AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
64%
 64%  [ 20 ]
2
22%
 22%  [ 7 ]
3
9%
 9%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 31

Hodnocení 12.série
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tato série je slabší než šestka. Škoda, že 4 díly někdo z hlavních hrdinů chyběl a to je hlavní důvod dole napsané známky. Hlavně když chyběl Semir tak to bylo o ničem. Ovšem díly jsou velice dobré.
Musím dát 2

Nejlepší díly: Město v ohrožení, Žít a nechat žít, Oko za oko a Stará škola
Nejhorší díly: Vymahač nebo Únos.


P.S.Jako kdybychom na toto zapomněli?! Shocked

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Prumerna serie, takze za 3. Zadny dil se mi v pameti asi neulozi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dávám dvojku. Pár dílů bylo nudných... ale zase jsem se dost nasmála Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
U mě bez konkurence nejhorší série Smile s čistým svědomím bych ji hodnotila pětkou Smile
A taky budu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Me hodnoceni prave uplynule 12.serie zacnu vysilanim na RTL.

Domovska RTL vysila epizody podle nataceciho obdobi, to znamena, ze 2x za rok (na jare a na podzim) nabizi nove dily. Prvni cast, vysilanou na podzim 2007, tvorily prvni ctyri epizody (Unos, Infarkt, Krysi hnizdo a Stara skola) ze 12.serie a po nich nasledovaly jeste 3 dily z 11.serie (V moci únosců, Hodina pravdy a Rodinná záležitost). Teprve na jare 2008 jsme se na RTL dockali druhe casti 12.serie, kterou zahajil pilotni film Mesto v ohrozeni.

Vzhledem k tomu, ze TV Nova odvysilala dily 12.serie ve stejnem poradi, jako RTL, dockali jsme se pilotniho filmu Mesto v ohrozeni az v polovine teto serie. Protoze jsme zvykli serie zahajovat pilotnim filmem, zacnu tak i ja.

Semiruv partak Chris nastoupil do serialu Kobra 11 v 11.serii opravdu velkolepe a necekane. Pilotni film Mesto v ohrozeni tedy nemohl zustat pozadu a taky ze ne - dej byl opravdu vynikajici a napinavy od zacatku az do konce, okoreneny o velmi efektni a nevidane akce. Pilot tedy nasadil latku hodne vysoko. Podle meho nazoru se ji podarilo prekonat pouze dilu Mezi neprateli, ktery velkolepe zakoncil postavu Chrise Rittera - partaka Semira, s velkym charakterem, zajimavou minulosti a hlavne specifickym a pro Kobru 11 novym stylem vysetrovani - napriklad sestrelovani prchajicich narazem zboku byla Chrisova domena (Na zivot a na smrt, Oko za oko, Stoprocentni ztrata) Laughing

Bohuzel ostatni epizody se podle me ani nahodou nedokazaly priblizit temto dilum. Myslim si, ze vyrizovanim sporu mezi dvema firmami (Exodus) by se nemela zabyvat dalnicni policie a mezi dvema lidma (Stoprocentni ztrata) uz vubec ne. Epizody Žít a nechat žít a nebo Infarkt se podle meho nazoru do Kobry 11 vubec nehodily - takove lekarske temata spis patri do Dr. House, proto me tyto pribehy vubec nezaujaly...

Zaverem: pilotni film skvely, zaverecna epizoda se smrti Chrise taky skvela, ostatni dily - troufam si rict - prumerne, nebo podprumerne... Videl bych to mezi 2 - 3, ale diky skvelemu ukonceni nakonec udelim 2.

Jinak Camry diky za zalozeni tohoto tematu Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
XII. řada je nepochybně lepší než předchůdci v podobě jedenáctky a desítky. Přesto tato řada nedostane jedničku, ne kvůli tomu, že je zde moc absencí - tím je to zajímavější, ale někdy se tady zapletli tak moc do děje až se to stalo nezáživným. Ale Kobra 11 jde k lepšímu, Ben bude jako Semir za mlada, je jen škoda, že přehlíželi Charlotte Schwab což nakonec vedlo až k jejímu odchodu.
Docela často se tu opakují nějaké vtípky.....jako nebezpečí z prodlení.
Pozitivum je i nový C350, pro kterého mám slabost.
A díky bohu Andrea tu byla jen minimálně!!!

Nej. díl: Oko za oko
Hodně good díly: všechny které byly natočeny v druhé polovině roku 2007 tzn: Exodus, Mezi nepřáteli, Žít a nechat žít plus samozřejmě pilot.
Průměr: Infarkt, Krysí hnízdo, Vymahač, Únos
A teda tohle vzniknout nemuselo: Stará škola, Stoprocentní ztráta
Ale celou řadu hodnotim kladně s lepší dvojkou.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No, jak vidíte, je to tak, jak jsem říkal ! Díly 12. (a jedenáctky taky) zpackali scénáristé... Ano, je to pravda... Ve 12.série jsme kromě úplně posledního dílu nenašli žádný díl, který by mohl konkurovat starším sériím.

Chris Ritter byla postava, která do Kobry vnesla podle mého názoru více akce, zase ale bylo málo vtipů...

Dávám 2 a doufám, že s příchodem Bena se to zlepší...

Já osobně se těším na pilot a na díl Wer Einmal Lügt...

Nejlepší díly: Mezi nepřáteli, Exodus, Město ve strachu
Díly, na které se dalo koukat: Vymahač, Únos, Oko za oko, Stoprocentní ztráta, Žít a nechat žít
Odpad: Infarkt apod.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mě se 12 řada líbila, o moc více než 11. Vše bylo řečeno, za 1.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
super série,samosebou že je co vytknout ale zdála se mi dobrá,dávám 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Mě se 12. séri mooooc líbila Smile ..jasně, že se vždycky něco najde třeba díly, který jsou víc nudný než akční... Sad.,ale co se dá dělat... ale dávám za 1 ... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
12. série se mi moc nelíbila....Snad akorát Město v ohrožení, jinak mi to přišlo slabý. Taky Gedeon jako Semirův parťák mi moc nesednul. Dávám 3. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
No tak já dávám velkou jedničku. Tahle série je dobrá, plná dobrých scén. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
johnny.caught


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem


12. série prolomila epizodami Město v ohrožení a Mezi nepřáteli dlouhodobou průměrnost dílů táhnoucí se od 9., 10. řady. Bez 12. série by nevznikly výše uvedené epizody, které svým provedením navázaly na zlatou éru let 2001 - 03.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
johnny.caught: Zlatá éra s Christianem Oliverem? No to snad ne! To byl právě úpadek, z kterého se Kobra málem nevyhrabala.

Woxy: Tak nejhorší to pro tebe snad nebylo....Andrea tu byla jen minimálně a na pár vteřin v dílech Oko za oko a Mezi nepřáteli a Semir tady ze sebe nedělal troubu s plenama. Horší je to s pilotem Město v ohrožení, tam je vícekrát.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Jestliže mám úpřímně říci svůj názor, Kobra už asi nikdy nebude to, co bývala. V jedenácté řadě se mi opravdu stoprocentně líbil snad jen jeden, možná tři čtyři díly. Dvánáctá série už se mi však líbila, překvapila mě kvalita dílů a oblíbil jsem si Chrise Rittera, který tak v mých očích zacelil tu ohromnou díru po smrti Toma Kranicha alespoň částečně. Sérii hodnotím jedničkou, byť původní Kobra vypadala odlišně, teď už vše většinou probíhá ta nějak nepropracovaně, schází mi rozhovory mezi šéfovou či Horstem a Dieterem na stanici, navíc šéfová brzy odchází... Přesto epizody této série oplývají podařenou kvalitou a tato série se zařadila k mým oblíbeným.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
André: musela být vícekrát, ptala jsem se vždy Všelky, zda se mohu podívat a mám dojem, že o mi to individuum nehlásila tak u tří dílů... Smile ale popravdě, já se ani na ně nepodívala, chris, starý housewife simýr, andrea a její plod mi kobru tak zhnusili, že se mi dívat nechtělo...

Naštěstí bude brzy Ben, který to zase rozsvítil :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Woxy: Opravdu byla jen takhle málo. Sám jsem se divil a byl jsem za to moc rád. Ta její rolička jak utěšovala Semira v Oko za oko po šílenym snu byla skoro i zbytečná. Díky tomu se u mě Kobra zvedla.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vždyť Chris nebyl tak špatný. Mě se líbit, jak byl akční, skoro jako André.

Woxy: Copak Tobě nevadí, že Andrea a její dítě je i v dílech s Benem? Jak todle přežiješ? Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Takže...
Co se mi na 12. sérii nelíbilo, byl i pocit, že se z Kobry 11 vytratila nadsázka, která jí hrozně slušela Sad taková ta sebeparodie. Víte, co myslím, ne? Takový ten styl ,,jejich pritivníci jsou kuny, zloději a vyděrači" Very Happy
Přijde mi, že se to vrací - opět s Benem Smile

Tady u dvanáctky mi připadalo, že je jakási tendence (neúspěšně) se přiblížit k temným, zcela seriózním příběhům Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak mě se 12. série celkem líbila. To, že se mi líbí styl Chrise, to už jsem myslím zmínila v hodnocení 11. série. Celkově si myslím, že platí to, co jsem zmínila v hodnocení minulé série.

Celkem mě mrzel odchod Chrise (ikdyž to mě mrzí u každého parťáka Very Happy). Ale myslím, že měl něco do sebe. Podobný typ byl jenom André. Zbytek spíš takové "citlivky" (bráno s nadsázkou Wink). Ale Ben se mi taky hodně líbí, takže náhrada se povedla Wink .

Nejlepší díl - Žít a nechat žít
Nejhorší díl - Stoprocentní ztráta

A známku bych dalaaa...myslím, že spravedlivá je 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Mě se 12. série taky hodně líbila, a jak píše všelka tak jsem se také zasmál, třeba v díle Stará škola, to jak tam chtěl Chris podplatit ty sestřičky Very Happy , a jak se pak všechni začali smát a šéfová ze zeptala jestli je tu něco k smíchu a Semir řekl jo. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Této sérii dávám 1. Zachránila scéna z dílu Vymahač. Ta scéna byla ruce v piánu. Mr. Green
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Podle mě je tahle série hodně dobrá, lepší než 11, o dost lepší Wink
Souhlasím s Všel a MDomis...taky jsem se zasmála a častokrát Very Happy
Dávám 1 Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
aj ja za jedna aj keď odyšiel Gedeon tak skoro a ani nebol vo všetkých častiach celkom bohatá séria na akcie,hlášky a tak jak sa patrí ..určite za jedna Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
lepší než 11.série -o mnoho akčnější - akorát 2 chyby - ve 4dílech chyběli hl.hrdinové a v posledním dílu umřel Chris - jinač super za 1

1. -Město v ohrožení
2. -Únos
3. -Oko za oko
4. -Žít a nechat žít
5. -Mezi nepřáteli

atd .... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Když porovnám 11 a 12 sérii 12 série je už o něco lepší až naten závěr s Chrisem. 12 sérii pokládám za jednu s nejakčnejších vůbec Gedeon zde dělal fakt skvělou práci hlavně v sólovce žít a nechat žít

Celkově hodnocena série za 2 nebýt toho krutého závěru a epizody mezi nepřáteli
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
12.série byla akčnější, bylo zde více akce, lépe natočené akční scény než v 11.sérii. Chybou bylo častá absence partáků. Takže celkově za 2.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hodnocení 12.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma