AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
56%
 56%  [ 18 ]
2
28%
 28%  [ 9 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
6%
 6%  [ 2 ]
5
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 32

Hodnocení 11.série
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
No, když jste se pustili do hodnocení celé komplet série, tak tomu aspoň založím zvláštní téma =o)) Kdo chce může i ohodnotit známkou Wink

Mě se série hodně moc líbila. Gedeon do Kobry přinesl něco nového, Kobra je s ním více akčnější, pro mě i zajímavější. Když tak přemýšlím, tak nemůžu ani říct, že bych ho měla ráda méně jak Toma. Oba jsou jiní a moc mi ani srovnat nejdou Wink A s Andrém mi přijdou tak nastejno. =o)

Docela jsem uvítala novou znělku, chtělo to už změnu (akorát dabéři ji trochu poto no.. Confused ).

Jediné mínus vidím v tom, jak se ze Semira stala chůva. Ze začátku jsem to ještě nějak zkousla, ale jak to bylo skoro v každém díle, tak to už bylo moc i na mě

A mé nejoblíbenější díly byly: Přízraky minulosti, Úhlavní nepřátelé, V moci únosců a Hodina pravdy. Určit nej by dalo velkou práci, takže se o to ani nesnažím Wink =o))

A nejhorší jednoznačně Parťáci...to byla taková neskutečná slátanina o ničem Rolling Eyes

Jinak celkově bych sérii ohodnotila 1 Wink (bo jak se tak dívám, tak kromě Parťáků jsem všem dílům dala za 1 Very Happy).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Nemůžu říct,že se mi 11 série nelíbila,ale nějak si nemůžu zvyknout na Gedeona.
Vlastně mi tam René strašně chybí Crying or Very sad a proto mi asi 11 série nepřišla nějak záživná,no je to prostě o zvyk.
Ale nikdy to pro mě nebude takové,jako když tam byl René,díly s ním jsou o něčem jiném.
Nic méně se už těším na 12 sérii,která vypadá lépe,snad na mě i tak zapůsobí.
No vlastně Gedeon za chíli taky odejde a budeme si zvykat zase na novýho partáka.Doufám,že tam vydrží déle. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tak já také ohodnotím Wink

Mě se tahle série moc líbila. Určitě souhlasím s Jančou, díky Gedeonovi je Kobra akčnější, lepší, atd.
Já osobně mám Chrise určitě radši než Toma, to bude ale možná tím, že série s Tomem jsem neměla čas sledovat.
Semir jako chůva - fuuj... Mad

Mé nejoblíbenější díly jsou : Hodina pravdy, Proti všem pravidlům, Přízraky minulosti a V moci únosců.

A díl, který mi přišel naprosto zbytečný a nejhorší - Parťáci Rolling Eyes

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kobra si podle mě začala hrát na to, na co nemá...
Zvorala to se Semirem, který se stal parodií na akčního hrdinu. Opravdu jsem zvědavá, zda bude v další sérii i kojit.
Vrátila se andrea, která je podle mě prostě krůta, co zdrhla z velkochovu. Navíc má i kukačku, bleh.
V prvním díle umřel Tom...
Přibyl dle mě nesympatický hlavní parťák, Krysák.

A podle toho, co jsem slyšela od nejlepší kamarádky, která mi některé epizody lehce nastínila, se Kobra trapně opakovala v ději.

Takže u mě jednoznačně velmi hluboce negativní hodnocení... dávám PĚT.

Jediný díl, na který bych se chtěla podívat, je ten, co byl minulý týden, Všelka říkala, že je super...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tak jsme si poprvé užili největší filmovou kulisu na světě - dálnici v celé řadě a na ní povedené akce (zejména v Na život a na smrt, V nejlepším úmyslu a V moci únosců)
Nejlepší díl XI. řady pro mě byl V moci únosců.
Naopak nejhorší Parťáci.
Vyzdvihl bych díly jako Přízraky minulosti, Proti všem pravidlům a Smrtelní nepřátelé.
A díly, které je skoro zbytečné točit jsou: Rodinná záležitost a Vina a trest.
Jsem zklamán z toho, že už máme tak málo epizod, ale to se nedá nic dělat, když náš seriál nepatří mezi ty nejmladší. Spíš jsem na druhou stranu rád, že se stále ještě něco natočí a je na co se dívat v televizi (jinak by mohla televize letět z okna) Laughing .
XI. řada rozhodně nepředčila originály v podobě prvních tří řad a neměla ani na šestou a devátou řadu. I druhá řada týmu 2 byla lepší, ale děkuji za to, že vznikla i s tak samotářským hercem jakým je Gedeon Burkhard, kterej vnesl do seriálu něco jinýho než jsme doposud měli. Ten, ale na Marka Kellera jako osobnost nikdy mít nebude. V této řadě jsem nepochopil, nechápu a nepochopim změnu úvodní hudby a nejhorší úvod. Pak je tu také chyba na straně českého překladu a to, když ponechali beze změny moto seriálu. No škoda slov.
To je asi tak celý, jo a návraty Andrey by si mohli už nechat nebo je omezit a nedělat ze Semira naprostýho vola, že koupí pleny div ne pro krávu Shocked . Už jen to mi naprosto znechutilo díl Parťáci.
Když to vezmu a zhodnotim celou sérii tak je na 3.
Nové díly na mě působily jako slátanina s příchutí starého ovoce.
Šup sem s dvanáctkou, která se jeví líp než jedenáctka.
Wink Wink Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Celá 11. řada se mi hodně líbila. A všechny ty akce a nápínavé děje byly super.
Dávám 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
nekde uz se moc opakovalo a natahovalo davam 3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pokud se podívám na sérii celkově, musím spokojeně zavrnět. Akce byly dynamické, Chris byl celkem dobrý parťák a rozhodně to bylo, jak již někdo zde řekl, velmi osvěžující. Také se v této sérii nacházely dva díly, které se u mne zařadily mezi nejlepší: Na život a na smrt a Hodina pravdy, což si myslím, pokud napočítáme 10 dílů v sérii, je celkem dobrý stav. Nesmím také opomenout naprosto luxusní počet scén s Hartmuttem, čímž v mých očích díly dostaly další plus. A byla tam i Lucy, muhaha.

Série ode mne získává jedničku Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O proti 8 nebo 9 serie byly nehody nic. V 8 nebo 9 řadě létaly i tři auta. V 11 řadě skoro žádne. V díle Na život a na smrt snad použili rampu na ten vrtulník, potom auta ,,střílely" tím dělem Sad . Nehody tak za 3, i když některé byly v celku dobré.

Chris mi připadá jako André, ale Andre je stejně lepší Razz
Oblibené díly: V moci únosců, Hodina pravdy, Vina a trest.
Nejblbší díl: Také Parťáci.

Ceůá řada tak za 2.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
11. řada, ta má samé 1 s čím přišlo mnoho věcí. Jako, že začla jakoby Kobra odznova (do 10. řady a jako by od 11. zase 1. řada). Jako první co přišlo s novou řadou byla změna intra. Nové zvuky, schéma (trochu nažloutlé. Nejsem si teď jist) a nakonec text, který stejně Češi nepřeložili (=líná veš xD). Co se týče dílu, většina už se dala dívat(zaujala) takže to byl hezký začátek do pondělního večera Laughing . Chris z mého pohledu hraje dobře. Jediná vada co se sem tam objevila je ta Semirova rodina. Hodnocení celé řady je jednoznačně za 1. A nakonec napíšu nej.,nejhroz. díly...

Nejlepší: Státní návladní (Der Staatsanwalt), Hodina pravdy (Stunde der Wahrheit)
Nejdramatičtější: Přízraky minulosti (Nemesis) [ten konec], Na život a na smrt (Auf Leben und Tod)[první část dílu]
Nejhorší: Parťáci (Die Partner)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díly s Chrisem přinášejí do světa Kobry 11 něco nového. Líbilo se mi taky, jak spolu bojovali Chris se Semirem v normálním životě. Takováhle situace tu už sice byla, ale nebyla daná do několika dílů, to se mi na sérii velice líbilo. Série rozhodně za 1.

Nejlepší díly : Přízraky minulosti, V moci únosců

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Skrilax


Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
No, já hodnotím za 1. Velmi dobrá, Burkhard není už jen takový andílek jako ostatní.

Nejlepší: Na život a na smrt; Přízraky Minulosti (Nemesis)
Nejhorší: Parťáci
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Celá 11. série je super, skvělé akce a děje.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Pro mě je 11. série, tak průměrná, takže 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jenenáctou sérii hodnnotím jedničkou, je to jedna z nejlepších. Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
MDomis: Naprosto souhlasím, pro mě taky průměrná Wink
Jen mě dost zachvátila smrt Toma Crying or Very sad Ale život jde dál...
Dávám taky celkově 2 Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
nič moc celkovo za 4 ...bez Toma to nebolo ono ..keby vtých častí bol Tomíšek tak určite by bola celá séria za jedna * Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Dobrá série Very Happy

Takže :

1. -Na život a na smrt
2. - Státní návladní
3. -Proti všem pravidlům
4. -Smrtelní nepřátelé
5. -Přízraky minulosti

a dalšé Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
11.série je pro mě ta lepší s Chrisem. Je dobrá, ale většina mého známkování je dvojkou..a ještě pětka za Na život a na smrt...

Nejlepší: V moci únosců a Hodina pravdy
Nejhorší: Rodinná zaležitost a Proti všem pravidlům

Takže pěkná 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Oproti 10 série s Tomem a Semirem dost slabá série s Chrisem (Gedeonem) i když byly tam i dobrý díly jako rodinná záležitost a pilot ale jinak celkem slabá série

Celkovo tak za 3 -
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Mě se to líbilo, mělo to vážnost, zásahovou jednotku, tvrdého Chrise, dávám 2.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
A byla tam i Lucy, muhaha.


Jo, ale sešrotovaná Crying or Very sad.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hodnocení 11.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma