AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
75%
 75%  [ 24 ]
2
15%
 15%  [ 5 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
3%
 3%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 32

Stoprocentní ztráta (Totalverlust)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Uzasne akce, nase prostredni akce byla moc rychla, postrehl jsem jen Petra, ten tam byl krasne videt a Vasek sel po moste zady ke kameram ... nic vic jsem nepostrehl ...

Jinak tato epizoda se mi libila, zvlast malinko ujeta akce na konci, ta byla naprosto skvela.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj- takže nakonec v hlaní roli fantrefistů Petr,Vaškova záda,samo že Thorsten nesměl chybět a nakonec v kavárně v pozadí Dančin taťka,obrázky v místnosti Erdogana Atalaye

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Já sem postřehl ještě naši oktávku jinak už nikoho dalšího Rolling Eyes

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak konečně, po třičtvrtě roce jsme se dočkali. Very Happy Upřímně řečeno, čekala jsem od toho víc. Teď myslim tu naši scénu. Nebyli tam všichni, a taky vystřihli ty auta, co tam měly jezdit...
Když jsem to pak procházela zpomalený, tak jsem tam objevila kromě výše zmíněných ještě kousek sebe na mostě a Janču se mnou v obchodě.



tady jsou Vaškovy slavný záda Cool (sorry za tu lampu na hlavě... Embarassed Laughing )


Janča s červenou taškou přes rameno a to bílý za ní jsem já Very Happy


a tadyto bude nejspíš Péťova octávka Very Happy



Když mám hodnotit celkově ten díl, tak mě moc nezaujal. Taky jsem tam postrádala Bonratha a Herzbergera, nebyla tam žádná sranda. A šéfová ani nevím, jestli tam vůbec byla, ale jestli jo, tak uplně minimálně. Dávám dvojku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Díl sám o sobě fakt průměr. Jestli bude zájem můžu dodělat titulky...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Za 1, skvělá akce, moc se mi líbila honička v obchodě Smile

http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4762

jinak nevím, proč pořád potřebuješ odkaz, na úvodní stránce je banner, přes který jde se tam dostat, a navíc už to tu bylo několikrát propragováno (rtl-now.de). můžeš taky použít odkazy ke starším dílům, které jsou u všech dílů...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
TAk abych řekl pravdu na díl jsem se hrozně těšil .. proč asi, že ... Cool

Jelikož nemám moc času, tak jsem to vzal jen tak sporadicky ... hlavně po akčních scénách. Počáteční bouračka byla exkluzivní .... dlouho takhle dobrou nepamatuji ... ten starý páprda procházející se po dálnici a kolem něho látají auta .. dobré. Taky tam malinko poškádli hezkého porschaka …. toho škoda.

K té prostřední akční sekvenci: jelikož jsem zažil její natáčení, tak je fakt nutné poznamenat, že člověk se pak na ten seriál kouká jinak. Hlavně proto, že natáčení cca minutové scény zabralo celou neděli …. a to jsme odjeli ještě brzo;-) Akce v obchoďáku byla fakt dobrá … měli to hodně dobře sestříhané …. jak tam Semir skočil na ten pick-up, probíhání mezi lidmi a regály….no a jak tam pak Chris vlítnul meďákem … efektní. Ale ještě že člověk nemusí přemýšlet, jak se tam vlastně dostal …. Wink

Akce na konci .. teda akce .. spíše sólová jízda dvěma služebákama byla jaksi malinko nudná … pak ta projížďka po středních svodidlech malinko ze světa sci-fi … ale dobrý ….

Epizodu jsem celou neviděl, proto jí nemohu regulérně známkovat ….

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
no ono to je realne ze by to presli po nich ale v tej rychlosti akou isli stale tak by sa prevratili na strechu obaja a naviac po tom naraze do toho cementu ci co to bolo by skoncil by rozmlatil chladic ale v poho Wink

celkovo diel tak no zaciatok bol fajn ale potom uz take no slabsie. inak zavidiim ze ste tam hrali aj ked len ako "krovii" Shocked

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Úvodná nehoda absolútne nereálna a počítačom spravená-to letiace auto určite.
Jazda služobnými autami na ďialnici absolútne skvelá,a keďže ani nešlo o naháňačku,niečo úplne nové a originálne.
Jedna z mála scén,keď hlavná akcia ani nemala svoj význam.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nehoda byla realná, až na to létajicí auto.
Akce ke konci, jízda ve dvou služebních vozech. Nádherná a efektivní Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Bolo to dobré,ale mi v Kobre začínajú chýbať ,,domáce" postavy(Hote,Dieter,šéfka) a pribúdajú tam ,,cudzí"(v tejto časti ich bolo veľa:napr.ten starý dedko,jeho žena,potom ten Fux,jeho žena,jeho milenka,potom ten právnik a ten čo to celé organizoval... Confused ).A ked si na konci Chris so Semirom volali a hovorili tie mená,tak mi to chvíľu trvalo kým som si dala dokopy kto je kto... Confused Rolling Eyes
Dúfam že viete na čo myslím... Rolling Eyes

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
No vieš,v každej časti musia byť aj zločinci a nevinní Very Happy
A aj v starších častiach sa často objavovalo veľa mien a bol z toho chaos.
Ale absencia Bonratha a Hotteho ma tiež mrzí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tento díl byl zajímavý.... Hlášky, propracovanost..... dávám 1...

Dostal mě konec... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A česky: Super díl, líbil se mi i před tím. Jízda s BMW a MB byla na konci dokonalá, jen by mě zajimalo, co to byl za most na konci dálnice? Nikdy tam žádný nebyl a ten most vybadal starý tak 50 let. Asi videomontáž. Za 1*

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
No teda hezký díl. Teď jsem si pročítal téma a to jste mě přepkvapili, že tam polovina byla(metaforicky). Jinak akce rozestavěný dálnici Laughing Laughing Laughing Laughing . Chudák obchod s nějakýma pytlíkama. Škoda. že tam vůbec nebyli Hotte, Dieter ani Engelhardtová. Zápletka výborná takže 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Po dvou špičkových dílech je Stoprocentní ztráta slabotou v ději, který mi pro Kobru nepřišel dost dobrý.
Pochválil bych akci uprostřed a jízdu na dálnici Chrise a Semira. Na to by tu dálnici měli využívat častějc.
Ale první nehoda byla sice působivě natočená, ale jak tam letělo to poslední auto bez jakéhokoli důvodu tak to byl pro mě přehmat toho co všechno nám můžou ukázat.
3

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Tak toto byl super díl! Smile Fakt, hlášky, zvášt noční a hlášení Laughing A nejlepší tak akce na konci na dálnici, to jejich "slavnostní otevření" Laughing To bylo efektivní Laughing Nebo honička v obchoďáku, jak tam Semir skočil na to auto... Naša mamka jako vždy originální komentář : "Nedivila bych se, kdyby tam byla náhodně pohozená kupa písku." Sem vážně nemohla Laughing Né prostě Jednička s velkým J
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Me hodnoceni je zhruba takoveto : Zacatek byl vinikajici, pekna nehoda nezvykle udelana{to letici auto se mi tam velmi libilo, nemusime preci vzdy vedet jakym zpusobem se to auto do vzduchu dostalo}. Pak prisla vrazda a vysetrovani. Bohuzel sviznost se nejak vytratila a zadne nejake efektivni akce jsme se nedockaly. Pravda, zaver byl o neco lepsi nez prubeh epizody, ale Semirova a Chrisova jizda nebyla pro mne to prave, presto tuto epizodu ohodnotim nadprumernou dvojkou, ten starik mi byl docela simpaticky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Byl dobrý, hodně velká zápletka, super honička s kolem. Za 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tento díl neměl chybu - Wink

Děj, hlášky - Wink Nevím, ale nejvíc mě asi rozesmálo během dílu záběr na Semirovy nohavice - take roztrhané Very Happy Laughing Very Happy
A navíc, dálnice uvedena do provozu pod ruky našich policistů - no Very Happy Very Happy Very Happy , ale jinak super!

Tomuto dílu dávám za 1

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tak tento díl, no nic moc.....zachraňovaly to ale superní hlášky.
Co se mi však líbilo: Bylo naprosto dokonalé otevírání dálníce, hašteření o hlášení.....a kolegovská spolupráce v autech Very Happy

Ale dějově nic moc....

Tomu to dílu dávám 2

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Mně se tato epizoda líbí(viděl jsem ji včera poprvé na Nově), napětí na vysoké úrovni, hlavně pak tedy na závěr, i nějaké minusy by se našli, jako třeba nepřítomnost šéfové, přesto jasně převažují klady. Uděluji jedničku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Velice slabý díl. Jediné, co se mi líbilo, tak byla první akce, jak si to stařík uháněl ke zločinci a za ním probíhala likvidace aut. Na hlášky si moc nevzpomínám a akce na "nově otevřené dálnici" se mi taky líbila. Pěkně efektní, něco, co v Kobře ještě nebylo.

Dějově mi díl přišel velmi slabý, bez špetky napětí.

Pokud to mam shrnout, tak mi lepší známka jak 4 nevychází Sad Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Davám za 1 ale ta scéna kdy chris s mb projede pytli s cementem no newim jestli by jel mb dál Confused

_________________
Mercedes-Benz E500 Coupe,Bmw 328i
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za 1 určite dobrá akcia aj napätie aj dej

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Tentokrát za 2 - trochu méně akce -ale konec byl velmi podařený a Chrisova hláška : Tak tu dálnici o pár dní otevřeme my Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stoprocentní ztráta (Totalverlust)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma