AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Semir Gerkhan (Erdogan Atalay)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem


SEMIR GERKHAN
(vrchní komisař // od 1. série)


zdroj: kino.de, rtl-now.de, alertecobra.ifo

Semir Gerkhan se poprvé objevil v epizodě 1.03 Nový parťák (Der neue Partner), kde nahradil Ingo Fischera. V týmu vydržel až do současnosti. Mimoto se Semir Gerkhan také objevil v Nasazení týmu 2, epizodě 1.01 Most smrti (Countdown auf der Todesbrücke) a ve filmu CIS: Chaoten im Sondereinsatz. (autor: SaM)


(zdroj: filmartists.de)

ERDOǦAN ATALAY

datum narození: 22.9.1966
výška: 163 cm
barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
fan stránky: erdogan-atalay-fanpage.de; erdogan-atalay-fanpage.de; erdogan-atalay.blog.cz
agentura: filmartists.de
životopis česky: afc11.cz
________

mmmm
(zdroj: www.super.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Erdogan točil také reklamu na fotbalové MS 2006.Zde si ji můžete prohlédnout.

obrázky
http://www.erdogan-atalay-fanpage.de/dt/WMSpot/WMSpot.html

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
nyní má Erdogan Atalay stránky i v češtině www.erdogan-atalay-fanpage.de/cz/



Tady je jeden článek, který nemůže být v Německu bez souhlasu autora přeložen do jiného jazyka,květen2000


Pro Erdogana je jídlo bez chili nedovařené.
Velký kuchyňský kout je částí obývacího pokoje. Je to perfektní pro párty, všichni mohou být v kuchyni.

Nejmenovaný zadýchaný řidič taxi v Kolíně nad Rýnem je šokovaný. Před ním se tyčí novostavba . Jako strmá příď zaoceánské lodi vyčnívá do ulice. Uvidět její vrchol je skoro nemožné. To je strašné, říká si.Úplně nahoře na zaoceánském parníku bydlí herec Erdogan Atalay a zdá se , že proti občasnému nepříjemnému kývání budovy je zcela imunní.
Zde začala a pokračuje jeho úspěšná kariéra. Již pět let hraje tureckého vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu RTL Alarm für Cobra 11.
Přes šest milionů diváků každý týden sleduje, jak se při natáčení seriálu šrotuje moře aut.
A Erdogan ( jméno se vyslovuje Erduan ) byl již několikrát odmrštěn explozemi nákladních aut, která létala vzduchem metry vysoko a několikrát se převrátil ve služebním voze….
Při náročném natáčení si musí Erdogan Atalay udržovat vysokou kondici. Každý den jednu hodinu trénuje kickbox. Prospívá to síle i dobré reakci.

„Mým snem je žít v domě blízko moře,“ říká Erdogan Atalay , představitel vrchního komisaře z dálnice ze seriálu Cobra 11.

Tvrdý akční hrdina se umí oddávat , bojovat s utajenou silou za správný život. Očekává se, že u něj doma ohlásí přízeň nejen růže, ale přinejmenším rozhlas.

Naopak. Útlé polní zvonky se třpytí perlami rosy v dvoupodlažním bytě a vůbec všechno je tu provoněno jarními květinami, jsme v bytě muže s příjemnýma hnědýma očima a pružným vytrénovaným tělem , dílem laskavého svůdce , dílem odvážného drsňáka.
Soukromý prostor k jeho bezprostřední radosti alespoň částečně odpovídá jeho zájmu-kickboxu.
Erdogan sedí ve staré anglické kožené pohovce. Na sobě má kalhoty ve stylu Hugo Bosse a tmavošedý pulovr podle Donna Karana. V jeho obývacím pokoji je rozložena kniha s příštím pokračováním seriálu Cobra 11.Erdogan dokonce sám píše, ale nerad se s tím chlubí. Jeho kniha se jmenuje „ Ali kontra Baba“ a je o berlínském gaunerovi akčních komedií. K nepřehlédnutí je také hromada pošty od fanoušků. Jsou zde osobní gratulace, milostné dopisy a dokonce pozvání na různé narozeninové oslavy či grilovací párty.
Erdogan se šklebí : „ Právě tento týden jsem hostem v obývacím pokoji.“ Pro své fanoušky má úplné pochopení. Tento víkend chce ale prožít podle svých představ. „Tento víkend patří mojí přítelkyni Astrid Ann Marii Pollmann..“ Jsou spolu dva roky, žijí střídavě zde v Kolíně nad Rýnem v bytě o 140 metrech čtverečných nebo v Berlíně - Charlotteburg, kde má Erdogan ještě jen byt.
„Co se mi zde na bytě v Kolíně líbí je velkorysost a vzdušný charekter, které z místností přímo vyřazují,“ říká Erdogan. Velkorysost – to vůbec nezní nadneseně.
Jeho byt zde v Kolíně je opravdu pěkný , má příjemný , jemný vzhled. Byt se rozprostírá ve dvou podlažích , má vnitřní schodiště. Ve spodním patře je jeden velký pokoj s třpytivou betonovou podlahou a bílým nosným pilířem. Je zde jen málo nábytku: skříň s knihami, židle, dřevěný otočný regál, pořadač, psací stůl a kožená pohovka. Je tu ještě něco. „ To je stará americká vlajka,“ říká Erdogan, přivezl jsem ji z jedné cesty z Kolifornie,
koupil jsem ji za dvacet dolarů.“ Ten vybledlý kus látky, částečně ležící,ne zcela překrývá sklo, je to velmi působivý obraz.
Prohlídka bytu pokračuje v druhém patře. Zde jsou dvě malé místnosti a zabudovaná šatní skříň. Je zde i nejmilejší místo jeho partnerky Astrid Ann Marie, vířivka v koupelně.
Erdoganovo nejmilejší místo v bytě, který je blízko nebi, je prosklený pokoj, který se nachází na střešní terase. V tomto pokoji je široká postel a malá komoda . Tady herec spí, tady se učí svoje role. Je to jako dům na domě, kdo by tu nesnil , je to takový ráj. Erdoganův sen je ale jiný. Nedávno na internetu objevil starou italskou vilu za příznivou cenu. „ Chtěl bych mít dům blízko moře ,“ říká Erdogan.
Pro akčního herce, který se musí věnovat bez přestání své práci, je ale vysněný dům moc daleko od dálnice…

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Životopis

Tento pozoruhodný herec se narodil 22. září 1966 ( čtvrtek) v Hannoveru. Jeho matka je Němka, otec je Turek. Erdogan vyrůstal v Německu, ale s rodinou svého otce se dodnes stýká. První kontakt s herectvím měl v osmnácti letech ve hře „ Mohu s Vámi pracovat ?“, na jejímž základě byl angažován do divadelní hry „ Aladin a kouzelná lampa.“ Jeho působení se však omezovalo na statování v komparsu, ale protože v něm sílila touha po opravdovém hraní, začal v jedenadvaceti letech studovat scénické umění na Hamburské univerzitě. Brzy se začal objevovat v menších rolích v Hamburských divadlech. Jeho první televizní rolí byla postava Řeka Greca v seriálu pro mládež s názvem „ Hudba po troškách.“( Muzik groschenweise). Dále se objevil v seriálech Dvojité nasazení, Hlídka, Klaun… Největší úspěch však získal až v roli tureckého vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11, kde začal hrát od roku 1996. V roce 2000 si zahrál hlavní roli v dvoudílném televizním filmu „Maximální rychlost“, byla to postava poštovního doručovatele Markuse Schneidera. Erdogan má rád adrenalinové sporty, mezi jeho koníčky patří jízda na kolečkových bruslích, tu uplatnil i ve filmu Maximální rychlost, dále je to potápění , seskoky s padákem, rád jezdí na koni, i když, jak sám říká na tuto zálibu mu nezbývá moc času a je vděčný, když si v seriálu Kobra 11, může na koni zajezdit. Erdogan je vášnivý domácí kutil. Další jeho velkou zálibou jsou auta. Vlastní veterána Spitfire MK3 z roku 1969, Masserati a BMW. Nebezpečí se nebojí, mnoho krkolomných scén v seriálu Kobra im11 natáčel sám bez zastoupení kaskadéra. Jako například skok z vrtulníku v epizodě Děti slunce, skok z Veletržní věže v Kolíně nad Rýnem v epizodě láska až za hrob, a mnoho dalších. Erdogan se věnuje se také psaní, píše knihu Ali a Baba, a některé předlohy k epizodám v Kobře 11, např. epizoda s názvem Mat. Se svojí životní partnerkou Astrid Ann Marií Pollmannovou žije střídavě v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem. Jeho Semir Gerkhan je synem tureckých rodičů, vyrůstal v Berlíně a stal se členem policejního sboru dálniční policie. Díky svému klidnému a diplomatickému jednání je u kolegů oblíben. Dokáže druhým naslouchat a vcítit se do jejich rozpoložení. Dokáže se také postavit za kamaráda. Co se Erdoganovi na roli Semira líbí, „ Semir je kliďas, nebojí se riskovat a převzít odpovědnost za životy druhých. Je mi hodně podobný. Na mé roli je nejzajímavější , co všechno se ode mě chce a co já musím být schopen splnit. Má postava se dostává do extrémních situací, které mi dovolují ukázat různé stránky její povahy. Tento vývoj neustále pokračuje a Semir tak získává zajímavou osobnost.“ Na setkání Fan Clubu v srpnu 2002 nám Erdogan prozradil že spolu s Ann Marií čekájí dítě, má se narodit v listopadu. 22.11.2002 přišla na svět císařským řezem v 8,52 Amira Pauleta Melisande. 13.8.2004 se Erdogan s Ann Marií oženil, svatba se konala v Berlíně.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Maximální rychlost aneb závod o život, u nás vysíláno pod názvem Smrt online



Erdoganův tvrdý úděl- hrát rychle se řítícího bruslaře

„ Moje tělo bylo jedna velká modřina,“ vypráví Erdogan Atalay,“ ale vzdát se nepřipadalo v úvahu.“
Během jednoho měsíce se naučil jezdit na kolečkových bruslích tryskovou rychlostí, alespoň jako poslíček ve filmu Maximální rychlost – Běh o život. Ta druhá část názvu filmu platí pro Erdogana doslova. Markus, kterého ve filmu hraje je poslíček, který rozváží zásilky ne na kole jako ostatní, ale na kolečkových bruslích. Jeho šéf ho posílá s drogovou zásilkou, ale to Markus opravdu netuší. Všechno běží podle plánu, až do chvíle, kdy další dva propagátoři zasáhnou do jeho života. Ještě dříve než nic netušící poslíček pochopí,co se vlastně stalo bude bez milosti pronásledován. Brzy pozná, že plně se může spolehnout jen na svoje kolečkové brusle….
Volba Erdogana byla jediná, trénovat co brusle vydrží. Erdogan nikdy před tím nestál na bruslích ať už ledních nebo kolečkových, právě proto zde musel být odborník- bruslařský génius Blade Marc, ho vzal pod svoje křídla. „ Sedm hodin denně jsem se proháněl v Reinparku v Kolíně nad Rýnem. O modřinách ani nemluvě,“říká Erdogan. „Konec konců ve filmu musím vypadat jako profesionál.“ Nyní patří jízda na kolečkových bruslích mezi jeho koníčky. „ Nejraději běhám na Olympijském stadionu.“( v Berlíně)
Také v Kolíně nad Rýnem, kde v Německu narozený Turek, točí nové díly seriálu Alarm für Cobra11, má sebou kolečkové brusle. „ Tady jezdím, jen když mám čas, proto mám radost jako malý kluk, když mám natáčecí volno a letím domů, můžu si totiž párkrát oběhnout Olympijský stadion.

Na vysvětlení Erdogan bydlí v Berlíně, v Kolíně nad Rýnem jen když točí Kobru 11


Otázky k Maximální rychlosti….
z TVdirekt květen 2002
Na otázky odpovídá Erdogan Atalay

Pane Atalay Vy jste hlavním hrdinou nového televizního filmu „ Maximální rychlost- Závod o život.“ Akční scény nejsou sice pro Vás žádnou novinkou, ale jak vidíte natáčení jako rychlobruslař na kolečkových bruslích?

Před tím jsem nikdy na kolečkových ani ledních bruslích nestál. To bylo pro mě něco absolutně nového.Dvanáct týdnů šest až sedm hodin denně jsem s profesionálem na Inlinech (kolečkových bruslích) BladeMarcem trénoval. Ten mladík mě docela pěkně potrápil, ale musel jsem na bruslích vypadat jako pravý profesionál.

To se jistě neobešlo bez drobných poranění ?

Moje tělo bylo samá rána. Modřiny se nedaly ani spočítat.BladeMarc mě ale mohl jen těžko
zachytávat. Při jednom skoku ( pozpátku dolů ze schodů) si vykloubil rameno a natrhl vazy na ruce.

Všechny skoky budou provedeny od Vašeho osobního trenéra BladeMarca ?

Ne, ve skutečnosti budu stále já v obraze, přes všechny překážky jsem musel utíkat, nesmírně se koncentrovat. Při opravdu nebezpečném skoku mě trenér zastupoval. A mnohdy to nebyly v obraze moje, ale jeho nohy.

Je po natáčení pro Vás konec s jízdou na kolečkových bruslích?

Ne, právě naopak, stalo se mojí nejoblíbenější zálibou. Je to pro mě opravdu velká zábava. A s dobrou hudbou….potom tanec na kolečkových bruslích.


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

oba herci s jejich kaskadéry,obrázky z testování aut RTL
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Semirek s Janem Smile



_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ilkay


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pár obrázků z nové série Wink



_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Co jsem to říkala o té výšce? Laughing Laughing Laughing Laughing




Semir v přímém ohrožení; díl Sebeobrana, série IX.




A na úplný konec Semirek v nezapomenutelné scéně s moudrou koulí; díl Modré období, série VI.


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Semirův výraz raněného štěněte Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

Ahoj 22.11. má dcera Ann Marie a Erdogana již 5 roků, to je jen taková maličká informace. mějte se moc pěkně,ahoj Wink Laughing Laughing Very Happy Very Happy

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
To už jí je tolik? Shocked Vždyť nedávno to ještě bylo takový maličký... Shocked Shocked Shocked Děkuji za informaci, paní Loupancová... vůbec bych to nevěděla Shocked A na té fotce je, jak říká Woxys, rozkošný Laughing Laughing



Miluji tyhle srovnávací fotografie Laughing Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A tady! Takové mrně proti tomu hráči! Muňi muňi muňi! Very Happy ach jo, já ho chci domůůůů! Crying or Very sad


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
ooch ááách íííííích ééééééééch jůůůůůůůůůů (už jsem vyčerpala všechny samohlásky Very Happy Laughing Smile )
tolik pěkmých fotek najednou Very Happy
on má tak nádherný oči.... a vůbec Laughing Very Happy

úplně mi učarovala ta fotka společně s těma basketbalistama, ta je prostě luxusní. on tam vypadá jak keřík mezi topolama Laughing Smile Laughing Smile

taky jse super ta fotečka s modrou koulí Laughing Very Happy Smile mě by to taky svádělo pořád do ní šťouchat a sahat na ní Laughing Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Embarassed Embarassed Embarassed Tuhle fotku mám ráda. Embarassed

Abych nebyla off topic...



_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
no není tu Semírek k sežrání????.. Very Happy Smile Razz

tohle foto jsem viděla u Tomíka, Všelka ho tam dala, tak já ho musím dát sem Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
že by striptýz???? Very Happy Smile


začíná to být zajímavé....

nejdřív jedna nohavice....

a už jsou dole Very Happy Smile Very Happy


Very Happy Smile .....a dááááál??

trencle zástaly... Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem


vidíš jak se na tebe culí??? Very Happy Smile Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Ale Semirovi to ako Zolikovi svedčalo Smile ...aspoň podľa mňa...vyzeral staršie...ale bol pekný Wink
Cierne vlasy so sivým ,,melírom" mu pristali Smile

ReeR,marcia:máte pravdu.Cím je starší,tým krajší Embarassed

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Nojo, Semirek hvězda Smile Malinká ale svítí pěkně Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
když jsme byli u toh Žolíka tak pár obrázků Very Happy




má dosti příšerné brejličky Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem


_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
chvíli tady nejsem a takový pěkný fotky Smile ten klobouček mu seknul, co vy na to? jo a tý brýle, který mu slušej víc, ty stříbrný nebo celý černý?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
mě se líbí v obojích Smile Very Happy prosstě fešák Very Happy Smile
a v kloboučku tak y není k zahození...

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
tohle je bezvadná momentka Very Happy

co to....??!?? pomóóóc Shocked
Razz


_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
je tam mooooooooooc hezkej

Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prosím Vás o odpověď na otázku života a smrti... má Semirek ve své garderóbě i zelenou bundičku? Embarassed Embarassed Embarassed
Já jsem si skoro jista, že ano...
Ale kamarádky tvrdí, že mě chytá fantas Laughing Laughing Laughing víte více, prosím? Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
zajímavá otázka Question
já jsem téměř přesvědčená, že bundu zelenou fakticky nevlastní, viděla jsem ho akorát v zeleném triku a to mu moc neslušelo.... jo a taky v zelených montérkách Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Wox co se tak čertíš??? Laughing Very Happy Laughing

já si prostě musela rýpnout Wink Laughing Laughing
máš pravdu moc mu sluší


_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem


autorská práva k těmto obrázkům vlastní televize RTL
na stránkách www.rtl.de jich najdete více, jsou z pilotního filmu- Strach ve městě

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No jo, vidíš, hrál i Van Heerlena. To mě taky nenapadlo Laughing

http://www.imdb.com/title/tt0323211/

tento herec Guntberg Warns hrál roli v pilotovi- Město v strachu,v dřívější epizodě Horečnaté sny,a komisaře v Maximální rychlosti
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Petra jo, je to s tím knězem, ten díl se, myslím jmenoval Pašeráci zvířat..

mě se ani tady Beník moc nelíbí ale Semírek ju Laughing
Měli by si trochu dávat pozor aby neobsazovali stejný herce co??? Rolling Eyes Confused Laughing je to docela blbý, zvláště když je takovej že se dá docela dobře poznat

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
hmmmm, moc mu to tam sluší Laughing umí se přkrásně umívat


_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Mno chvílií jsem tu nebyla a......... Laughing Very Happy Smile mooooooooooooooooc hezké obrázky Laughing

Ooooooooooo s malou je fakt rozkošnej Laughing (jen by se nemusela jsemnovat tak blbě Confused)

Podle mě ty obrázky rozhodně nejsou off topické Laughing Andrea je Semírova žena takže to spolu hodně souvisí Laughing Very Happy Smile Já je mám dohromady ráda takže no problem
Spíš si myslím Wox že ten tvůj instalatér je off- topic Razz Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chudák polda, pěkně vedle ní zestárl Sad Sad Sad Sad Sad Sad koukám, že fakt nejlepší bude o nové řady kobry ani očičkem nezavadit a uchovat si Packu (nějak mi dělá potíž nazvat tohohle chlapa mým oblíbeným slovem Packa. Přijde mi nějak hloupý, špinavý...) v paměti jako mladého, svobodného a normálního Cool nu, ještě že existuje povídkové forum Very Happy

A už na toto téma diskutovat nebudu, prostě se neshodneme Laughing jen se mi nelíbí, když mi někdo cpe andreu pod nos, když tu má vlastní složku :8 na případné ohlasy již reagovat nebudu, nebaví mě se hádat Cool

------------------

Packo milý! Když si hraješ s pouty, měl bys na to mít fyzičku, ne? Laughing Laughing Laughing

http://img170.imageshack.us/img170/2104/kobra115ee4.jpg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Wox ale samo že má svou složku Laughing ale k Semírovi patří (ať se ti to líbí nebo ne) a třeba Semír je taky ve spoustš dalších tématech a ne jen ve svém Shocked a víš proč?? protože to spolu všechno tak nějak souvisí Laughing Very Happy
Já jsem spokojená že tu jsou

jen se mi nelíbí, když mi někdo cpe andreu pod nos, když tu má vlastní složku

jestli máš ten dojem že je to sem daný jen tobě pro vztek tak to mi přijde trochu omezený..... nikdo ti ji nevnucuje...

měla bys trošku tolerovat i ty co jim nevadí, my taky berem na vědomí že jí nemusíš, dáváš to dost jasně najevo Laughing

jinak ta fotečka v župánku je bomba, velice mu sluší no ne???


Klááááááááááásnej Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na třetí fotce v prvním řádku má neskutečný výraz, tak jsem ho ještě neviděla Smile je legrační...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Viděli jste tohle? Laughing Laughing Laughing



S fotbalistama... jak je maleeeej Laughing To je krásnýýý Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
ten obrázok s futbalistami mi pripomína ten s basketbalistami,kde je Semirko takisto najmenší Laughing,ale aj najzlatší Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Very Happy Smile Wink

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
dovolila bych si tvrdit že ten s těma basetbalistama je leplší Laughing tam vyniká lépe Laughing Very Happy kouzelný to prcek Laughing
na tom posledním obrázku se tváří moc hezky Laughing HAM Laughing Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj v současné době Erdogan natáčí ve Flensburgu,je to opravdu pěkné město(stačí se podívat na obrázky do Googlu),jinak vyšel rozhovor s Erdoganem v německém tisku, už je přeložený a doufám, že se brzy objeví na stránkách Erdogana Atalaye.
A jedno překvapení pro Dandie( pro ty kdo ji neznáte,je to ta slečna v růžové halence),jo a je tam vidět kousek Vaška Havlase.

z dílu Celková ztráta,bude se vysílat 10.4. Laughing

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Wow! Jsem offtopic, ale... Dandie, gratuluji! Laughing Laughing Laughing sluší Ti to tam, nevím proč jsem si myslela, že máš ještě malinko tmavší vlasy Laughing Laughing
A Semirek má správně tragický výraz, moula Laughing Laughing Laughing


Mrtvolka!

http://img242.imageshack.us/img242/918/kobra382ku0.jpg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Danča tam má super momentek ... má na památku fotku se Semirem. Já mám ted docela slavný záda....už se těším, až ten díl bude v TV ... bude show .... Laughing Laughing

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak to teda čumim! Laughing Laughing Laughing Už aby to konečně vysílali!!! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díl Oko za oko a Semir na každém snímku svá milá tmavá kukakla kulí až nepřirozeně, nezdá se Vám?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem




Takže Petr, Vašek, Thohsten, na posledním obrázku v pozadí Dančin taťka a úplně venku u zábradlí moje maličkost

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Paní Loupancová : Musím říct, že (narozdíl ode mě Laughing Laughing ) kreslíte moc pěkně. Vaše kresby zachycující Erdogana jsou fantastické. Moc se mi také líbí "Erdy" na bruslích (obrázky z Max.Speed na erdogan-atalay-fanpage.de).

Děkuji za obrázky a moc si cením přeložených dílu 12.série s Gedeonem. Děkuji, doufám, že za všechny.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak Erdogan od Kobry 11 zatím neodchází, má prý skvělého parťáka a v týmu Kobry 11 vládne opět pohoda. Very Happy Very Happy Very Happy , jinak budu li něco bližšího vědět, dám vám to na vědomí.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Semir Gerkhan (Erdogan Atalay)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 9  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma