AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
33%
 33%  [ 1 ]
3
66%
 66%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Přes mrtvoly (Tödlicher Profit)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




ZDROJ :TVinfo.de

Datum premiéry : 21.04.2016 20:15 na RTL
Natočeno:2015
Režie: Ralph Polinski
Scénář: Marc Hillefeld



Popis epizody :

Hrdinové z dálnice se stávají svědky svědky brutální vraždy mladého motocyklisty. Semir a Pavla okamžitě zahajují vyšetřování. Stopa vede do prostředí angažovaných squatterů, kteří užívají dostupné bydlení ve městě. Totožnost oběti je rychle vyřešena, jedná se o Jonase člena mladých squatterů. Problém, který se rovněž týká i Semira, nakonec on sám hledá přijatelný domov pro svou slátanou rodinu . Přece mu ale nezbývá žádný čas na soukromé pátrání po nemovitosti, protože seznam podezřelých je stále větší. Najednou se oba policisté dostanou do palebné linie. Semir a Paul si musí stanovit: Když jde o peníze, postupuje skoro každý falešně.


Ke shlédnutí


(Linky na stream ve vysílaní bohužel už nefungujou)

nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27


Hudba v dílu :

Van Morrison - Brown Eyed Girl
Katy Perry - Thinking Of You
Rage Against The Machine -Bombtrack


Trailer na epizodu:

https://www.youtube.com/watch?v=hJ6EeTvYE8E&feature=share&app=desktop


Sledovanost epizody
2,55 milionů diváků
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
toto dodo hledá DALŠÍ barák pro Tu-co-dělá-muže-šťastnými? XD můj ty světe XD

Navíc mi přijde, že skoro každý popisek už jsem viděla. Třeba ten autobus minule - to už tam bylo minimálně třikrát :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Docela nudnej díl Semir s Andreou koupili bývalý statek dnes tak za 3- na začátku Paulovo vstávaní a cvičení Very Happy bože ty jeho vlasy :Dsnad horší než Ben na začátku 13 série Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Statek? Laughing Laughing Laughing Laughing

Ona andrea je taková… hezky se strojí, nehty si lakuje, i u nohou, takový síťovaný punčochy nosí. A kdybyste viděl, jak to umí s pánama… Ovšem nevím, jestli bude do zemědělství. To jsem se jí zapomněl zeptat. Jestli by ji bavily takové ty naše věci jako dojit, kydat…

Já musela Laughing Laughing

A jinak statek je dobrá volba. To víte. Všechny ty krávy, slepice, svině... tam se bude andrea cítit opravdu jako doma Laughing už vidím, jak si hraje na selku a udržovatelku krbu (*chcípla smíchy*)

Jen poznámka: myslíte, že ten nebožák někdy pochopí, že strategie "co jeden manželčin milenec, to nový a větší barák pro ni" se mu dlouhodobě brzy přestane dařit a už před vůbec prvním krokem se mu přestane vyplácet? XD Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Very Happy tyo, úplně závidím někomu, kdo vstává ráno a takhle se usmívá. Ale to sou ti surfaři Very Happy mají zcela jiný pohled na svět.
Co se týče baráku: Problém je v tom, že každý scénárista si píše epky i do šuplíku, a když se mu nedaří vymyslet něco smysluplného, tak prostě vytasí zaprášené nápady, trochu je "učeše" a hodí do pléna. Proto se tu teď můžeme setkat s ne zrovna chytrou záležitostí s hledáním nového baráku, když už si ho vlastně vyhlídl v předchozím pilotu s Alexem. To, že hledá opět nový barák, je si myslím jen další chyba v kontinuu. Ale opravte mě pokud se mýlím.

Každopádně ale STATEK (nové sídlo rodu Gerkhanů Very Happy) tu ještě nebyl Very Happy Se asi potřebuje něčím silně zavděčit nebo co. Andrea měla v tom autě, když se na něho jeli podívat, neuvěřitelně pohrdavý pohled na facku lopatou Very Happy Přesto mě udivuje, že si může takový palác dovolit. Asi prémie nebo co Very Happy Dům je to ale ošklivý, nelíbí se mi...ble

Co se týče obsahu dílu, tak já sem s ním docela v klidu. Jako jo, zas nic nového: opět se vrací trapnohumor, naštvaní rusáci a dítě. Ale už tu byly i nudnější díly.

Dost se ale těším na další díl Wink Z upoutávek to vypadalo na docela slušné drámo Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
právě, taky se divím, jak se gerkhanovi z jednoho platu státního zaměstnance daří nejen živit vlastní dítě, velmi náročnou ženskou a její dvě děcka, ale ještě si užívat luxus. Obrovský barák s pozemkem, obrovské auto, po rozvodu a poté, co ho nevěrná andrea vzala milostivě zpět, hned další barák. To asi moc nedává smysl, pokud se živí poctivě XD. Ale tak víš co, Beretto... furt ještě jsou tady úvěry, lichváři...
Znáš takové ty story z Novinek.cz?
Ve stylu "behehehee, já jsem chudinka zadlužená ženská, nabrala jsem si milion úvěrů kvůli partnerovi, abych mu pomohla, aby mě 'MILOVAL' a abych se mu ZAVDĚČILA' a měli jsme se dobře, on mě pak kopl do zadku a nechal mě zavalenou dluhy"?
Člověk se jim diví a klepe si na čelo, co je to za vymaštené nanynky. A zároveň je lituje pro tu nutnost, že si musely ve své submisitivě kupovat něčí přízeň.
A pak mu podobnou bytost, akorát s knírem, předkládají za hrdinu Rolling Eyes Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Very Happy HAHA Wox, úplně vidím ten palcový titulek na úvodní stránce Bildu Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A jestli je to zborcený hnusný barák, tak co takové místo potřebuje?
Rekonstrukci.
Kdo dělá rekonstrukci?
Dělníci.
Kdo většinou dělá dělníka?
Chlapi. Většinou dobře fyzicky vybavení chlapi.
Myslím, že se tam andree bude nakonec moc líbit.
A to nebohé stvoření z Turecka jí to tentokrát zacvaká all inclusive - andrejka se v době, kdy bude otrok na ten její barák dřít, určitě nudit nebude Laughing Laughing Laughing


Myslíte, že tuhle andreaishappy část scénáře píše nějaká ženská, co smrtelně nenávidí muže a hluboce jimi pohrdá? Takže si vysnila svět, kde se daří potvoře, která na nikoho nebere ohledy, zatímco všichni okolo se jí plazí u nohou a když je ta noha nakopne, oni ji ještě opusinkují? Protože se skoro začínám bát, že jo XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Novej název Přes mrtvoly Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Přes mrtvoly (Tödlicher Profit)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma