AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
Starší
0%
 0%  [ 0 ]
Mladši
0%
 0%  [ 0 ]
Vrátí se Ben nebo Alex nebo Jan a Frank
66%
 66%  [ 4 ]
Bude celkem novej
33%
 33%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 6

Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Parťák s číslem 9: jaký asi bude? je to tu zas od roku 2016 nový tým Kobry 11. tak se těším na vaše tipy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Může se vrátit třeba Ben,Jan...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Bude to ženská Smile tip.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Parťák s číslem 9: jaký asi bude? je to tu zas od roku 2016 nový tým Kobry 11. tak se těším na vaše typy Smile

Tip nebo typ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Klavesnice na androidu Very Happy VITEK2442

Uvital bych návrat Alexe nebo Bena Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
No abychom nebyli překvapení,kdo se tam ukáže Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Já bych tam dal toho psa z Rakouska, myslím že se jmenuje Rex a už to bude taky šarže.


Já bych se vykašlal na parťáka, já už bych to ukončil celé.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Semirovým parťákem po odchodu Paula bude Simon Böer jako Martin Blau, policista s minulostí. V Kobře už dvakrát hrál: v IX. sérii ep:Nečistá hra a ve XXII.sérii v ep.Přežití. Na jaře 2020 lze s ním očekávat 90 minutovou pilotní epizodu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
Semirovým parťákem po odchodu Paula bude Simon Böer jako Martin Blau, policista s minulostí. V Kobře už dvakrát hrál: v IX. sérii ep:Nečistá hra a ve XXII.sérii v ep.Přežití. Na jaře 2020 lze s ním očekávat 90 minutovou pilotní epizodu.

Tuto info jsem včera převzal z diskusního fóra polských fandů a tamtéž jsem se dnes dozvěděl, že šlo o aprílový žertík s vysvětleném, že dotyčný herec hrál v epizodě Červená růže,černá smrt.Policista s minulostí- info z biografie Jana Richtera. A kdysi byl v propozicích veden jako nástupce za Paula.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Uvítal bych někoho kdo odešel. Čili Frank (to by bylo husté) nebo Jan. S Alexem bych asi nepočítal, protože díly měly malou sledovanost - i když byly skvělé. Ale osobně tipuji Bena, ten byl asi nejoblíbenější ze všech - globálně.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
VITEK2442 napsal:
Semirovým parťákem po odchodu Paula bude Simon Böer jako Martin Blau, policista s minulostí. V Kobře už dvakrát hrál: v IX. sérii ep:Nečistá hra a ve XXII.sérii v ep.Přežití. Na jaře 2020 lze s ním očekávat 90 minutovou pilotní epizodu.

Tuto info jsem včera převzal z diskusního fóra polských fandů a tamtéž jsem se dnes dozvěděl, že šlo o aprílový žertík s vysvětleném, že dotyčný herec hrál v epizodě Červená růže,černá smrt.Policista s minulostí- info z biografie Jana Richtera. A kdysi byl v propozicích veden jako nástupce za Paula.

No je to škoda, protože evokoval usedlé policisty v obleku.Takový styl Andrého, Toma a Jana.

Hned bych ho bral, ale celkově by kobra měla to vzít z jiného úhlu a nevím jestli to zase další parťák zachrání.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
typuju do 3 zas znamej ksicht ze serialu pod jinim jmenem Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 24
Odpovědět s citátem
Já tip mám,ale kdo ví,třeba pletu nebo taky ne.V Kobře je možné vše. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Podle mě se vrátí Tom Beck. Potažmo očekávám, že se o něj aspoň tvůrci budou snažit, díly s ním měli dobrou sledovanost, je to poslední šance, jak se pokusit ještě odvrátit neustále klesající ratingy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Na FB se objevilo video s pravděpodobně novým Semirovým parťákem Danielem Dangerem:
https://www.facebook.com/watch/?v=351119288858138[/url]
Doplnil jsem info ve svém příspěvku v sekci Cobra 11 na RTL.

Co bude dále po odchodu Daniela Roesnera: Tvůrci oznámili,že nového partnera poznáme o prázdninách. Aktuálně nechtějí prozradit směr,kterým se bude seriál ubírat. Jedno je jisté-bude pokračování.
Co se týká směru, je naděje,že RTL udrží ten aktuální-emocionální epizody 45 a 46.řady.
Eventuální návraty (je taky drb, že si nového partnera vybere Semir sám)
a)Vinzenz Kiefer-Rozhodnutí o jeho odchodu bylo příliš rychlé, postavu bylo možné rozhodně ještě více rozvíjet. Aktuálně je angažován v projektech pro východní trh a nevypadá to na návrat a aby RTL vrátila temné klima.
b)Tom Beck-Nyní se opět vrací interpretace slavného sním ku na Instagramu Erdogana Atalaye. herec je aktuálně angažován v seriálu Einstein,což Tomovi způsobuje,že návrat na více než jednu epizodu je beznadějný.
c)Mark Keller- tuto propozici málokdo očekával, ale není známo zda žije nebo zemřel. Emoce dodá fotka na jeho Instagramu a v pozadí je vidět Katedrála v Kolíně n.R. Jeho návrat není pravděpodobný. Pravidelně se objevuje v seriálu Doktor z hor.
d)Christian Oliver- bydlí v USA a tam hraje v několika jejich filmech.
e)Johanes Brandrup- A kdyby tak první partner byl tím posledním? Problém je v tom, že herec velmi často vystupuje v italské televizi a nevypadá na to, že by z toho chtěl zrezignovat.
f)Rainer Strecker- Výstupem v Endstation potvrdil, že se může úspěšně vtělovat do jiných postav a speciálně nepřekáží jak vypadá. Nechce se mu stěhovat z Berlína do Kolína.
og)Gedeon Burkhard a Rene Steinke- Oba vůbec nepřicházejí do hry ze známých důvodů (ochrana svědků by byl velmi natáhnutý nápad).
h)Katrin Hess- A co tak neuvádět nového parťáka do seriálu ale využít postavy Jenny? Bylo by to něco nového - Semiruv partner - žena. Něco na způsob Druhé směny. Nyní je situace velmi dobrá, když je Dana partnerkou Finna, Jenny je jakoby lichá. Jestli se tvůrci rohodnou pro takové radikální řešení....
i)Poslední propozice je faktem, která se objevil v případech Kiefera a Roesnera, kteří již dříve v Kobře hráli ale v jiných rolích. RTL tedy sahá po prověřených hercích. Kdo tedy bude další?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
to je blbost musí projít kastingem ale ksicht nic moc lepší je Roesner Sad prý je to jeho kaskadér a chce být jeho parťák nehodí se tam Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Proč se stále mění Semira parťáci? Co jsem hledal, je ten Simon Böer docela ok. Věrohodnost jeho postavy i zjev asi bude o něco vážněji pojatý, jak u předešlého parťáka.

Daniel Danger se mi moc nelíbí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
S velkou pravděpodobností nebude devátým Semirovým parťákem Florian Frowein, miláček ze seriálu Bouře lásky (Sturm der Liebe).O jeho roli v Kobře nejsou detailnější informace, bude jen v epizodní hlavní roli v epizodě Brautalarm.
https://m-gala-de.cdn.ampproject.org/v/s/m.gala.de/amp/royals/briten/ex--sturm-der-liebe--star-florian-frowein--rolle-in-rtl-serie-22099868.html?usqp=mq331AQA&amp_js_v=0.1#referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Z%C2%A0webu%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.gala.de%2Froyals%2Fbriten%2Fex--sturm-der-liebe--star-florian-frowein--rolle-in-rtl-serie-22099868.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Floriana je velká škoda snad možná to vyhraje Kohn Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Florian Frowein to nebude nový bude oznámen kolem 12.8 a je to mladý herec.. typuju možná ten Kohn (Revoluce)

Pilot kde naostopí se jmenuje Der neue - nový
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Gogo, můžeš mi napsat odkud máš info o epizodě Der Neue-Nový v režii Tozza/Paschmann? Ať hledám kdekoliv na netu nemohu nic najít. A jak se jmenuje ten Kohn? Tak toho Kohna už jsem našel,jmenuje se Christopher a ve svém CV má uveden jiný seriál pro letošní rok.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
VITEK2442 napsal:
Gogo, můžeš mi napsat odkud máš info o epizodě Der Neue-Nový v režii Tozza/Paschmann? Ať hledám kdekoliv na netu nemohu nic najít. A jak se jmenuje ten Kohn? Tak toho Kohna už jsem našel,jmenuje se Christopher a ve svém CV má uveden jiný seriál pro letošní rok.


Hele stim Florianem možná ješte nemusí být konec Erdogan říkal v rozhovoru že parťáka uvidíme již na podzi ma FLorián má menší roli zrovna na podzim jen čekat jestli v tom dvojdíle a má se vrátiť starý parťák ja to typuju na Becka jednou dal foto s Danielem a Erdoganem jak natáčí v seriálu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Ten vracející se parťák je Ben. Tom Beck to potvrdil už dřív, že se letos objeví v jedné epizodě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Florian bude hrát jen v epizodě Brautalarm.
S epizodou Der neue to vidím stejně jako s epizodou Männertag. Tato se objevila loni na české wiki, na webu oficiálního německého fanklubu se o ni vůbec nediskutovalo a nikdo ani letos neví, jestli se vůbec někdy ve vysílání RTL objeví. Totéž se dá napsat i o epizodě Der neue, kde je tamtéž ticho po pěšině. Bůhví z jakého pofiderního zdroje ty informace pocházejí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
to je blbost musí projít kastingem ale ksicht nic moc lepší je Roesner Sad prý je to jeho kaskadér a chce být jeho parťák nehodí se tam Sad

Není jeho kaskadérem, ale v Německu známý rozhlasový a televizní moderátor.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Včera na svém instagramu Erdogan Atalay napsal, že se už velmi brzo dozvíme kdo bude jeho nový parťák a že budeme velmi překvapeni.
To "překvapení" napovídá o tom, že to bude a) navrát některého z předchozích parťáků (malý výběr) nebo b) herec který už v seriálu hrál.
Můj tip: b
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Možná to bude Jo WEIL Napsal že je na poslední dovolené v Chorvatsku před novým projektem a Jo byl taky na kastingu další varianta je Christopher Kohn taky tam byl a je teď v Kolíně
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Jo Weil v Kobře vůbec nehrál ale má šanci. Kohn hrál v epizodě Revoluce v roce 2014. No nevím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To Kiefer a Roesner taky možná bude do třetice Laughing

Kohna neznám vůbec Joa ze seriálu medicopter 117
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na RTL FB se objevilo video, že by se měl vrátit Ben. Shocked Což je super zpráva.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Nejen na FB, ale i na Instagramu. Když tam pročítám ty komentáře-všichni šílí a považují návrat Toma jako staronového parťáka.Bohužel hostuje jenom v jedné epizodě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Je škoda, že se Tom Beck vrátil jenom na jeden díl. Sad Jsem zvědavý jaký bude mít odchod Paul Renner z Kobry 11. A co se týče nového parťáka pro Semira, já osobně bych si moc přál, kdyby se vrátil některý předchozí parťák. Třeba Frank Stolte, Jan Richter, Alex Brandt nebo i André Fux, u kterého nebylo vidět, že opravdu umřel. I když u Christiana Olivera to asi není moc pravděpodobné, že by se vrátil. Myslím, že mu návrat už dříve nabízeli ale odmítnul ho. A kdyby to byl nějaký nový, tak by bylo dobré, aby byl se Semirem nějak věkově podobný. Přijde mi, že 18 let věkový rozdíl mezi Erdoganem a Danielem je až moc. Jinak Kobra 11 je můj nejoblíbenější seriál a sleduji ho už od dětství až dodnes. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Celá ta situace ohledně Andrého je divná - byla jasně vidět, jak pomalu klesá ke dnu bez známek života a neříkejte mi, že tu oblast poté neprohledali potápěči, aby našli jeho tělo a mohli ho pohřbít... Však sám Bonrath říkal, že stál u jeho hrobu. Ale dejme tomu, že nějakým zázrakem přežil. Každopádně André už je definitivně mrtvý, protože se úmyslně pustil a spadl do propasti, aby zachránil Semira. To by bylo už dost trapné, kdyby to opět přežil, protože dost pochybuju o tom, že se někde ještě na poslední chvíli zachytil.

Když mluvíš o tom věkovém rozdílu, jako parťák by byl úplně ideální Frank Stolte. Však samotný Johannes Brandrup je jen o rok mladší než Erdogan Atalay, tak proč ne? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Obávám se, že to Frank Stolte nebude. Protože by to nebylo divácky moc přijatelné si myslím. Ale s věkem souhlasím. A opravdu bych rád uvítal nějakého parťáka, který odešel normálně. Než zas někdo nový na dvě řady. Chtěl bych aby se vrátila vážnost dílů, jako to bylo s Alexem, Chrisem. Nebo do dob, kdy jsme se na každý nový díl těšili.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Souhlasím, s návratem Andrého Fuxe by to bylo dost obtížné vymyslet jak by mohl být znovu Semirovým parťákem, když se z něj stal záporák. A ohledně smrti Andrého je to dost zajímavé. Já osobně jsem nad tím jak by mohl přežít hodně přemýšlel. Buď mohl spadnout někam do sněhu, nebo do nějaké vody, nebo se nějak zachytil. Nebo třeba tam dole mohl někdo být, kdo ho zachránil. Vím, že se jedná pouze o spekulace. Smile A zajímalo by mě jestli Semir dořešil ten případ jak mu André dal tu tubu s těmi jmény, škoda že to v nějakém jiném díle nevysvětlili. Ale kdyby chtěli udělat, že André Fux opravdu umřel, tak by to pořádně ukázali, takhle si myslím, že si ho nechali do zálohy pro případný návrat. Smile
Jinak Frank Stolte by určitě nebyla špatná volba. Když jsem se v roce 2016 dozvěděl, že se Frank vrací alespoň do jednoho dílu tak mi to udělalo obrovskou radost, určitě bych ho moc rád viděl v nových dílech. Jsem rád, že nám po 20 letech vysvětlili jeho odchod.

A nebo ještě Jan Richter, u toho nám taky nevysvětlili jeho odchod, jsou pouze spekulace, že odešel kvůli jeho přítelkyni, která se zabila. Když mu před pár lety nabízeli návrat, myslím že jenom taky na jeden díl ve kterém měl podobně jako André umřít, tak to odmítl. Ale možná kdyby to Christianovi Oliverovi nabídli na nějakou delší dobu, tak by na to třeba kývl. Smile

A Tom Kranich a Chris Ritter se tam opravdu vrátit nemůžou.

A Ben Jager a Alex Brandt byli také super, ale alespoň mají oba dva vysvětlený odchod.

Já osobně bych byl asi nejraději buď Frank, André (vím to by bylo asi obtížné vymyslet),Jan. Ale s radostí bych bral i Bena nebo Alexe. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Hlavně bych bral, aby se vrátila vážnost a taky návaznost. 23. série té návaznosti moc neměla oproti 21. a 22. sérii. A úplně ideální by byl návrat nějakého starého parťáka - fakt bych nechtěl, aby počet Semirových parťáků dosáhl dvojciferného čísla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Já měl taky raději vážnější a temnější Kobru 11 jako s Alexem, Chrisem, Andrém. U dílů s Alexem mě taky moc bavila ta návaznost dílů. Na Paula jsem si taky po čase zvykl, ale rozhodně bych chtěl zpátky nějakého bývalého parťáka. Smile Doufám, že v nových dílech s jiným parťákem nebude Kobra 11 tak moc humorná. Jako ne že by mi vadila, ale rozhodně bych byl raději, kdyby našli nějakou rovnováhu mezi humorem a vážností. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nezapomeň, že krátce po pádu Andreho se zřítilo i to auto.

Ještě zbývá Frank a Susana z týmu 2. Bylo dost zajímavé a taky tam je dost nejasný odchod.

A nejlepší by byl Sven Martinek Very Happy Kdyby hrál sám sebe ze seriálu Klaun (točila to stejná firma jako Kobru - některé akce jsou úplně na chlup stejné Very Happy ) To by bylo hodně husté upřímně.

Já vím, těžké scifi Very Happy Nechme se překvapit. Určitě to bude někdo nový Confused

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
S Paulem je to taková krásná rovnováha mezi vážností a humorem - to se mi docela líbí. Akorát se taky obávám toho, že nás asi čeká parťák numero nove.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jako konečně jsme se dočkali a vedle Gerkhana je žena? Very Happy
Ójé...
Není náhodou ten pán ženat s chorobně žárlivou paní? Very Happy to může být docela čurina Very Happy
Já jako scénárista bych z toho prču rozhodně udělala Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Musím se přiznat, že by mě nikdy nenapadlo, že Semir nebude mít někdy parťáka, ale parťačku. Ostatně, není se ani moc čemu divit v dnešní době - MeToo a podobné kraviny způsobily to, že se společnost snaží být až příliš korektní a cpe ženy i tam, kde by je nikdo nečekal. Ale fajn, pokud bude dobrá a nebude tam jenom zbytečná přítěž, tak by to mohlo být i dost zajímavé. A fakt nevěřím tomu, že si z toho scénáristi neudělají prču - tohle je úplně ideální situace to trošku okořenit. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mannoroth napsal:
Musím se přiznat, že by mě nikdy nenapadlo, že Semir nebude mít někdy parťáka, ale parťačku. Ostatně, není se ani moc čemu divit v dnešní době - MeToo a podobné kraviny způsobily to, že se společnost snaží být až příliš korektní a cpe ženy i tam, kde by je nikdo nečekal. Ale fajn, pokud bude dobrá a nebude tam jenom zbytečná přítěž, tak by to mohlo být i dost zajímavé. A fakt nevěřím tomu, že si z toho scénáristi neudělají prču - tohle je úplně ideální situace to trošku okořenit. Very Happy



Laughing Laughing Laughing

Chlape, ok, řeknu ti strašlivou věc.
Je... 21. století!
Ano, ženy dělají manažery, policajty, letecké dispečery, piloty, ajťačky, vydělávají miliony a miliony ve špičkových sportech, vedou a vlastní firmy. Zcela v pohodě pracují vedle chlapů a dokonce... (teď bacha, přijde další strašná věc, dneska je náročnej den) chlapům občas i... ŠÉFUJÍ! Shocked
A dokonce je tam nikdo necpe, ony se tam prostě schopnostmi prosazují samy Laughing Laughing Laughing


Jen tak mimochodem, stanici už od 90. let velí ženská a ženskou komisařku, KTERÉ dělal parťáka chlap, jsme měli dávno - to tě netrklo? XD
Toho sis fakt nevšiml? Very Happy

Že se i na fóru o pitomém seriálku dočkáme nářku nad MeToo (jsi si jist, že tě to téma trochu nepřesahuje?) a údivu nad tím, že má Gerkhan parťačku (byla to otázka času), která snad nebude zbytečná přítěž (když už ji pustili od plotny Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad), to zase nikdy nenapadlo mě Very Happy

Laughing


Haha, v březnu jsem říkala, že to bude baba Cool
Takže si nejsem jista, zda tě v tom, že "to NIKDO nečekal" nečeká další šok Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
co když to bude další nemanželská dcera ? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andreina! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Úplně vidím, jak Andrea na tureckého troubu řve, jak se jí nevěnoval, kašlal na ni, tak ať se nediví, že si rozjela druhou rodinu jinde - a že si toho nevšiml, jen ukazuje, jak na ni kašle, nevšímá si jí a upřednostňuje práci Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jako pobavils, Gogo, to zase jo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
Woxys: Však já vím, akorát v Kobře bývalo dobrým zvykem, že Semir má zásadně parťáky a že na té jejich služebně zase šéfuje žena. Jedno z toho se změní a zkrátka mě to překvapilo, že až teď a ne už třeba 10 let zpátky. A jinak Nasazení týmu 2 je asi to stejné jako Harry Potter a Fantastická zvířata - stejné univerzum, jenom další postavy a občas se tam objevil někdo z Kobry.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Já osobně bych nejvíce preferoval návrat nějakého ze starších parťáků, což jsem si přál nejvíce. Ale spíš jsem předpokládal, že to bude zase nějaký nový parťák. Ale to, že to bude poprvé v seriálu Semirova parťačka to jsem opravdu nečekal. Smile Jsem zvědavý jaké budou ty nové díly, třeba to nemusí být špatné. Když jsem se to dnes dozvěděl tak jsem byl hodně překvapen, ale určitě tomu dám šanci. Pro mě je Kobra 11 nejoblíbenější německý seriál. Smile

Čím více nad tím přemýšlím říkám si proč ne? Alespoň to bude nějaká změna. Je to pochopitelné, že chtějí, aby se seriálu zvýšila sledovanost, pokud se nepletu, tak nějaké nové díly klesaly i pod 2 mil. sledovanosti. Kdyby ta sledovanost i potom pořád klesala, tak by tam museli dát zase jiného parťáka. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mannoroth


Založen: 15. 09. 2019
Příspěvky: 20
Odpovědět s citátem
A nebo to taky po 25. sérii už definitivně zabalit. Ruku na srdce, Semir prostě bude muset jednoho dne říct, že už nemůže dál a bude muset skončit. Nikdo není nesmrtelný a to dokonce ani on, i když to tak někdy vypadá. Je tedy možná trochu škoda, že s tímhle seriálem a s jeho rolí přišli až tehdy, když už mu bylo 30.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Dá se čekat, že dnes ve stylu Me too a různé genderové vyrovnanosti bude RTL napadána, že dosadila ženu po boku Semira, ale můžeme asi to maximálně spekulovat. Pravdou je, že v Kobře (kromě Týmu 2) byli nejdříve dva muži, k nim Pat a Mat, kterým jedna dělala papírování a druhá jim šéfovala. Pat a Mat dnes v Kobře nejsou, budiž jim země lehká, máme Jenny, což bylo fajn osvěžení. No a z týmu č.1 se stává muž a žena. Někomu se může zdát, že těch žen tam začíná být moc, když tam máme ještě ježibabu.

Myslím, že tvůrci se nesnaží o nic jiného, než o nový spád a něco zajímavého, co jim vrátí diváky. Proto nalézají různé způsoby a buď se výsledky dostaví anebo ne. Problém je, že tvůrci už nemají moc kam couvnout. Seriál může skončit každým rokem.

Je těžké soudit, jak to dopadne, ale myslím, že to je krok vedle a může to znamenat konec seriálu. Pár dílů bude asi zajímavých, ale když bude scénář na každý díl omezený vysokou blondýnou (pokud to nebude Wonderwoman nebo paní Úžasňáková), budou akce omezené. Navíc bod volnosti ubírá i 50-letý Semir, tak abychom se na stará kolena nedočkali Vražed v Midsomeru.

Osobně si myslím, že je načase si přiznat, že Semir je stár. Za předpokladu nasazení této herečky do týmu č.1 je nejlepší návrat Bena nebo Alexe a odchod Krügerové, kterou nahradí Semir. Tedy tým Ben/Alex a Pia, šéf Semir.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ve stylu Me too a různé genderové vyrovnanosti bude RTL napadána, že dosadila ženu po boku Semira


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Huh, já vím, že je to offtopic, ale... pánové, já mám trošku obavu, že jste nepochopili, o co v MeToo jde... :/
Tam najde ani o cpaní žen tam, kde si NĚKDO ( Shocked ) myslí, že nemají co dělat.
Ani o to, že by někdo napadal RTL, protože dala výraznou roli ženské... :/

O MeToo by šlo spíš v případě, že by nové parťačce gerkhan na odstavném parkovišti sahal na prsa a vysmíval se jí, že když to někomu řekne a bude si stěžovat, tak on se postará, aby o job přišla a jinde si neškrtla Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Parťák s číslem 9: jaký asi bude?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma