi líbil, za 1. Semir zachraňuje Andreu, ta se málem udusí Shocked Ale díl už jsem viděl, takže žádné překvapení.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Moc pěkný díl, taktéž 1 Wink

Ale ten co hrál hlavního padoucha, toho Jana... nehrál ještě v nějakém díle Kobry? Rolling Eyes

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Přijít o pět minut později, svět by byl o tolik krásnější... *zasněně kouká*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Moc pěkné, za jedna
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Opravdu hezký díl,Semírek to zase pěkně schytal Confused.

Musím říct,že jak nesnášim Andreu,tak tady mi jí bylo docela líto(ikdyž za ten mobil Evil or Very Mad).

Ale díl se mi líbil,takže dávam 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Moc hezká epizoda za 1* P.s.:Kdo pořád dává epizodám s Andreou za 5 ????Přiznejte se dobrovolně, není to vůbec objektivní Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na mě nekoukej XD já dávám CELÉ kobře 11 s andreou za pět, ale třeba teď jsem nehodnotila Smile jééé, že by tady někdo měl andreu za stejnou příšeru, jako já? Laughing Laughing jupííí, vítej v klubu, neznámýýýý! Laughing Laughing Laughing

Mehhehehe, ale víš co? Tu pětku dám XD za promarněnou šanci na očištění a záchranu Kobry 11 XD

Alespoň je vidět, že první pětku jsem vážně nedala já - teď už jsou dvě Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
libila se mi ta scena jak naboural do toho fitka a potom jak se nastval ten svalovec
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tak to já pomluvim Andreu klidně tisíckrát. Nikdy se mi jako ženská nezamlouvala a díky ní seriál upadnul (a to i Semir).
Když už zmizela měla zmizet úplně. Třeba se propadnout do země, ale přesto se snažim hodnotit objektivně a nebrat na ní ohled, protože dnešní díl si to zaslouží.
Proti týhle epizodě jsem nikdy nic neměl až na nějaké přehnané reakce Andrey tipu - přeprat toho chlápka než sáhnout pro pušku.
za 1

marcia: Ano hrál v díle Stop volej z II. řady.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
jo tento díl má u mě 1 *

je fakt dobrej...miluju ty díly kde Simča občas dostane pořádnou přes pusu....parádní dílek Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dobré taky bylo - jak Bonrath s Tomem přišli k tomu chlápkovi jak si Bonrath hrál na machra s brýlemi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak s tim souhlasim,u toho jsem se málem počurala smíchy,jak žvejkal tu žvejkačku Laughing.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Mě se díl Chata u jezera líbí, je to napínavý děj a parádně romantická hudba při scénách Semira a Andrey. Jinak velká škoda pro ty, kdo Andreu nemáte zrovna rádi, hraje totiž jako manželka Semíra Gerkhana i v 13. řadě a to ne jen v pilotním filmu. Herečka samotná si ale na nedostatek práce nemůže stěžovat. Hraje i jiné role a Andrea je pro ni rolí jen malou. Mějte se pěkně, ahoj Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Božena Loupancová napsal:
Mě se díl Chata u jezera líbí, je to napínavý děj a parádně romantická hudba při scénách Semira a Andrey. Jinak velká škoda pro ty, kdo Andreu nemáte zrovna rádi, hraje totiž jako manželka Semíra Gerkhana i v 13. řadě a to ne jen v pilotním filmu. Herečka samotná si ale na nedostatek práce nemůže stěžovat. Hraje i jiné role a Andrea je pro ni rolí jen malou. Mějte se pěkně, ahoj Wink



ooo, ano, velká škoda Smile na piloťák s Benem jsem se chtěla podívat, abych viděla, jaký bude nováček Smile tak smůla, nu Smile děkuji za info, paní Loupancová Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
"Ale ten co hrál hlavního padoucha, toho Jana... nehrál ještě v nějakém díle Kobry? "

Určite hral aj v inom diele.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak mě se tenhle díl nikdy moc nelíbil a nikdy mě nijak výrazně nebavil (ať si to Andrea nebere osobně - kvulí ní to není Wink Very Happy ). Nemám ráda díly, kde jsou parťáci "rozpuleni"...to už musí být fakt extra díl, aby se mi líbil Wink .

Určitě Bonrath neměl chybu, v něm ten drsňák prostě je Twisted Evil . Vždycky jsem měla vsugerované, že tento díl je strašně zdlouhavý, což se mi teď ani nezdá, tak aspoň, že děj měl nějaký spád Wink

Tak asi 2- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Už viem kde hral ten zločinec Jan.Bola to epizoda Stop Volley v 2. sérií.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RAFA


Založen: 05. 08. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Frýdek Místek
Odpovědět s citátem
no tak tenhle díl chata u jezera mě nějak zvlášt nenadchl ale na druhou stranu to mělo děj jako každé dily takže pohoda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Super díl, hodně dobrý. Nejlepší jak jedou lupičei s RC autem, je to moj nej koníček, takže za 1******************** Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Chata u jezera (Die Hütte am See)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma