AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Znáte stavebnici monti system?
Ano,mám pár modelů
47%
 47%  [ 9 ]
Ne,nikdy jsem o ní neslyšel/a
52%
 52%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 19

Monti System
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Málokdo to ví ,ale v ČR se vyrábí velice krásná stavebnice jménem MONTI SYSTEM http://www.zasshop.cz:807/seznam.asp?vyhledavani=2&nadrazena_skupina=1009.Tyto modely jsou tak propracované že by hravě strčily do kapsy kdejaký kit od revelu(Menší nadsázka Wink ) Více na těchto stánkách http://www.johny90.wz.cz/monti-system-hlavni.html(Nejsou moje Exclamation ).Sbíráte někdo tyto modely?Co si o nich myslíte?P.s.:Na výše zmíněních stránkách je taková menší anketo-petice.Nezapomente hlasovat Exclamation ,prosím Wink ,je to totiž taková menší naděje nás sběratelů.Ondra
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Monti System
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Laughing Ty jsi nějaký jejich dealer? Laughing Laughing Laughing jinak... hezká autíčka, nu Wink
Hlasuji pro NE.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Kamarádka pracuje u modelů autíček, takže jsem tam skoro furt a musim konstatovat, že se mi nejvíc líbí ty od pana (a teď fakt nevim jméno). Jsou ručně malovaný, 1:18 a stojí v maloobchodě asi 1500-1800,-... Tak ty se mi líbí šíleně.

Jinak jsem k Vánocům chtěla koupit model Fabie combi v klasický červený a nikde nebyl... Všude měli jenom combíky taxiky, policajty, ale nikde klasický.

PS. Tohle téma se ani nemuselo zakládat.... Asi se tu nenajde mnoho těch, kteří by k tomuto tématu měli co říct. Možná kluci, jestli se chytnou...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Možná ani někteří netuší že MS vlastní.Co já vím tak většina mých známých a kamarádů vlastnila nějaký ten model a vůbec o tom neměli ani páru ,bohužel už ne v takovém 100% stavu ale našlo se tam pár dnes již unikátních kousků které se nevyrábí jako např.:modely land roverů nebo "železná" škoda favorit.Sběratelé by si smlsli.Stačí jen hledat na půdách a sklepech Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Mám nějaký modely od nich, ale jak tak koukám vyráběj furt to samý už deset let a všechno auta, který mě vůbec nevzaly. Pěknej je ten renault 5 s tou lodí na střeše, jinak mi to akorát zabírá místo v poličce a je mi líto to vyhodit do plastů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
No, já "monťáky" sbíral .... mám jich doma asi 40. Převážně soupravy a náklaďáky. Ted jsem je už uložil do krabice a nechám je vnoučatům Cool Laughing .

Ted když občas ve svých 22-ti letech zabrousím do hračkářství se zájmem se na MS dívám. Bohužel ale jak psal Petr. Za posledních 10 let nepředstavili moc nových "modelů". Staré americké trucky vyrábějí od mých 10 let a to je už teda pěkná chvíle. Další věc, která je MS na prd je cena ..... upřímě, za stavebnici soupravy MB Actros s cisternou dát téměř 500, to je prasečina Shocked .... teda .. je to přesně 16,4l naturalu tedy cca 265km dojezdu Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
500 kč , to se mi zdá opravdu přehnané.
PS : hlasoval jsem pro BMW 330i (E90)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
kobra.mail napsal:
500 kč , to se mi zdá opravdu přehnané.
PS : hlasoval jsem pro BMW 330i (E90)

No jo jenže MS dělá jenom do kamionů apod. myslím že bmw do hlasování nepřidá.K těm cenám,no psát tu že jsou přehnané a nevědět o nic o složení se mi zdá velice dětinské(sorry Wink ).Ta firma nemá ms jako hlavní zdroj příjmů,co vím tak nová forma na díl stojí kolem jednoho milionu,plus další milion na na novou licenci(nejmín 20 kč na každý model,licence se platí každý rok) +nějaký zisk a dan.Když se to rozpočítá na těch "pár" vyrobených kusů tak to tak na těch pětset vychází(Pokud je to fungl nový model a značka tak takových 600-700 kč).Ps.:Stačí se podívat na jiné modely jiných firem.Ceny jsou vešmes všude "vysoké".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nazdárek (hm, koukám, že jsem tohle téma našla dost brzo XD) Laughing Laughing My máme doma snad všechny Monti co vyšly: nedáme na ně s tátou dopustit Laughing Laughing I když já mám raději Maisto Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Oh, Všelko, to jsou TA autíčka? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Wox: Jo, to jsou TA autíčka. Ale ne všechna... myslím, že těhlech jsi si nevšimla Laughing Jsou na těch nejhořejších policích *47* Ten zbytek jsou povětšinou Burraga Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mám asi pět modelů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Monti System se mi zdá poslední dobou nějak předražený...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Neměl by někdo zájem o tyhle modely? Hasiči a Renault 5 jsou kompletní, Trafficy jsou pojízdný, ale nekompletní. Endura jsou nepojízdný nekompletní(někde bych dohledal altánek s židličkama a stolkem).Landrover Unprofor nekompletní a pojízdný a Landrover pobřežní stráž nepojízdný a nekompletní. Spoustu dílů bych určitě ještě dohledal.






_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Petr: A za kolik Korun? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Navrhni, nejradši bych, kdyby to zmizelo všechno najednou, pokud to jen trochu půjde, tak se domluvíme.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Monti System
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma