AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
76%
 76%  [ 13 ]
2
17%
 17%  [ 3 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 17

Taxi 541 (Taxi 541)
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak dnes píšu malinko později, díl jsem dnes neviděl, ale podle programu by měl být díl Taxi 541.

Co se týče dílu, tak rozhodně za 1, jeden z nejlepších dílů z 3.série.

Kdyby se náhodou program spletl, tak mě opravte Smile

A největší hláška ?
Neměl by tu u vás někdo zůstat? No víte, jistota je jistota... (Hotte na šéfku)
Já vím, že bys tu rád zůstal ale není to nutné. (Semir)
Tak pojď Hotte. (Bonrath)
Ale já bych to rád udělal !!! (Hotte)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Jeden z mých oblíbených dílů. Moc se mi líbilo, jak skoro celý díl neukázali hlavního padoucha. Smile Perfektní bylo i Andrého: "Jestlí jí (šéfové) něco udělá, zabiju ho." Cool
1 Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Super díl.
šéfová: Mohl byste je otevřít?
André se už napřahuje.
šéfová: Ale tak, aby se daly zase zavřít. Laughing

A André opět s jarabáčkem na Semira: Ta tvoje hlavička je někdy užitečná, jarabáčku.
Honička na konci v patrovym parkovišti nemá chybu.
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Díl celkem dobrý, v hlavní roli milovaná Šéfová, Andrého strach a starost o Šěfku a podle toho, jak ji na konci bral kolem ramen, by jim to spolu moooc slušelo. Ale nějak z toho dílu nemám pocit, že by byl na jedničku... proto dávám slušnou dvojku. Dva plus... Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jojo díl byl hezký, začáteční havárie byla zajimavá, měli tam menší chybku -> Při narázu Taxi do auta zadek Taxi narazil do té dodávky, i když to asi být nemělo.
Honička na konci taktéž bezva, konečná hláška Taxi Very Happy .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Skvělý díl, který mě hodně bavil. Hlášky super, hodně se mi líbil styl kamery - z pohledu vraha. Jen mi bylo občas líto Hotteho, nikdo neposlouchal jeho vyprávění a ještě mu šéfka řekne, ať drží zobák =o))

Takže určitě za 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
A nezabudnime,že to bolo prvý a posledný krát,čo sa v naháňačke typickej pre neskoršie série s Tomom objavil André.
Semirovo nové BMW,vedľa neho André a plnou rýchlosťou ulicami,pritom im vbehne do cesty kamion.S Tomom boli takéto časti na každodennom poriadku,no s Andréom absolútna rarita.
Spomeňme si,Semir a André jazdili väčšinou na dvoch autách alebo na Mercedese C či CLK.Iba málokrát sa stalo,že pri naháňačke sedel za volantom Semir.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tento diel nebol bohvie jaký, síce akcie bolo dosť hlavne ako vždy na začiatku a na konci, stred nič moc až nato čo vybuchlo to šéfkine auto, samá nuda, nesympatický herci, hlavne ta stará a ten taxikár, jeden z najhorších dielov tretej série, a čo sa mi páčilo akurát to že André stále vravel Semirovi že Jarabáčku a jak sa šéfka rozčulovala na Hotteho, alebo keď André išiel zo šéfkou a Hotte že, tak šéfová jde s Andrém a se mnou né, co mne chybí. Semir : nemá na krku deti, nespláci hypotéku na dúm, a má ideálny váhu a potom jak sa Hotte chytil za brucho, tento diel ma moc nezaujal, až naten koniec stým taxikom na tej streche jak padol a šéfka že zavolejte mi taxi a Semir a André dole na ten taxi : TaXiii a dotoho the beatles. Nič moc tento diel hodnotým za 4, na druhý rok ak pôjdem od začiatku zase, určite ho vynechám

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Kvalitní díl, napínaví, hlášky byly. Nejlepší bylo jak na konci André a Semir volali na rozbitý taxík Very Happy .

Dávám 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
včera sem tento díl shlédnul a neuniklo mi pár chyb: když André se Semirem vyjíždějí z domu když zjístí že Anna je unesená tak á ještě André dlouhé vlasy ale když jedou autem tak je má krátké (jako v dílech Smrt chlapce, osamělé vítězství) pak dorazí k dalšímu domu a zase má dlouhé vlasy a pak při honičce s taxíkem má zase krátké vlasy a na konci v garážích má opět dlouhé vlasy...nejspíš se tato epizoda dotáčela na jaře 1999 kdy se točili i epizody Smrt Chlapce a Osamělé Vítězství
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Taxi 541 (Taxi 541)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma