AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Ja si nemyslím žeby sa Keller vrátil do AFC11 Crying or Very sad Evil or Very Mad a Gogova petícia tomu určite veľmi nepomôže Evil or Very Mad. Jedine že by za jeho návrat modlila celá EÚ všade by kvoli tomu boli masové protesty Laughing a na celom internete by bolo:Mark Keller bitte kommen züruck zu Cobra 11.Vtedy by sa možno podvolil. To sa asi nestane. Ale nikdy nehovor nikdy.... Wink
PS:Ja by som tiež chcel späť Toma
SEMIR &TOM=BEST TEAM 4EVER
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No nevím jak to dopadne každopádně lepší Keller jako nějakej mladej chlap typu Beck. Sorry ale nějak mi ten návrat Kellera nejde stále dohlavy a od té doby chci aby tam zůstal nevím proč. Každopádně uvidíme v nejbližších měsících ale hlavně v září. Mimochodem Kellera by zpět uvýtalo více fanoušků nejen já. Nemuseli bychom si zvykat na nového.Končím debatu,když tak po SZ abych tu neměl zase 100 příspěvků za den Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Ještě mě napadlo, že by celá nová řada, byla vlastně stará. Tedy, že by se vše posunulo v čase zpět, někde mezi 2. a 3. řadou. Sice by to bylo velmi složité, třeba sehnat tak stará auta.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Voky29 napsal:
Ještě mě napadlo, že by celá nová řada, byla vlastně stará. Tedy, že by se vše posunulo v čase zpět, někde mezi 2. a 3. řadou. Sice by to bylo velmi složité, třeba sehnat tak stará auta.

Nad tým som tiež rozmýšľal ale asi to neurobia

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hlavně omladit ty herce, aby vypadali jako za mlada, by byla dost fuška, nemyslíte? Laughing Laughing Engie nebo Lamprechtka se také rozhodně nevrátí... nehledě na to, že ani Hotteho by zpátky nedostali Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Také jsem se kdesi dočetl že Keller nebude André Fux ale někdo jiný tak jsem zvědav co stoho bude nakonec ale tisku už vůbec nevěřím nejlépe počkat do září a na oficiální zprávy od RTL a AC Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Tak to nebudu na seriál se už dívat !! POkud bude někdo jiný, tak je mžné, že i RTL nakonec tam dá v nějaké epizodě do vedlejší role třeba Steinkeho, jako nějaký lupič, nebo Bukharda jako nějakého zločince :DDD Ani bych se tomu nedivil....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Takový Sven Martinek tam už byl v rolích pekelných záporáků, aby se příště objevil v úloze klaďase. A to, prosím, jen o pár dílů později!
Takže o vkusu a inteligenci scénáristů, ani o tom, za co tvůrci Kobry považují fanoušky, bych si nedělala iluze.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No to jo ale bude to divné když Mark nebude André a Semir ho bude honit pro únos jeho rodiny pod jiným jménem, tím si to poserou na plné čáře a když tam přijde někdo méně známý a horší než Tom Beck tak už i já začnu uvažovat že to přestanu sledovat Erdogan neErdogan,,,,Potom začnu svého idola sledovat jen v jiných projektech a ne Kobře
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Gogo, to abys začal hledat nový smysl života, ne? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
asi tak Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Napadlo ma že ten kto by sa vrátil by nebol André ale jeho klon ktorý vytvorili Americkí vedci v Area 51 Laughing

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už vydím Semira jak říká Kellerovy .. Hej tebe jsem už někde vyděl, tuším jsem tě před 15 lety kdesi zachraňoval jen už nevím, měl jsem okno .... .. a Mark: To nejsem já prcku: D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bože oni si s nás dělají blbce. Jednou napíšou že Keller 100% nebude André a nyní vyšel tento článek kde bude Fux pomáhat Gerkhanovy a Jägerovy

Arrow http://www.rundschau-online.de/rhein-erft/tv-cobra-11-team-jagt-gangster,15185500,22648484.html Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Producenti ma už vytočili s tým či ťa André bude alebo nie tak som priniesol vysvetlenie prečo to stále robia:

Majú taký mozog ako na obrázku hore Laughing Sad Very Happy Shocked Laughing

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mark má dnes 48 let. Přeju mu jen to nejlepší ..škoda že to vté Kobře nevyšlo Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Taky přeju a Gogo vše vidíš černě nikdo neřekl jak dlouho se zde zdrží.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Kellerovi prajem všetko naj a dúfam že sa ta zdrží čo najdlhšie pretože na Kiefera alias Zubatého Alfa s elfími ušami Crying or Very sad sa vážne moc extra neteším. Crying or Very sad Neutral[/b]

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jak je poznam tak andre po druhe zahyne vte neosidlene budove kde to nataceji bych se nedivyl kdyby ho tam nechaly zasypat ale to bych jim uz vazne neodpustil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
.....a potom sa o 3-4 roky znovu v Kobre objaví Laughing Very Happy Smile Razz Shocked
PS: André mal v 2.sérií MB C220 nie?

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mercedes-Benz C 180 - 97 a Mercedes-Benz CLK 32O 97/98
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
André měl celkem káry tři nejdřív šedé BMW 328i (2x01 až 2x06) (1996) pak Mercedes Benz C 200 (2x07 až 2x14) (1997) a nakonec Mercedes Benz CLK 320 (2x15 až 3x16) (1997-1999)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Aha ďakujem za info Wink

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Znovu v Kobře !!!
Semir Gerkhan 01


Založen: 16. 05. 2013
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
http://en.wikipedia.org/wiki/Alarm_f%C3%BCr_Cobra_11_%E2%80%93_Die_Autobahnpolizei
Nevím, jestli to víte, ale na wikipedii píšou, že André bude v Kobře hrát v roce 2013. Jenom taková zajímavost Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
ehm na německý, český a polský taky Very Happy už od března Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jj, víme to - bohužel Wikipedie v tomhle směru vůbec není směrodatná, stačí aby to tam kdokoliv napsal, ostatní jazyky to přejaly a už to jede. Ale jistě, Mark Keller bude hrát v piloťáku a pořád se spekuluje, zda bude jako André či nikoliv Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Semir Gerkhan 01: vidím, že jsi nováček Smile prosím, vždy se PŘEDTÍM, než něco publikuješ, podívej, jestli to tady už není.
Protože návrat Kellera se tady řeší už několik týdnů Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Nevím, jestli to tady už náhodou není, ale tenhle song se v podání Kellera rozhodně povedl. Slyšel jsem ho už před dlouhou dobou a dnes na něj náhodou narazil.
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=8Bdsl4QxJNo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Zdravím,

po několika leté odmlce jsem opět zavítal na fórum a nevěřím svým očím - opravdu můj životní idol chystá návrat? ... pokud ano, doufám, že bude opět dabován Jakubem Saicem Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo jo, opravdu se vrací Very Happy říkala jsem, kdy se vrátíš Ty Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Jojo, jsem zpátky a musím říct, že návrat sem je krásný, André zpět v Kobře. Když koukám na Fandovi na reprízu 2. série, která v tomto období právě probíhá, stále nemohu změnit svůj názor, že dvojice André a Semir je nejlepší Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pro zájemce: Mark Keller právě na Prima Family v Rosamunde Pilcherová: Pírka ve větru / Rosamunde Pilcher: Federn im Wind. Já snad pojdu, to je vyloženě ymydž. Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
SaMarBe: Proboha, co to má za účes? Asi omdlím... Shocked Laughing

Jako by z oka vypadl Kevinu Sorbo z Herkulese Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
zdá se mi alebo to je sním Urschula Buschhorn ?? Surprised Ten Keller vážně vypadá jako Sorbo v Herkulovy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ajka: A tos ho neviděla, jak tím hárem pohazoval. Padala jsem ze židle. Laughing Laughing Laughing

Mr.Gogo: Zdá. Je to nějaká Julia Bremermann.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Asi budu mít noční můry Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
To ale vyzerá. Shocked Trochu mi trvalo kým mi došlo kto to je Very Happy . Pripomína mi hybrida medzi mužom a ženou.

EDIT: Dúfam že tak nebude vyzerať v Kobre Embarassed

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na wikipedii je již že André Fux 2 epizody - zřejmě to bude i ten díl 18x07 velký návrat (Das grosse Comeback). Já si myslím že zůstane do jara 2014 a pak ho vystřídá Kiefer a v Kobře nějak posunou čas ...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Posunou čas? Jakože Kiefer se vrátí v čase jako Andrého odrostlý syn? Z roku 2030 skočí do 2014 jako parťák? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Né ja myslím že André bude jako parťák třeba do pilotu na jaro 2014 a pak ho vystřídá Kiefer (Alex) jinak mně osobne wikipedie zatím ani jednou nezklamala Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Jak pravíš, jestliže se jmenuje jedna z epizod "Velký návrat", tak to samotné mluví za vše Wink Smile SUPER!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo ale taky se může vrátit někdo úplně jiný .. ale takto jsem typoval že se přesně bude jmenovat návrat s Andrém tak jsem zvědavý jak to dopadne .. ale do října je ještě dlouhá doba.. Wink Já už končím debatu abych tu zase neměl 30 příspěvků za dnes Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem




Novší fotky Marka Kellera .. a pak že by nezapadl do nové kobry Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To je poprvé, co jsem Kellerovi za něco vděčná - jen ten cípek toho růžového tričánka mi skutečně stačil, full view bych asi nedala! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Jojo Gogo, vypadá stále stejně dobře, vždyť je to model, tak musí vypadat dobře Razz mimochodem věk je špatnou taktikou, která by podle mě neměla být nasazena jako důvod jeho další neúčasti v seriálu, vždyť je jen o rok starší než náš Semirek! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Přesně tak já bych Kiefera poslal domů a vrátil Andrého - Marka tak do roku 2015 alespoň a pak ať si přijde třebas i matka tereza Laughing
Nevím ale Mark by klidně alespoň rok a půl mohl hrát, je to velká škoda a toto jim nikdy neodpustím. Také mě to štve ten věk. Erdogan si tam bude klidně hrát do 60tky a Markovy nedali ani rok navíc Sad Hold musíme se stím smířit..Přijde mi tento comeback zcela zbyteční. Ještě když po něm nastoupí takový zelenáč ..a po této série si na Marka Kellera nikdo nevzpomene Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Áááá, tak Gogo už zase nemá Kiefera rád, to to trvalo. Bohové, kdy vám dojde, že Mark odešel ze seriálu DOBROVOLNĚ? Chtěl skončit, aby se mohl věnovat skupině Scooter Rolling Eyes Co my víme, třeba mu teď, stejně jako dříve Renému Steinkemu, nabídli dlouhodobou účast v seriálu, a on mohl klidně ODMÍTNOUT - s tím, že se spokojí s epizodní rolí. Přiznejte si, že prostě nevíme, co se v zákulisí děje, nebo jak se na castingu domlouvají. Mohli ho prostě chtít a on chtít nemusel.

Navíc mě už vytáčí, jak si na Kiefera stěžujete - přitom v tom jediném filmu, co se u nás vysílal, hrál výtečně. V Kobře se ještě neobjevil ani minutu. Tak jak sakra můžete vědět, že za nic nestojí? Chytněte se za nos a počkejte s hodnocením na jaro 2014...

SaM: mám pocit, že někde je v tom růžovém tričku bez bundy... a jo, je to děs Laughing Laughing Nikdy se toho pocitu, co to ve mně vzbudilo, nezbavím, buď ráda, že jsi viděla jen cípek Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
:rofl:

Gogova představa:

Potemnělá kancelář. Jsou vidět obrysy postav. Někdo potahuje z cigarety, jejíž žhnoucí konec rudě svítí do tmy.
Ozve se nesmělé zaklepání.
(chladně): Dále.
(vchází zkroušený Mark Keller): dobrý den... já... volali jste mě?
(stále chladně): ano. Měl byste si sbalit věci. Už vás nepotřebujeme.
Keller (zoufale): proboha, proboha, proboha PROČ?
(nezúčastněně): to vás nemusí zajímat.
Keller (s pláčem): co teď budu dělat? Jak si budu vydělávat na živobytí?
(s nezájmem): to není naše starost. Teď přijde nový sexy Kranich a po něm po čase Kiefer.
Keller (nezadržitelně slzí): Kiefer mi vzal job! Proklííínááááááám ho, nechť ho všichni praví fanoušci Kobry nenávidíííííí!


Realita:

Keller (přichází do produkce seriálu): hele, můžete tu mou postavu nějak vyškrtnout? Já na Kobru a fanoušky štvu, chci se věnovat muzice.
Produkce (rozpačitě): to nás mrzí, ale díky za spolupráci. A chcete nějak otevřít šanci na případný návrat?
Keller: mně je to u levý půlky, třeba toho Fuxe prostřelte harpunou!


XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mulderova teorie o vládní konspiraci právě dosáhla mezinárodních rozměrů! Kellera vyhodil Kuřák! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No jasny!


A svatá matko milosrdná, já bych, nebýt Vás, ty fotky milosrdně přehlédla!

To má jako fakt rozhalenou džínovou košili, pod ní něco růžovýho a na tom řetízek s prstenem? Omg, omg, stroj času do 80. let?! proto se tam André objeví?! O_o
Šmarja, co je to za trestanecký outfit? Laughing
To bych spíš byla raději, kdyby ho nahradil Big Ben, to by byla alespoň ÚMYSLNÁ parodie XD

http://www.google.cz/imgres?imgurl=&imgrefurl=http://www.fdb.cz/serial/big-ben-der-bulle-von-tolz/fotogalerie/54370&h=0&w=0&sz=1&tbnid=kl3ypLS5gLhV-M&tbnh=202&tbnw=250&prev=/search%3Fq%3Dbig%2Bben%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=big+ben&docid=XAU6wMBuNM6TZM&hl=cs
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux (Mark Keller)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 6  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma