AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
75%
 75%  [ 12 ]
2
18%
 18%  [ 3 ]
3
6%
 6%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 16

Nouzové přistání (Notlandung)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Velmi zajimavy dej teto epizody s napinavym koncem hodnotim znamkou 1. Nelibily se mi jen neustale telefonaty se Semirovou matkou...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Role Trixi
Ivo Duchon


Založen: 18. 06. 2008
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Nepostřehl jsem, která herečka hrála roli Trixi ve 4. dílu II. série (Nouzové přistání). Znáte někdo odpověď?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jeho matku ještě přežiju. Je to maličkost oproti rodinným problémům, které má nyní.
Nouzové přistání - to je Semir a jeho běžná rutina.
+ první řízení letadla

Nering: Váš kolega umí létat?
André: Jen na počítači. Laughing
Nering: No pane jo.
A Fux neni Fuchs!!! To je liška. Laughing
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Role Trixi
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Velni vtipný díl s roztomile dětinským Semirem Laughing Laughing Laughing mě osobně řeči o jeho matce těší - dělají z něj hlupáčka, ale narozdíl od andrey tvoří roztomilého hlupáčka. Tenhle klouček mi na něj sedne Laughing Laughing

Na závěr úžasný strach Andrého o packu.

1 Laughing Laughing

Nebyla v tomto díle slavná baklava? Ochutnali jste ji někdy?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Puky na džínách... měl sem dost... jinak skvělý díl... Very Happy

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Nudný díl, dějově skoro o ničem. A to ani nemluvím o neustálých Semirových telefonátech s matkou (já myslela, že on s tou rodinnou telenovelou začal až když se mu narodila dcera..ale jak to tak vidím, tak ono už to tu je od začátku).

Chyběla mi tam nějaká výraznější akce (to, že na začátku tam přistane letadlo, jedno auto nabourá do svodidel a pak v polovině dílu tam jedno auto vybouchne, to moc za akci neberu).

Jediným světlým okamžikem byl konec, kdy Semir pilotoval letadlo a pak ještě hlášky. Ty byly skvělé Wink ... ale ani to nestačí na lepší známku, než 3 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Janča: já nevím, ale telefonáty s matkou mi přišly jako naprosto úmyslná šťouchárna do Semira - jakoby si tvůrci seriálu dělali legraci ze svého dílka Smile to je mi sympatické... zatímco andrea a kukačka - to je na obracející se žaludek...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Woxys: nevím, mi právě vadí, jak ze Semira dělají takového malého moulu. A matka nebo manželka, to už pro mě vyjde nastejno Wink Ale je to samozřejmě vkus každého. I když telefonáty s matkou mi jsou určitě sympatičtější než zdravá výživa od Andrey nebo kolik má koupit plínek Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Janča: je mi to jasné, taky se s Tebou nehádám Wink mně se právě líbí, že naznačovali, že je Semir takové ucho Laughing ale přiznávám se, že se Semirovou maminkou jsem si pohrála na Povídkovém foru a od té doby ji mám nějak ráda Laughing a v tomto díle mi bylo líto, že několik hodin pekla synáčkovi baklavu a on ji drze rozdal, nevděčník Laughing

Ale kdyby ty telefonáty s maminkou pokračovaly třeba i v řadách s Tomem, už by to bylo určitě hloupé...přece jen už měl pan Gerkhan věk i zkušenosti Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Woxys: baklavu? Co to je? Já si tam toho ani nevšimla, že by to v tom díle něco takového bylo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To je neskutečně sladká ,,buchta", co se dělá dlouhé hodiny Laughing Laughing Laughing Semirek ji donesl na stanici se zpěvem ,,baklava, baklavaaaaa" a začal ji rozdávat s tím, že je na něj moc sladká Laughing
Sladké můžu, ale věřte, že z baklavy opravdu stačí kostička 4x4x4 cm a máte dost XD nicméně je to hrozně moc dobré, dělá ji bratrancova dívka Smile všichni tu buchtu po ní loudí, z čehož ona není tak nadšená, opravdu se to dělá dlouho Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Woxys: aha, tak to ani neznám =o))) A té scény jsem si ani nevšimla, asi už se na Cobru nebudu dívat v 1 hodinu ráno Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jeanne


Založen: 17. 12. 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Mě se zdá, že baklavááá byla až v dalším díle. V tomhle ji maminka teprve pekla Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
aha, tak to jsem si tam blbě zasadila, pardon Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicky


Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Přerov
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Semirova matka tu bych taky přežil ale byla to celkem sranda Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Celkem dobrý díl, letadla, vtipné hlášky... Dávám 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tak toto bola úplné prvá časť kobry 11 čo som videl ..bol to rok 1998 a já ostal úplne v úžasu ..rozhodne za 1 hlavne Semir stým lietadlom bol dobrý na tom PC a aj potom v skutočnosti ten záver Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Parádní zápletka s letadlem a následně nečekané rozuzlení...musím říct, že ta prsatá bloncka byla fakt pěkná...líbila se mi scéna, jak do baráku přiletěl granát a André ho pohotově vyhodil a ještě se rozběhl za útočníkem....SUPR! Cool

Prostě 1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nouzové přistání (Notlandung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma