AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dandie: Já jsem slyšela, že prý Orlando chce účinkování ve filmu odmítnout, tak nevím, co je na tom pravdy! Very Happy

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
JSS...: V tom článku píšou, že účinkování odmítli Orlando i Keira, takže by zůstal jen Jack Sparrow...

Petr: Jestli je to celý 3D, tak to zní lákavě a zkusím na to vytáhnout kámošku, dík za tip. Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dandie: Tak to už by stejně stálo za nic, už ani dvojka se mi nelíbila, trojka byla uspávací nuda, 4 bude odpad! Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
JSS...: Taky se obávám, že ty další pokračování budou horší a horší... Ale je tu předpoklad, že fanoušci předešlých Pirátů se pujdou podívat i na ty další díly, to je jedno že pujdou z kina zklamaný, protože to bylo horší než předešlý díly, ale hlavně že na to pujdou a utratěj prachy za vstupenky do kina. A kdo má doma na DVD první tři díly, přece mu nemůže chybět čtvrtý ve sbírce.... Prostě z toho prvotního nápadu chtějí ještě naždímat co nejvíc prachů... Tady totiž nejde v první řadě o kulturu, ale o business. Confused

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dandie napsal:
JSS...: Taky se obávám, že ty další pokračování budou horší a horší... Ale je tu předpoklad, že fanoušci předešlých Pirátů se pujdou podívat i na ty další díly, to je jedno že pujdou z kina zklamaný, protože to bylo horší než předešlý díly, ale hlavně že na to pujdou a utratěj prachy za vstupenky do kina. A kdo má doma na DVD první tři díly, přece mu nemůže chybět čtvrtý ve sbírce.... Prostě z toho prvotního nápadu chtějí ještě naždímat co nejvíc prachů... Tady totiž nejde v první řadě o kulturu, ale o business. Confused


Ano, máš naprostou pravdu, stejně tak sleduju Pottera, i když vím, že díll od dílu je to větší blbost! Naštěstí se koukám na netu a nevyhazuju zbytečně 130 kč, který raději utratím za něco užitečnějšího! Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Doba ledová 3...
Šla jsem do kina s tím, že to bude slabé, jelikož v jedné z recenzí to dokonaler zdrbli. Smile
Pokud si odmyslím tu strašnou kvantu cukru, co na vás z obrazovky hned od začátku bafá, zbudou dokonalé efekty, opět perfektní veverka, která celý film vždy vyzvedne o několik stupňů výš, a také opět perfektní hlášky. Laughing
Edie a Cash jsou skvělí, Sid s Diegem jakbysmet, Manfred opět přehání. Laughing
Doporučuji, já osobně jsem se u toho strašně nasmála. Ale zdálo se mi to, že pokráčko je určeno spíše starším, kteří pochopí všechny narážky a dvojsmysly,, které tam autoři napasovali.
(V duchu jsem to přejmenovala na příručku: Jak to chodí u párů. Laughing )

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ještě můžu doporučit film Blbý a blbější! Je to super. Hodně se nasmějete Laughing .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak tento týždeň som bola na Harrym Potterovi.
Túto knihu som už nečítala, tak to nemôžem porovnať. Ale musím povedať, že už to zďaleka nie je film čisto iba pre deti.
Teda oproti prvému dielu je to o niečom inom. Ale treba povedať, že na efekty je film na vysokej úrovni a je vidno, že
sa na tomto filme nešetrilo.
Mne osobne sa tento diel páčil. Celý film bol ladený vtipom - bol fajn na pobavenie i keď v niektorých častiach filmu to bol opak.
Inak celkové hodnotenie je okolo 90%.

vojta: nič v zlom, ale tento film mi prijde dosť o ničom. Prvýkrát bol možno vtipný, ale teraz mi prijde fakt, že zlý, no.....

kajusia: teda vravíš, že Dobu ľadovú by si odporúčila?

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Zeti, doporučila bych ji tomu, kdo má rád dvojsmysly, různé narážky a humor. Kdo čeká od filmu něco víc, tak bude trochu zklamán, přece jen je to trojka. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak zatímco u mne byla Woxys, zkoukly jsme dva nové filmy: Harryho Pottera a Prince dvojí krve a Brüna.

Názor Všely: HP6 (bacha, spoilery! Smile)
Přiznám se, že se mi na to do kina vůůůůůůbec nechtělo, protože 3., 4. a 5. díl mne hodně zklamal Smile Byla jsem připravená, že tomu tak bude i u šestky, zvlášť proto, že to byl stejný rejža jako u pětky... ale hodně mne to - a MILE! - překvapilo Smile Bylo to neskutečně vtipné, Křiklana hrál perfektní herec, Draco byl naprosto rozkošný, Ronánek dostal konečně větší roli, jeho famfrpálový zápas byl skvělý, nadchlo mne také ztvárnění účinků lektvaru felis felicis... a ti herci se lepší díl od dílu Very Happy Jo, sice tam bylo dost vypuštěných scén a dost se jich změnilo úplně (třeba jsem se nedočkala Brumbálova pohřbu a zabodávání se ptačích zobáčků do Weasleyho), ale kupodivu mi to vůbec nevadilo Smile

Dávám 90%... a čekám na režisérský sestřih s více scénami! Smile



Názor Woxys: HP6 šestý Harry Potter byl milým ujištěním o kvalitách rejži, který natočil už Fénixův řád, podle mě absolutně nejlepší Potterovku vůbec. Šestka za pětkou pokulhává v akci, ale vede vtipem, přičemž některé scény dostávají do kolen (aneb Levandule ve vlaku rulezz XD) - i když je kniha poměrně depresivní, film je na docela lehkou notu. Oceňuji některé přidané scény (most v Londýně byl v kině až nepříjemný zážitek, přesně jak to mělo být), jiné mě zase rozladily svou nelogičností (Doupě). Také dávám palec dolů za nepříliš podařený střih, scény jsou občas sešité dohromady až moc násilně.... Jak říká Všelka, myslím, že pokud pustí ven režisérský sestřih, který snad bude o něco delší, bude hodnocení o dalších 10% vyšší Wink

Dávám 85%... příjemný film, který jsem si užila - plusové body patřé Snapeovi, Lence, Dracovi a dalším, protože ze snímku dělají ještě lepší podívanou Wink

-----------------------------------------------------

Názor Všely: Brüno
Chrm. Co k tomuhle dodat? Snad jen "proč jsem se já trubka nechala nachytat na reklamu a rozhodla se na to podívat" XD Je to hnusný, trapný a ani trochu vtipný (jo, na ČSFD to sice lidé opěvují jako úchvatné dílo, ale já to nějak nechápu. Asi jsem hodně náročná, ale abych se rozesmála tak potřbuji kvalitní vtip, ne točící se mužské přirození nebo chlapa, útočícího na učitele karate s vibrátory, tázajíc se, jestli je rozdíl v tom když útočí s černým nebo bílým...). V půlce jsme to nevydýchala a raději jsem pustila Disneyovku Lilo a Stitch, která mi alespoň trochu spravila chuť.

Dávám ODPAD. A ještě jednou: FUJ.


Názor Woxys: Brüno
Chjoooooo! Přiznám se, že tohle mi nesedlo. Ten film měl pověst šokujícího, jenže... čím šokoval? Obávám se, že pouze tím, že se nekonalo nic, co by nešlo vidět jinde Sad scény, které měly být šokující, byly JEN samoúčelné a já samoúčelnost nesnáším Sad co se děje týká, šlo o velmi jemnou kostřičku, na níž byly nabaleny tu více, tu méně trapné scény. Upřímně, pokud váháte, zda na to půjdete do kina, raději si z netu stáhněte detailní fotku souložící dvojice gayů, získáte to samé, co povětšinou poskytuje film Sad
Kdyby se film držel svých nejlepších momentů, má ode mě klidně 90%, protože místa, kde šlo o sociální kritiku, byla velmi podařená - konkurs na dětskou roli byl geniální, hlášky o Rakousku (po sto letech se celý svět opět spojil proti jednomu muži z Rakouska XD), adopce černého dítěte byla skvělou narážkou na hollywoodskou módu... a bezkonkurenčně vedla scéna, kde Bruno napomínal černošské publikum, ať o černých obyvatelích Afriky mluví jako o AfroAMERIČANECH, jinak že jsou rasisté XD XD bohužel tyto momenty byly jen střípky, zahrabané hluboko v kupách výkalů Sad a aby člověk jeden krátký takový okamžik vychutnal, musel přetrpět desítky minut homosexuálních souloží a trapností.......

Dávám 10%- za ty podařené scény sociální kritiky. Nicméně dlouho mi po žádném filmu nebylo tak FYZICKY zle... jsem ráda, že to Všelka po dohodě vypnula a pustila Disneyovku. Bruna opravdu NEDOPORUČUJI......

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
kajusia: nj rozhodne sa ho chystám si pozrieť Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak když jsem už jen viděla pár ukázek a plakátů na film Bruno... tak jsem si řekla, že toto je film, na kterej bych do kina nešla Rolling Eyes
Vůbec mě to nezaujalo, ale omlouvám se všem lidem, kterým se tento film líbil Wink
Stačil mi názor Woxí a Všel Very Happy Laughing

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak, zase jsem o pár shlédnutých filmů bohatší a mohu poreferovat Laughing Laughing

Stmívání.
*zakuckala se*
Co k tomuhle dodat? Šklebila jsem se už u knihy, ale film mou antipatii ještě více podpořil. Může za to sličná děva s neuvěřitelně přiblblým výrazem, která mi tak moc připomínala Jarmilu z Máje (až na to, že nelozila každému do pelechu), až mi z toho bylo šoufl. No fakt, mohla by jednou tu svou pusu zavřít a nekrčit, když už ji opravdu MUSÍ mít celý film otevřenou dokořán, obočí, jako by jí pálili paty. Plusem filmu byl výběr hlavního hrdiny: božínku, já mu to málem zbaštila! Laughing A taky jeho otec, Carllyle (nebo jak se to u Joviše píše Laughing ), kterému jsem celý film fandila a nepokrytě u něj slintala. Ale jinak... chjoooooooo. Asi jsem už stará, ale na takovýhle rádoby dojemný slaďák jim prostě neskočím Rolling Eyes Rolling Eyes Co mne donutilo to fakt dokoukat do konce byl dabing, na který všichni nadávají. Nedivím se jim. Ale tak moc zbožňuju Maxiána, že jsem se na Stmívání podívala Very Happy

Dávám 50% za otce, diamantovou scénu a Maxíka Smile


Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
Nevím, jestli je každá Doba ledová 3 3D, ale tahle byla Laughing Laughing a nasmála jsme se u ní jako blááááázen! Laughing Co jen říct? Miluju dinosauří mlááááááďaaaaataaaaaaaa! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

80%. Vtipné. Ne tak moc jako první dva díly, ale stejně... a nej byly zpívající vačiceeeeee Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
A jsem tu zas.

Včera jsem zkoukla nový film Tima Burtona, Číslo 9. Slyšela jsem na to skvělé ohlasy, tak jsem se samozřejmě těšila... a to se nemá. Přijde mi, že tomu filmu něco chybí: má toho v sobě dost, aby vyděsil děti, které se na to (protože je to animák) budou koukat... a asi i dost, aby se nad tím člověk zamyslel (protože ze zjištění, proč ty panáčci vlastně žijí, mi bylo zle na duši), ale stejně mi tam něco scházelo. Jako by nebyl vyčerpán veškerý potenciál tématu, do kterého se autoři pustili...

Dávám 60% za skvělou animaci a krásné temné prostředí... a za Šestku, který si získal mé srdce Smile A docela mám chuť podívat se na původní verzi od Shane Ackera...



Jednička s Devítkou...



Obrázek převzat z ČSFD.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Minulý týden jsem byla v kině na G-FORCE, verze 3D. Teda takhle jsem se u filmu dlouho nenasmála. Dobrý hlášky, a morčata jako tajní agenti byli fakt úžasný... Very Happy Kdo chce něco nenáročnýho, na odreagování, tak vřele doporučuju! Cool



Krátký popis (www.sms.cz)
Dobrodružná komedie G-Force je prvním 3D snímkem producenta Jerryho Bruckheimera. Strhující podívaná vypráví o tajném programu americké výzvědné služby zaměřeném na výcvik zvířat pro armádní a špionážní účely. Jeho hrdiny jsou morčata vybavená nejmodernější špionážní technikou, která během filmu zjistí, že mají osud světa ve svých packách. Týmu G-Force velí Darwin, odpovědné a cílevědomé morče, rozhodnuté za každou cenu uspět. Dalšími členy jsou Blaster, expert na zbraně, který zbožňuje vše extrémní a Juarézová, mistryně bojových umění, kterou zbožňují všichni ostatní. Třem morčatům pomáhá špionážní moucha Mooch a krtek Speckles, odborník na kybernetiku a informatiku. Během své mise se tým G-Force setkává s řadou dalších zajímavých postav, například s pohodářem Hurleyem a těžce vyšinutým křečkem Buckym.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Právě jsem dokoukala District 9.

A dávám mu 100%.

Nevím co k němu více říci... snad jen, že tak dobrou sci-fi jsem už hodně dlouho neviděla. Vlastně... jsem tak dobrou sci-fi ještě NIKDY neviděla... Film roku.




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Též je dobrý např. film Taxikář s De Nirem, dnes již klasika.. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pokud nevíte, na jaký film byste měli koukat, tak vám vřele doporučím Chlapec v pruhovaném pyžamu! Film je z 2. světové války a zobrazuje hrůzy holocaustu z pohledu 8 letého chlapce a jeho rodičů!
Přestože jsem nikdy u filmu nebrečela, teď mi nejedna slza ukápla! A u konečné scény jsem brečela jak malé dítě! Crying or Very sad Crying or Very sad Nádherný film a moc smutný!

Odkaz na CSFD:
http://www.csfd.cz/film/234754-chlapec-v-pruhovanem-pyzamu-boy-in-the-striped-pyjamas-the/

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Právě jsem čerstvě viděla Nový Měsíc ala pokračování Stmívání... a vskutku musím říci, že jsem se hodně nasmála. Ne, doopravdy... jak může být někdo tak stupidní jako Bella? XD A co ty kecy o stárnutí? Uch... Myslím, že mám svou no. 1 nejneoblíbenější ženskou postavu vůbec (to jsme tedy věděla už po Stmívání, ale teď se mi to potvrdilo úplně). No, i tak to ale není to nejhorší, co jsem kdy viděla (a upřímně Jacob mi přišel docela roztomilý, zvlášť ve vlčí podobě Smile), Máj je pořád horší.

Dávám 30%, za ty vlky, ač počítačový, tak stále pěkný a za úchvatného Carlisla, který by měl dostat více prostoru, protože to vypadá na naprosto luxusní postavu. Jeho příběh by mne docela zajímal, je prosím napsaný někde v knize? Smile


ČSFD: http://www.csfd.cz/film/251399-twilight-saga-novy-mesic-twilight-saga-new-moon-the/

Nejúžasnější upír
Smile



EDIT:

A ještě jsem viděla Prázdniny. Úžasná romantická komedie, co je doopravdy vtipná, umí dojmout a neskutečně pobaví. A je tam skvělé herecké obsazení Very Happy Doporučuji mrknout Very Happy Very Happy A líbilo se to i klukům Laughing

100%
Laughing

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/222523-prazdniny-holiday-the/

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Miluji animáky, ale nemohu říci, že by všechny byly zrovna podařené. To však neplatí o naprosto úchvatném filmíku Zataženo, občas trakaře. Už si na ty vědátory připadám úchylná, ale já se do Flinta prostě bezdušše zamilovala! Laughing Laughing Mám asi miliony screenshotů a náčrty po všech papírech v dosahu Laughing Laughing Příběh se točí okolo tohohle bláznivého vynálezce, kterému se smůla neustále lepí na paty... až jednoho dne vymyslí stroj na výrobu jídla - prosím držte se - z obyčejné vody. Lidé jsou ale hamižní a tak se brzy stane něco, s čím chudáček měl počítat už od začátku...
Po dlouhé době se také objevila hrdinka, které jsem mohla držet palce: Sam byla totiž okouzlující! Laughing Laughing A tatínek byl taky úžasný Laughing

Doporučuji mrknout, protože i když to zrovna není kvalita animace jako například u Shreka, pobaví to stejně, možná víc a to i bez ubohých gagů Laughing Laughing Dávám 90% Very Happy


ČSFD: http://www.csfd.cz/film/239675-zatazeno-obcas-trakare-cloudy-with-a-chance-of-meatballs/#

Pár screenů: no není ten Flint sladký?
Laughing








_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Nevideli ste niekto film Štvrté proroctvo, recenzia na http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=32589 ? ci sa to oplati vidiet alebo ist radsej na podobny katastr. film 2012?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Právě jsem viděla nového Sherlocka Holmese a hned sem zatepla běžím sdělit své dojmy z tohoto mnou velmi dlouho očekávaného filmu.

Přiznám se, že když jsem viděla osazenstvo filmu a později trailery, cítila jsem neskutečné, hořké zklamání. Jen uznejte, že do vychrtlíka má Downey Jr. prostě daleko Smile a naopak, silnějšího (tedy alespoň v pase Laughing) Watsona hrál Jude Law s úžasnou viktoriánskou postavičkou Laughing Hošánci si to krapet prohodili Laughing Přesto jsem si již po prvních minutách na jejich tváře zvykla a tak nějak jsem to v duchu přijala (a také jsem k mé nelibosti zjistila, že když si teď Holmese představím, vidím Roberta XD aneb co s námi dělá filmové plátno XD).

Ale víte co mi přijde? Pokud je dr. House inspirován Sherlockem Holmesem, tak tento NOVÝ Sherlock Holmes je inspirován dr. Housem. Na 100%.


*spoilery, je mi líto, milí drazí Smile*


Když to vezmu kol a kolem, film byl zajímavý.

Zdánlivě nesmrtelný padouch, co dává na frak všem okolo, smrt mladých žen, akční scény; velký plus u mne má fakt, že když už zcela náhodou propašovali do filmu kus Holmesovy geniálnosti, tak záběry zpomalily či se příběh vrátil o kus zpět (třeba jak se Adlerová dostala k růžím) a objasnil vše, čeho si detektiv povšiml. Líbila se mi i vizuální stránka města (třeba rozestavěný Tower byl famózní). Plusem byl také skvěle ztvárněný Lestrade. Takhle jsem si toho troubu skutečně představovala Very Happy I vtipy docela sedly (ač hláškující Holmes v americkém stylu mi dal zabrat XD); Watson: "Ale je to můj pes!" Holmes: "Ne, je to NÁŠ pes!"

Co však nelze přijmout jsou fakta, která naprosto popírají cokoliv, co Sir Doyle napsal. Holmes je v tomto filmu buran (s černýma brýlema, ošuntělých hadrech a dělá pokusy na psech, neeeee!), vůbec to není ten správný anglický gentleman jako v knihách; co jsem nepochopila bylo, co pořád dělal s těmi houslemi. Sherlock je virtuos, je řečeno, že housle miluje a dokáže na ně i vytvářet vlastní, okouzlující melodie: filmový Sherlock je však drsně držel v rukou jako kytaru a vyluzoval z nich prapodivné skřeky. Prooooč?
Překvapila mne - a musím říci že mile - bojová scéna, kdy Holmes dává na frak rivalovi v aréně, hudební doprovod k tomu prostě seděl. A naopak mne VYTOČILA zápletka s Irene Adlerovou, jedinou ženou, která kdy Holmese přelstila. Ano, Irene byla šikovná, ale za a) to byla milá žena a za b) to nebyla žádná kriminálnice. Takhle by se určitě nechovala... sice vše vysvětlili stylem, že se rozvedla, ale zní to příšerně. A ten skandál se taky nakonec přece nekonal!

Když jsem v traileru viděla, jak se Holmes a Irene líbají (nevěděla jsem, že u toho chudák spí XD), tak se přiznám, že jsem měla pocit, že dostanu kopřivku. Holmes je hrozný asexuál... tvůrci skutečně mají štěstí, že ho nechali být prostě oblblým. Poblázněný Holmes je hodně špatný vtip, ale kdyby Adlerovou políbil sám, tak bych asi jela zabít scénáristu.

Když už jsme u žen, Mary mě neskutečně zklamala. Nejen, že z ní udělali dočista pipku, nejen, že její seznámení s Holmesem a Watsonem proběhlo naprosto jinak než mělo, ale Mary nikdy předtím nebyla vdaná...

Z Watsieho udělali mlátičku (Doktor Watson, pere se vždy a všude, klidně i s Holmesem!)... jediný štěstí mají, že kulhal stejně jako v předloze. Akorát si tedy nejsem vědoma toho, že by jeho hůlčička byla vlastně železným bodákem XD A divné také bylo, že Watsie nikdy nebyl unavený z Holmesových eskapád. Sám je vyhledával, protože Sherlockovo úsudek nadmíru obdivoval. Ale chápu, poslušný kamarád už se ve 21. století nenosí, teď jedou odrzlí paňáci XD

*konec spoileru Smile*


Filmu dávám 3 hvězdičky z pěti, za ty herce a za OKOUZLUJÍCÍ HUDBU HANSE ZIMMERA! Smile Jen doufám, že pokračování (vsaďte se, že bude XD) bude mít lepší příběh... možná by mohli zkusit Psa Baskervillského. Bojím se ale, že by z tohoto thrilleru udělali taktřka komedii..


Na konec dodám pár mých nejoblíbenějších momentů z Holmesových příběhů, které mi ve filmu tak moc chyběly:

Když jsme ušli pár yardů, zastavil se pod lampou, a jak už to uměl, srdečně, nehlučně se rozesmál.

„Holmes, co strká do všeho nos!“ Můj přítel se usmál ještě spokojeněji. „Holmes, poskok Scotland Yardu.“

Holmes byl na chvíli stejně vyděšen jak já. V rozčilení mi stiskl paži jak svěrákem.

(Ach... Laughing)


A už skutečně na konec (Laughing) pár screenů:

Holmes v "aréně"





Sherlock a Watson v přístavu





Obal na OST


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
no u mňa s komédií určite všetky prci prci prcičky hlavne 1 2 3 a svadba ,noc v múzeu,tú starú treba zabiť ...alebo starého sám doma a s akčných matrix trilógia, smrtonostná pasca,filmy so Segalom, a veľa daľšieho ..a aj pilotáky kobry 11 samozrejme hlavne tie staré mám rád ..pekelnú, jízdu linky,štvanici Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Všem vřele doporučuji novou Disneyovku Princezna a žabák (první černošská princezna! Very Happy) a Dreamworksovku Jak zkrotit draka Very Happy Obojí je nádherné, rozkošné a dojemné!




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
...a Dreamworksovku Jak zkrotit draka Very Happy Obojí je nádherné, rozkošné a dojemné!

Jojo, dráčci byli boží...ve 3D naprosto okouzlující, JAK VYCVIČIT DRAKA je srovnatelné s KUNG-FU PANDOU Very Happy
A noční běs alias dráček Bezzubka neměl chybu, ty jeho kočičí očiska, prostě k sežrání Very Happy
Zábava zaručena Wink



No nezežrali byste ho samou láskou? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Biggi: Jdu na Alenku příští týden, tak pak povyprávím, ale zatím co jsem slyšela tak se to všem mým známým líbilo Very Happy

Ajka:
Já bych ho taky chtělaaaa Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mikulášovy patálie
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem

Film: Mikulášovy patálie

žánr: Rodinný / Komedie
Francie, 2009, 91 min

Režie: Laurent Tirard

Hrají: Maxime Godart, Valérie Lemercier, Kad Merad, Sandrine Kiberlain, François - Xavier Demaison, Michel Galabru, Louise Bourgoin, Vincent Claude, Charles Vaillant, Victor Carles, Benjamin Averty, Damien Ferdel, Gérard Jugnot

Tak jsem byl před nedávnem na filmovém ztvárnění Goscinnyho Mikuláše. Moc se mi to líbilo, hodně humoru, některé scénky z knih Smile . Film můžu jedině doporučit!
Jen je škoda, že tam nebyla hláška: Jestli mi ta fazole nevzklíčí, tak se zabiju.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Právě jsem dokoukala báječný film Toki wo kakeru shōjo (Dívka, která skákala časem). Mangu a podobné věci nemusím, krom skvostů od Hayao Miyazakiho, ale tohle mne bavilo Smile A i slzenka na konci ukápla XD

Ve zkratce je to film o tom, že zahrávání si s časem není žádná legrace, ač se to napřed může zdát Smile Time waits for no one.

http://www.csfd.cz/film/230842-toki-wo-kakeru-shojo/#




_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Takže. Zatím sem tu žádný film nedal. Tak jich doporučím o trochu víc.Wink

REQUIEM FOR A DREAM
Doporučuji shlédnout, i když už to tu pár lidí asi doporučovalo. Přesto skvělý film a hlavně úplně odrazující od braní drog...
ČSFD:Requiem za sen

BOBULE; 2BOBULE
Skvělá letní komedie. Jako dělaná do letního, otevřeného kina.
ČSFD:Bobule
2Bobule

RŮŽOVÝ PANTER 2
Skvělý Steve Martin jako inspektor Jacquese Clouseau. Výborné scénky, přebrepty. Výborný film
ČSFD:Růžový panter 2
2012
Katastrofický film o tom, co se stane 21.12.2012 jak předpověděli Mayové. Skvělé počítačové animace a dobrá akce.
ČSFD:2012
8 MILE
Film o životě Eminema a jeho začátcích. Skvělý výkon neherce Eminema a skvělý soundtrack(tento žánr moc rád nemám). Eminem dostal oskara za píseň Lose yourself.
ČSFD:8 Mile

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem

MY BLOODY VALENTINE

Viděli jste už tenhle film? Že, ne? Tak to Vám fakt závidím Rolling Eyes

Tento "horor" je opravdu děsivý a tím myslím OPRAVDU DĚSIVÝ!
Děsivější už snad ani být nemůže: záplavě krve a mrtvol se hravě vyrovná záplava trapnosti, stupidity, nelogičností a až neuvěřitelně prostoduché vyústění děje. Popravdě, prvních 13 minut bylo natolik úděsných, že jsem to po jejich shlédnutí chtěla okamžitě zabalit. Ale nakonec mi to nedalo a chvíli to i vypadalo, že to bude koukatelné...omyl, do poslední minuty mne držela u obrazovky jen touha zjistit, kdo se skrývá pod maskou vraždícího horníka. Po celou dobu sledování jsem si nahlas opakovala "To jako vážně?", "No to snad ne?", "Like...really?", ale definitivně mne odrovnal teprve konec. (WTF?)
Poslední ránu mi pak ještě zasadilo zjištění, kolik tahle "ehm-ehm-ehm-ehm!" (každý nechť si dosadí dle svého) celkově vydělala?! Shocked Shocked Shocked
Arrow ║Rozpočet $15miliónov║Tržby USA $51,545,952║Tržby Celosvetovo $99,060,196▐ Tržby za predaj DVD v USA $19,288,458 //počet predaných kusov 972,044║

Byl to děs a nezachránil to ani můj oblíbenec Jensen Ackles!

Závěrečné hodnocení hodnocení: ODPAD! (jedny z nejútrpnějších 100 minut mého života - boha jeho Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
http://www.csfd.cz/film/243590-muz-ve-stinu/

Nedávno jsem si zašel do kina na Muže Ve Stínu. Když jsem odcházel z kina, říkal jsem si že je dobře že Polanskeho zavřeli. Samotný film mě ze začátku uchvátil hlavně krásnou strašidelnou atmosférou (kterou umocňuje ona majestátní hlavní vila), napínavým a ne příliš zdlouhavým příběhem. Celý skvěle rozehraný děj se v druhé polovině zvrhne v objasňování hrozného spiknutí v CIA a podezřelý Premiér se stává sám poměrně zbytečnou obětí. Radši ani nechci vědět kolik zaplatila značka BMW za propagaci jejich aut ve filmu. S BMW jezdí všichni od Premiéra, až po posledního demonstranta. Obzvlášť nechutné jsou pak nechutné detailní záběry na navigaci s velkým logem BMW. Jakoby jim propagace v Kobře 11 nestačila. Very Happy Very Happy

Celkově 60% a doufám že se Polanski ve vězení nad sebou zamyslel...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Nazdar lidičci...

Mám v plánu v nejbližší době zajít do kina na film Kajínek Smile

Viděl někdo ten film? Co na něj, popřípadě, říkáte? Co si o něm myslíte? Smile

Každou odpověď vítám... Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
já na ten film radši nezajdu, protože podle toho co jsem slyšel je to o velkém spiknutí a Kájínek je v něm nevinně. Mě nějak v tomto případě stačí fakt že zabil několik lidí a toho nějak neomlouvá a nehodlám ho litovat, nebo v tom hledat spiknutí. Na film se určitě v budoucnu podívám, ale 150 kč za něj dávat nebudu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na film se rozhodně chystám, už aby ho u nás dávali Very Happy Very Happy Těším se na nakouknutí za závěs, clonící nejznámější postavu českého podsvětí... která je hodně černá, ale jak již tenkrát říkalo hodně lidí - udělal hodně volovin a hnusáren, ale nevěřím, že zrovna tu, za kterou byl odsouzen Smile Jsem zvědaváááá Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Na film se rozhodně chystám, už aby ho u nás dávali Very Happy Very Happy Těším se na nakouknutí za závěs, clonící nejznámější postavu českého podsvětí... která je hodně černá, ale jak již tenkrát říkalo hodně lidí - udělal hodně volovin a hnusáren, ale nevěřím, že zrovna tu, za kterou byl odsouzen Smile Jsem zvědaváááá Laughing Laughing


Já na Kajínka rozhodně nepůjdu a s chutí ho ukradnu z netu, protože glorifikace zločinců je něco, z čeho se mi zvedá kufr. Slyšela jsem, že v tom filmu to není jen o jeho nevině v případu vraždy, ale dělají z něj hrdinu. Navíc jsem teď viděla dokument, kde se lidi málem chlubili, že to byli právě oni, koho Kájínek okradl. Kruci, mně se opravdu chce zvracet. Na tohle všichni, všichni zajdeme.

Všel, žádného nakouknutí za závěs se nedočkáš, oni nic nezjišťují.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak já jsem v poslední době viděla 2 filmy, a to Počátek a Salt. Teda viděla jsem toho mnohem víc, ale tyhle mám ještě v živé paměti, tak sepíšu něco o nich.

Počátek se mi z těhle dvou filmů líbil mnohem víc. U tohoto filmu se čeští distributoři trošku sekli s překladem. Ano, inception (originální název) se dá přeložit jako počátek, ale vůbec to nevystihuje to, o čem film je - o vnuknutí. Slovo vnuknutí je podle slovníku také jeden z možných překladů. Film se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy je možné se během spánku snít jeden sen s několika lidmi dohromady a tedy ho i sdílet. Tyto sdílené sny jsou využívány k získávání informací, které by člověk při vědomí neprozradil. Jenže najednou bude mít hlavní hrdina filmu úkol opačný - místo získání myšlenky ji bude muset někomu vnuknout, což je proces mnohem mnohem složitější.
Přestože se film odehrává většinou ve snové realitě a tak by se zdálo, že to bude ráj pro počítačové efekty, tak naštěstí nejsou moc zneužívány a jen místy dokreslují sny.

Salt je velice jednoduchý akční film o špionech, Americe a Rusku. Saltová je špionka jedné americké agentury, která je informátorem označena jako ruský agent, který má zabít ruského prezidenta na pohřbu viceprezidenta amerického, což má vyvolat násilí proti Spojeným Státům. Jenže nic není jak se zdá, a tak skoro každá postava je něčí tajný agent a má svoje plány. Bohužel lze děj velmi snadno odhadnout dopředu, a tak se pak už není moc na co těšit. Jako plus se dá označit to, že film nekončí vyloženým happy-endem, na druhou stranu konec ale nechává pootevřená vrátka pro pokračování a nejsem si moc jistá, jestli bych druhý film chtěla vidět.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Sasa, moc ti toho nepovím, protože jsem taky v řadě čekajících, až se tenhle film dostane do jejich kina. Smile Ale neslibuji si od toho nějaké nezaujaté info ohledně Kájínkova procesu, případně toho, čeho se dopustil. Je to film, který vsadil na to, že se o Kájínkovi jistou dobu hodně mluvilo, má se prodávat, je komerční - toť můj názor. Ráda se na to kouknu, ale to je tak všechno. Přirovnala bych to k Bathory nebo jiným filmům, které si vzaly na paškál hodně známého člověka. Smile

Poslední film, který jsem viděla, na který jsem se těšila a rozhodně si ho chtěla pustit, byly Ženy v pokušení. Vejdělkovi se opět povedla dobrá komedie s nádechem hořkosti. Komu se líbili Účastníci zájezdu, myslím si, že z tohohle filmu taky nebude zklamaný. Má dobrý hudební podklad, hraje si s barvami a herecké obsazení Balzerová - Vlasáková bylo podle mě trefou do černého.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Teda, opravdu DOBRÝ český film už nebyl natočený hodně dlouho. Na úrovni se celkem drží Svěrák, Medvídek od Hřebejka taky nebyl špatný a za český film poslední dekády bych asi označil Rok Ďábla od Petra Zelenky. Účastníci zájezdu nebyli nic moc, ale po všech těch blbostech jako Kameňáky, to bylo poměrně osvěžující komedie. Největším úpadkem české kinematografie je podle mě Zdeněk Troška. Jsou lidé, kteří by se měli v zájmu veřejnosti střílet Very Happy - Kameňáky, Slunce Seno Jahody...apod. jsou bohužel ty nehorší české filmy... ano, klasika, spousta lidí mě za tento názor odsuzuje, ale je to podle mě tak. Taky jsem si všiml, že nejlepší české komedie vznikly za komunistů. Trochu to nechápu, ale filmy Vrchní Prchni, Jáchyme, hoď ho do stroje!, Homolka a tobolka, Limonádový Joe, Adéla ještě nevečeřela... To jsou přece vynikající filmy s INTELIGENTNÍM a smysluplným humorem. No a co vy? Jaké jsou vaše názory na českou kinematografii? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
mf.studio, česká kinematografie hodně pokulhává, podle mě. Pokud si nadefinujeme, co všechno má splňovat dobrý film, tak se nikdy nedobereme konce, protože například tebou preferovaná komedie Homolka a tobolka se mi spíše hnusila a děsila mě, než aby mě pobavila - aneb naprosto úžasná ukázka českého člověka na dovolené, bohužel, a zase z tvého příspěvku mám dojem, že se zase neshodneme, co se týče mnou váše preferovaného filmu. Dobrý český film, ale opravdu dobrý podle mě byly Vratné láhve a to je zase dílo Svěráků, kteří přece jen mezi námi brak moc neprodukují. Smile
V tebou vyjmenovaných filmech je typický český humor minulého století, který je fajn, ale nevím, osobně jsem těm filmům na velkou chuť nepřišla. Rozhodně však souhlasím s tím, že je to lepší než Troškovy filmy, které jsou příšerně uječené a nevkusné (až na několik málo výjimek).
Jinak všeobecně si myslím, že Česko má ve své filmotéce skvosty, ke kterým si však člověk musí najít cestu.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
alespoň jsme se shodli na Troškovi Very Happy. Účastníci zájezdu jsou sice blbost, ale máš pravdu v tom že to trefně odráží občasnou debilitu dnešní společnosti a Vejdělek to vystihl poměrně dobře. Zbytek, je jen otázka vkusu a preferovaného typu humoru Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
mf.studio napsal:
Zbytek, je jen otázka vkusu a preferovaného typu humoru Very Happy


Souhlasím.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Ja mam s filmov najradšej staré české komédie, hlavne trilógiu slnce seno, čo dávajú každé leto, potom dedictví aneb k... hoši Guten Tag, stará dobrá česká klasika, a ešte rád si pozriem filmy so Segalom, a rád mám aj Shreka, policajnú akadémiu, tuším je ich 7, potom krásnu animovanú rozprávku Doba ľadová 1,2 a 3, ďalej Matrix, určite nebezpečnú rýchlosť so Sandrou Bullock a Keanu Reevesom, o tom som písal aj referát v škole, potom klasiku staré filmy s Budom Spencerom a Terence Hillom, a ešťe môj sused zabijak kde hral Bruce Willis a Matthew Perry, potom ešťe som videl Garfielda, Spidermana 1 2 3, Rychle a Zbesile 1,2,3,4 a kopec iných, rád si pozriem nejaké staré ale aj nové, a rád mám aj nové animované rozprávky

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Viděl někdo Gran Torino s Clintem Eastwoodem? Já to neviděl, ale popis mě docela zaujal. Můžete někdo doporučit, nebo naopak varovat?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Vojta: Neznám, neporadím Sad


Nářez. Bomba. Pecka. Paráda. Úžasné. Akční, ale především vtipné, to vše má do vínku film A-TEAM. Právě jsem se vrátila z kina a nemohu se vzpamatovat z toho, jak parádní to bylo! Určitě se podívám znovu a znovu a znovu!!

http://www.csfd.cz/film/238134-a-team/

A jinak pro ty, co jim to jako mně bude celou dobu vrtat hlavou - ano, Murdrocka hraje ten samý týpek, co hrál v District 9 - Sharlto Copley Laughing Tihle výdtřední lidé mu vskutku jdou Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Malý, dvanáctiminutový fimeček, který nám romantikům určitě udělá dobře (cynikové se porýpou v tom, kolik je v tom cukru Laughing) Laughing

http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/cedulky?ref=nf

Tento film dostal cenu v Cannes a já naprosto chápu proč Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Všelicos: Naprosto souhlasím s tím A-teamem. Pro mě to bylo jednoznačně překvapení roku. Nechybělo kouzlo akčňáku z 60tých a 70tých let, slušné herecké výkony a scéna s padajícím tankem taky neměla obdoby. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Že? Very Happy Já na ten seriál koukala jako malá a bála jsem se, že to pokazí, ale naopak se jim z toho podařil skvělý trhák! Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
přesně tak. Já jsem na podobných věcech taky vyrostl, ještě jsem měl hrozně rád Profesionály - a pokud se nepletu, tak se taky chystá remake.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Profíky taky? Shocked No wow! Ještě mi řekni, že bude remake i Dempseyho a Makepeacové a já se zblázním Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 8 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma