AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Chyby v Kobře
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Todle tu také bylo, ale asi pod jiným názvem.

Určo znáte díl Pekelná jízda na A4, ta jedna srážka je z dílu Jed (ta jak to auto nabourá do aut a rozletí se milion střepů) ale v PJnA4 je to ozvučení jinak, zjistil jsem to tak že sem se díval na crashy v kobrách co mám Smile

Na co jste přišli Vy?

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Já přišla na to, že milí komisaři někdy drží zbraň špatně Laughing Laughing Laughing někdy si ji jakoby "podpírají" druhou rukou tak, že kdyby byla nabitá ostrými náboji, tak by jim to vypálilo do ruky pěkné ornamenty Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
u aut je tam hafoooo chyb. napriklad bezpecnstne ramy (klece) v aute, zpevnenie podvozka, odpaloviacie rampy na podvozkoch aby sa auto pekne prevratilo Laughing, dalej na niektorych zaberoch ide auto na elektronoch a na dalsom kde sa uz auto nici tak uz ma len puklice Laughing , alebo semirovo BMW jasny priklad setrenia Laughing povodne jazdil na tomto:
http://www.fourelevenauto.com/124/images/1.jpg
vsimnite si tie svetla su gulate a maju na spodnej strane taku "listu" ale ked si pozrete hoci aku cast kde to auto nicili tak nicili toto auto :
http://www.carsearch.com/photos/700045.jpeg
prvy moment rovnake ale svetla su hranate, a aj celkovo to auto je hranatejsie. aby to zamaskovali pouzivali len tu spodnu listu na svetla a narazniky z tej novej verzie aby to vyzeralo ze zosrotovali semirovo BMW. no v skutocnosti to jeho auto nerozbili ani raz.(neratam to najnovsie co ma teraz tu modernu 3ku radu tam uz sa to oklamat neda) ak mi neverite pozrite si diel napriklad z PANTEROM( o tej zlodejke a Hoteovej mame, kralovskej korune...). kde Semir nahanal Hummer po kamenolome a Semira zrazil z boku ten velky sklapac. kde sa semir kotula tam to je velmi pekne vidno Wink alebo ked pristal v jednom diely do toho betonu za kruhovym objazdom tam tiez. dalej necakane opravy aut. priklad nevim ako sa ten diel volal(Sreder ci ako sa to pise tam mal konkurencny boj o tie tanecnice, Jan si potom od neho pytal mobil na fotku pre Anderu Rolling Eyes ) ale pri konci nahanal Jan a Semir v Janovom Mercedese v pristave bielu dodavku a prednou jaguar. vyleteli z mercedesom na kontajner a Semir sa ho pyta ze ako zlezu dolu. potom bol zaber ako mercedes pada na predok pricom bol jasny zaber na to ze ma predok rozbity( vypadnuta maska, naraznik zdvihnuty na kapote....) ale po nahanacke ked bol zaber na mercedesa tak uz mu nic nebolo uz bol ako zo skatulky.

a je toho viac takychto kixov je tam mnoho staci len pozorne sledovat

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak já přišla na to, že v dílě Most smrti (I. část) s týmem 2 je záběr zepředu a zezadu na Kaie Ludowskiho, jak stojí u auta a rozmlouvá se svou neteří a bratrem. Ze zadního záběru má pravou ruku opřenou o střechu auta a zepředu mu volně vysí. Mezi střihy se tedy pozice ruky mění, ale určitě je to v mnoha dílech, tohle je asi nejklasičtější chyba všej seriálů! Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Další chyba je s ozvučením v díle Soudce, jak Semir srazí toho chlapa na konci, tak se mu skřiví dveře a zvuk jde šlyšet o chvíli později. Nevím zda nárez je rychlejší než zvuk Very Happy .

JSSVLVKMK: Něco podobného je i v PJnA4 kdy Semir dáva na auto majáček a když ho zabírají zboku tak tam má ruku dýl než ji měl když to natáčeli ze předu.

Další chyby jsou opakování záběru z jiných dílu (něco jsem už řekl). Třeba díl Henrich a Paul, to na konci jak ta Alfa vyletěla je z jakesiho dílu s Tomem, nevím název. Ale v Henrich a Paul ten záběr usekly (ten jak to auto padá).

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
ahojte Smile chyby??? těch mi tam přijde docela dost (když ji dávali tak jsem se s kámoškou vsázela kdo jich najde v díle víc)
zejména se tam opakujou scény se stejnýma autama v těch řetězových havárkách a že jich tam je... Laughing šetřílkové Laughing
taky střihy, z jednoho pohledu na další, kolikrát pohyby ani postoje neladí
mám takový dojem, že v odrazu skla jsem jednou viděla i kameramana Laughing
myslím že víc jich objevíme až ji budou dávat Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
jo vidis uz ked tu su tie obrazky s mokrou asfaltkou tak dost casto su "chyby" pri nahanackach ze na dialnici je mokro a prsi a na dalsom zabere uz je sucho. vim pocasiu sa pocas natacania rozkazat neda ale na toto by si mohli dat trosku pozor

inak z tou SPZ je to bomba Shocked

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To samé je i v díle Štvanice- jak Toma a Semira pronasledují poldove, jak se bourají na te silnici tak prší, pak jak vletí 2 na to auto tak je sucho. Ve Štvanici jsou vidět i kameramani, to jde vidět jak se ti poldové melou v té vodě. Je to i na www.afc11.cz v obrázcích ze 6 serie.

Ještě kdysi Všel říkala že kaskadéři mají třeba jiné oblečení, nebo vlasy.

Další chyba jsou v díle kde střílejí na auto. Jednou jsou na skle díry pak třeba ty díry jsou jinde (případ dílu z 9 serie, jak měli Semir s Andreou to výroči) a nebo ty díry tam ani nejsou.

Díl překupníci, poslední honička, jak Andre je v tom naklaďáku tak jak řezal tu plachtu tak vedle toho byla plsachta zašitá.

Díl Poslední ctižádost, naklaďák nakonci měl úchyty.

Ve starších dílech, když ruply pneumatiku tak byla nerupnutá a jen se sní kouřilo Smile .

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
peto


Založen: 06. 02. 2008
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
akymsi "zazracnym" sposobom zmizlo moje pouzivatelske konto a s nim aj moj prispevok, tak ho sem davam este raz a prosim adminov, alebo niekoho kto bol za to zodpovedny, druhy krat uz nezmazat. dakujem.

***************

ja som si vsimol jednu zaujimavu chybu v dieli Familiensache (Rodinna zalezitost). neviem kolkata epizoda to je, ale islo to 18.12.2007 na markize, je to nejaka pri konci 11.serie.

Semir a Chris isli na Semirovom BMW a medzi zabermi sa im vymienali SPZ (evidencne cisla). mam to nahrate, dal som to na youtube:
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=kDxyp5SSysc

viem ze tam moc tento detail nevidno, preto som spravil z toho obrazky:

1.: idu po dakej hlavnej ceste
2.: odbocuju - je to iba 23 sekund po prvom obrazku - a uz maju inu SPZ
3.: zastavuju pri budove - 13 sekund po druhom obrazku - a povodna SPZ je naspat
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
V díle Křest Ohněm je na konci první části chvilku vidět úplný konec té druhé Laughing Ale to asi museli tak blbě sestřihnout u nás. V originále ten díl na části vůbec není Laughing Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Při dívání na nějaké crashmixy jsem našel další chybu v díle Bomby na 92 km. Nevím jak to policejní auto zvedli (je to pasáž jak kdosi zkodí z mostu kotvu) a to auto vyletí. No jak to auto vyletí a doopadává tak ten kus střechy a kotva není na dálnici ani tam nevysí a auto by to sebou nevzalo, protože jak se začalo otáčet tak ta kotva tam byla, ale při dopadu ne.

Edit: Takže ta střecha je na dálnici ale kotva nikde.

Edit 2. Tak se dívám na další chybky. Díl rudá růže, černá smrt. Ingo ukazuju průkaz obrázecně (ze strany kde není jméno, fotka) Něco podobného je i v jiných dílech. Třeba Loupeživý rytíř - tam Andre ukazuje průkaz vzhuru nohama (obraceně foto, jméno).

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Další scénu při hromadné havárce v Pekelné jízdě dali z dílu Tank na zcestí.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
V poslední době jsem si všimnul velice časté chyby s novým majákem u civilních vozů.Často jim vypíná, ale jen když si Semir povídá s Chrisem a kamera je za předním sklem důkaz z nového dílu.: http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=4384 čas 1:20:50 až 1:20:53 Hartmut by se měl podívat na všechny tyto majáky, chyba bude nejspíš v nějakém "kontaktu".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
5 Serie: Pilotní díl.
Při té úvodní nehodě se opakovali záběry z Pekelné jízdy i ty co byly zopáknuty z jiných dílů, které Pekelná jízda okopírovala.
Ale zde jsem viděli i záběry těch stejných nehod, které v Pekelné jízdě nebyly.

Team 2.
To že opakovali záběry ani nepočítam.
Zaujala mě exploze dálnice v díle Most Smrti část 1, vedle toho WW jelo auto. Potom natáčeli jak ten blázen mačká ENTER a v při výbuchu žádne auto vedle WW nebylo. To auto tam později vjelo a skončilo na střeše.
Dále v 2 části mě štval výbuch vrtulníku. Ten byl počítačem a nudný.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Já si všiml v díle Osamělé vízězství(poslední díl třetí řady, v němž najde smrt André), že když Semir střelí Bergra jedoucího na člunu, tak má krvavý flek na pravé straně, kdežto později na levé v místech, kde se nachází srdce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Neviem ci to bola chyba alebo naschval ale v 12 serii druhy diel (ten co bol minuly tyzden na markize) ked Chris jazdil na Semirovom BMW tak mal inu SPZ ... vzdy na nom mava NE:DR 8231 no teraz na vacsine zaberov hlavne je to vidno ked jazdil z Hartmutom tak mal uz SPZ D-BM 3308 Very Happy

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Včera som si pozrel časť Núdzové pristátie z 2. série a na začiatku som našiel školácke chyby.
Ide o scénu,keď to lietadlo pristáva na dialnici.
Do zvodidiel vtedy naráža biely VW,ktorý sa zastaví kolmo na ceste.Semirovo BMW sa zastaví hňed pri lietadle tak 10 metrov za autom.
Na ďalšom zábere je VW už otočený o ďalších 90 stupňov,prednú časť má úplne rozbitú a BMW stojí presne pri ňom.
Ide o typický prípad Cobry 11,keď sa natáčalo veľmi rýchlo,detaily nikoho nezaujímali,len aby bolo všetko skôr hotové.Veď TV stanice to kúpia aj tak...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ve stejném díle při přistavaní jsou vidět záběry s runway/e (ten záběr je vidět jak podvozek dopadá na dálnici-barva povrchu dálnice a runwaye není totožná).

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj - záběry z pilotního filmu, záběr 2 a 3 obrázek je promítaný v celku, není tam žádný střih





Všimla jsem si toho hned při prvním promítání, takže chybička v Kobře zdokumentovaná. Naši kluci říkali, že díry na autě jsou udělány počítačově.

Sedí tam někdo? Co myslíte kaskadér nebo figurína - obrázek taky z pilota, sestřelení auta s celou posádkou ze silnice


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To červené auto.



Obrázky jsou klikací

To se blbě fotí i v pauze Smile Jak skáčou různě záběry Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
každý zvolil sůj způsob otáčení auta

http://www.dailymotion.com/related/x3yocc_alerte-cobra-betisier2_fun/video/x31ybm_setbesuch5-9-sept-2007_shortfilms?from=rss


a tady řazení aut, asi příprava na záběr, tolik policejních aut pohromadě jsem ještě neviděla na silnici, a nokonec i určitě neplánovaná bouračka

http://www.dailymotion.com/related/x31ybm_setbesuch5-9-sept-2007_shortfilms/video/x2zrru_setbesuch-9-sept-2007_shortfilms?from=rss

z natáčení, opravdu každá scéna se natáčí nejmíň 3 x

http://www.dailymotion.com/related/x2zrru_setbesuch-9-sept-2007_shortfilms/video/x30843_setbesuch3-9-sept-2007_shortfilms?from=rss

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
V Kobře je chyb jak máku.Člověk si toho hnedka třeba ani nevšimne,ale nějaké scény opravdu proští přez oči.

Třeba Tom naskakuje do auta za volant a vzápětí vystrčí hlavu z okýnka jeho kaskadér. Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Re: Chyby v Kobře
dvacet


Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
vsimli jste si jak kdyz zastrelili inga tak jak letel tak na sobe nemne ani kapicku krve a jak dopadl na zem tak byl vod krve

kuknete se na video a omlovam ze je to az 4:09

http://www.youtube.com/watch?v=zvUF-xblzM0
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Často se stává, že když Semir sešrotuje BMW, tak mu šéfová dá nějaké náhradní auto. Většinou to je nějaká stará rachotina, ale když je záběr z venku na policejní stanici, tak tam BMW stojí úplně nepoškozené.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
V 5. sérii v díle Černá vdova, má na začátku Semir černý monitor a Tom bílý.


Později je to přesně naopak
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
5.série díl Věc cti
Semir přichází k autu, střešní okno je zavřené.

Než odjede, mluví ještě s Tomem a střešní okno je najednou otevřené.

A aby toho nebylo málo, když odjíží okno je znovu zavřené.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
6. série díl Modré období
Na Tomově autě se mění pozice děr po kulkách.

po střihu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Cobra a Voky29: bezva postrehy a dokumentace! Opravdu jsem si takovych chyb nikdy nevsiml. V posledni dobe pouze v dile Hluboky pad, kdy mel Werner na Astre jednou zavrene okynko, pak strih - bylo otevrene a na dalsim zaberu bylo zase zavrene. Pokusim se to brzy nafotit.

Jinak se taky casto stava, jak behem honicek stridaji auta. Napriklad jednou ma lakovane bliky, pak jen cerne, nebo jsou videt i ruzna lita kola...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Dvě chyby ze 6. série z dílu Otec a syn.
Semir a Tom se snaží zachránit Bonratha a jeho syna, kteří sedí na bombě, při cestě je však zablokuje nehoda. Běží tedy po svých.

Když Tom Bonratha zachrání odjížději se Semirem autem.

Kde se ale tak rychle to auto vzalo, když bylo zablokováno.
Druhá chyba:
Když pospíchají za Bonrathem majáček nebliká.

po krátkém střihu majáček bliká
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
6. série díl Opožděná pomsta
Semirovi uvízl na autě kus časopisu.

po střihu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
6.sére díl Smrt novináře
Na obrázku můžete vidět kousek kameramanského vozu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
V epizodě Countdown, když Semir skáče přes kruhák tak když najede je bez nárazníku a když skáče a doskočí je s nárazníkem. Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Stejné SPZ
Díl Rudé růže, černá smrt

díl Nový parťák
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Mám další chybu: V díle Přízraky Minulosti, když Semir pronásleduje v CLK Jaguara, tak když jede má SO-E ???? a za chvíli má NE-LK.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Stejná chyba s SPZ
Nový parťák

Smrt ve stovce
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
11. řada pilotní díl
Černý Transit bourá do policejních zátaras a má zničený předek.

Za pár sekund na dálnici je skoro v pořádku. Asi stihl zajet do servisu:)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Dúfam že to tu nie je ak áno tak sa ospravedlňujem

Séria 11 diel 7 (Vina a trest)

Pri odovzdávke falošných peňazí ma Semir dvere na BMW (zadné) otvorené no po zaradení spiatočky a otočení sa už sú dvere zatvorené
pre majiteľov DVD je to čas:

otvorené - 24:51
zatvorené po otočke - 25:01





a to nehovorím potom o nahánačke cez skladisko kde je najskôr všade mokro lebo prší ale potom v čase 25:53 je zrazu sucho respektíve už len kaluže Rolling Eyes

EDIT ďalšia absurdita -

Pri nahánačke spraví polícia zátarasu z 2 oplov. čierny Land Rover naráža do kufra jednoho z nich (počuť zvuky rozbíjania skla a plechov) no problém je že ani Land Rover a ani Opel nie sú rozbité

čas 27:02


Ďalší postreh: čas 27:33
Počas nahánačky v skladisku drží krok zo Semirom len 1x FORD FOCUS tuším C-max a jeden VW GOLF III VARIANT oba z nápisom ZOLL (colníci) - Golf však po zostrelení plošiny havaruje a zostane tam stáť


Semir plošinou preleti a brzdí. ale zrazu sa vedľa neho objavil spominany III golf nepoškodeny čas 27:41
http://img13.imageshack.us/img13/2204/vinaatrest2741.jpg

možno si niekto povie veď určite na zásah zavolali a bolo prítomných viac policajných vozov. to hej ale v záberoch predtým v bezprostrednej blízkosti ide iba focus z golfom za Semirom, oba ale havaruju tak kde sa tam hned objavil dalsi golf III variant?

jo a ešte jedna vec na tejto fotke je vidno že Semirove čelne okno je čiste (žiaden žltý prach)
http://img13.imageshack.us/img13/2204/vinaatrest2741.jpg
no keď kamera vezme pohľad na auto tak má svoju stranu okna od žltého prášku Rolling Eyes

čas - 27:45

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem

Všimněte si toho modrého kouře. Ten způsobuje speciální píst. Používá se na to, aby se vůz převrátil. Normálně bych si toho nevšim, ale ve filmu Temný rytíř to použili při scéně s náklaďákem a na bonusovém DVD o tom hovořili.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
ČAU, VE DNEŠNÍM DÍLE NA NOVA CINEMA JSEM TAKY VIDĚL CHYBIČKU- MYSLÍM DÍL OD 17:15 (takovej ten první dneska) NEMŮŽU SI VZPOMENOUT NA NÁZEV EPIZODY, ALE K VĚCI: Při pronásledování náklaďáku, kterej řídila ta ženská, tak se Semirem v BMW celou dobu jela šéfová, ale když skočil dovnitř do plachty- nákladového prostoru, kvůli Andreře, tak šéfka seděla s Andrém- jako spolujezdec. Boužel nemám fotečky, ale nevadí- STANE SE !!! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Séria 13 diel Krkavčí matka (Rabenmutter) spomínané dve chyby

prvá - ŠPZtka je iná Rolling Eyes ako máva (NE DR 8231) takže neviem čie BMW hladká ale jeho určite nie Laughing

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Mě přislo divný jak ke konci jednoho ze zlodějů na motorce srazil ten kamion nebo spis jenom tahac, jel hodne rozjete a pritom musel zahybat pac cesta rovne nesla XDXD Takovy divny to bylo Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
11. řada Smrtelní nepřátelé

Auto je špinavé.

Po chvilce čisté jako slovo boží.

Omluvte horší kvalitu obrázků.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Myslím, že v dieli Na vlastnú päsť (1. časť)vtedy keď išli Ben so Semirom v BMWčku a čo po nich začal strieľať ten vrtuľník, tak zakaždým mali dvere postrieľané inak Laughing ale to je len taká tuctová chyba v takmer každom dieli... Cool

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
2.série - Nouzové přistání

André zastaví docela dál od toho bílého auta.



Když potom vystupují jsou naproti němu. A to ještě nemluvím o jiné poloze bílého auta.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Pilotní díl 13. série
Při přestřelce vybuchne policejní auto.

Po chvilce když běží Semir a Ben k vrtulníku vybuchne to samé auto znovu.

Tady je důkaz, že vybuchlo pouze jedno auto.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
4. série - Zajíc a ježek
Při honičce padá majáček ze střechy:

Po chvíli ho tam opět má, je to však způsobeno tím, že tvůrci měnili BMW, ale je to vlastně i díky jejich nepozornosti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezká chybka. Já tam vidím ještě jednu.................

V 1.obrázku je E36 a ve druhém E46. Razz
____________________________

A k té minulé chybce: Ten 1.záběr byl jednou kamerou a druhý druhou kameru. Rolling Eyes
Když jsem se na to koukal, nenapadlo by mě, že to byla dvě auta, navíc stejného typu, typ Opel Omega. Rolling Eyes
Ale někdo si může myslet, že to jsou 2 auta.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
1. Serie Teamu 2 - Přeložení za trest.
Arrow Při výbuchu letí zničeho nic hlína, přestože náklaďák exlodoval na silnici. Nevím proč tvůrci použili hlínu.




2. Serie Teamu 2 - Odplata
Arrow Kamion prorazí svodidla a kusy z nich leží na cestě
Arrow Kamion explodoval a zbytky po svodidlech nikde




2. Serie Teamu 2 - Hrabivost
Arrow Když dodávka bouchla, uletěly zadní dveře

Arrow Lupiči stojí u zadních dveří a umísťují na ně nálož


2. Serie Teamu 2 - Autoškola
Arrow Jde vídět nájezd (rampa) pro náklaďák (rozsekal potrubí před tímto autem).

Wink Wink

Nemám rád chyby s rampami Laughing

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Chyby v Kobře
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma