AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
82%
 82%  [ 38 ]
2
8%
 8%  [ 4 ]
3
6%
 6%  [ 3 ]
4
2%
 2%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 46

Mezi nepřáteli (Unter Feinden)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak a mame za sebou posledni dil 12.serie, ve kterem Semir bohuzel prisel jiz o tretiho partaka - Chrise Crying or Very sad

Podobne, jako v pripade Toma, skoncil Chris velmi drsnou smrti - nakoupil minimalne cely zasobnik Shocked Pri "nakupu" jeste stihl zachranit zrejme svou davnou lasku. Je ho velka skoda, ze skoncil, me se jeho neobycejny styl libil a proste me bavil...

Skoda takoveho konce, jinak byla tato epizoda naprosto perfektni. Nabidla neuveritelne skvele akce a velmi napinavy dej. Jinak Semir v zaveru sehral naprosto vybornou solo akci. Je to fakt skvela postava! Posudte sami na http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4962.

Pres Chrisovu smrt musim dat teto epizode a jejim tvurcum jednicku Sad

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Aleee Chrisatko moje, kvoli zenskej sa nechat zabit? Crying or Very sad Ten zaver bol totalne uleteny a prehnany, a vobec som nechapala deju tak nehodnotim, az ked to bude po nasom Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Promiňte mi tu otázku, ale potřebuji ji pro rozhodnutí, zda se mrknout, nebo ne: byla tam andrea s kukačkou? A pokud ano, jak moc? Sad děkuji!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Kukacku som si nevsimla, a Andrea tam bola tak 10sek. v posteli so Semirom, cosi jej dolezite povedal, ale nerpzumela som, inak tam vobec nebola.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji, Biggi! Smile asi na to mrknu... a kdo viděl trailer, odpovídal díl tak akční a povedené upoutávce? Protože z traileru se zdálo, že jde o styl hollywoodského akčního thrilleru, zajímalo by mě, zda epizoda skutečně držela jeho tempo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Woxys: videl jsem povedenou upoutavku i mnohem povedenejsi epizodu. Jednoznacne doporucuju videt. I kdyz nemecky nerozumim, pochopil jsem o co jde a bylo to fakt napinave. Mam rad takove prestrelky.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pepe


Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Tato epizoda měla snad skoro všechno, co má mít. Perfektní trailer odpovídal kvalitní epizodě, která se až tak často nevyskytuje...Mimo jiného skvělého mě hlvně zaujal ten konec jak Kalvus (nebo jak se jmenuje) zatnul pěst (jako že to asi přežil). Mslím si že to bude pokračovat. Co myslíte vy ???????

Hlasoval jsem za samozřejmě za 1 a kdyby šlo tak dam 1 s * 2x podtžená Smile fakt nemam co bych dodal senza dil..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Pepe: souhlasim s tebou, taky jsem si toho na konci vsiml. Vidim to na velmi zajimave pokracovani. Treba v pilotnim filmu ke 13.serii se bude mstit Semirovi, ze ho takto sestrelil.

Taky by me zajimala souvislost mezi Benem Jagerem (novym partnerem Semira) a Chrisem Ritterem (jako drivejsi tajny agent Mark Jager). Neverim, ze jsou ty jmena vybrane nahodne jen tak.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak tohle bylo fakt drama do poslední chvilky...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl byl naprosto skvělý. Mrzí mě smrt Chrise, chtěl bych ho v Kobře vidět ještě nejméně dvě sezóny.

Jak už tu říkal Aleš, Chris je v chování podobný Andrému. Nejen proto se mi líbil. Teď už to zase asi nebude taková akce Crying or Very sad

A konečně zničili helikoptéru, na to jsem se těšil celou 12.sérii, Laughing Laughing Laughing ale Semir to udělal tak zvláštně.

Co se týče známky -> 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Pro mě jedna z nejlepších epizod v Kobře 11 vubec.Chrisova smrt mě strašně mrzí i víc než Tomova,ale to jak padal semir z vrtulníku a pak byl v pohodě to by asi v životě nešlo.Doufám že ten chlápek s tou pěstí pozdějš semira neoddělá Sad Surprised
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Opět jsem se díval na začátek. Pozdzimní dálnice vypadala pěkně.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak tento díl, jako jediný z nových na RTL, jsem viděla úplně celý. Prostě jsem si ho nemohla nechat ujít. Díl od začátku až do konce plný akce, napětí...no a konec taková smutná třešnička na dortu. Musím říct, že Chrisova smrt se mě dotkla úplně stejně jako ta Tomova. Jenom mi už trochu přijde, že tímhle už Semir skoro vypadá jako necitlivý, nesmrtelný hrdina. Zemřít někomu po boku 3 parťáci, z toho 2 tak rychle po sobě, tak nevím nevím, kdo by ještě u policie vydržel =o)) Ale to jen taková poznámka Smile

Co se týká samotného dílu. Tak závěrečná Semirove sólo akce s vrtulníkem byla efektní (k reálnosti se nebudu vyjadřovat =o)). Škoda Chrise, ale jinak velká jednička =o))

Pak souhlasím s Alim, že na těch jménech Jager něco bude. Jen přece si myslím, že tvůrci by nedali stejná jména, kdyby neměli něco s nimi v plánu =o) (možnost, že by zapomněli, že toto příjmení už jednou použili mi přijde docela nereálná..přece jenom příchod Chrise do Kobry ještě není tak daleký Wink)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Moje teorie ohledně jmen Jäger :

Budu vycházet z toho, že ten chlápek "s tou pěstí Cool" byl Jäger (nevím to, protože jsem jim nerozuměl). Počítám, že se objeví ještě v dalším díle a tam se něco stane. Bude Semira pronásledovat? Zachrání Semirův život Ben Jäger (played by Tom Beck Laughing Laughing ). Stanou se díky tomu partnery? Byl už Ben předtím policista?

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tož jsem po DLOOOOOOUHÉ době zhlédla novou epizodu Kobry 11 (díky za odkaz, Aleši!) a zde dávám své hodnocení.

Na začátku jsem byla, popravdě snad i proti své vůli nadšena: měla jsem zvuk puštěný do sluchátek a znělo to vše tak báječně syrově! Práskání dveří, každý zvuk, hudba... vše působilo realisticky, přímo. A navíc, němčina v ústech hlavních hrdinů má své kouzlo, hlas chrisse je navíc skutečně příjemný Smile zato když jsem slyšela protahujícího blekotala Gerkhana, začala jsem se pobaveně hihňat Laughing
Chválím kameru - onen klipovitý, trhaný efektní styl k akčnímu seriálu opravdu perfekně sedí. Takže zatím JEDNIČKA.

Chriss... popravdě mě překvapilo, že do Kobry 11 bez problému sedne, opravdu jsem neměla potíž, že by na mě působil rušivě. Nicméně scéna postelového pohuleníčka byla humus. Dá se to hodnotit dvěma způsoby: jako příjemné prolomení klišé, nebo prostě jako něco negativného. Přikláním se k tomu druhému, protože ritter je potenciální dětský hrdina a takový vzor by se neměl ukazovat s cigaretou.

Probohaaaaaaaaaaaaaaaaa! KOLIKRÁT, ptám se, kolikrát ještě uvidíme to nebetyčné klišé, kdy dá ženská chlapovi facku, načež ho začne líbat a oddají se spolu vášnivému dovádění? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes za tuto mimořádnou trapnost strhávám stupeň a půl, takže jsme na známce DVA AŽ TŘI.

Nicméně, ač to neměli tvůrci v úmyslu, mě strašlivě pobavil ten střih mezi divokou chrissovou užívačkou a postelovou nudou u gerkhanů Laughing Laughing Laughing Laughing jo, sice chápu, že měl Semir starosti a bál se, ale... působilo to fakt vtipně Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cha cha chaaaa! Laughing Laughing Laughing

Semirek... nu, řekněme, že ať si tohoto postaršího pána ta postarší paní nechá i s fusaklema Smile nevím, sice je na něm pořád něco hezkého, ale doby, kdy jsem se radostně tetelila vzrušením, kdykoliv mu někdo přiložil pistoli ke spánku, jsou pryč... Líbila se mi jen scéna, kdy ho jeden zločinec odnášel, nicméně... to jsem si tam představovala mladšího Turečka.
Nu jo... kde jsou ty doby svobodného uličníčka Semirka s rozčepýřeným hárečkem... Nu, kde? Na Povídkovém foru, mu hahahhahahahhah Cool

Závěr...? Chrissova smrt mě vůbec nedojala Smile bylo mi naprosto jedno, že umřel, jen jsem cítila, jak se mi roztahují ústa ve zlém úsměvu Cool a jinak, chlap, co má rozstřílenou hruď a břicho samozřejmě ani trošku necítí bolest a naopak se ještě div nezačne muchlovat s tou ženštinou, co Smile za tuto pitomost jsme na TROJCE. Co se mi ale líbilo, bylo Chrissovo rozmýšlení se nad tím, zda se pustit do záchrany té dámy. To váhání zahrál Gedeon hustě.

Malé plus má epizoda za ten Semirův strašně zoufalý výraz, na jeho absolutní šok a takový nádech pocitu ,,už zase..." co se mu zračil ve tváři. Nicméně když k tomu připočtu, že jsem si celou epizodu přála, aby to už skončilo, na dvojku to nestačí...

Mé hodnocení = za TŘI Wink


A Jäger? Pokud mám tipovat, jakou roli (zda vůbec) bude hrát směrem k Benovi, musím vědět, kdo přesně to v epizodě byl. Řekne mi to, prosím, někdo? Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Tak z http://www.erdogan-atalay-fanpage.de/cz/ som toho moc nevycitala, ale zda sa ze to bol zaporak, hral ho tento herec http://www.agentur-huebchen.de/vita.php?id=3&search= a neviem co ho tam aj nezastrelili pri ten poslednej scene. no ja pochybujem ze sa este objavi, to meno bude fakt asi nahoda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Woxys:Kobra se často opakuje,často tam jsou akční kliše akorát jiné kulisy a díváme se na to radi protože nas to bavi.Jinde to odpustíme a hodnotíme pozitivně a někde zase se staneme kritiky jako ve tvem pripade.Myslim si ze je to az moc negativniho co jsi nasla na tomhle dile pac toho takzvane samyho je v kobre spousta.A k te postelove scence:jine to uz ve filmech a serialech asi nebude.A jeste k te pitomosti s Chrisem,vim ze Chris neni u tebe v kurzu ale takhle rozstrilenej klidne jeste chvili muze reagovat na okoli. A jinak myslíš že ten semiruv pad z vrtulniku by v realu prezil bez uhony????Asi taky ne,co?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ritter: ne, stejně jako by Ritter nevyrazil okénko tím plavným pohybem předloktí Wink ono tam těch blbostí bylo víc Wink prostě jsem dala 3 a hotovo, lepší hodnocení ode mě nedostanou Wink

Někdy mě Kobra těmi šílenými scénami pobaví (třeba když házel zoufalý zloduch na Semirovo auto co mu přišlo po druku, načež teprve popadl zbraň a začal pálit, smála jsem se, protože to bylo vážně vtipné!), jindy prostě dopálí... Sad

Biggi: díky Wink

Za co si zaslouží velkou pochvalu? Za náááádherné záběry na Kolín Smile připomínka katedrály vždy potěšila Smile

Mimochodem, Biggi... já myslím, že ten chlap, co se na konci pohnul, byl někdo jiný než ten z fotky, ne? Sad pokud vím, tomu ritter prostřelil hlavu... Sad šanci přežít měl spíš ten z vrtulníků, pochopila jsem to tak, že na konci bylo naznačeno právě jeho přežití... Takže podle mě by opravdu mohl být nějak příbuzensky spojen s Benem, stačilo by, aby byl jeho strýc... Určitě by to bylo dobré pro návaznost a pak, postava Bena by hned na začátku měla silný příběh...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Včerejší velmi zajimavý, napinavý díl se smutným koncem hodnotím jedničkou. Příjemný děj, akce, hubba, ale konec byl hnusný Sad Slovenský dabingi se k dílu hodil velmi dobře. Líbilo se mi jak se Semir s Chrisem chtěli dorozumět s těmi ciznici Cool .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Bola to naozaj skvelá časť Very Happy naozaj mala všetko čo je pre Kobru typické...až na tú Chrisovu smrť Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad jhooj taký rozstrieľaný tam bol... Crying or Very sad Crying or Very sad ale ked už bol postrelený tak tomu čo škrtil tú Tanju ,,fajne"strelil medzi oči... Razz
Ale Chrisa mi je vážne ľúúúto...taky bol zlaty... Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Neuveritelne velkolepy dil, i kdyz se smutnym koncem Crying or Very sad Skvely a poradne napinavy pribeh me prilepil k televizi tak fest, ze jsem vubec nevnimal okoli. To byl opravdovy LUXUS!

Gedeon i Erdogan to zahrali vytecne, jsou to borci! Autor tohoto pribehu by si zaslouzil oskara! Laughing

Jinak porad plati to, co jsem tady jiz psal, samozrejme jednicka jako vysita!

Kazdopadne TV Nova si taky zaslouzi uznani! Protoze na tento dil bude pilotni film Na vlastni pest s novym partakem Benem Jägerem dejove navazovat a TV Nova jako jedina televize nabidne pokracovani za pouhy tyden! Na RTL si museli divaci na pokracovani pockat vice, nez ctvrt roku a na Markize tento dil dokonce odvysilali zhruba v polovine serie, takze v nasledujicim dile se Chris znovuobjevil! Dekuji TV Nova!

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Nečekala jsem, že to bude tak skvělý díl.

U mě samozřejmě za 1

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Samozřejmě je to jednička, díl skvělý, Semirův výraz smutný.. ale nejsmutnější na tomto díle je, že jsem již při prvním Chrisovu zásahu vyskočila na nohy a s titulkami jsem již měla obskákaný celý byt a ječela jsem "jooo, Beeen, Beeeen, Beeeeen" na celé kolo Embarassed Laughing Laughing

Takže ciao, Chrisi, je mi líto, že jsi umřel a byl jsi fajn... ale...

BEN UŽ JEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Byl to souboj proti tvrdejm chlapům.
Chrisova smrt je pro mě nepovedená, šlo to udělat jakkoli jinak.

Ale příběh je tady sakra zapeklitej a moc dobře udělanej. S Chrisem se tedy loučím, bude mi chybět jeho bezhlavá tvrdá akce. Do této epizody vybrali herce, kteří se na to hodili. A konečně šéfová zas na někoho řvala. Už si nevzpomínám kdy naposled.

Prostě bezvadnej super díl.
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Co na to říct Confused

díl bys super samozřejmě musím dát za jedna
i když ten konec Crying or Very sad
samozřejmě jsem tuhle scénu už viděla stejně je to hrozný Crying or Very sad
tak sbohem Chrisi teď nastupuje Ben Very Happy

jo a docela mě oddělala semirova věta
vymysleli jste to předtím nebo potom co jste si vyšukali mozek z hlavy
tohle bych od něj vůbec nečekala Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Trošku se jim dabing nepovedl, oproti SK. Ale to je malá chybka. Díl byl opravdu super. Hodnotím 1 jako minule. Chris s Kalašnikovem neměl chybu Cool . Chudák Sad Semir a Šéfka nebyli moc smutní, jak zemřel Andre nebo Tom, byli smutnější.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Teeeda...tak tento dílek neměl chybuuuu Very Happy Líbila se mi zápletka, postavy....super Very Happy
Vy se všici radujete, že příjde Ben, snad s Vámi toto nadšení také začnu sdílet Smile Né, že bych se na Beníka netěšila, ale těším se s menším nadšením, Chris byl fajn, a celkem mi vadí, že ho zabili. Ale co...změna je život a Ben bude obrovskou změnou !! - hele...já už se začínám těšit Very Happy
No, jinak Woxíí...úplně mi mluvíš z duše, s tím tetelením...a nudou u Gerkhanů - ( snad víš co myslím Very Happy)
Nevím co bych více dodala, vše dříve stihla Wox Very Happy

Tento díl byl fakticky napínavý od začátku do konce, dlouho už nebyl tak napínavý dílek....

Musím dát za 1*


No, Beníku...jsem na Tebe zvědavá.....hele..nj...už se těším.... Laughing Laughing Laughing
Wink Wink Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Ja davam take za jedna, konecne uz tu bude Ben. Postava Chrise se mi moc nezamlouvala, ackoliv sama o sobe nebyla spatna. Zkratka Chris mi nebude chybet. Zdalo se mi, ze se scenariste snazili do Kobry dostat postavu podobnou Andremu Fuxovi, alespon me to tak prislo, a to se proste nepovedlo. Ale take maji urcite epizody s Chrisem neco do sebe, ale byly o kategorii slabsi, nez ty predesle. Postava Chrise by se hlavne hodila jenom do par dilu. kdyz do Kobry 11 prisel, tak jsem byl velice prekvapen tou zmenou, ale bohuzel, vse se zkazilo v okamziku, kdy tehda v 11 serii nezastrelil toho zlocince na te strese, jak je tam Semir nechal byt.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Parádní díl, hodně napínavý a skvělá velká akce, bohužel se smutným koncem. Sad Trochu se to ukradení kokainu podobalo ve Městě v ohrožení s diamanty.
Já jsem viděl na youtube, že Chrise zabijí jinak Arrow poběží na náměstí a z helikoptéry ho střelí odstřelovač. Ale to jsem se asi spletl.
Určitě musím dát velkou 1. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
vymysleli jste to předtím nebo potom co jste si vyšukali mozek z hlavy


*spadla jí čelist*
Ptala jsem se na to Všel a prý to řekl simýr Krysovi... uch... dovedete si představit, že by takovou větu adresoval Semir Tomovi...?
Ne, ne.
Tento pokus o ,,drsnou", syrovou Kobru fakt nevyšel. Slepá ulička.

Ať žije tomovský a benovský popcorn.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukáš


Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Tak dneska to byl teda drsnej díl! Smile
Nervák až do konce...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Me tam zase ta hlaska perfektne sedela. Ale ze by to mel rikat Tomovi, to si predstavit nedovedu. Ale Tom neni Chris.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ListerBW


Založen: 04. 01. 2009
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
"Kdy jste tuhle ptakoviny vymysleli? Predtim nebo potom, co jste si vyšukali mzek z hlavy?" - tak tahle veta Semira me totalne odrovnala Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Napínavý díl až do konce nicméně je horší, že každý z nás přišel o to nedobré překvapení, že Chris umře. Sad Musím říct, že mi ho je líto. Crying or Very sad Crying or Very sad Podle mě tu smrt udělali trochu nesmyslně: Když už tomu škrtícímu trefil kulku do hlavy ve třetině cesty, proč ji netrefil aniž by k němu běžel? To mi nejde do hlavy. Question Question Question Question

EDIT: Škoda, že nenašel další náboje do kalašnikova. Škoda, že Semir neskočil dřív. Škoda, že toho chlapíka co škrtil Tanju neomráčili více. Škoda, že Kalvus nechcíp

Mimochodem ta hláška jak psal Woxys->to trochu................nejde to vyjádřit Laughing
Dávám 2

K Benovi: upoutávka:
Ben: Krajta 4
Semir: Žádná krajta, Kobra 11. Tohle mě totálně rozveselilo. Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Prcek


Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Byl to napínavý děj ale pro mě blbý protože tam zemřel Chris,abych řekl pravdu doufal jsem že to bude až v tom dalším díle ale přece jen zemřel pro svou lásku tak uvidíme.Ale celkově na Kobře mě sere že tam furt střídají partáky.Ale tento díl byl suprovej
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Camry : Chris tam vbehnout musel, protoze nemel zbran. Ta lezela par metru pred nim.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jeanne


Založen: 17. 12. 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Nedá mi to, vstanu z mrtvých a taky zhodnotím.
Ze začátku jsem měla z Krisíka srandu a byl to pro mě prostě Alex z Rexe. A teď, na konci 12. řady ho zbožňuju stejně jako Andrého (možná ještě víc Razz ) Jak tu kluci psali, ti dva jsou si fakt dost podobní.
Chris mi příjde nejvíce propracovaná postava v Kobře a celý tento díl krásně navazoval na jeho trochu lehkomyslný a sebevědomý charakter. Jak výborně zareagoval v bytě Tanji (v tu chvíli jsem fakt nemyslela, že by se z toho mohly nějak dostat). Tam přestal býl komisař dálniční a stal se opět tajným agentem:)
Epizoda výborná, nemám co bych vytkla. Snad jen, že cedník z Chrise udělat nemuseli:(
Kdybych nebyla připravená a nevěděla, že Chris umře, tak ječím ještě teď Laughing Bude mi moc chybět. Po Tomovi (kterého vůbec nemám ráda) jsem se zase začala koukat na Kobru právě kvůli němu. Ben bude mít co dělat aby se mi zalíbil Wink

Camry: Joo, u Krajty 4 sme s taťkou chytly záchvat hihňání Laughing

..."mozek z hlavy".. Chvíli mi zatrnulo, jestli jsem opravdu slyšela dobře. Ale vystihovalo to Semirovu zoufalost ze situace, do které ho Chris uvrtal, takže hláška dobrá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Jinak, Krajta 4 není nic originálního, připomnělo mi to díl nový parťák...

Hodnocení z dřívějška zůstává...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tento díl.... Rozesmálo mě, jak takový:
(šéf LKA odešel z kanceláře šéfový)
Anna: Idiot!
Semír, Chris:(se na ní podívají)
Anna: Omlouvám se...
Laughing

Jinak mi bylo opětně Semírka líto.... A Chrisítka samozřejmě taky a móc.... Celkem jsem si ho oblíbila.... Sad

Této epizodě dávám 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj i já se k hodnocení tentokrát přidávám, epizoda byla opravdu moc dobrá, já bych řekla, že vůbec nejlepší z celé řady. Napětí by se dalo krájet. Myslím, že tato epizoda je opravdu perfektně načasovaná na další řadu, která akčními prvky jen srší. Jo, a ten pád z vrtulníku natočil Erdogan sám. Musel opravdu padat z dvacetimetrové výšky.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
vymysleli jste to předtím nebo potom co jste si vyšukali mozek z hlavy


*spadla jí čelist*
Ptala jsem se na to Všel a prý to řekl simýr Krysovi... uch... dovedete si představit, že by takovou větu adresoval Semir Tomovi...?
Ne, ne.
Tento pokus o ,,drsnou", syrovou Kobru fakt nevyšel. Slepá ulička.

Ať žije tomovský a benovský popcorn.

Tak Semir TO prohlásil, protože mu šlo o život a rodinu. V takové případě by todle řekl snad každý Wink . A je fakt, že ,,vyšukali" je silné slovo Confused V SK dabingu to řekl pěkně Surprised

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lister88


Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
jak to bylo v SK?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Absolutně bombastický,strhující a nejlepší díl Kobry 11 : )
Opravdu skvěle využitých 50 minut Laughing
Jinak Chrise mi je moc líto, ale nové díly KULTOVNÍHO serialu uz vyhlizim Wink Arrow
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
superní díl Very Happy i když ten konec jsem si představovala jinak,nechal se zabít kvůli ženský,věděla jsem že ho zastřelijou ale chvilku sem myslela že to skončí,jak mu ten chlápek píchnul ten jed,jinak dobrej díl za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
skvělej díl, dávám za 1.. už jsem ho viděla podruhý tak jsem věděla co se tam bude dít..Sad .. a Jeanne mi upee vzala slova Very Happy ..že s Chrise udělali cedník Crying or Very sad ,taky jsem to říkala když jsem to viděla..
ty yo měla jsem docela Chrise ráda Smile .. jak ste se tu už zmiňovali tak jsou si fakt s Andrém podobný Smile ...ale stejně tak se těšim na další epizody s Benem Smile ...Krajta 4... chi chi Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Vidím, že tenhle díl slavil u většiny z vás úspěchy, mě bohužel nijak nenadchnul. Takový lehký nadprůměr ve velmi podprůměrné sérii...Chystala jsem se dát trojku, ale tu jsem dávala i horším dílům, takže dám dvojku, ale s hooodně vodřenejma ušima.... Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
johnny.caught


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem


Epizoda Mezi nepřáteli je, spolu s pilotním filmem Město v ohrožení, nejvýraznějším a nejzdařilejším dílem 12. série. Vizualita, tempo, napětí a téma příběhu zaručily, že Kobra má divákům stále co nabídnout. Zdůraznila se fyzická akce herců a svižný děj protknutý nepřetržitou akcí, za asistence dobře vedené kamery a načasovaných střihů. Proto je možné tuto epizodu přiřadit ke kultovním dílům Kobry.
S posledním vystoupením Chrise Rittera končí i tematická linie jeho postavy, coby bývalého tajného agenta, která dodávala celému seriálu nový rozměr. Tvůrci toho využili i v závěrečném díle, kde se Chris setkává s Tanjou, jeho dřívejší láskou a také tajnou agentkou.
V symbolické rovině lze jeho odchod interpretovat jako definitivní konec mezi těmi, pro které žil a těmi, proti kterým bojoval, jako konec mezi "tajnými agenty, přáteli a nepřáteli".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
johnny.caught napsal:
Proto je možné tuto epizodu přiřadit ke kultovním dílům Kobry.


RESPEKTUJI Tvůj názor, ale přiznám se, že s tímto nesouhlasím ani náhodou Smile a nejen proto, že se mi ani díl, ani Chris sám nelíbili.
Vadí mi, jak se devalvuje slovo ,,kultovní". ,,Kultovní" přece znamená něco, co se vyloženě zarylo do velké skupiny lidí a předvším, co je PROVĚŘENO léty a i po rocích je to stále živé a stále a stále zasahuje nové lidi, aniž by to pustilo z pařátů již zasažené.

A troufám si tvrdit, že za chvilku po této epizodě neštěkne ani pes. Po Kobře celkově ano, tam bych možná se slovem kultovní souhlasila, ale jinak...
Nenechme si devalvovat tak důležitá slova jako ,,kultovní", nedovolme, aby se přes tuto rychlou dobu měnily významy a podobné známky ,,kvality" dostávaly i produkty, které si je - minimálně zatím - nezaslouží.

Omlouvám se, nemohla jsem nereagovat Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Lister88 napsal:
jak to bylo v SK?

,,..pomilovali mozek..." Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
hmm zvlaštní andre umřel - bulel jsem / tom umřel - bulel jsem ješte více / Chris umřel - nic a to byl dost dobry asi jako andre

nechapu muj mozek a moji psychologii Very Happy

tohle však byl posledni dobry díl kobry

ben je hroznej vocas važne(pro me)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mezi nepřáteli (Unter Feinden)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma