AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ne že bych ho neměl rád jen se mi tam prostě nehodí a čím více nových fotek je tím více mi tam pasuje jen Keller. Prostě on se tam absolutně nehodí a myslím že nejsem sám kdo by raději přivítal Marka Kellera jako šak víme koho.. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vnucuje se mi představa lidí, co táhnou svázaného kellera na vodítku a řvou: a budeš hrát, budeš, budeš! Pasuješ nám tam!
Keller se válí ve štěrku a brečí: nechci, nechci, nechci!
A dav odpovídá: ale my chceme! XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
A myslíte že jsem jediný komu se tam Kiefer nehodí? Schválně přečetli jste vůbec německé a facebook stránky? 90% lidí Kiefera tam vůbec nechce protože se tam nehodí a to je i můj názor který se už zřejmě nezmění a herec to může být jakkoliv dobrý ..Fakt proti tomu holobrádkovi nemám nic ale vypadá jako 18 leté nezkušené děcko které skončilo střední školu a našlo si takovýto job nebo to bere jako letní brigádu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně je, upřímně řečeno, jedno jestli se zrovna tobě líbí nebo ne Wink máš právo ho nemít rád, ačkoliv mi přijde nízké pomlouvat ho, když ještě ani nic nemohl ukázat.
Ale přestaň dělat, jako kdyby Kiefer ukradl Kellerovi práci.

Keller se VYKAŠLAL NA KOBRU A NA FANOUŠKY, když dal přednost zálibě v muzice. Také to bylo jeho plné právo a rozhodně ho za to neodsuzuji.
Ale přestaň z něj dělat oběť XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ano. Přečetli. A všichni tam brečí úplně stejně jako když umřel Tom Kranich. Stejně, jako když umřel Chris Ritter. A nejlepší je, že nejvíc řvou ti, kteří řvali proti příchodu Bena Jägera, a teď brečí "ooo, Ben nesmí odejít, musí tam zůstat, Kiefer bude hroznýýý". Škoda, že jsem nesledovala Kobru, když tam byl André, protože to se brečelo asi stejně. Prostě už mě VYTÁČÍ, jak vždy, když se objeví nový parťák, tak jsou všichni proti němu.

Ale máš pravdu, VŠICHNI chtějí Marka Kellera zpět XD proto má v petici pro návrat skvělých 54 podpisů XD

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já petici stopnul od dubna když našli VK Smile Laughing Já mam i tak Marka rád a je mi jedno že se na kobru vykašlal .. pro mě bude vždy skvělý herec ať už v Kobře nebo v jiných filmech Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jasně, kdybys ji nestopnul, měla by podpisů, že by už ji projednávali v Evropském parlamentu Laughing Laughing Laughing

prostě se smiř s tím, že Keller v Kobře CHTĚL SKONČIT.
Tom Beck TAKY chtěl skončit.
Takže pokud nechtěli přestat natáčet Kobru, popř. nechtěli nechat Semira samotného, popřípadě nezměnit koncepci Kobry 11 na to, jak Semir doma kojí (nedávno se prý rozkojil nějaký chlap, krásně to mohli využít!), museli sehnat jiného partnera.

A z těch, co se o tu roli ucházeli, vybrali Kiefera.
Ano, mně taky přijde hrozně mladý, ale ještě ani nevíme, KOHO přesně bude hrát.
Nového parťáka stejně všichni kritizují, uvidíme, co Kiefer předvede.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ale naten návrat Andrého jsem fakt moc zvědavý ..ten piloťák podívám i 5 krát Wink Potom pofotím i nové fotky Kellera a dám sem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mark ze synem Aaronem na Weisses Fest 2013 in der PlusCity in Linz 27.7.2013


zdroj : http://www.picturedesk.com/

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bože vole na kole. Shocked Mark je zjevně jeden z těch chlapů, co se ne a ne smířit s tím, že už jim není dvacet. Jestli se u syna inspiruje s těmi očními linkami, tak tady v tom vedru rovnou dostanu mrtvici. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nu, nechtěla jsem být ta, co to řekne první... ale přidávám se k SaM s tím, že na mě tento padesátiletý FORÉÉÉÉÉVR JAAANG pán v bílé (!) košili s rozhalenkou a řetízkem působí šíleně asexuálně až odpudivě.

Nu a syn... nebudeme komentovat mladíka. Jak známo, chlapci dospívají pomaleji... ale troufám si předpovědět, že za takových dvacet let bude při pohledu na tuto fotku zoufale křičet "proč jste mi tehdy nedali pár facek?! Proč jste mi tehdy nedali pár facek?!" XD

Poslední poznámka je ošklivá a jedovatá, takže si ji nechám pro sebe XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mark vyhrál Camp David SUP World Cup ..pár fotek s akce Mark je tam úžasnej ...Už vím jak se vyhrabal s té Mallorcy Laughing Laughing



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
sice to sem úplně tak nepatří ale nevím kam s tím Very Happy včera večer sem nemohl usnout tak sem si předstvoval jak bude asi vypadat návrat Andrého......André bude v pilotfilmu Vzkříšení to víme zásluhou našeho Informátora Goga (mimochodem je to nejlepší zpráva roku Smile )...ale co je teda ten Das Grosse Comeback??? přemýšlel sem nad tím asi hoďku...no buďto se znovu objeví další parťák Frank nebo Jan...nebo (a to bych byl opravdu rád) kdyby se vrátila Anna Engelhardtová Smile))) no nechám se překvapit...snad to ale nebude nějaká postva která tam nikdy nebyla a budou dělat jako že se strašně dlouho neviděli..např Benova bejvalá nebo tak nějak...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já nevím co se letos děje, kdysi už tři měsíce před startem série byly info a letos ještě nejsou ani trailery ani info prostě nic, i ten tisk nějak blbne od března už nevím čemu mám věřit, v návratu se asi vrátí nějaká vedlejší postava případně starý parťák na 1 epizodu možná chtějí tvůrci pouzatvárat nedokončené role protože se vrací André po 16 letech .. škoda jen že na jeden díl. Velký návrat může být i to že se Ben vrátí do hudební kariéry av epizodě osamělé rozhodnutí se rozhodne že odejde pro hudební kariéru přesně jako Tom Beck, třeba ještě tak měsíc počkat na první info nechci tu zas nic rozepisovat protože magazínu t-online už vůbec nevěřím
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu jsem rád, že Mark Keller již nebude v Kobře účinkovat více, protože on představoval Andrého Fuxe, toho, který byl akční atd. a to už Kobra pár let neni, zkrátka už to není jako staré série z 90. let.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já se těším nato vysvětlení jak ho oživí no ale každopádně jsem to vícekrát zmiňoval že mě mrzí že tam nezůstal namísto V.K. Ale snad si už nějak zvyknu,hlavně že je tam můj Erdo Smile Wink Ale láme mě hlavou kdo se tedy vrátí v tom velkém comebacku když ne Mark Keller.. Doufám že to bude šéfová Engelhardtová nebo Andrea se vrátí do týmu nebo Shroder nebo Jan nebo Frank..je mnoho možností protože je tolik vedlejších postav
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Jak pravíš, tak taktéž i mě velmi naštvala skutečnost, že se Mark Keller alias André Fux nevrátí v plnohodnotné hlavní roli, nicméně na druhou stranu si ho budu stále pamatovat jako skvělého, občas agresivního, nebojácného, tvrdohlavého, prostořekého a velmi akčního hrdinu, který nebyl podřazený pod Erdogana Atalaye alias Semira Gerkhana jako zbytek jeho nástupců. Budu si ho pamatovat jako člověka, který se uměl prát, vykopával dveře, lezl ven z auta střešním oknem, jako skvělého řidiče a kaskadéra (jelikož většinu riskantních disciplín mohl točit sám, mohl na něj být záznam natočen velmi zblízka až do obličeje, neboť zde nebyla skutečnost, že by šel poznat najatý a zaskakující kaskadér - i v tomto ohledu udělal Action Team chybu, jelikož mohl v dnešním rozlišení tyto scény natočit pěkně do detailu, otázkou ovšem je, zda by se do toho dnes osmačtyřicetiletému "kaskadérovi" ještě chtělo a hlavní skutečností je to, že dnes už v Kobře takovéhle akce zkrátka nejsou, zkrátka je to už jen o přestřelce a honičce na dálnici, žádné přeskakování z auta na auta, žádné bagrování za jízdy nebo dokonce nadávky, které měl André tak moc rád). Dnešní Kobra 11 zkrátka není pro něj, je příliš cenzurovaná, snaží se více založit na realnosti dalníční policie (s vyjímkou dopravních nehod, které jsou neustále doprovázeny přehnanými výbuchy a nemožným množstvím automobilů), čímž je ochuzena stará dobrá akční scéna s kvalitními herci. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
http://www.quotenmeter.de/n/66025/rtl-la tak a je to potvrzeno - Mark Keller jako André Fux se vrací jen do pilotního filmu vzkříšení (24 října na RTL)takže v žádné jiné epizodě nebude. Že by se objevoval v pilotech a nahradil otravného Sturmiho ? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nebo hned umře a díl se bude jmenovat ZBYTEČNÁ RADOST Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jak umře podruhé asi prasknu smíchy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Bylo by to boží Laughing Laughing Laughing přimlouvám se za to Laughing
Pak by byl vyhlášen hromadný lynč na scénáristy XD

úplně vidím Semirův LOL WUT výraz ve tváři v situaci, kdy by André znova umřel XD

Připomíná mi to ty spekulace o natočení Titanicu 2, kde by se Rose a přeživší Jack (WTF) setkali v zákopech 1. světové války a vzápětí na ně spadla bomba a rozdělila je navždy a DOSLOVA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ty spekulačky fakt byly XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
A zas Andrééééé Smile Ale tentokrát by mohl například Mallorcu vyměnit za Hawaii Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zde vidět Andrého v nepříjemné situace, stále více uvažuji že celý pilot bude jen sen co se Semirovy sní.. Obě věci jako Andrého vzkříšení a rozvod Andrey a Semira se mi zdají být blbost..

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Semir se nerozvede, proboha XD

Andrea mu bude připravovat nějaké překvapení, bude tajnosnubná a to manželstvím s ní zblblé turecké pako se od ní asi nakazilo hysterickou žárlivostí XD takže se bude užírat a ve finále se buď při konečném výbuchu vzteku nebo (léééépe) těsně před ním dozví, že mu andrea koupila nové auto / zařídila nový byt / popř. čeká devatenáctého haranta XD na to, aby je rozvedli, scénáristi nemají, tohle umí leda autoři na Povídkovém foru (řadě z nich nesahají scénáristi ani po kolena) Cool

Když vidím tu fotku tak jsem... nevím proč, ale už jsem otrávená XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Navíc o rozvodu nikde nepadlo ani slovo, jen že má "nejspíše Andrea milence a Ben o tom nějakou dobu ví" - takže Ben bude jen vědět, že se Andrea nějakou dobu setkává s nějakým mužem. Ale fakt pochybuju, že by to byl milenec Laughing Laughing skončí to celé nějakým zvoláním "překvapenííííí!" a Semir dostane novou chatu, kterou sjednávala A. se stavitelem, nebo něco podobného Rolling Eyes

Nezapomínejme, že má Semir děti primárně proto, aby v divácích podpořil touhu mít více dětí v rámci německé politiky - Němci mají v průměru jedno dítě, takže to, že má Semir dětí víc, jim má ukázat, že to jde a je to v pohodě. Druhým německým problémem je rozvodovost, takže pochybuji, že by Semira rozvedli - dali by tím špatný signál divákům Wink

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Moc pěkné foto Gogo, mám z něj radost, přece jen je ta Kobra zase trochu akční, když je tam ten André (musím si rejpnout), škoda jen, že doma nemám RTL Sad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, nevím, kde berete jistotu, že na fotce je André Fux, ve sktutečnosti je ta fotka malá a tvář herce moc rozeznat není. A nakonec se psalo, že Fux má Semira zachraňovat a ne naopak. Škoda, že tvůrci sáhli k tak nešťastnému řešení, vrátit Marka do seriálu, vždyť je to hloupost. Sad

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Božena Loupancová napsal:
Ahoj, nevím, kde berete jistotu, že na fotce je André Fux, ve sktutečnosti je ta fotka malá a tvář herce moc rozeznat není. A nakonec se psalo, že Fux má Semira zachraňovat a ne naopak. Škoda, že tvůrci sáhli k tak nešťastnému řešení, vrátit Marka do seriálu, vždyť je to hloupost. Sad



Totéž oblečení měl i v reportáži na natáčení takže když se podívate líp podle účesu vidět že je to Keller a na obličeji má nějaké zranění



Bylo to iv reportáži jako André vysel na skále a Semir se ho ptal něco o své rodině



A i výškově to sedí na Marka na 100% můžu říct že je to on Wink

Také si myslím že Andrého oživení přišlo pozdě měl se vrátit po Tomovy někde v 11 série pak by přišel Chris a Ben uvidíme ale jak si poradí Mark s návratem a zda zase neskončí tak jako naposledy

Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Když vidím já tu fotku, tak Semir by si mohl klidně říct, že Andrého pustí, je přece nesmrtelný. Tak co se s ním má tahat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Very Happy když Chuck Norris sloužil v Západním Německu tak si asi vrznul s nějakou němkou a André po něm zdědil Nesmrtelnost Very Happy Very Happy a taky podědil sílu a ovládání bojovejch sportů Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Souhlasím s uživatelem André Fux, Mark Keller měl v seriálu vždy roli bouřlivého, moudrého všeuměla - přesně tato charakteristika padne i k Chucku Norrisovi například v seriálu Walker, Texas Ranger.

P.S.: Má televize RTL na svých webových stránkách RTL.de nějaký on-line přenos (kvůli sledování pilotního filmu), děkuji Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Online se to dá ale ne na RTL až po odvysílání na RTL.NOW
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jestli náhodou tím milencem Andrey není sám André Very Happy pak už by i dávalo smysl proč se Semirovi 14 let neozval. Laughing

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tady je nová foto Andrého a Semira s pilotního filmu 18 série vzkříšení - sorry za kvalitu obrázek byl moc malý tak jsem ho zvětši Wink



zdroj : http://www.wunschliste.de/serie/alarm-fuer-cobra-11-die-autobahnpolizei/episoden
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, máte pravdu, za Andrého časů byla Kobra drsnější a nikdo si z nikoho nestřílel! Epizoda 4.02 Smrtící sláva (Tödlicher Ruhm) to potvrzuje...


Jsem moc ráda, že se André vrací, seksi blondýna už tam chyběla! Laughing

Ale abyste neřekli, že si z něj jen střílím (harpunou), tak tady je jeden drsňák z intra, skoro by se o něj člověk odřel...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
nejlepší díl 2 série Wink super animky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nové fotky Andrého Fuxe a Semira s piloťáku vzkříšení (Auferstehung) 24.10.2013 na RTL










zdroj : facebook
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Jsem rád, že se vrátí, ale ruku na srdce: Dá se v reálném životě přežít zásah harpunou?? Confused

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
André napsal:
Jestli náhodou tím milencem Andrey není sám André Very Happy pak už by i dávalo smysl proč se Semirovi 14 let neozval. Laughing


*umřela smíchy*

Bože, to je post desetiletí Laughing Laughing Laughing Laughing posílám Ti virtuální čokoládu, naprosto jsi mě rozsekal Laughing Laughing Laughing


Pietro: Dá, ale v případě Andrého se jedná o ohlupování diváka Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: (promiň, asi tě budu často zkracovat, kdyžtak se proti tomu ozvi)

Ještě bych pochopil, kdyby ho tehdy vylovili na břeh a odvezli jej do nemocnice, kde by jakoby umřel - no a pak se vrátil s tím, že prostě to v nemocnici popletli atd..., ale když klesne na dno s harpunou v srdci, tak prostě není možný, aby si jí sám vytáhl, nějak vyplaval na hladinu, resp. břeh a nějak se do tý nemocnice dostal. Možná jsem puntíčkář, ale mě to prostě nedá. Cool

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Však říkám Very Happy Very Happy jasně, že můžeš přežít, když Tě zasáhne harpuna - je to jako kulka, taky Tě může třeba zasáhnout do ruky, boku a tak dále.
Ale tak, jak zasáhla Andrého a co se dělo poté, rozhodně nedávalo šanci na přežití Wink
Nehledě na to, že ho určitě celé hodiny hledali i v okolí a pak pátrali po mrtvole. Takže fakt nevím, jak by odplavat stovky metrů, aby to přežil XD

těším se na oficiální vysvětlení - nikoho z nás tady nenapadlo (a to bylo fakt HODNĚ teorií Laughing) žádné přijatelné vysvětlení, jak by to André mohl přežít. Přiznám se, že na tenhle díl a jejich verzi se těším Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
To já taky, ale poctivě počkám, až se uvolí to dávat u nás.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Já ti děkuji Wox za čokoládu, je to vysvětlení na úrovni, tím spíš že se patrně André i Andrea v seriálu poté neobjeví.
Pátrání v moři: no nevím jestli k tomu došlo páč akce dálniční policie tam byla všem víte kde.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ale smrt cizího policisty by určitě nepřešli, samozřejmě by tam byla obrovská pátračka Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Díl Osamělé vítězství mám najetý, znám ho ze všech dílů nejlépe a musím konstatovat, že jeho smrt je nejasná a doposud neobjasněná Smile V celém díle byli zmatky, přehmaty a fatální zásahy od "kolegů z místního okrsku" do dobré práce našich tehdejších dvou hlavních hrdinů. Upřímně, musíme se všichni shodnout, že Andrého další osud nebyl objasněný, nikde nebylo, že by se pátralo a i kdyby, tak znám filmy či seriály ve kterých hledají po zraněném a ten mezitím vyleze na druhém břehu moře, kde ho najde místní domorodec žijící v podmínkách středověkého bydlení, zraněného ošetří, vyléčí, schová před nepřáteli atd. (dobře, trochu přitažené za vlasy, ale to je trend od přelomu 80. a 90. let až do teď). Já osobně si myslím, že to blbost není, možná je to po příliš dlouhé době, ale podívejte se na film Trosečník nebo si přečtěte knihu Robinson a Daniela Deffoea a uvidíte jaké jsou tam příběhy tohoto typu. Samozřejmě nepředpokládám, že by takovou situaci zažil i náš po druhé narozený hrdina, nicméně nechápu čemu se pořád vlastně všichni diví. Ve většině globálních seriálech či proslulých filmech, knihách je tato situace naprosto normální. Nyní si měsíc počkejme na vysvětlení na obrazovkách RTL a nechme spekulace spekulacemi. Osobně mám velkou radost, že můj životní idol se vrací zpět do své branže a Kobra bude po letech zase konečně o něčem... upřímně, od nástupu Toma Kranicha stojí za starou belu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mně to je jedno jak přijde hlavně že tam bude .. no škoda že ne alespoň tuto celou sérii a pak by přišel V.K Jinak RTL mám pocit že začali chodit na vaše povídkové fórum když si po 16 letech vzpomněly na Fuxe .. ještě nějaké povídky kdyby zrealizovali bylo by to fajn Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
MARK KELLER: určitě souhlas, celý případ je v haldě tajemství, neuškodilo by udělat další pilot film a do toho dát Fuxe, Semir řekne že si bere dovolenou, tímto Brandt padá ze hry a zůstane na oddělení, název pilotu bych dal Odveta a jelo by se na Mallorcu, kde bylo že Berger na člunu opravdu zemřel, mohl přežít, zabít toho Alfelda co to tam přišel řešit a znovu se zmocnit idiota Kesslera, tímto by pátrání rozhodně padlo, spoustu jich nepozatýkali, takže se pašuje vesele 14 let dál. Taky nechápu co se všichni diví návratu Fuxe, já osobně jsem potěšen za jakýkoli návrat staré gardy páč vtípky Bena Jägera v horké akci mi připadají trapný a nevhodný, kdo by se smál když mu de o prdel? Pardon já jsem asi ze starý školy, ale je to proti srsti.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Pro mě je hlavním důvodem k mé euforii mnoho skutečností, jednou z nich může býti například ta, že André byl poslední partner, který si byl se Semirem roven, ba naopak v polovině situacích měl navrch on, nikoli Semir. Jsem rád, že nejsem jediný, kdo má na tuto událost stejný názor.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Pár nových fotek Andrého s piloťáku vzkříšení "Auferstehung"









zdroj : youtube.com
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Podle těchto fotografií usuzuji, že by mi mohli scénáristé udělat radost a Andrému ponechat i v dnešní moderní a nezáživné Kobře jeho roli bouřliváka, ba dokonce až agresivnost v některých situacích - SKVĚLÉ! Very Happy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André Fux (Mark Keller)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 5 z 6  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma