AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
69%
 69%  [ 16 ]
2
17%
 17%  [ 4 ]
3
13%
 13%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 23

Vina a trest (Schuld und Sühne)
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Super díl. Nemám co dodat. Jen teda, že by se mi Hoffmann líbil jako Semirův parťák. A taky se mi strašně líbí synchronizovaná jízda zásahovky. Ta nikdy nemá chybu =o)) 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vina a trest (CZ)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Velmi zajimavy pribeh s necekanym koncem, uzasne akce, vyborni herci, ja jsem spokojen. Kazdopadne jsou i lepsi dily, tentokrat davam za 2.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Ten bezruč mi nebyl sympatickej už od začátku, čekal jsem to... Ináč díl co se týče akcí spíš průměr. Ty hlášky kolem formule neměly chybu Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tak tento díl hodnotím jako hodně dobrej a dávám za 1 Very Happy
A můžete ty díly prvních sérií dávat jako u 11. ty odkazy ke stáhnutí ? Mě se to nahrává dvojjazyčně a nevím, co s tím. Z rapidshare stahovat neumím.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
1 ... bezva hlášky, aji děj... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Juj, včera jsem věděla plno věcí a do dneška jsem je zapomněla XD Laughing
Ale vím, že mi bylo líto toho celníka.. chudák XD Takhle kamarádovi naletět...

Za 1 Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Chvílema docela nuda.
Formulka sice pěkná, ale těch Semirových problémů s rodinou začínám mít dost.
Brzy tady z toho budem mít telenovelu. Snad se tohle ve XII. řadě omezí.
Náš bezruký dispečer si zahrál i v díle Jed Ronalda Balze ve II. řadě, kde byl lepší nejen on, ale i ten díl.
Vypadá to, že každý díl s lichým číslem je slabší. Takže příště by to měla být lepší epizoda.
Pro mě je to trojka. Nevim proč bych měl známkovat líp, když je spoustu dílů lepších.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ne ne neeeee... jak tak poslouchám, tak další řady se ponesou spíše ve stylu rodičovské příručky, aneb ,,Podpalčák Semir vysvětluje, jak vybrat správnou dětskou výživu, aby děcko nemělo řídkou stolici" Cool Cool Cool

A bacha na to - když bylo oznámeno, že andree z bůhvíčeho naroste břicho a porodí, varovala jsem v krátkém ironickém textu, že se bude Gerkhan v dílech honit za levnými plenami. Pokud vím, dokonce na to opravdu došlo (!!!!!!). Napůl mě to celkem sadisticky těší, napůl mě to mrzí Cool Cool a v podstatě je mi to jedno Cool na Turka-blbečka, kterému už chybí jen vytasit prs a kojit, se dívat nebudu Smile
Tak doufejme, že se pletu a dětské výkaly se řešit nebudou Cool Cool Cool

Mimochodem... Semir mi skutečně připomíná NE polidštěného akčního hrdinu, ale KARIKATURU na akčního hrdinu Smile kdybych se mohla zeptat... v jakém díle nebyla Andrea a Semir-debílek, prosím? Smile že bych se přece jen mrkla...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl se mi líbil!! Děj byl celkem dobrej, pěknej byl ten zvrat nakonec, to jsem nečekala... hlášky kolem formule byly super, a Hartíkův překvapený výraz, když ho Hofman pochválil Laughing Laughing

Harty: "Děkuju! On řekl děkuju!!..... Děkuju Hartmutte! Laughing Laughing Laughing

Ale pravda je, že Semirovy neustálé problémy s rodinou už docela unavujou... Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
No mne sa zas pre zmenu pacilo, nahodou to dost vystihovalo stareho dobreho Semira, ktory musel mat auta vsade, i my mame deco vo veku Aidy a ta predstava zeby som jej dala model formulky ma dost pobavila. Tiez som si vsimla ze uz 2 alebo 3 krat ukazali ako Chris v noci sedi v aute pred nejakym domom, vzdy som si myslela ze to suvisi s aktualnym pripadom, ale to bude asi vazne jeho ex a deti, len skoda ze to nechcu rozvinut, aj to nacrtol Semir ked sa ho pytal ze kde bol, ale postacila mu jeho odpoved. Zaporak bol dost lahko prekuknutelny, zas colnik bol sympos, len skoda tej hluposti v jeho minulosti. Semir ma opat stastie na partakov ktory mu potajomky ukradnu mobil a podstrcia podozrivemu do auta Very Happy U mna za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Taky by mě zajímalo, co Chris dělá před tím domem.....Tenhle díl si vzpomínal na nějakou hádku, ne? Je to fakt škoda, že to nerozvádějí ... Confused

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Ta část jak byl Chris před tím domem nebyl to repeat? Myslím, že hrálo to stejné co už jsem viděl...

Díl byl suprový i když jsem nepředpokládal, že by přítel celníka byl záporák. Taky mě pobavilo, že měl Hartmutt na KTK (píše se to snad tak ne? Když tak mě opravte) Lucy. Viděl jsem jen zadek, ale myslím, že už je v pořádku. Hodnocení nebude jiné než 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tenhle díl zato moc nestál. Dokonce sem to v půli vypl, protože to byla nuda, ketrá se dá nahradit mnohem lepšími věcmi např. učení do školy.
Normální 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Good díl. Za 1* Wink Nezapomeňte že kolega Hofmann je manžel Katje Woywood.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tenhle díl je dobrý, drsné zdrhnutí. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Taky dobrá zrada a to že Wolfgang neměl paži, je taky dobrej scénář do Kobry. Wink 1* Wink Taky byl dost dobrej úsek na konci, jak vzal Semir Wolfgangovu protézu. Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Epizoda postrádá povedené akce, nejlepší je pouze jedna a to úvodní, kdy Semir skáče na náklaďák

Velmi slabý závěr s odfláknutou závěrečnou honičkou
x
Naopak je zde další odkaz ke Chrisovi, když v autě pozoruje rodinnou idylku své bývalé ženy a svých dětí (ikdyž většina záběrů jsou ty samé, co použili v epizodě "V nejlepším úmyslu", oceňuji, že se tvůrci vracejí k minulosti Chrise)

2-3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Celkem dobrej díl a zajímavý příběh Very Happy za 1-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vina a trest (Schuld und Sühne)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma