AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se Vám Tom Beck?
Ano, velmi.
69%
 69%  [ 85 ]
Jde to, mohlo to být horší.
21%
 21%  [ 26 ]
Jen to ne.
9%
 9%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 123

Ben Jäger (Tom Beck)
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem


BEN JÄGER
(vrchní komisař // 13. - 19. série)


zdroj: kino.de

Ben Jäger se poprvé objevil v epizodě 24.01 Na vlastní pěst (Auf eigene Faust) (podle českého číslování 13.01), kdy po boku Semira Gerkhana nahradil Chrise Rittera. Po Semirově boku setrval až do epizody 34.07 Einsame Entscheidung, kdy se rozhodl skončit u policie a věnovat se své hudební kariéře. Byl nahrazen Alexem Brandtem. (autor: SaM)


(zdroj: tom-beck.de)

TOM BECK
(Thomas Helmut Beck)

datum narození: 26.2.1978
výška: 184 cm
barva vlasů: tmavěhnědá
barva očí: hnědá
oficiální stránky: tom-beck.de
agentura: agentur-heppeler.de
životopis česky: afc11.cz
________

Takže, konečně je známo jméno Gedeonova nástupce...

Video: http://www.schauspielervideos.de/video/tom-beck.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Jeeeeej, je zlatucky Cool (babska poznamka Laughing ) Zeby som sa tesila
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Podľa môjho názoru je sympatický......na prvý pohľad sa mi omnoho viac páči ako Gedeon. /myslím v zmyslu ako Gedeon a Erdoganov partner Wink /
Takže som zvedavá, že čo sa z neho vykľuje. Smile

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
takže už máme nového parťáka, jsem ráda že už jse to známo Very Happy Smile
no mě zatím moc sympatický nepřijde ale z fotek nemůžu nic usuzovat Very Happy Smile nechám se překvapit a budu doufat že bude fajn... a taky budu doufat že už tam zůstane Very Happy Smile dálší změnu už bych asi nepřekousla
trošku mladej, to bude nějaký ouško z policejní školy...... Very Happy Smile

díky za info Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak mně se docela líbí..Very Happy Jsem na něj zvědavá, jak si povede v akci. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Na můj vkus má Tomas oči příliš u sebe . Ale dám mu šanci, ostatně takové břiblblé promo fotečky měl svého času
i E. Atalay. Jen jedno je mi opravdu milé má stejné jméno jako má dávná láska (jen nebyl tak pohledný).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
martin


Založen: 27. 01. 2008
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
Podle mě se k semirovi moc nehodí !!! A teď, už semir nebude dělat akční kousky, už je na to starej ale teď je bude dělat Tomas nevím ale, už to asi nebude ono ale stejnak se strašně těším.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Mne nieje simpatický Confused ...naozaj by sa hodil do nejakej telenovely.A pri Semirovi si ho neviem absolútne predstaviť...bud Semir bude pri ňom vyzerať staro,alebo Beck bude vyzerať pri Semirovi mlado(ale skôr asi tá 1.možnosť Crying or Very sad Sad ).
Beck mi pripadá ako Jan...asi preto,lebo aj Jan...neviem...aj Jan vyzeral taký až veľmi upravený...ale po čase som si na Jana zvykla...a teraz je už ok Cool

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tom Beck by měl být na obrazovkách RTL už na podzim 2008.
Bude se jmenovat komisař Ben Jäger.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Už se na něj moc těším. -> další "lamač" dívčích srdcí Smile

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
... ano, velmi. ...

Tom Becket se mi líbí, ale jen vzhledově. Nijak mě v jiném směru neoslovil.
Nemohu a nebudu moci posoudit jeho herecký výkon v Cpbře 11, ale snad nezklame. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem



uveřejněněno se svolením autorky fotografií,prosím nekopírujte po internetu,děkuji

Jinak Tom už natáčí a Erdogan s ním je spokojen,takže možná to bude i přes věk dobrá dvojka.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ja jsem s novym komisarem a Semirovym kolegou vicemene spokojen. Jen bych mu trochu shodil kvetak a myslim, ze OK.

Nejdulezitejsi je, ze si s Tomem (Beckem) ve skutecnosti Erdogan rozumi. V serialu pak uz je celkem jedno, kdo v hlavni roli se Semirem hraje. Schvalne si vzpomente na nakou epizodu s Janem a zkuste si misto Jana dosadit Toma. Kdyz je dobre vymysleny pribeh, tak se Semirem muze hrat kterykoliv partak a epizoda bude vyborna.

Jeste me napadlo -> mozna ze komisar Ben Jäger bude mit nejakou souvislost s Chrisem Ritterem, ktery se v pilotnim filmu Na zivot a na smrt vydaval za Marka Jägera. Uvidime, kazdopadne jsem zvedav na "stridani strazi"...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Noo, jako musím říci, že i mě se líbí Laughing Laughing , je to typ chlapa co se mi líbí, myslím jeho vzhledem...Exclamation Exclamation , teď jen budu zvědavá, na jeho herecký talent Very Happy, jak bude sehraný se Semirem a zda bude vůbec umět držet v ruce pistoli.. Laughing , no uvidíme, jsem na tebe zvědavá TOME Exclamation Cool

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
No tak mně se teda fakt líbí Už mi ani tolik nevadí, že Gedeon odchází Wink Ale nemůžu si pomoct, něčím mně hrozně připomíná Jana Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Woxy: možno trochu pripomína herca z telenovely, ale možno ťa prekvapí a uvidíš aký z nej bude drsňák. Laughing Laughing Laughing

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Shada


Založen: 30. 04. 2008
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Ahojky, Wink
poslední rok můj zájem o kobru docela upadl, takže když jsem vás po dlouhé době zase navštívila, nestačím se divit! Shocked
Semirův novej parťák mi připadá dost exotickej, nevím moc mě tímhle výběrem nenadchli. Rolling Eyes Vždyť Semírek je exotickej za dva, ne? Laughing Jsem na něj teda vážně zvědavá, ale třeba nás nakonec všechny dostane. Mr. Green

_________________
Zprava dobrý....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem


Ben with gun Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Promiňte, nemohu si pomoci, ale nějak z té fotky na mě čiší něco jako...


,,Výborně, Bene! A teď se tvař... zle.
Jsi zlý, jasné?
CVAk!
Naštvaný!
Cvak!
Úplně rozčílený... no tak, zamrač se!
Cvak!
Buď drsnej... drsnej polda!
Cvak!
Právě ses vydal k přestřelce do Bronxu, představ si to, chlape!
Cvak!


Prostě model XD

Tady je ve větším už jednou zaslaná fotka. Tady jsou vidět detaily... http://cobra11.wbl.sk/mediaj.jpeg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Hmm, nu, jsem celkem zvědavá, jaký mu scénaristi vymyslí charakter. Ale podle mého... mohl by si trošku trošičku přistřihnout hárko. Laughing [/color]

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Benik ala nezastrel ma hned na uvod, ja som tu novy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem


Autogram pro fandy

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Musím souhladit s tím, že Kobra 11 už není taková jaká bývala. S příchodem Bena je Kobra 11 mnohem lepší. Opravdu jsem vůbec nečekal takové znovuzrození. Už to není takové uspané, je to svižné a vtipné. Já nemám slov. Tvůrcům se to hodně povedlo. Po pár dílech mi nezbývá nic jiného než říct pravdu - Ben je pro mě nyní na žebříčku oblíbenosti na stejné úrovni jako Tom. Jen by mě ještě zajímalo, jakou sledovanost má tato nová řada v německu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo, já si na změny rychle zvykám (mám ráda všechny parťáky, Tom je sice nej, ale sžila jsem se i s Janečkem a Chrisem), ale to, co předvádí Ben, tomu se říká obliba až za hrob Laughing Laughing Toma nahradit nemůže, ale rozhodně se řádí těsně za něj a za jeho estrády s hárečkem, jídlem a kytarou by si zasloužil metál Laughing Laughing Oblíbila jsem si ho... ale můj typ není Laughing Laughing Laughing Na druhou stranu... úúúúúúúúúúú, ty vlasy! Vypadají úžasně Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak tady něco o Tomovi Beckovi, o jeho vztahu k seriálu i o jeho názorech na Erdogana Atalaye

Co říká o Kobře 11

Tom Beck: " Kobra 11 -dosavadní vrchol mé tvůrčí činnosti"
Proč jste se rozhodl pracovat v seriálu "Alarm pro Cobra 11"?
Tom Beck : Je to stále ještě úspěšný akční seriál v Evropě. Je prodáván do více jak 35 zemí . To je šílená radost hrát v takovém seriálu. Je to pro mě obrovská výzva do budoucnosti….

Mezitím co druhý hlavní hrdina Semir Gerkhan, v podání Erdogana Atalaye, je v seriálu stále od druhého dílu první řady z roku 1996, jeho partneři se mění. Myslíte, že v seriálu vydržíte?
Beck: Nevím, publikum mě bude srovnávat s mými předchůdci, ale myslím, že si sympatický Ben vytvoří svůj osobitý charakter a publikum a fanoušci ho přijmou.

Byla by tu šance uspět na trhu i bez pana Atalaye?
Beck: To je dobrá otázka. Semir Gerkhan je skvělý pro Cobru 11, je to formát a bez něho by publikum již Kobru těžko přijalo. On je tu již dlouhé roky. Pokud se Erdoganovi nic nestane, a bude moci dál natáčet, nemusíme si dělat obavy , že Erdogan z Kobry 11 odejde…

Tom Beck, se narodil v roce 1978 v Norimberku ,absolvoval studium na Akademii bavorského divadla v Mnichově. Studoval tanec, který mu v akčních scénách jistě prospěje. Tom hraje na hodně hudebních nástrojů, zpívá, mluví anglicky a německy, zahrál si v mnoha filmech, muzikálech a pravidelná představení měl i v divadle.

A co o novém kolegovi říká Erdogan Atalay, který chválí svého nového kolegu do nejvyšší míry : "Tom hned zapadl do kolektivu, jsem nadšený z jeho smyslu pro humor."

Má Tom strach, že jako jeho předchůdci v seriálu brzy skončí?
Tom Beck: "Já nepočítám s tím, že bych v nejbližší době musel seriál opustit"

Vedle Erdogana Atalaye jste v seriálu nováček, v mediích jste teprve krátký čas, dělá Vám to starosti?
Beck: Ne (směje se). Nebojím se toho , snad nebudu muset brzy zemřít ....

Máte strach před reakcemi fanoušků?
Beck: I toto ne. Jako o partnera Erdogana Atalaye, mají o mě fanouškové zájem Ben Jäger je zcela nový typ: mladý, statný, motivovaný …..

Je vztah mezi Vámi a Erdoganem Atalayem stejný jako v seriálu? On je ostřílený profesionál, který už všechno tisíckrát zažil a vy nováček.
Beck: Jasně! Nebojím se ho zeptat na jeho zkušenosti, on mi v četných akčních scénách poradí. Je už u seriálu dvanáct let. I v soukromí si rozumíme….


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Vedle Erdogana Atalaye jste v seriálu nováček, v mediích jste teprve krátký čas, dělá Vám to starosti?
Beck: Ne (směje se). Nebojím se toho , snad nebudu muset brzy zemřít ....


Jo, to také doufám, rychle jsem si na telenoveláka zvykla Laughing Laughing Je fajn že si v soukromí s Erdoganem rozumí Very Happy Děkujeme za skvělý článek! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
jeden autogram

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tom má MySpace! Laughing Laughing Laughing Sice si vás musí přidat do přátel, abyste mohli vidět jeho fotky.. ale je to hustý! Laughing Laughing

http://www.myspace.com/beck_tom

A tady v obleku.. no... v Kobře mu to sluší víc, oblekový typ to není Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
aktuánlní natáčení v Düsseldorfu, epizoda Spiknutí - pracovní název


Tak tady je Tom Beck a jeho kaskaderský protějšek, více v článku - odkaz na německých stránkách Erdogana Atalaye.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ty vlasy"! Jak upravují to háááááro! Zvěčte to někdo, ať vidíme značku tužidláááááá! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Krásné fotky, děkujeme! Very Happy a oběma ,,Benům" to sluší! :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Na pátečním Spendenmarathonu RTL byll i Tom Beck, Tom byl dokonce i živě na Chatu ( zjistila jsem to až dosti pozdě) a odpovídal na dotazy hostů. jen co jsem pochytila, Tom na položené otázky odpovídal, že nemá žádná domací zviřata, že jeho nejoblíbeňejší zvíře je pes, že mluví anglicky a francouzsky, taky říkal, že Erdogan, (který už tam tou dobou nebyl), jel za svou rodinou do Berlína. Tom nejvíc odpovídal na pozdravy. A tady pár obrázků, poslední obrázek - Tom Beck, při odpovědích byl snímán i webovou kamerou


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Pár aktualitek s Benem
Carodejkasnu


Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Ahoojek, se přidám k Vám, jsem další fanynka už dost dlouhou dobu Kobry 11. Podle mě je Tom Beck mocinky sympaticky herec, fandím mu.Navíc jsem už pár dílu viděla.Sice v němčině, ale viděla.Učím se němčinu a něco malo jsem pochytila, ale není nad česky dabing, co si budeme říkat.První díl, je vážně napinavý a plný akciček.Takže až budou davat u nás pilotní díl s Benem, tak doporučuji!!! No a co můžu prozradit, tak v jednom dílu, se oddává pěkně vášnivě jedné své znamé.Snad víte jak to myslím.Moc pěkná scéna,ale bohužel to ma tragický konec.No a co mě velice nadchlo tak Kobra 11 s Benem je proložena samými suprovými hity od různých interpretů. Pak je tam díl, kde je Ben pohřbený zaživa, dost napínavý...a nenechte si pak ujít jak Ben zpíva a tančí.Sice asi nezpíva on, ale to je detail ne??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Carodejkasnu: On Ben je i zpěvák Wink Píseň Chasing cars v jednom díle nazpíval také opravdu on Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na planet-beruf.de se objevil článek o Tomu Beckovi a tak jsem se rozhodla ho přeložit. Jsem neumětel, byla jsem líná hledat slovník (pak jsem sice byla donucena okolnostmi, ale i přesto je 90% překladu z mé sklerotické hlavy) a tak se v překladu mohou objevit drobné neshody s originálem, ale snažila jsem se, aby ty věty dávaly alespoň trochu smysl Smile

Před policisty smekám klobouk

Pronásledování, silné výbuchy, drzí zločinci. V akčním seriálu Kobra 11, který vysílá RTL, je tohle vše na denním pořádku. Herec Tom Beck prozradil planet-beruf.de jaké tipy pro jeho roli policisty dostal a jak se on sám v jeho skutečném životě staví k právu a pořádku.

planet-beruf.de: Už se ti někdy zdálo o přepadení?

Tom Beck: Zdálo, po „Číslo jednací XY... nevyřešeno“. To byl televizní pořad, ve kterém se ukazovaly nevyjasněné případy a který jsem v mládí tajně sledoval. Ty události byly pro 12-ti letého opravdu úděsné... tehdy.

planet-beruf.de: A teď hraješ policistu Bena Jägera v Kobře 11. Už jsi někdy osobně byl v situaci, která byla nebezpečná?

Tom Beck: Bylo tu už pár okamžiků, kdy jsem měl „sakra kliku“. Byly to ale především drobnosti, neškodné potyčky. Nesrovnatelné s tím, co je v Kobře 11.

planet-beruf.de: To je právě někdy dobře! Děláš někdy sám nebezpečné věci nebo máš na vše kaskadéra?

Tom Beck:
Když to jde, zkoušíme vše dělat na vlastní pěst. Ale když auta létají nad zemí, tak v nich sedí naši kaskadéři. Je to hodně nebezpečné. My herci děláme všechny jízdy, bitky a sem tam se proletíme helikoptérou. A to je zážitek!

planet-beruf.de: To zní docela akčně. Jak se tahle tvá role liší od těch předchozích?

Tom Beck: Fyzicky je pro mě náročnější. Jinak je to normální, jen s větší mírou akce.


Tom Beck má velký respekt před policejní prací

planet-beruf.de: Jaká se ti zdá role policisty? Chováš se v běžném životě jinak?

Tom Beck: Mám už asi příliš vyhraněný smysl pro spravedlnost a pusu dokořán, ale je přece přirozené, že v určitých situacích, když to člověk potřebuje, jenom policie přikvačí a nezůstane stát stranou.

planet-beruf.de: Už jsi někdy volal na policii a ptal ses na nějaké rady ohledně tvé role?

Tom Beck: Mám dokonce přímé spojení! Můj nejlepší kamarád je policista a odpovídá mi na mé dotazy. Na roli samotnou jsem se připravoval: prošel jsem střeleckým a řidičským kurzem a experti mi ukazovali, jak například správně zabezpečit volné prostory.

planet-beruf.de: Jako pravý policista...

Tom Beck (směje se): No jo, ale nedávno mi ten můj kamarád poslal SMS: „Běda, nemůžu se koukat na to, co děláš s tou pistolí!“ Člověk to totiž normálně nedělá. Při takových maličkostech tak člověk přijde na to, jaké má o určitém povolání představy.

planet-beruf.de: Ty svoje tedy už dobře znáš. Dokážeš si tedy představit, že bys byl i ve skutečném životě policistou?

Tom Beck: Mám velký respekt před touto prací. Před policisty smekám klobouk! Člověk se může vždycky dostat do nebezpečné situace a policisté se v ní stávají veškerou zlobou lidí. Zdá se mi to dobré, že to lidem ukazují, zasahují a pomáhají, ale já raději zůstanu u svého vlastního povolání...

planet-beruf.de: Co se ti na Benu Jägerovi líbí?

Tom Beck: Že to není žádný cool akční hrdina v běžném slova smyslu, má své chyby. A že v soukromí vede úplně jiný život a má mnoho stránek osobnosti.

planet-beruf.de: Prozradíš nám, kolik chyb máš ty? Je mezi tebou a tvou rolí nějaká spojitost?

Tom Beck: Musím být vždycky vyspalý. Když nespím osm hodin, nejsem pak dobře naladěn. A doma vždycky všechno jen tak pohodím, ačkoliv mám rád uklizeno. V principu bydlí Ben Jäger v jen o kousek menším chaosu než já. Co máme hodně společné je hudba. Tu bych také rád dělal...

planet-beruf.de: A co bys rád dělal po Kobře 11?

Tom Beck: Po Kobře 11...? Vždyť jsem s ní teprve začal! Ale kdo ví, možná pak vydám desku...

planet-beruf.de: Na to si rádi počkáme! Děkujeme za rozhovor!





(Obrázek vzat z planet-beruf.de, stejně jako článek; přeložila Všelicos)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkujeme, Všelísku, za rozhovor! Very Happy

Pobavilo mě to ,,„Běda, nemůžu se koukat na to, co děláš s tou pistolí!“ --- Laughing Laughing Laughing Laughing Ty jsi to přece sama říkala, že pistoli drží totálně blbě Laughing *padá pod stůl* ach, to je věta!

A on musí spát 8 hodin? Cha! To je slečinka Laughing

A že Ben není cool? XD ne, on je šampon tester XD

Modelka Go! Mám ho ráda Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pěkný rozhovor
Carodejkasnu


Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Pravda, pravda moc pěkný rozhovor, a navíc jsi to tak pěkně přeložila.Podle mého až budou dávat Kobru 11 s Benem na Nově, tak Kobra 11 se zas může těšit na stoupající sledovanost. A kdyby ukazovaly železného koláč podle pohlaví, tak kupodivu tam bude víc ženských než chlapů. A čímpak to asi pak bude?? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Ben so semirom tvoria taku..zaujimavu dvojicu.spolu sa vedia semtam tak zatvarit-co semtam-vzdy!!! po odchode Toma som si nemyslela ze sa este najde taky , ktory by k semirovi a do kobry zapadol.ale-Benovi sa to 100 % podarilo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Carodejkasnu


Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Tak se přiznejte, kdo má na ploše v pozadí Bena , nebo jiné téma Kobry 11. Hlásím se první že z mého pozadí na monitoru kouká Ben Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Carodejkasnu


Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Jen mě tak napadlo, škoda, že neumřel Jan, taky mu mohly vymyslet nějakou parádní smrt, abysme mohly brečet jako želvy např.jak u Andrého, Toma,Chrise.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
ben vypada moc hezky už se těším na nové dily a na 13 řadou . koukám , že kobřička chytla druhý dech a je to super .. akorát nevím kdo bena bude dabovat
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Kousek rozhovoru s Tmem Beckem

Od lásky ho dělí 8 000 kilometrů
Hnědé oči, dlouhé vlasy, třídenní vousy- Tom Beck(30) Nováček u Kobry 11 idol mnoha žen. Pro koho bije v soukromí jeho srdce? To prozradil akční hrdina redaktorce Christine Staab v interwiev

Gratulace k skvělé sledovanosti . Tome! Vce jak 4,5 milionů diváků ( v Německu) týdně sleduje Kobru 11, počítal jste s tím?
Já jsem doufal, že nové příběhy ba mohly být dobře přijaty. Před pilotním filmem jsem byl však nervózní a měl jsem mnoho bezesných nocí.

V seriálu také zpíváte. Sníte o pěvecké kariéře?
Kdo by nesnil.? Když mám čas, tak píšu písničky. Snad jednou vyjdou na CD.

Píšete taky písně o lásce pro ženy?
Zkoušel jsem to několikrát, ale je to opravdu těžké. Hodně kýčovité. Tak jsem toho raději zanechal.

Máte přítelkyni?
Ano. má přítelkyně je Kanaďanka a žije ve Vencouver-Island. Poznali jsme se na více než měsíčním muzikálovém turné napříč Německem, Rakouskem a Švýcarskem. Ona mě učila tančit a sblížili jsme se i v soukromí.

Jak často se vidíte ?
Asi každý druhý měsíc. Častěji to není možné.

Jak udržujete kontakt
My jsme na skypu každý den. Tak si můžeme spolu psát , vidět se a mluvit alespoň přes počítač a obrazovku Tato technika usnadňuje takový dálkový neobyčejný vztah Člověk má pocit, že ten druhý není 8000 kilometrů daleko. Nemůžeme se sice držet za ruce, ale čas mezi setkáními nám uběhne rychleji.

Umíte si představit, že byste byl se svou láskou v Kanadě?
To nestojí momentálně za řeč., protože já natáčím Kobru 11 a jsem hodně zaměstnaný. Ale snad ona přijede za mnou do Německa..



_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Heeeeeeeeeeeeeeja, já dneska taky slyšela ten jeho hlas! Laughing To je naprostej nááááářeeeeeeeeeeeeez! Laughing Ten hlas zní moooc mile! Laughing Laughing Laughing Jej, já mám hroznou radost Laughing *už si pro ní jedou z Bohnic*

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
http://www.csfd.cz/herec/38758-holan-michal/

jo, má za sebou takové nějaké perly..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Epizoda Die Braut (Nevěsta), série XIII.





(podle mne mu to naprosto sekne Embarassed Laughing )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Teď už mám na Bena úplně jiný názor než jsem měl dřív. Je mi simpatickej, myslel sem že to bude zelenáč, ale je celkem zábavný
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tom Beck zpívá i ve skutečnosti Question Ne jen v kobře ?

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Action fórum: jo, i ve skutečnosti Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prosím, prosím, řekněte, že to je jiný Tom Beck Laughing Laughing Laughing

http://www.csfd.cz/film/243705-inga-lindstrom-hochzeit-in-hardingsholm/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Tý joooooo, Ben mě začíná číndál víc překvapovat, když se vždy v pondělí dívám na kobra tak se zasměju ne jednkrát. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Epizoda Staří přátelé (Alte Freunde), série XIV.

Není Ben ala nevěsta k sežrání? Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ben Jäger (Tom Beck)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 5  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma