AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se vám nová herečka ?
Ano
100%
 100%  [ 4 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Dr. Isabel Fringsová (Susan Hoecke)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ISABEL FRINGS
(policejní psycholog // od 37. série)


zdroj: tvinfo.de, rtl-now.de

Policejní psycholožka dr. Isabel Fringsová se poprvé objevila v epizodě 37.03 Ausgelöscht (2). (autor: SaM)


(zdroj: hansenmanagement.de)

SUSAN HOECKE

datum narození: 23.7.1981
výška: 178 cm
barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
oficiální stránky: susanhoecke.de
agentura: hansenmanagement.de
životopis česky: csfd.cz
předchozí role v Kobře: Ellen v epizodě 30.05 Poslední móda (En Vogue) (podle českého číslování 16.05)
________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No tak to se těším, vypadá docela pěkně a mile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Že by nový love interest pro jistého tureckého troubu, který by měl šanci přestat se plazit v bahně, žebrat a prosit?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ježiš to ne pro Kiefra je moc hezká Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys: Nestraš! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
co bych strašila, pokud bude sympatická, ať se staroušem Gerkhanem klidně skončí, třeba bude spásou posledních pošlapaných zbytků jeho důstojnosti.
A scénáristi by si otevřeli cestu k dlooouhé love-story ve stylu červená nit, zase bychom si zopakovali všechny únosy, přivázání k atomovce, záchrany na poslední chvíli - snad jen porodů nás už ušetří Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No, snad bude lepší než Andrea- ale to určitě, andrea mi leze na nervy od 4.série a zatím se to změnilo asi jen na dva díly.

Ale...seriál už je dost najivní takže stačí aby scénáristům (s odpuštěním) narostly koule a už by byla kouzelná telenovela s tímhle obsahem:

Semir zjistí že je Andrea na holky a byla s ním a Robertem jen proto že chtěla haranty, proto odejde k psycholožce Fringsové
a Semir si přiznal že když andrea odejde, tak půjde ke svému nejlepšímu příteli Tomovi na hřbitov, Tom povstane jako duch
a Semir ho obživí svým zázračným přemetem pistole a už by jsme se vrátily do krásné 5.série ale bez Shafferové...muhehe...
Twisted Evil Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, pátá série bez schafferové, to by bylo fajn <3

Ale jinak mě nová postava zaujala, to se přece nestává zase tak často, aby ji hodili do děje, ne?
Naposledy byla Jenny?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ahoj, herečka se narodila 23.7 1981 (33 let) v Berlíně. Susan je také modelka a v roce 1999 byla zvolená německou miss World.

Kromě Kobry si zahrála také ve filmu Bláznivý Partneři ( Crazy Partners), nebo v seriálu Síla lásky (Sturm der Liebe).

-seriál Síla Lásky je romantická telenovela, a po jednom díle jsem byl vážně otráven, a vzhledem tomu že je Susan modelka a miss World, tak začíná akční kobra spadat do úplné telenovely Crying or Very sad Sad.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
*VÝZNAMNÉ ZAKAŠLÁNÍ*

Ehm, neruším vaší rozpravu?? Very Happy

Tož vypadá hezky. A jelikož z mé vrozené seriálové lenosti si na 19. sérii počkám až na Fandu, či cokoli jiného českého, tak jí jen tak neuvidím. Embarassed

Psycholožka.. jo, na tyhle býval Tomík. Ten byl samá psycholožka, doktorka, lektorka, ošetřovatelka apod.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kdy bude hrát?
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ahoj, nevíte od jakého dílu by měla hrát?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No pokud Andrea umře tento čtvrtek tak poslední díl podzimní série, jinak by tam nač asi měli psycholožku? Tak asi Andrea opravdu umře čtvrtek a když ne tak přijde až na jaře 2015
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
...a já hloupá si myslela, že smrt této ženy jsme už vyřešili... Very Happy jinak to bylo první, co mě napadlo, že psycholožka přijde kvůli Semirovi, který bude po smrti Andrey na dně...pokud to ale přežije, jakože teda asi jo, tak to trochu postrádá smysl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No právě, nůůůůda Smile

Ale možná bude support pro Semira, až mu andrea ZASE zanese. Zahnula jednou, zahne znova, to je jen otázka času. A semirek bude chodit k psycholožce nebo k psychiatričce a ládovat se pilulema a říkat si "všechno je dobré. Všechno je dobré. Jsem šťastný. Jsem konečně šťastný" Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Nakreslete strom...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Nebo tam bude chodit kvůli smrti Nazan nebo Dany.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nebo co víme, třeba bude léčit andreu Laughing Laughing Laughing aby už nezanášela.
Nakreslete strom... ale FUJ, paní gerkhanová, teda schafferová, teda robertová, teda.... asi zase gerkhanová, fuj!
Na tohle musíme nasadit pilulky Very Happy
Nebo... elektrošoky XD

Hartmutt: já doufám, že Nazan nakonec neumře... přece jen ten pohřeb je sen....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Pořád doufám, že se Andrea změní...k psycholožce bych přece jen radši poslala Andreu než Semira, ten návštěvu u psychologa minule moc nedával...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: Taky doufám.

A robertová být nemuže, ale třeba se Robert jmenuje Retard, pak by mi to dávalo smysl. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Spíše Retardovaný...taky by se mohl jmenovat Odskočil či Zahejbal..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Počkat, ON nezahejbal a nikoho, pokud vím, nepodvedl. PODVÁDĚLA jen a pouze andrea. To ona ublížila svým blízkým Wink

beztak podvedla i jeho Laughing Laughing Laughing a zatímco on se Robert snažil a staral se o JEJÍ děcka, tak ona posílala dárečky své milence, pardon, semirovi a zvala ho na fotbal Laughing a Robbie se bude mooc divit.

Třeba bude psycholožka léčit Roberta, co si bude drnkat na ret a říkat "omg, omg, já se snažil, já se snažil, co se stalo?" Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Já vím, že on ne, ale její příjmení by pak naprosto sedělo...

A zvala na ten fotbal Semira opravdu Andrea? já to nějak nepochopila, ale když tam na konci přijela, tvářila se překvapeně a říkala cosi o Alexovi...skoro mi to připadalo, jako že Alex pozval Semira na fotbal Andreiným jménem...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ne ne, on nikoho nepodvedl. Ale ještě kdyby je přistiihl na fotbale: wtf, a já myslel že je to věrná žena.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Market: no a jasně, že se změní. Jestli (jakože jo) je scénáristi dají k sobě, tak andrejka bude samozřejmě ta VŮBEC NEJVÍC NEJLEPŠÍ NEJBÁJEČNĚJŠÍ MANŽELINEČIČKA NA SVĚTĚ! Bude úžasná, chápavá, podporující, vrhne osm synů (úmyslně neříkám, že gerkhanovi, to u ní už NIKDY nikdo nebude vědět), aby všichni věděli, jak MOOOC a MOCINKY jim to klape.

Asi tahle postava nebude mít žádnou souvislost, přece jen, scénáristi z nich budou najednou dělat ideální pár, takže psychology tam už asi cpát nebudou. Asi bude mít tu samou pozici, jako soudní lékaři v oblíbených kriminálkách. Škoda. Těšila jsem se, že bude mít Turek v ložnici někoho normálního Sad

To je popravdě, jedno - ale posílá mu dárky, vyzvedává mu auto, prostě drobné kraviny. A Gerkhan je z toho mimo Laughing

Džízs, já myslím tuhle psycholožku taky poprosím o vyšetření Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Už by mě ani nepřekvapilo kdyby k Semirovi přistoupila a řekla: "Semir, I am your mother"!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Pro začátek by stačilo, kdyby toho litovala, omluvila se mu a respektovala ho takovýho, jakej je..i s jeho prací...pořád mám takovej divnej pocit, že jí řekne jak jí všechno odpouští, na vše zapomíná a ať se vrátí zpátky...grr...to není dobrý...vůbec se mi tato představa nelíbí. Pokud už by ji měl vzít zpátky, měla by se především zásadně snažit a změnit Andrea...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak ona už mnohokrát řekla že ho "respektuje" ale asi to byla "legrace".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak když už jsme ve vlákně o psycholožce - ono se často říká, že když se dají chlap a žena po nevěře jednoho z nich dohromady a chtějí, aby to klapalo, tak ten, který byl podvedený, by NIKDY neměl o tom, co mu ten druhý provedl, mluvit. Prostě by to měl držet v sobě, respektive uzavřít to a už nevytahovat. Takže by to andrejka měla snadné.

Lol. To vidím.

Semir: andreo, prosím tebe... umyla bys nádobí?
andrea: a to jako proč?!
Semir: ehm... no, protože je špinavé a já musím do práce?
andrea: zase... zase mi to připomínáš, zase mi to nadhazuješ! Mám mýt nádobí, protože jsem tě tehdy podvedla, že? Pořád mi to naznačuješ, vždyť takhle nám to NIKDY klapat nebude, myslela jsem, že chceš zase normální vztah! NÁDOBÍ! Ná-do-bí. Tím naznačuješ, že to mám pořád na talíři. Tak já nevím... co teda... vlastně chceš...
Semir: ech, promiň, to mi nedošlo. Tak já to teda umeju.
andrea: to bych ti radila.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
To je hroznej rozhovor. Sakra, kdy už Semir pochopí že on je ten s tou bouchačkou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jinak je herečka moc pěkná, ale jako psycholožka se mi moc nelíbí. Nebo jak to říci - trošku mě straší tohle MLÁDÍ VPŘED. Kim vypadá na 25, tahle na 15... nic by se nestalo, kdyby tam dali někoho vyzrálenějšího. Když už teda nebude nová Semirova holka, tak mi moc nesedne ten typ "i ve třiceti vypadá jako sexy patnáctiletá lolitka" na psycholožku Sad

http://sturm-der-liebe-very.blog.cz/en/1109/susan-hoecke-mix


Ale hezká je moc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Woxys: Ještě se vrátím k terapii pomocí elektrošoků, to naštěstí nemají (stejně jako předepisování léčiv) v kompetenci psychologové, ale psychiatři...Měla jsem možnost u elekrošokové terapie být - nepřála bych to ani největšímu nepříteli, to je jedním slovem HNUS...zlatě psychologické metody - strom a poloprázdná či plná? sklenice Very Happy

tato herečka se mi do role psycholožky hodí, pro policii může určitě být užitečná..jen doufám, že to nesklouzne ke zbytečným analýzám dětství, porodu atd. daných osob
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já vím, to rozdělení rolí psycholog/psychiatr znám Very Happy ale pro Kobru by to bylo dostatečné zjednodušení Very Happy

Jinak si myslím, že spojitost s andreinou linkou mít nakonec nebude, byť to fakt vypadalo jako nadějná stopa. Asi bude mít takovou tu tu a tam se objevující roli jako kdysi Johannes Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no další kočka do kobry 11 brzy to bude jejich revírem je dálnice,ženy s kobry 11 pracují ve dne v noci Smile Susan Hoecke se mi docela líbí, beru ji jako dárek za ošklivého parťáka Alexe Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ty bláho, gogo, že bys byl takový krasavec, abys mohl takhle nadřazeně a arogantně hodnotit Alexův vzhled......
Alex je předvším dost proměnlivý, někdy mám dojem, že ho hrají různí lidé.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak to skoro všichni soudí podle Bena, který rozhodně špatně nevypadal, a teď když tam prostě neni tak nadávaj na Kiefra.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Hele klid já sranduju jo Laughing Laughing Alex je fajn Wink Ale občas dává dívný ksichtíky .Přiznávám že já také nejsem žádný model ale tak na Susan se jako chlap moc těším to už bude v podstatě čtvrtá pěkná herečka u kobry 11 Wink A Hartmut jak si psal na mém blogu mně osobně je sympatická
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Gogo, jako postava mi je nesympatická od té doby co jsem jí viděl v seriálu Síla lásky. Snad bude v kobře ok, ale hezká je...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Téma promazáno. Ačkoliv nemám ráda, když se zakládá téma k postavě, která v seriálu ještě nebyla, takže se víceméně nemůže vést diskuze na nic jiného než na casting, nechávám to. Každopádně jakékoliv diskuze na téma Semir Gerkhan nebo Andrea Schäfer prosím směřujte buď do jejich témat, která už jsou dostatečně zaplevelená, nebo si založe další téma na spekulace ohledně děje dalších epizod či na spoilery.

Buďte prosím trochu soudní a neroztahujte ten hejt všude. Stejně jako my neutrální chtě nechtě respektujeme váš názor, protože tohle je přece jen diskuzní fórum, respektujte vy nás a necpěte to do nás horem dolem. Děkuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nějaký megapost Susan Hoecke, aby tu teda aspoň něco bylo, než se Fringsová v Kobře skutečně objeví...
Zdroje: kino.de, zimbio.com, imdb.com, hansenmanagement.de
______________________________________

Susan na akcích:

35. Deutscher Filmball, 19.1.2008


Moet 'Faboulous Celebration' at Nymphenburg Castle, 18.9.2008


'Movie Meets Media' Party, 23.6.2008


DLD Star Night at Haus der Kunst, 26.1.2009


'Maria, Ihm Schmeckt's Nicht!' Munich Premiere, 27.7.2009


New Faces Awards 2009, 23.4.2009


Tribute to Bambi 2009, 9.10.2009


Boss Black Fashion Show, 8.7.2010


'Kindskoepfe' Berlin Premiere, 30.7.2010


Michalsky Style Fashion Night - Mercedes-Benz Fashion Week, 9.7.2010


'Small World' Berlin Premiere


Susanne Wiebe Fashion Show - Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, 20.1.2010


'Bavaria Reception' - Munich Film Festival, 28.6.2011


Producer-Party of the Alliance German Producer - Cinema and Television, 14.6.2012


'Skyfall' Berlin Premiere, 30.10.2012


Hugo by Hugo Boss - Mercedes-Benz Fashion Week, 17.1.2013


Lofts Launch, 11.11.2013


Lola - German Film Award 2013, 26.4.2013


'Prisoners' Berlin Premiere, 26.9.2013


Tribute to Bambi, 17.10.2013


'Waiting Area' Berlin Premiere, 21.4.2013


'White House Down' Berlin Premiere, 2.9.2013


Bavaria Reception - Munich Film Festival, 1.7.2014


C'est Tout Ce' Nou Show - Mercedes-Benz Fashion Week, 8.7.2014


'Electrified! The Late Night', 8.3.2014


'Jan Josef Liefers - Soundtrack meines Lebens' Berlin Premiere, 15.10.2014


New Faces Award 2014, 8.5.2014


'Nicht mein Tag' Berlin Premiere, 13.1.2014


'Who am I' Berlin Premiere, 23.9.2014


Guido Maria Kretschmer Show - Mercedes-Benz Fashion Week, 21.1.2015


Perret Schaad Show - Mercedes-Benz Fashion Week, 21.1.2015

______________________________________

Photoshooty:

Alan Ovaska Photoshoot


Anne Wilk Photoshoot, 2014


Luke Stambouliah Photoshoot


Milena Lauseker Photoshoot


Mirjam Knickriem Photoshoot


Nadja Klier Photoshoot


+ nezařazené:

______________________________________

Susan v různých projektech:

18 - Allein unter Mädchen (2004, 2007)


Die Bergretter (2014) 5.01 Tödliche Abgründe


Poldové z Rosenheimu / Die Rosenheim-Cops (2011) 11.01 Der Preis der Schönheit


Doc Meets Dorf (2013)


Reef Doctors (2013)


Rosamunde Pilcher - Anwälte küsst man nicht (2014)


Sekretärinnen - Überleben von 9 bis 5 (2013)


Sex Up - ich könnt' schon wieder (2005)


Sen se stává skutečností / Utta Danella - Wachgeküsst (2011)


Vaterfreuden (2014)

______________________________________

A jako bonus: Susan Hoecke se v roce 2009 objevila ve 4 epizodách první série seriálu Der Lehrer (natáčených už 2007, vysílaných poprvé 2009) jako Corinna Sabic, která hned v první epizodě seriálu naváže úzké styky s hlavní postavou, titulním učitelem Stefanem Vollmerem (kterého hraje Hendrik Duryn, kdybyste náhodou nikdy nevkročili do tématu Franka Trabera Laughing ), aniž by Vollmer věděl, že se právě vyspal se svou studentkou. Fun ensues.

Ukázka:

>> 1.01 Der Neue
>> 1.02 Ahmed
>> 1.08 Corinna
>> 1.09 Britta

+ Susan a Hendrik na Blue Hour Opening Party, 6.2.2009
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takže Susan Hoecke (Dr. Isabel Frings ) končí a spoiler Dr. Frings zemřela z komatu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
lol wut
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Otcem na poslední chvíli/Vaterfreuden (2014)

Felix je mladý nezadaný muž. Jeho mládenecký život obrátí naruby jeho bratr Henne, který ho navštívi se svým mazlíčkem - fretkou. Jedna z Felixových dívek chce zkusit novou praktiku a Felixe si přiváže k posteli a pokape ho medem. Pak však jde telefonovat na terasu a fretka vykoná své. Felix skončí v nemocnici a už nikdy nebude moct mít děti. Ještě že na radu svého bratra nedávno daroval sperma, protože všichni jeho kamarádi mají rodiny a on by taky rád už měl dítě. Henne vezme vše do svých rukou. Pronikne do kanceláře spermobanky zjistí jméno ženy, která byla oplodněna jeho spermatem. Felix se s ní chce seznámit, ale první pokusy jsou neúspěšné. Postupně však najde způsob, jak s ní strávit volný čas. Felix ji přesvědčuje o svém otcovství, ale lékař v ústavu tuto informaci vyvrátí. Byla to všechno Hennova taktika, chtěl je prostě jen dát dohromady jako pár. Felix ale už ví, že právě ona je žena jeho života. Narodí se jim krásná holčička a k druhému těhotenství jsou opravdu použity uložené Felixovy spermie.


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Rosamunde Pilcher, e.Čekání na duhu/Anwälte küsst man nicht (2014)

Emily a Spencer jsou rozvodoví právníci, kteří se spolu sejdou u soudu. Už od začátku mezi nimi panuje napětí. A nejen pracovní...
Poprvé se spolu Emily a Spencer setkají na svatbě staršího bohatého muže a velmi mladé ženy. Pár se na poslední chvíli rozhodl pro předmanželskou smlouvu, ale pomoct jim s tím musejí tito dva právníci. Když odejdou z kostela, Spencer odveze Emily do hospody, kde si popovídají. Pak ale Emily odejde za svým otcem. Ten byl už několikrát ženatý, možná proto je Emily rozvodová právnička. Dívka se o svého otce stará velmi dobře, jsou jako přátelé. On má právě problémy se svojí snoubenkou, kterou si ve skutečnosti vzít nechce...
Emily se však se Spencerem setká záhy znovu, jejich klienti - modelka Clarissa Carringtonová a bodyguard Blake Hudson - se rozvádějí. Blake ženu podváděl, ale rozvod nechce. Brzy je jasné, že se manželé budou hádat o venkovské sídlo na jednom z ostrovů. Emily a Spencer se tedy sejdou na večeři, kde předloží své nabídky, ale to nikam nevede. Stráví spolu hezký večer a zakončí ho polibkem. Den poté u soudu nepracují dobře, a tak jim soudkyně nařídí, aby navštívili ono venkovské sídlo a ocenili ho, aby mohl být rozvod uzavřen. Cesta na sídlo je ale velmi komplikovaná a nic jim nevychází, takže nakonec musejí noc přečkat v nějaké stodole. Ráno dvojice zjistí, že stodola patří k sídlu, které hledali. Právníci se chtějí hned pustit do práce, ale ve vesnici právě probíhá slavnost, tak se rozhodnou slavit i oni. Na místě se objeví i Clarissa a Blake. Emily a Spencer popíjejí, zatímco se jejich klienti znovu dávají dohromady. Clarissa je navíc těhotná. Mezi Emily a Spencerem přeskakuje jedna jiskra za druhou, a proto není žádným překvapením, že se druhý den Emily probudí u Spencera v posteli. Překvapením ale je to, že se spolu na slavnosti vzali, což je místní tradice. A co víc - takto uzavřené sňatky jsou právoplatné.


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
film: Inga Lindström: Elin má každý rád/ Alle lieben Elin, 2016

Pre príťažlivú zdravotnú sestričku Elin (Susan Hoecke) jej práca dokonale napĺňa, svojim pacientom sa venuje telom i dušou, no predovšetkým srdcom. Do problémov sa však, žiaľ, dostáva až príliš často preto, lebo nevie, kedy držať jazyk za zubami – a práve pre svoju prostorekosť napokon príde o prácu na štokholmskej klinike! To ale nie je všetko, pretože aj Elin súkromný život čaká menšie zemetrasenie, pretože namiesto zásnub a svadby s dlhoročným priateľom Perom (Aleksandar Radenkovic) je z nej zrazu opäť slobodná a nezávislá žena, pripravená prijať novú výzvu v podobe práce súkromnej ošetrovateľky istého problémového pacienta v malebnom letovisku menom Trosa. Tým pacientom je bývalý vidiecky lekár Ingmar Andersson (Friedrich von Thun), od smrti milovanej manželky pripútaný na invalidný vozík, ktorý všetkým navôkol znepríjemňuje život svojou ufrflanosťou a deprimujúcim negativizmom - a obzvlášť svojim dvom synom, Claasovi (Christoph Mory) a Jörnovi (Nico Rogner). No Elin sa prekvapivo pomerne rýchlo podarí nájsť na starého mrzúta tú správnu páku a vrátiť ho znova do života. Zdá sa, že všetko je na správnej ceste, pretože všetci Anderssonovci si Elin úprimne obľúbia – a predovšetkým skladateľ Jörn, ktorému dokonca pomáha s otextovaním jeho novej piesne –, lenže... Lenže potom Elin vo svojej bezprostrednosti nevdojak zájde priďaleko – a urazený a nahnevaný Ingmar ju vyhodí z domu...!


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dr. Isabel Fringsová (Susan Hoecke)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma