AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Není nad starou dobrou klasiku. Cool Škola základ života, cesta do hlubin študákovy duše, Eva tropí hlouposti, Hotel Modrá hvězda atd. atd. *in love*
Nemohu si pomoci, ale dost jsem se nasmála u Účastníků zájezdu a hrozně moc se mi líbily Příběhy obyčejného šílenství s Trojanem. *in love* ( i když po skončení filmu jsem byla trochu out.)

Jak se krotí krokodýli... sem tam jsem se zasmála, aby se neřeklo, ale ted, dle mého názoru, nic moc. Nejlepší role: děda. Cool

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dnes jsem shlédla nový český film Tobruk... Již když jsem vešla do úplně prázdného sálu, tak jsem to brala jako dobré znamení - zatím vždy, když jsem byla na nějakém filmu a bylo tam minimum lidí, tak jsem z něj byla nadšená (Transformers, Kauza: CIA, Zodiak... meh, na tom posledním jsme byli v kině 2 a ač je to snem každého milovníka filmů, bylo mi pěkně úzko Embarassed ) Smile Nakonec nás tam bylo 11. A znovu mne udivuje... na Máji a Bathory bylo plné kino a na tomto SKVĚLÉM snímku 11 lidí? Je cosi shnilého ve státě našem XD

(dále spoilery Smile )

A teď k filmu. Když se člověk překousne přes kopu sponzorů a partnerů, uvítá ho nádherná scéna větrné bouře s okouzlující hudbou - a rovnou k hudbě... pokud je film, od kterého chci soundtrack, tak je to právě tento Smile Orientální, nevtíravá... a líbily se mi písně, které zpívali vojáci Smile Super také je, že si dali opravdu záležet na kostýmech: uniformy vypadaly vážně skvěle Embarassed Co se záběrů a střihů týče, opravdu se "autoři" překonali, vapadalo to všechno fantasticky... Co se však příběhu týče, nelze na něm nic moc hodnotit. Jednotka vojáků je z klidu základny poslána do Tobruku, kde je nucena bojovat proti přesile, kterou tvoří zkušení Africacorps. Vše se motá okolo nováčků, Jiříka a Židáka (tak mu řekli a já pak úspěšně zapomněla jeho jméno Laughing ), především kolem mladého Jiříka a jeho zážitků z boje... Konec jsem však nečekala a vyrazil mi dech, protože jsem myslela, že když už sledujeme vše jeho pohledem, tak že přežije... a musím říci, že ve chvíli, kdy ho Židák spatří mrtvého, jsem byla blízko k tomu abych začala popotahovat Sad Připomnělo mi to Na západní frontě klid... Sad
Jo a málem bych zapomněla: film má u mne jedno OHROMNÉ PLUS - poprvé po dlouhé době tam nebyla ani jedna nahá žena (!!!!!), ale muži!!! XD Smile Ne že by tam museli být, ale po té, co jsem byla málem oslepena nahou Jarmilou a jinými pradlenami v Máji to byla změna velmi příjemná...

(konec spoilerů Smile )

Celkově mne film nenadchl tak, že bych se na něj musela kouknout znovu Smile Ale je to příjemná oddechovka, která nenaštve, pobaví a slabší povahy možná i uroní slzu. Bathory jsem dala 65%.. takže Tobruku dávám 80% za milou atmosféru, dobré triky.. a za ty muže Cool A za to, že když jsem viděla perfektní nástup a posléze pochod... tak jsem měla chuť vstoupit do armády Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Až budou příště dávat snímek VRAŽEDNÁ POLE, rozhodně si ho nenechte ujít, byť ho promítnou patrně až v pozdních hodinách nočních.
Je to velmi emociální výpověď o přátelství amerického novináře a jeho kambodžského průvodce a kolegy, a to vše na pozadí událostí 70. let, kdy se moci v Kambodži chopili Rudí Khmerové. Situace, která posléze v zemi nastala, lépe než všechny učebnice nastiňuje, jak vypadají v praxi uplatněné ideály Marxismu. Malá rekapitulace: za pouhých pár let dokázali Rudí Khmerovíé zavraždit JEDNU TŘETINU obyvatelstva. Zavražděna byla inteligence: učitelé, lékaři, úředníci. K tomu, aby vás zabili, stačilo něco tak absurdního, jako že nosíte brýle! Popravovalo se ranou motykou, aby se šetřily náboje.

Jde o zpracování skutečného příběhu!

Film neukazuje ani 10% z toho, co se v těch letech dělo a co je nejlepší ukázkou toho, jak by vypadal onen slibovaný komunistický ráj.
Skvělé herecké výkony, nádherný chlap v hlavní roli (Embarassed), naléhavé téma a až na pár drobků, které odpouštím, vynikající zpracování.

Hodnocení: 100%
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dnes ve 22:25 dává ČT1 film HOTEL RWANDA, nenechte si ho ujít!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahojda, dovolte mi, abych vám doporučila film Klik: Život na dálkové ovládání. Je to trochu šílená komedie... která se až nepříjemně zvrtne a po dlouhé době mne taky něco spolehlivě rozbrečelo. Pokud se chcete zasmát a zároveň si posmutnět, tak mrkněte (slabším povahám říkám, ať ignorují kachnu... XD). Je to skvělé...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Toto je patrně největší kýč v historii lidstva Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing http://www.filmmaj.cz/synopse.php Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Vřele doporučuji Katyń. Jeden z filmů, po kterém mi bylo doslova špatně (a to tam bylo minimum násilných scén Embarassed). Úžasné, supr, báječně po tomto filmovém počinu v hlavě víří milion myšlenek. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Včera jsem viděl dva filmy -> francouzskou komedii RRRrrr!!!, která mě nepříjmně překvapila. Po docela dobrém začátku začala hrozná komedie, která neměla šťávu. Trapný Depardieu, brrr... Laughing Cool 25% a nevím, jestli nepřeháním

ROK VÝROBY : 2004

Naopak náladu mi spravil Leon (jestli se tomu tak dá říct, protože kdo viděl film, ví o co jde) s oblíbeným Jeanem Renem a Natalii Portman, který by ode mě dostal něco okolo 85%. !DOPORUČUJI!

ROK VÝROBY : 1994

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Před chvílí jsem přišla z kina z filmu Twilight (Stmívání). Je to romantický a děsivý zároveň, ale fanoušek hororů by asi řekl, že slabý.
Taky podle nějaký recenze to stojí za prd, ale mě i kámošku to nadchlo. Very Happy
A ten upír je nádhernej... Embarassed (..že jo, holky?! Cool Laughing )




Je to natočené podle 4-dílnýho románu, takže předpokládám, že budou následovat další 3 filmy a na ten další určitě kouknu. Smile


edit: nevim, proč se ten obrázek nezobrazí po načtení Confused ...ale když kliknu pravým, tak je tam volba zobrazit obrázek..

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Dandie, heeeej, to není fééér. Laughing Na ten film jdu až 27.12. Laughing Jinak souhlasím s tebou, že to je slabé ( neviděla jsem, ale soudím tak podle toho, že jsem nejdřív četla knížku Embarassed)
Víš, že představitel Edwarda je herec, co ztvárnil Cedrika v HP? Asi jo, co? Laughing (já osobně jsem moc zvědavá na Jacoba, v knize jsem mu fandila Laughing)


_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
kajusia: Ty jo, teď jsi mě dostala, mě byl trochu povědomej, ale nedokázala jsem ho zařadit! Laughing V HP se mi taky Cedric líbil, ale fakt mi nedošlo, že to je ten samej... Embarassed Very Happy
Knížky jsem nečetla, ale je dost možný, že za pár měsíců po nich sáhnu... teď na to není čas.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dneska jsem viděla onen velmi kontroverzní MÁJ. A ukázalo se, že pravidlo ,,film, který se líbí Všelicos, nenávidí Woxys a naopak", skutečně platí XD

Nemohu si pomoci, všichni to strašně pomlouvají... ale mně to tak DĚSIVÉ nepřišlo Embarassed Embarasseda to si jako nějaký blbeček, co spolkne všechno, nepřipadám Embarassed
Můj verdikt by byl asi takový: jako film podle mě snímek funguje - ovšem obsahuje mnoho velmi hloupých momentů, které to celé kazí Sad

Například k mému překvapení vyšel nápad podbarvit celý příběh hudbou rockerů ze Support Lesbiens. Tedy až na scénu Vilémova blouznění, kdy jsem si protírala oči, zda dobře vidím a uši, zda dobře slyším...

Brabec v sobě nezapře kameramana, vše efektně vlaje, fotogenicky působí celá krajina, je to krása. Jen... je to máj? Připomíná Vám celá ta krajina a okolé květen, kdy má být všude plno květin? Inu, podívám se ještě jednou... Nicméně přiznávám svou oblibu ve stylizovaných filmech, proto jsem možná k celému Máji poměrně příznivá.
Kromě krásné krajiny se mi stejně jako Všelce líbil kněz. Mohl mravoličně kázat, být nevrlý... jenže byl stylizován do podoby poměrně mladého muže, který má pro hříšné ,,děti" pochopení a v jeho srdci mají především lítost. Jeho gesto, kdy hladí Viléma před popravou, bylo vyloženě skvělé! I jeho pouto s katem (docela dobrý, leč místy až pateticky deklamující Tříska, jehož svéřepý výraz mě chvílemi rozesmíval Embarassed) bylo působivé.

Kdo mi byl sympatický? Asi ten, jemuž jsem měla silně nepřát - mlynář. On nebyl pedofil, Všelko Very Happy pedofil miluje děti. Hebefil, nebo jak se to jmenuje, miluje dospívající a mlynář tedy nebyl ani to Smile a Jarmile tu bylo tak 20, takže její vztah s asi padesátiletým mlynářem byl zcela v pořádku XD a jeho postava byla docela milá, dokonce se i ke své holce se choval poměrně slušně. Navíc měl charisma. Škoda ho...

Stropnický podle mě herecky úplně nepropadl, v některých momentech (poprava) byl skvělý, až mi ho bylo líto. Vůbec celá scéna popravy je dokonalá, včetně zpívaného původného textu. Jako žalm to zní skvěle, opravdu efektní a krásné!

A Jarmila...

Jarmila... Jarmila má velká ňadra. Sice taky nehrála úplně špatně, ale... opravdu její tělo je to hlavní, co má a je na něj kladen TAKOVÝ extrémní výraz, až to uráží ženy, neboť to vypadá, že jsou z nich podstatné jen prsy a klín Sad nepochopila jsem, zda je fakt tak vadná a nemluví, nebo zda je úplně němá! Shocked Shocked ale dost o tom druhém pochybuji.

Ňadra byla všude. U Jarmily opravdu tvořila 90% jejího hereckého výkonu Sad Jarmila se sklání - jsou jí vidět ňadra. Jarmila souloží s mlynářem - jsou jí vidět ňadra. První, za co ji Vilém lapí -ňadra. Milenci vedle sebe leží a Jarmila se směje - chvějí se jí ňadra. Po návratu domů přijde a svlékne se - jsou jí vidět ňadra. A tak můžeme pokračovat celou dobu.

Vůbec je touto částí ženského těla Brabec očividně fascinován - například existence mladé lupičky, členky Vilémovy bandy, nemá jiný účel, než neustále ze sebe strhávat oblečení a ňadra ukazovat. Všimněte si, jak ZBYTEČNÁ je její role a kolik procent z času, kdy je toto děvče na plátně, tvoří to, kdy létá nahoře bez.


Přijde mi, že konkurz na Máj probíhal asi takhle:

Mužská porota (sedí u stolu): tak... další!
Uchazečka (vchází): dobrý den...
Porotce: tak se nám, slečno, svlékněte. Musíme vidět, jaké máte kvality.
Uchazečka (svléká se): mám říci nějaký text?
Porotce (vstává a jde k ní): nene, slečno. My si vás jen... (vytahuje metr) tročku přeměříme. Musíme vědět, jak budete vypadat na kameře, broučku.
Uchazečka (drží)
Porotce (přeměřuje hrudník, osahává ňadra): no, dobré, dobré, děvenko. Na Jarmilku to nebude... ale nějakou tu roličku pro vás najdeme.


Jak říkám: ten film je ucházející... dokonce v některých scénách dobrý! Na druhou stranu je místy velmi hloupý: Jarmila uvidí Viléma poprvé v kostele, co ten loupežník přepadne. Od té doby ona spí s mlynářem, zatímco Vilémova zamilovanost je vyjádřena tak, že mladík neustále nepřítomně civí doblba. Pak se spolu setkají - na totální samotě. A místo aby se Jarmila vyděsila, že ji ten loupežník znásilní, nebo zabije, tak si spolu, bez toho, aniž by si vlastně řekli slovo, okamžitě zasouloží. Prostě pohoda! Jakobyste viděli v tramvaji zloděje/zlodějku, co ohrožuje a okrádá všechny lidi v tramvaji... pak se s ním o dva dny později potkali v temné uličce a vyspali se s ním XD

A HLAVNĚ: Obsahuje prostě scény, co totálně znechutí Sad
Za všechny scény ukazuji tuto:

Mlynář a Jarmila spolu souloží.
Pak si lehnou tak, aby byl on zakrytý... a jí bylo (jak jinak) vidět ňadro.
Mlynář: ,,Voníš jako tráva... jsi jako silné víno."
Jarmila: ,,Hihihihihihihi!"
Mlynář: ,,Víš, proč jsem Viléma vyhnal?"
Jarmila: ,,hihi?"
Mlynář: ,,Byl by z něj špatný mlynář."
Jarmila: ,,Hihihihi!" (leze si na něj, aby znovu souložili).

No... asi tak XD

Ale celkově... něco jsem si tam fakt užila. Rozhodně je to nesrovnatelně lepší, než Bathory. Láká mě to, abych byla krutá... ale mně se to fakt docela líbilo. Dávám 45-55%, s tím, že film sráží obrovské množství hloupých scén Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
No dneska se zase Nova předvedla.Nevím,koho napadl tak blbej nápad dávat příběh o Santovi tedka v tomhle čase.To měli dávat až na Štědrý den.To by pak byla i ta správná atmosféra.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
andy : Nevrážej pořád do Novy Very Happy Dělá to většina televizí, viz. dnes také HBO... Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Já se do Novy nenavážím,jen mě do fakt dneska dojalo Laughing Za chvíli budou dávat vánoční pořady už v červenci Laughing A to nemyslím nejenom na Nově.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Včera jsem byla na Madagaskaru 2. Všem doporučuji, tvůrci nezklamali! Nebudu nic říkat o ději, protože to by byl jeden velký spoiler, nu, možná na konci příspěvku...
Musím zatleskat, od začátku do konce jsem se hrozně smála, král Jelimán nemá chybu a Alex je roztomilé trdlo!!! Laughing
Dneska mě odrovnalo zjištění, že báječnou hudbu dělal Hans Zimmer, což je u mě značka kvality. Embarassed Wink *prstíčkem hrabe, musí si sehnat odněkud soundtrack a film*


Bacha, spoiler...
Naprosto perfektní začátek! Flashback jsem nečekala, navíc jsem pět minut uvažovala, zda Zubo není náhodou Alex, ale pak jsem si uvědomila, že Alex měl modrá kukadla. Laughing
Krásné vysvětlení jedné z Alexových předností. Laughing
Ze songu Moty Moty mi bylo blbě. Laughing hahahahaaaaaa, takový hlupáček naducaný!! Laughing
Jedno musím přiznat... film ve mně posilnil strach z agresivních důchodkyň. Laughing


Měla jsem z druhého dílu trochu obavy, ale jak říkám, tvůrci nezklamali, perfektní animák! :heart:


Dandie, jupíííí, už jenom týden a jdu na Stmívání, jsem hrozně zvědavá, slyšela jsem na to většinou chválu. Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Musim souhlasit.Madagaskar se velice povedl a rozhodne stoji za to jit do kin.Jinak v tomto pokračování byla suprova ta zirafa Smile...a Moto Moto Very Happy ...a ja rad trsam,trsam... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hans Zimmer? Íííííííííííííííík! *jíká jako oslík* Tak to si musím sehnat také Shocked Káji, slyšela jsi ústřední hudbu z filmu Mission imposible 2? Shocked Ta je také z jeho dílny... a je úžasná Shocked (stejně jako Kung Fu Panda, která také prošla jeho prsty...)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Všel, bohužel, neslyšela. Ale mrknu na zlaté youtube. Laughing Dík za tip. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
kajusia: Tak Ti ji pak pošlu... je dramatická... a skvělá Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chacha, to je blaho! Šest ráno a člověk je čilý jako rybka ve studánce XD ok, za chvíli jdu spát, chci vidět Svena Martinka v příšerné německé telenovele Sestřička Stefanie, nebo jak se ten blábol jmenuje XD

Co se filmů týče, dneska v autobuse promítali Mr. & Mrs. Smith (Jolie, Pitt) - po asi 10 minutách jsem odložila sluchátka a pokoušela se raději spát (bez úspěchu, vr). Naprosto mě to nezaujalo, ti dva mi byli strašně nesympatičtí a sice chápu, že to byla komedie a mělo se to brát s nadsázkou, ale ta cyničnost jejich vražd mě vůbec nepobavila, spíš znechutila. Br. Hodnoceno po 10 minutách, dávám 30% a vlastně ani nevím za co...

Při cestě opačným směrem jsem viděla Snowboarďáky XD uáááh, to je blbina! XD nicméně Mádl s Kotkem jsou asi skuteční talenti XD kdyby se vynechaly vulgrárnosti a netočilo se to vše kolem sexu, mohlo jít o podařené dílo. Nicméně myslím, že v rámci žánru jde rozhodně o to lepší. A přiznávám, že místy jsem se uchechtla XD za Kotka a Vojtka 65%, protože jim fandím - i když je s nimi někde rozhovor, působí inteligentně Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Včera jsem konečně po měsíčním čekání zašla do kina na Stmívání. Jakožto fanoušek Meyerové (ech ech, musím to trochu specifikovat: fanoušek prvních třech dílů její ságy, čtyřkou to naprosto zprznila a nikdo mi to nevymluví Cool) jsem opravdu nevěděla, co dělat, zda brečet nebo se smát. Troufám si tvrdit, že většinu času jsem dělala obojí naráz. Laughing
Omlouvám se za poněkud svéráznější hodnocení, převzala jsem ho z jiného forka, kde jsem se k tomuto filmu také vyjadřovala. Cool


Lidi, proboha, takhle jsem se ještě nenudila. Embarassed Embarassed Embarassed Jakožto člověk, co četl knihu a na film šel jen ze zvědavosti, fíha!
Nejlepší hláška, kterou ve filmu fakt nenajdete?
Nezapomeň si každé jídlo pořádně opepřit!
Ano, s kamarádkou jsme si polovinu filmu nadabovaly samy. Laughing
Tři světlé okamžiky ze dvou hodin filmu:
1) Carlisle a jeho kousanec do Edwardova krku Cool (cca 3 vteřiny)
2) Baseball (cca 5- 10 minut)
3) titulky s nádherným songem od "Linkinů" (cca 5 minut), který jsme si bohužel nevychutnaly až do konce, v některých kinem prostě už v deset večer nemají trpělivost s diváky, kteří sedí opravdu až do poslední vteřiny. Laughing
Bylo mi chudáka Edwarda líto. V 90% scén se tvářil, jako kdyby momentálně bojoval s erekcí, kterou musí za každou cenu skrýt (anebo mu opravdu někdo vrazil dýku do břicha?). V těch zbylých 10% zase děsil děti. Nutno dodat, že úspěšně. Po výbuchu smíchu jsem skrývala tvář do kámoščina ramene, protože pohled jeho hooodně zvýrazněných očí a ta rudá, nartěnkovaná pusa (dle kajusii měl herec opravdu těžkou roli... pořád ta rtěnka na ústech!) by dostala do kolen a předsmrtného třasu kohokoliv. Laughing
Z celé rodiny Cullenových mi jako normální (vzhledově) přišla Alice, Rose a z padouchů Vicky (awww, skvělý padouch, cheche). Nechápu, proč si tvůrci filmu mysleli, že bílým make-upem a pomádou ve vlasech (ano, narážím na doktůrka :heart:) podtrhnou ještě více, co to znamená romantický horor a hlavně upíři Meyerové. Cool
Nepepříš? Tak já si tě osolím!
Nějaké klady by se přece jen našly. Smile Charlie byl super, tvůrci se drželi knižní předlohy a celkem úspěšně, žádná nová postava ala Mary Sue se tam neobjevila, jen doteď nechápu, proč Jacob vypadal skoro celou dobu jako výherce titulu "Bezdomovec roku". Cool
Hudební podklad? Nic moc. Laughing (Asi bych chtěla moc, po romantické rádoby hororové slátanince nějakou dobrou hudbu. )
Hrozně mě štvalo, že hororový punc tomu filmu mělo dát protahování scén a žádný hudební podklad. Laughing
Takže suma sumarum: Stmívání má u mě takových 15%. (Budiž mi odpuštěno, že jsem známkování ještě předobřila. Laughing)
(Stáhněte si to, pokud nechcete usnout a slintat s hlavou na sousedově rameni anebo na to jděte, protože v kině se vytvoří jedinečná atmosféra...
*šeptá* Chudáci ti, kdo na film šli bez knižní předlohy a chtěli si to užít...
Bella: Jak ses sem dostal?
Divák: Po žebříku, vole. Cool

Ukázka jednoho z mnoha rozhovorů na úrovni Laughing )

Omlouvám se všem, kterým se film líbil (Dandie, promiiiiiiiň. *tahá Dandušku za rukáv, aby se na ni nezlobila* ). Mě nezaujal. Rozhodně mám ale v plánu zaskočit a jen tak vyhodit svých 70 ká za Nový měsíc, snad plný vlků a Jacoba (malinkatý spoiler Laughing) a dle mého názoru opět pořádně "hororovatý". Twisted Evil Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Bella: Jak ses sem dostal?
Divák: Po žebříku, vole. Cool


Hahaha Laughing Laughing Ok, tak na tohle nepůjdu, díky za rencenzu, Kájčo Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Já vím.... Už to tu bylo od Dandie.... Ale Stmívání je fakt suprovej filmeček.... Embarassed Embarassed Cool

Jen na stvárnění upírů od Darrena Shana nemá.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Všel, nemáš zač. Doporučuji knížku a ne film. Embarassed (i když o té knize mi taky můžeš říci své. Laughing)

André-und-Semir, nestrááááááš. Na DSfilm se těším asi tak jako jsem se těšila na Stmívání. Bude to opět vyšší level. Laughing (Stačí mrknout na Darrenovské stránky na fotky z filmu. Při představě, že Steve nebo kdo bude po škole honit Oktu se smetákem v ruce... *rofl* Laughing).
Promiň, zlatko, tvůj názor nesdílím. Embarassed

Když už tu tak spamuji, nedá mi to, abych se nezeptala. Smile
Co vy a pohádky, filmy o letošních Vánocích? Stihli jste něco? Smile
Já osobně jsem viděla jen Třetího prince (awww, až na ty točivé záběry, které s panem bratrem nemáme rádi, skvělá pohádka Embarassed) a Jak se budí princezny. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Kááájííí,

každé to dílko má upíry s jinými vlastnostmi.... Ale lidštější byli asi ve Stmívání... nevím no..... oba dva autoři jsou dobří....

A pohádky? Stihla jsem Třetího prince, Jak se budí princezny, konec Kouzla králů..... Jinak jsem se koukala na akčnější filmy.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
André-und-Semir, jasně, máš pravdu, všichni upíři mají cosi do sebe. :heart:
Akčnější filmy? Například? Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Například 60 sekund... A budu se koukat na nesmrtelný film dneska na Desperado.... Laughing Smile Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
[quote] A budu se koukat na nesmrtelný film dneska na Desperado....[/quote]

Já to zas dnes vidím na Drž hubu!, francouzské komedie, to je moje, i když už jsem většinu těch, co jsem chtěl viděl asi pětkrát, no... Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
eron: Jo, Drž hubu! nemá chybu, je to můj milovaný film Very Happy Depardieu toho debžota hraje výtečně Laughing

Kájka: No.. já stihla všechny, televize o Vánocích dostává milost a jede o překot Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Teď koukám na Drž hubu! .... Skvělééééé
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Já jsem se u toho málem udusil smíchy. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jaj, lidi! Koukám na Desperado... a poprvé jsem se u filmu rozbrečela smíchy! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing scéna, kdy mrtvola leží na zemi a fackuje ji větrák... jaj, v životě jsem takový záchvat nedostala! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Umírááám! Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Já v té roli Depardieua v Drž hubu! pořád viděl Pierra Richarda. Ten by tam neměl chybu.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
2 Kája: Já tě chápu s tím Stmíváním, málokdy film naplní očekávání po přečtení knížky. A u HP si vždycky taky řikam, kolik skvělých scén a hlášek tam chybělo. Knížky od Meyer si časem seženu, ale až bude trošku víc času... Smile

Na Tais toi! (Drž hubu!) jsme před pár lety koukali ve škole na fránině v originále a myslim že dokonce bez titulků, takže jsem absolutně nepobírala ty hlášky a tudíž mě to moc nebavilo... Ale teďka v češtině jsme se u toho docela nasmáli. Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Miluji televizi. Ušetří mi tolik peněz a navíc to, co jsem prošvihla v kině, uvidím po roce v telce. :heart:
Koukali jste se na film s Trojanem *slintá*: Václav? Líbil se vám, nelíbil? Smile
Mně osobně zaujal. Smile Trojan opět nezklamal, perfektní výkon. Přiznám se, koukala jsem se na film hlavně díky němu, ale vůbec jsem nebyla zklamaná! :heart: Bylo mi Vaška líto, ale byla jsem moooooc ráda, že to skončilo, jak to skončilo. Embarassed Embarassed Embarassed
Pokud jsem to pochopila správně, byla to první část z nějakého cyklu. Nevíte, zda se plánuje/filmuje nějaký další podobný film? Smile


_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Kájka: Václava jsem viděla... no, už je to déle. Trojana nesnáším, ale tady jsem ho dokázala překousnout... a z celého filmu mi bylo hrozně nanic, protože je to založeno na skutečnosti a hlavně protože lidi jsou vážně taková hovada, jako to tam bylo. V TV Magazínu myslím psali, že to měl být seriál, ale nakonec se rozhodli jen natočit Václava... tak nevím, zda se to natočí. Hlavně, že ten trouba dostal milost...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Včera (Dneska) jsem se koukala na Identitu....

PS pro Všeli: Aspoň mám další náměty na povídku.... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
A včera byl suprovej film Kokain....

Asi jsem jako Jess ulítlá na drogovou problematiku.... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Právě jsem dokoukala Bolta. Je to nový počin od Disneyho (Kájo, doufám, že jsi zavětřila! Laughing Laughing )... a musím říct, že naprosto úžasný! Zastáncům nového Bonda vzkazuji: ať se jde váš trapák Bond (i když co dím, to Bond není... XD Bond zemřel s Brosnanem XD) vycpat, já mám Bolta! Opravdu, Bolt strčí všechny akční filmy s přehledem do kapsy!! Cool Laughing Laughing
A to proč? Protože... Bolt MÁ: příběh, vtip, akci, skvělé efekty, výbornou hudbu, Disneyovský pohled na svět (ano, i poučení pro děti), výtečně vyvedené titulky (kdo viděl titulky u Ratatouille, ví o čem mluvím... je to v podobném stylu), ale především kouzelnou animaci a v čele je ten nejroztomilejší pes na světě!! Laughing Laughing A například srážka Bolta s autem předčí ty nejlepší přemety z Kobry 11! Laughing Laughing Víc bohužel nemohu říct, boť bych to celé prozradila... ale prostě to je extratřída!

Až to dojde do vašeho kina, rozhodně na to jděte! Já na to půjdu... a klidně i víckrát! Cool Cool Laughing Laughing

Abyste nekupovali zajíce v pytli, tak házím pár screenů:






















Přeji příjemné pokoukání! Very Happy


EDIT
: Písnička z Bolta Laughing http://www.youtube.com/watch?v=8xDgw5ROfeM Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Radil bych se kouknout na S tebou mě baví svět. Stojí to za to. Cool Cool

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jééé, Všelko, Bolt vypadá jako krásný vypasený fenek :aww:

Doporučuji KLADIVO NA ČARODĚJNICE. Drsný film o otřesných metodách.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Wox, neeee, fenek neee! Laughing Je to úžasný pes!
I když mně osobně se víc líbí Mittens, kočička. Je skvělá!

Bolt
je dobrá Disneyovka, ale víc se mi líbí ta starší, romantikou a "dojiči slz" přeplněná klasika. Embarassed


_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No... já brečela i u toho Bolta Laughing Laughing Laughing (chjo, to ty zkoušky, jsem nějak naměkko Laughing Laughing ) Ale jo, u Krásky a Zvířete (viděla jsem včera... miluju Zvíííířeeeeeeee! Shocked ) byl ten vodopád větší... i s nezbytným škytáním Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všel, taky jsi ze všeho tak na nervy, když je zkouškové? Já dneska málem brečela v tramvaji Cool

Bolta jsem TEĎ dokoukala, je to velmi povedený, milý film se spoustou nápadů, kdy jsem se chvílemi smála jako šílená Laughing Laughing
Nejlepší je hláškovací křeček! Laughing
Zabíjel mě, z jeho DIIIIIIIEEEE! DIEEEEEE! jsem prostě nemohla Laughing Laughing
Boltíček je roztomilý, hned bych ho popetovala, bylo mi ho líto...
Sice to mělo pár klišé, ale ta do disneyovek tak nějak patří, ne? Wink

Skvělý film, velmi originální nápad, fakt jsem se po dnešní zkoušce (dala jsem ji, hurá) pobavila!

95% Wink

Jo a... taky Vám ten Pennin agent hned připomněl Špidlu? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Pro všechny co se cítí špatně a padá na ně depresivní nálada můžu doporučit drama natočené podle skutečné události "An American Crime". Po shlédnutí tohoto filmu budete pravděpodobně zděšeni a uvědomíte si, že na světě jsou lidi, kteří nikdy nic zlého nikomu neudělali a prožívají skutečné peklo. Pak si uvědomíte, že vaše starosti jsou oproti tomu, co prožívají týrané děti, směšné. Tohle je opravdu film, po kterém budete nevěřícně kroutit hlavou a nebudete vědět, jak tento film máte hodnotit. Já bych ho hodnotil velmi vysoko, ale při pomyšlení na tu hrůzu, co ve skutečnosti to nevinné dítě muselo prožívat, bych své hodnocení vynechal, ale (tentokrát poslední ale) tvůrci natočili tento film tak, že se do něj opravdu vžijete a prožijete ho, a to tedy znamená, že se film povedl a zaslouží si maximální hodnocení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Co je to za film, prosím? Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Název filmu jsem napsal. Český název ještě není, je to film "An American Crime" z roku 2007
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To ano... ale co přesně popisuje, o čem přesně je, režisér...? Máme ho čekat v kině? Nebo na ČT2? Kdo tam hraje?
No, zkusím na to mrknout...


http://www.csfd.cz/film/227630-american-crime-an/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Na CSFD jsi to našla, tam se už dozvíš vše.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 5 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma