AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tu epizodu ( známkou jako ve škole)
1
81%
 81%  [ 26 ]
2
12%
 12%  [ 4 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 32

Exodus (Exodus)
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj tak dnes toto téma zakládám já, snad si to Aleš opraví, když to bude špatně
Ale k samotné epizodě- mohli jsme vidět v akci a práci jen Semíra a můžeme vlastně porovnat výkony obou herců- viz samostatná epizoda s Chrisem ( Žít a nechat žít). Tak si myslím, že díl Exodus byl o 100% lepší, nechyběla akce, ani děj, Erdogan je prostě ostřílený profík v celé Kobře. Asi toho musel hodně naběhat a ruční vyřízení protivníka nebylo taky k zahození. Myslím, že někdy stačí mimika Semírova obličeje, a víme co si asi myslí, druhá dvojka Diter a Hote taky výborní.
Mě se díl líbil Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Nejlepší díl téhle série,akce,napětí,příběh,ani chvíli jsem se nenudil za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
První honička byla asi nejlepší, z těch nových dílů.Ta hudba k tomu seděla.A prostě ten díl byl super.P.s.:Nezdálo se vám, že bouračky u prvního pronásledování byly vystříhané z jiných dílů?Například to malé zelené auto se na 99% objevilo v jednom dílu věnovaném Andrei.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tenhle díl byl fakt bomba!!!
Písnička do akce mi připoměla doby, kdy se ve druhé řadě písničky používaly skoro pořád. Tahle písníčka se taky použila v epizodě Zajíc a ježek (IV. řada) při jízdě Toma a Semira v motokárách. Měli by to dělat častějc. Má to hned jinej nádech.
Akce na začátku byla skvělá, ale nějaký nehody byly sestříhány skoro ze všech předchozích řad - nejstarší z třetí řady.
No a Semir co předváděl Shocked málem mi z toho vypadly oči. Erdogan to asi vzal vážně a udělal si takovej malej souboj s Gedeonem. A Gedeon ten díl měl rozhodně horší. Tady jsem se nenudil.
Semir: 5 akcí: honička na začátek, dvakrát si zaběhal, pak zase honička a nakonec se musel prát.
No Semire velmi dobrý. V téhle řadě taky dostáváš dost šrámů na obličej, ale i tím je to zajímavý.
A potom, že tam musí být ten druhej.....no tady to Semir zmáknul sám fakt skvěle.
Myslím, že nemám co vytknout a 1 je zcela zasloužená. (jen chyběla ta čeština) Laughing

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl neměl chybu, perfektní akce a když teď člověk ví co se za každou akční minutkou skrývá dřiny, tak si toho opravdu dokáže vážit. Jinak dobrá muzika na začátku...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díl byl opravdu super! Myslím si, ale že mu Leben und Leben Lassen může konkurovat Razz

Jinak moc hezká poslední bitka mezi Semirem a tim zločincem Cool

1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Odkaz na díl http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4861 začátek je prostě božský. Exclamation Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Je tak sem se podíval. Nechápu to, jak tam mohli dát záběr stím Andreiným autem, když se tam vyboural i kamion, ale na dálnici žádny nebyl, až pak tam byl a tomu se nic nestalo. To stím autem je ze 7 nebo 8 serie (viz crashmixy Smile ) Něco tam bylo i z 3 řady. Ale i bez toho stříhaní to bylo dobré.

Jak jinak, já se vždy dívam na začátky, zatím za 1- (to - za stříhaní)

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Díl byl perfektní ... ale nesrovnával bych díly: tady byl sám Gedeon, a v druhém byl zase sám Erdogan. Herec může svou vlastní epizodu dost ovlivnit svým projevem ale když je nezajímavý scénář, tak s tím herec nic neuddělá. To si myslím, že je případ předchozího dílu- prostě neměl tak dobrý scénář. Zatímco Exodus měl náboj, perfektní děj ... to je můj názor.

Úvodní honička neměla chybu. To jak Hotte ztlumí Semirovi rádio, jak štěká, že ho z toho bude bolet akoát hlava ... no prostě typickej "důchodce" Laughing Laughing Akce byla skvělá, je pravda, že sestříhaná ale to není až tak moc podstatné. Jen se mi v jednu chvíli zdálo, že těch létajích aut tam bylo až příliš. Wink

Jo .. ještě mě napadlo: poznal jste někdo toho ridiče z volna na začátku epizody? To je Frankie ... kaskadér co nás vozil v jednom z policejních auta na fantreffen 2006, jak jsme byli na dálnici.

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Takže Chris sa po svojom zavraždení rýchlo zotavil,hoci žiadnej akcie sa nezúčastnil.Aspoň tak si to predstavuje Markíza.
Včerajšia časť sa mi páčila.
Dobrý bol havne nápad s mikrovlnkou.
A predstavte si,presne o tom som včera sníval.
Hotte v Menzerovej kuchyni (alebo ako sa ten chlap volal) kričí na Semira:
-Hej Semir,ten chlap tu ešte niekde musí byť,našiel som tu pečené kura.
Laughing Laughing

Takže sa už nebudem na Cobru dívať pred spaním Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Konečne Hotte v ,,hlavnejšej" úlohe Smile aj ked na úkor Chrisa...
Bolo tam napätie,akcia,bitka,naháňačka(autom)aj utekačka(klasicky,pri ktorej sa zadýcha)a bola tam aj búračka,takže tam asi bolo všetko čo má byť... Laughing
Dieterova parádna strela do pneumatiky...
Hehe a najviac sa mi asi páčilo ked Semir zmlátil toho chlapa,potom pozrel na tú ženu(hmm ako sa len volala??)a začal:HHh hmm hh Very Happy Very Happy to bolo vážne dobré... Very Happy Smile
Takže dávam 1.

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Vyborny dil! Velmi dobre akce, zajimavy dej, zadna nuda Smile

Krome Chrise opet nechybel cely tym dalnicni policie - sefka, Susanna, duo Dieter - Hotte a Hartmut.

Po delsi dobe se konecne sehrala bitka pestmi, to posledni dobou v Cobre11 chybelo.

Musim dat jednicku Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
A verite, ze mi tam Gedeon vubec nechybel? Za jedna.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Prcek


Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Tak tento díl se mi taky líbil velice.Jak asi tady všem budu se opakovat ale byl to skvělý děj a nechybělo tam napětí pár honiček a bohužel i smrt.Ale byl to skvělý příběh.Erdogan zvládl solovou akci výborně.Byl tam vidět i Chris,sice jen chvíli ale aspoň vtipně.Za sebe říkám také nejlepší díl!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Prcek napsal:
Tak tento díl se mi taky líbil velice.Jak asi tady všem budu se opakovat ale byl to skvělý děj a nechybělo tam napětí pár honiček a bohužel i smrt.Ale byl to skvělý příběh.Erdogan zvládl solovou akci výborně.Byl tam vidět i Chris,sice jen chvíli ale aspoň vtipně.Za sebe říkám také nejlepší díl!!!!


Vážně tam byl Chris? A můžu sa optat kde? Nebo co tam dělal? Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
No škoda, že moc nehrál Chris zase Crying or Very sad ale voda u Chrise:lol: Laughing . Zápletka poněkud zajímavá a překvapení, že je v té vině i ten staroch Surprised . Jinak honička před koncem, on si musí vzít to staré Mondeo a kolem stojí Mercedes, to víte, oni musí rozbít tyto auta, žádné nové Mercedesy. Dále Bonrath zase zachránil život. Hned jsem si vzpomněl na Rodinný gang, kdy zachránil život Semirovi a teď Hottovi. Prvně jsem myslel, že dám trojku ale zaslouží si to 1-

Aleš Vaněk napsal:
Krome Chrise opet nechybel cely tym dalnicni policie - sefka, Susanna, duo Dieter - Hotte a Hartmut.
No Sussanu jsem nepostřehl.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tenhle díl byl na 12.sérii naprostá bomba !

Tak nejprve - Hotte s pouty mě naprosto odrovnal Laughing Byl jsem rád, že se v Kobře 11 s Dieterem objevili. Hartmut je také + pro dnešní díl.

A navíc - mohli jsme v akci vidět celou policejní eskadru, na konci chyběla "povinná" záverečná honička, byla nahrazena Hottem a Semirem "Kung Fu" Gerkhánem a bylo vidět, že to Kobře sluší více...

Jednička je dnes jasná, díl napsal Michael Krause a já myslím, že i scénář celkem šel.

Škoda Chrise, byl to přece jen poslední klasický díl 12.série, mohl zde hrát... Je škoda, že odešel a že neměl sledovanost, ale myslím, že hlavní vinou na tom měly slabé scénáře...

No, takže 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Velice povedený díl, Chris mi tam vůbec nechyběl. Děj se mi líbil, to zmiňované "překvapení", že v tom má prsty starej šéf, tak to jsem docela čekala, jak za nim s důvěrou holčina přiběhla... Smile kdyby radši zavolala hned Semirovi.. Razz
Co mě příjemně překvapilo bylo, jak na začátku ten chlapík se sešel s tou mladou (nepamatuju si jména) a pak zdrhal před Semirem, tak když ten zlej u něj zastavil s autem a vykládal mu, že je novinář a bla bla bla, tak že mu nevěřil a pelášil pryč. Protože podobná situace se takhle vyskytuje celkem často a většinou tak, že divákovi je jasný, že je to lest, ale tomu hrdinovi to nedocvakne a naletí na to. Tak tenhle měl aspoň rozum. Idea Cool
Jasná jednička.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jeaany


Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Dávám za 2, protože mi tam Chris moc chyběl jinak to nemělo chybu, ty hlášky Hotteho v autě při Semirově hlasité muzice, atd. Ale Sussana se tam podle mě nikde neobjevila...

Jinak tady někdo má pravdu, že za sledovanost také můžou scénáře, to není o hercích, prostě některé díly neklaply u diváků asi tak jak měli nebo scénáristé očekávali....ale stejně, i takhle série se povedla, každá měla něco originálního a myslím, že to v celkovém hodnocení to zas není tak hrozný..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
EK1


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Nemůžu si pomoc, ale tento díl se mi vůbec nelíbil. Každý tady vyzdvihuje akce, ale vždyť tam skoro žádné nebyli, jen běhající Semír. A co se týče děje nic úžasného a toto téma už několikrát omílané. Takže celkově za tři - . Už se těším na příští týden, to bude bomba díl i když Chrisova smrt Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tendle díl je super, zajimavý příběh, Semi několikrát v akci. Za 1.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Naprosto nadupaný díl se Semirovo sólovkou; body navíc mu přidali i Hotte a Dieter (všimli jste si, jak je Hotte s čepičkou roztomilý? Laughing Laughing ) a samozřejmě Hartmutt Laughing Laughing Padouch byl hezky skrytý, tak to má být, nechyběly bouračky a akce ani uběhaný komisař (lidi, někdy si říkám, že já být zločinec, tak jsem v háji... oni tam všichni dokáží tak dlouho a pěkně, elegantně běžet! Laughing Já doběhnout na konec ulice, tak se snad raději vzdám, protože bych vypustila duši Laughing ). A chyběla Andrea, co víc si přát? Laughing

Za 1***** Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Exodus
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky no tento dilek byl uplně bombastickej . Napinavý od začátku až do kence , Jen mi to tstrašně uteklo vůbec jsem se u toho nenudila Hote po boku Semira bylskvělej a Semi byl sám bez schrise moc mu to slušelo . Pěkná hudba honičky skvělí akce no prostě parádní díleček a moc povedenej . Fotečky ze včerejšího dílečku jsou u mě na bločku kdo bude chtít tak se může podivat . www.kobraa11.blog.cz
Jinak jsem taky ráda , že se nám po dlouhé době oběvil Hartmutt Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Prcek


Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Stepanka napsal:
Prcek napsal:
Tak tento díl se mi taky líbil velice.Jak asi tady všem budu se opakovat ale byl to skvělý děj a nechybělo tam napětí pár honiček a bohužel i smrt.Ale byl to skvělý příběh.Erdogan zvládl solovou akci výborně.Byl tam vidět i Chris,sice jen chvíli ale aspoň vtipně.Za sebe říkám také nejlepší díl!!!!


Vážně tam byl Chris? A můžu sa optat kde? Nebo co tam dělal? Embarassed Laughing


Byl tam asi si to teda moc nepamatuješ.Chris tam byl když mu Semir volal jak to jde a on mu říkal že hrozně že domovník ještě nepřišel a v tu chvili ho tam bylo videt jak mu v bytu tekla voda ze stropu!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
skvelý diel.Semir sólo v akcii... Very Happy chrisa tam taktiež vtipne vložili=D
a vyborna zapletka, dej.... samozrejme 1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tento díl, byl celkem dobrej.....sólo akcička našeho Gerkhana byla úžasná, líbili se mi honičky....a rvačka Semira s falešným policajtem.
Líbil se mi taky Hartík: " Nemožné okamžitě vyřešíme...(nebo nějak tak, no smála jsem se na celý barák) Laughing
A Semirek si trošku víc zaběhal, všimli jste si?? Very Happy

Líbil se mi motiv dílu....juju...zasloužená 1

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Povedený díl. Nepřipomínal vám ten Frank Köhler někoho ? Že by Franka Trabera. Mně to tak připadalo. Díl za 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Perfektní díl, myslím, že se dokonale dá srovnat s dílem, kde si zase užil sólovky Chris =o) .Úvodní akce perfektní a po celý díl nechybělo napětí. A hlavně musím vyzdvihnout závěrečnou akci, která nebyla protahovaná (jak bývá zvykem u jiných dílů, kde u závěrečných akcí usínám Confused )

Určitě 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
super diel bez Chrisa..semir by tam mohol kludne aj sólo hrať Wink a dobrý bol začiatok Semir A hotte v tom aute keď tam hral Billy Idoll - Rebel Yell za 1 Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Rozhodně zajímavý příběh a akce - ale přišlo mi to hodně chaotický a navíc tam chyběl Chris - takže za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
korupce


Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Dobrý den, nevíte prosím někdo jak se jmenuje píseň kterou si pouští senir na začátku dílu ve svém BMW, případně kde je ke stažení... Díky... Korupce.. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
korupce šak som už spomínnal Billy Idol - Rebel Yell na stiahnutie já používam www.mp3.nadruhou.net prípadne klasické uloz to Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Tenhle díl se mně moc líbil. Jednak hudba na začátku byla absolutně skvělá (dík za jméno skladby!) a Hotte: "Dej tam nějakej šlágr! Nebo lidovku!" Very Happy
(jak může někdo chtít "nějakej šlágr", když hraje anglický rock ?!?)

No a druhak téma podvodu ve firmě tu už sice několikrát bylo, ale tentokrát bylo pojato dost důkladně, zevnitř, detektivně. Tím mně ten díl trochu připomínal Vraždy v Midsomeru, a ty já můžu.

O kvalitách tohohle dílu svědčí i to, že jsem ho viděla asi před rokem, ale hodně mně utkvěl.

Taky mně byla hodně sympatická ta Ute, byla to reálná, nečernobílá postava. Jedna z mála v Kobře, u které jsem si dokázala představit, že bych byla v její kůži a chovala se podobně jako ona. Akorát "uts" a "utele" je lotyšsky a litevsky "veš", tak jsem si pořád tak nějak napůl podvědomě říkala "proč jí rodiče dali tak pitomý jméno..."

Jediné, co mně trochu chybělo, bylo více Chrise, více Hartmutta, techniky a dálnice... ale to je u mě univerzální pravidlo: v Kobře čím víc Semira a jeho parťáka, Hartmutta, Dietera a Hotteho, techniky, detektivního pátrání a dálnice, tím líp. A tenhle díl byl tak zaměřený na ten zamotaný problém s fúzí dvou firem, že se do něj tohle všechno nevešlo. Ale člověk zas nemůže mít všechno, že jo.

Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Exodus
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mně se to tedy celkem líbilo, škoda že zde nebyl moc Chris, jinak děj se mi líbil, může být za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Nic moc díl. Bez Chrise to nejde Confused Za 3 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Exodus (Exodus)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma