AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dlouhé? No, protože oni logicky dávají dlouhé reklamy právě v nejsledovanějších časech, tedy právě třeba při dobrých filmech Laughing Laughing Laughing mají na ně dle zákona vyhrazenou jistou dobu: když se díváš třeba na Novu pozdě v noci, zjistíš, že tam ani u dobrých filmů nejsou reklamy VŮBEC. Vždy tam naskočí třeba jen ukázky na jiné pořady na stanici, ale žádná reklama na výrobky. Raději si tu dobu, co na ni mají vyhrazenou, vyberou, když se dívá hodně lidí Laughing Laughing

A že jsou reklamy hloupé? Jak které... já osobně je mám docela ráda Cool baví mě je analyzovat a babrat se v nich. No jo, profesní deformace Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
nemusíš mi vysvětlovat proč ani kdy tam jsou ty nejdelší a nejhloupější reklamy, je mi to jasný ale brblat budu pořááááád Laughing Very Happy Smile

někdy se pozdě v noci na nějakej film dívám, ale nikdy ho nedokoukám a víš proč??? Kvůli reklamááám. A to jsem pak vážně naštvaná Very Happy Smile

že nejsou hloupé??? vyjmenuj mi nějaké inteligentní....... pls Very Happy Smile

máš zajímavou deformaci Very Happy Smile nemáš ty to naopak??? Že ti reklamy přerušují filmem??? Laughing Very Happy Smile Smile Smile Smile Razz

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ne, já ty filmy analyzuji taky Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing film je přece médium, ne? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jistěže Laughing Cool

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Ja neodporúčam Ghost Rider.Podľa mňa je to somarina...že vraj to je podla komixu...aj to vidno.Sú tam síce niektoré ksichty kusok strašidelne...ale inak nič moc Confused Confused Twisted Evil

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Petra zrovna tuhle mi ho někdo doporučoval Laughing Very Happy Smile
tak teď nevim ..... Laughing Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
ReeR:tak to je už na tebe.Dá sa to pozerať ale podľa mňa(ako som už písala)nič moc.

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
a mohla bys mi lehce nastínit o čem to tak je??? Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
ReeR:Jasne Cool Začína sa to tak že jeden chalan(no "chalan" ako chalan mohol mať asi 17-19 neviem)chodí s jedným dievčaťom a jeho otec skáče na motorke a aj on s ním(také tie akrobatické skoky).A jeho otec sa mi zdá že zomrel (pri tých skokoch)a on,ten syn upíše svoju dušu nejakému diablovi.A rozviedol sa aj s tým dievčaťom,lebo musela niekde odísť.A ked už je dospelí v noci sa stáva tým Ghost Riderom (má byť ním až kým nenazbiera všetky duše)a zbiera tomu diablovi,ktorému upísal dušu duše tých čo niekoho zabili.Potom stretne to dievča(už tú ženu) a spolu porazia toho diabla.

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
díky moc Laughing Very Happy
no tak to nevypadá až tak moc zajímavě
název zněl líp než obsah Laughing Very Happy Smile
nějak mi ale ušlo proč se vlastně tomu ďáblu upsal......

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
hehe Very Happy tak to si teda už poriadne nepamätám Smile
ten diabol mu dal nejaku ponuku(samozrejme že viac užitočnú preňho ako pre toho chalana,ale akú to si nepamätám)asi on(ako ten chalan)ani nechcel,ale nejako sa porezal a tam kde to mal podpísať mu kvapla krv a ten diabol to bral ako podpísané(to nejak zapríčinil ten diabol že tomu chalanovi kvapla krv Evil or Very Mad )

vážne si to už poriadne nepamätám to som pozerala niekedy ešte cez letné prázdniny Confused

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
hehe Very Happy tak to si teda už poriadne nepamätám Smile

to neva Laughing Very Happy

to je ale trouba, měl si dávat pozor kam krvácí Laughing Very Happy Smile Razz

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:
hehe Very Happy tak to si teda už poriadne nepamätám Smile

to neva Laughing Very Happy

to je ale trouba, měl si dávat pozor kam krvácí Laughing Very Happy Smile Razz



hehe Very Happy Laughing Cool suhlasim Surprised Razz

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Navzdory varování od milé Amrodel jsem si k nočnímu kreslení pustila Piráty z Karibiku III Na Konci světa... a nějak mě to nedostalo. Děj se nehorázně opakoval, nezasmála jsem se, pouze se jednou ušklíbla. Objevilo se několik poměrně krutých scén, které dojem zkazily ještě více. Prim měly asi hrát a reputaci zlepšit námořní bitvy, jenže na ty já moc nehraji, takže smůla Cool dávám tomu... hm... 55%, protože film zklamal očekávání a podle mě i žánrově poměrně zradil povedenou jedničku a úspěšnou dvojku. Ani se mi nechtělo věřit, že se oba filmy (tuším) točily zároveň... Sad

Mimochodem, co ten konec? Shocked Shocked Shocked podle mě to není nic jiného, než úvod ke čtverce... protože posledních deset minut vlastně popřelo naprosto vše, o co šlo v předchozích dílech...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys: jen, jestli kvalita bude pokračovat stejným tempem, jako u předchozích filmů, tak asi ani nechci, aby čtvrtý díl vznikal. Jenže Piráti vydělali po celém světě neuvěřitelně peněz a to je to, co platí na producenty, kteří z toho budou chtít ještě něco vytřískat... Sad Sad

ReeR: další novinka z televizního programu, tento čtvrtek, ve 23:20 nám dávají Fight Club!!! na ČT 2, takže to je v originálnim znění s titulkama Wink Už se na to moc těším Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
no nééééééééééééé Laughing
klubík rváčú a v originále???? to bude plodnej tejden Very Happy Smile já se těším vííííííííííc Laughing Very Happy
děkuju za další info Very Happy Smile

jinak musím podotknout že mě se piráti z karibiku nelíbí ani trochu, asi to nespadá do mýho žánru Very Happy Smile není tam žádnej duševně chorej Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Amrodel tak Raye jsem nakonec viděla ale zpočátku to vypadalo bledě Very Happy Smile mamina trpěla utkvélou myšlenkou že zrovinka dneska musíme navštívit veškerý prarodičenstvo Very Happy Smile vůbec se mi nedařilo jí přemluvit Very Happy Smile Very Happy
nakonec mě zachránilo auto, bylo velmi moudré a rozhodlo se, že nebude startovat Very Happy Smile Very Happy Laughing slíbila jsem mu prvotřídní olej Very Happy Laughing

ten film je prostě sqělej Laughing Very Happy

včera jsem byla vzhůru dlouho a tak jsem viděla i trpaslíka, to byl taky bombovej díl Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ReeR: převelice chytré autíčko máte Wink Very Happy já jsem si sledováním tohodle filmečku spestřovala monotonní práci, takže jsem z ní aspon moc nezblbla Very Happy

Jinak, včera jsem byla v kině na Východních příslibech a musím říct, že ačkoliv tam bylo několik scén, které mi nebyly zrovna po chuti tak, že jsem musela zaostřit mimo plátno, tak jsem si film jinak hodně užívala a to hlavně díky skvělým hereckým výkonům Wink Smile Prostě na Vigga Mortensena se koukalo více než dobře Smile
Vzhledem k tomu, že to bylo o ruském podsvětí, tak se tam mluvilo rusky a protože ruština má pár slov stejných s češtinou, tak to bylo takové zvláštní slyšel "česká" slova v anglickém filmu Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jojo buď máme moc chytré nebo moc staré autíčko Very Happy Smile Laughing já věřím že to první, mamča tvrdí to druhé Very Happy Smile Very Happy já sem u Raye žehlila, takže mám zase chvilko co nosit Very Happy Smile film mi tuto nudnou práci celkem zpříjemnil. Very Happy Smile

Bože jak já sem dlouho nebyla v kině!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Ten filmík mi nic neříká ale ruštinu mám moc ráda Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Konečně jsem se dostal k filmu Rain Man. Cruise se mi tam moc nelíbil, ale Dustin Hoffmann je naprostá jednička. RainMana tam zahrál úplně skvěle...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Erone máš pravdu, Hoffmann je úžasnej... Very Happy Smile
před natáčením toho filmu s autisty strávil půl roku a myslím že je to opravdu vidět Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
To teda jo. Ale chudák Raymond teda... Nechtěl bych být v jeho kůži.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Erone jim to vpodstatě nevadí, oni žijou ve svíém vlastním světě Very Happy Smile ale to s těma kartama bych chtěla taky umět

Hurá do Las Vegas Very Happy Smile Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Raymond je prostě geniální. Trošku mi připomínal pana Monka, i když to je jen fóbista.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
nejen Raymond, drtivá většina těchto lidí je neuvěřitělně inteligentní a mají různé takové schopnosti...

jo jistá podobnost tu je Very Happy Smile oba jsou ženiální Very Happy Smile může vůbec někdo doopravdy takhle trpět na všechny fobie najednou??? to snad ani není možný...

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
chudák Monk, bejt nim, tak už bych se dávno sesypal...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
souhlas Very Happy Smile , ale rozsypání čekám každým dílem....... jednou to přijít musí Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Umřel Heath Ledger! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nenechte se zmást krásnou tvářičkou, byl to moc dobrý herec Sad ach jo... Sad Sad Sad
Ve Zkrocené hoře zářil Sad

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
on umřel??? Na co??, kolik mu bylo??? škoda ho......... Crying or Very sad
Ve zkrocený hoře byl opravdu dobrej Very Happy

dozvěděla jsem se že dneska dávají jeden film se zajímavou tématikou ( krize identity a změna pohlav) který podle mě stojí za skouknutí. Jmenuje se to Kluci nepláčouí a rozhodně to nekončí happy endem, dávají to na ČT2 asi ve 23:40

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, umřel Sad podle všeho se (záměrně?) předeávkoval prášky na spaní... Sad a bylo mu jen 28 Sad

A díky za doporučení, na film jsem se dívala, ale... Embarassed vzhledem k tomu, že jsem včera spala jednu hodinu, jsem u snímku asi v jeho polovině odpadla Very Happy ale popravdě... nepovažuji se tak úplně za nenáročného diváka, ale moc se mi ten film nelíbil Sad
Ech, jdu spát Very Happy

Viděli jste Dokonalý trik? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
když se ti to nelíbilo tak je dobře žes usnula ne??? Very Happy Smile ikdyž ta druhá polovina je zajímavější.... Very Happy Smile

já pro změnu stihla jsen ten konec, přivalaila jsem domu kolem jedný Very Happy Smile

Dokonalý trik??? Není to něco se dvěma kouzelníkama jak spolu soupeří??? Mám dojem že Jeden z nich udělá nějaký úžasný trik a ten druhý ho chce trumfnout ale nevim..... jestli to bylo ono tak jsem u toho hned zkraje usnula

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
weronika


Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: slovensko-martin
Odpovědět s citátem
Jej ahojky film I am legend (Som legenda) je uplne genialny a moc ho milujem Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dokonalý trik jsem viděla Very Happy

weronika: Je super, až na ten patetický konec Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
weronika


Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: slovensko-martin
Odpovědět s citátem
Všelicos: no ja viem aj som si trochu poplakala ale zevraj idu natacat aj Som legenda 2

Júj a dneska idem do kina na Lovci pokladov 2 : knhia tajomstiev ...no tak uz sa tesim.....bo lovci pokladov 1 bola fest haluz ktoru som kukala furt dookola
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Woxy, Dokonalý trik jsem konečně viděla... včera. Smile Moc se mi ten film líbil. Tak nějak ale pro pochopení si ho budu muset pustit ještě jednou. Smile Ale... mňamózní film! Měl vše, co u filmu očekávám. Very Happy (od herce s hnědýma očima v hl. roli po bájo hudbu při závěrečných titulcích. Cool )

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ten film je naprosto famózní! Dokonalý trik mě dostal kombinací strašně silného příběhu, charismatických postav (David Bowie jako Tesla byl báječný!), skvělého stylu vyprávění, silné pointy a poměrně velké porce násilí! Shocked Shocked Shocked ale ta má svůj důvod, není samoúčelná.

Báječný film, všem doporučuji. Lahůdka, nad kterou se budete velmi, velmi dlouho zamýšlet Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Právě jsem se dodívala na filmík The Crow (Vrána). Vřele doporučuji. Wink Smutné, napínavé, akční, nabité emocemi. Embarassed A navíc... báječná hudba! Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Docela dobrý je i Kill Bill - násilí, pokud je tak očividně stylizované, mi nevadí... A člověk se musí řezat u dialogů - ten o saké vážně neměl chybu Laughing Laughing Laughing hrozně se mi tam líbily některé nápady... A sama o sobě stojí dokonalá hudba Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
neviděl jste někdo náhodou Noc v muzeu??? je to velmi přájemná oddechovka Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem

Áááách! Dechberoucí, neskutečně něžný film, který dojme a zahřeje, ač využívá často dosti morbidní motivy. Mrtvá nevěsta Tima Burtona na konci rozesmála celý sál, mě naopak závěrečná scéna rozbrečela Embarassed Embarassed Embarassed
chudinka malá Sad filmu bych dala 95%.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Doporučuji Sweeneyho Toda! Cool Perfektní film s perfektním Johny Deppem ve kterém skvěle zpívá! Laughing Laughing Laughing Ale bacha na potoky krve, nedoporučuji slabším povahám Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Tak Mrtvá nevěsta dostala do kolen i mě. Brečela jsem jako želva. Embarassed
Také jsem viděla vážně zajímavý film... Hrdina se jmenoval a vřele doporučuji. Smile

Mhm, tak jsem nakonec neodolala a sjukla Piráty 3 a HP5. Piráti.... byli "ochydni". Nemohla jsem. Jsem ráda, že jsem nakonec na tom nebyla v kině, protože jistojistě bych odcházela s kyselým obličejem. Přišlo mi to celé jenom na efekt. Nejlepší byl.. Barbossa! Cool
Narozdíl od Pirátů musím zabručet pochvalu na HP. I když byla čtyřka bleh, pětka.... pětka byla o hodně lepší. Dialogy, scény, hrozně se snažili a přišlo mi, že to bylo dost přesné, co se týče i knižní podoby. Ano, neberme v potaz, že testrály pozná Harry až od Hagrida, a tak podobné maličkosti.
Jak si všichni zamilovali Lenku, nedivím se. A kde se poděl baculáček Neville? Cool

Aha, Schindlerův seznam. Také jsem neměla daleko k slzám, ale to víte, jsem tvrďoch, rozchodila jsem to. Opravdu !hezký! nutící k přemýšlení! film!
A hudba.... uhuhu, krásná! Ještě dvě hodiny potom mi v uších zněla úvodní klavírní skladba. Doporučuji snad ze všeho nejvíce! Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo jo... měly jsme s Kajusií filmový večer a ač jsem se tomu vší silou bránila, viděla mě Kája brečet jako děcko - Mrtvé nevěstě Tima Burtona prostě neodolám. To je pochoutka, lahůdka, pohlazení, láska na první i na druhý pohled. Viděla jsem tento výjimečný snímek podruhé a brečela jsem daleko více, než napoprvé.

Všem vřele doporučuji! Pokud bych měla šlápnout na pevnou zem a dát ohodnocení, tak 100% a k tomu kapku dojetí.
Nádhera.

Tady je pár ukázek...

http://www.youtube.com/watch?v=qaMcImrNnOQ (pro mě jedna z nejhezčích scén všech dob - už zase u toho brečím Very Happy Embarassed)

http://www.youtube.com/watch?v=P9lwUDy5EGA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4f6UnF70V8M&feature=related

A oficiální trailer - dávám ho až na konec, neboť ho nepovažuji za příliš povedený - http://www.youtube.com/watch?v=l-akimwGclk&feature=related
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
mrtvou nevěstu jsem zatím neviděla, ale když má takové ohlasy, možná nea ní hodím očko. Animáče mám hodně ráda...
Jiank Schindlerův seznam je fakt super, to se mi taky líbilo

jinak co jsem viděla já??? Shocked už pěkně dlouhou dobu nic Laughing Very Happy Bože ky já vlastěn byla v kině????........... Laughing

ale filemek který se mi hodně líbil(ale viděla jsem ho už dávno) je Úplné zatmění je to o těch dvou dekadentech, Rimbaud a Verlain (jestli jsem jim zkazila jména tak se omlouvám Laughing) docela. ....zvláštní

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Mně se hodně líbí filmy typu Lepší pozdě, než-li později, Ratattoille (myslím, že se to takhle píše), prostě takový ty filmy, u kterých se po celém dni v práci, nemusí moc přemýšlet...

Z těch, co se mi moc nelíbily bych jmenovala třeba Krásku v nesnázích... Film na začátku zajímavý, ke konci nudný a na konci podivný... No prostě znovu bych se na to nekoukla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dneska v 15:05 dávají na ČT24 dokument Historie.cs - téma je Černobyl v propagandě Smile moc doporučuji, viděla jsem to včera a je to nesmírně zajímavé Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prosím Vás, pokud máte rádi dokumenty o moři, NIKDY se nedívejte na přííííšerný pořad Objevování planety Oceán. Celá půlka je to jen o tom, že nějaký přiblblý Japonec chodí po MĚSTĚ, zírá na lidi, celou dobu tam hraje taková ta prefabrikovaná hudba z cestovních kanceláří... pak se ten trouba jde potápět, prohodí pár naprostých kravin, načež v závěru dokumentu to, co v tom moři našel a komentoval, uvaří a sežere Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nechápu proč, ale dnes bylo prvních 15 minut o tom, jak ten pablb přijel do města, tancovali tam lidi v ulicích, načež si ten borec šel do hypermarketu koupit kus ryby (zíral na pult s mraženýma rybama a kvíkal, jak je v té oblasti asi bohaté moře) a pět minut to jedl a říkal, jak je to dobrý Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Havran řekl nevermore...

Opravdu nedporučuji, jsem zhnusena.
Taky můžu udělat dokument o moři tak, že půjdu do Makra, natočím tam žraloka na ledu, ještě živé škeble a naporcované lososy a budu plácat hovadiny o bohatých vodách Severního moře Mad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eddie15


Založen: 07. 03. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 10
Odpovědět s citátem
a viděli jste Klauna? kde hraje Sven Martinek?--celkem dobrý film Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Oh, omlouvám se, že jsem to nestačila říci dříve, ale snad si ho seženete třeba v půjčovně - dneska dávali můj oblíbený film Master and Commander. Je to excelentní snímek s dokonalými herci, perfektním příběhem, atmosférou a maximálně sympatickými postavami Wink za celou dobu se tam žena mihne jen asi na 3 vteřiny, takže příběh vojáků není nijak zabit ani náznakem romantiky nebo dokonce love story.

Prostě super film, už jsem ho viděla tak 6x a vždy si ho vychutnám - vřele doporučuji :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak sem včera byla na filmu Bathory a všechny chci varovat, aby na to nechodili!!!

O čem to je: Čachtická paní je dobrá vládkyně a je navíc moc krásná, ale je všema podezíraná, že se koupe v krvi panen, aby zůstala navždy mladá a její krása jí zůstala. Tečka. Víc detailů (nedůležitejch) řikat nebudu, abych nespoilerovala, kdyby někdo i tak na to chtěl jít.

Ten film je tááááák nudnej (a ještě navíc dlouhej Sad , je rozdělenej na tři části a už po první jsem si řikala, kdy už to skončí a sledovala hodinky).

Další věc, podle mý kamarádky, která je znalá toho příběhu z knih, je ten příběh celej kompletně překroucenej, takže mi během 30minutové cesty domů stihla vylíčit, co všechno tam je špatně. Tohle sem já sama posoudit nemohla, protože sem knihy o Čachtické paní nečetla...

V okamžicích, který mají bejt považováný za vtipný, se člověk smál tomu, jak jsou spíš blbý Sad Sad Sad

Tenhle film bych korunovala na svůj největší filmovej omyl. Něco tak nezáživnýho sem v kině ještě neviděla....

Fakt lidi, na tohle nechoďte, jsou to vyhozený peníze i čas. Po odchodu z kina jsem byla fakt naštvaná, takže v podobný náladě píšu i tenhle příspěvek. Byla bych ho napsala včera, ale než jsem to stihla, kiksl nám internet...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Filmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma