AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Kobro, je to na vás! (Cobra, übernehmen Sie) - Pilotní film
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky





ZDROJ :TVinfo.de


Datum premiéry : 07.04.2016 20:15 na RTL
Natočeno:2015/300. epizoda
Režie: Franco Tozza
Scénář: Roland Heep, Frank Koopmann a Jeanet Pfitzer


Popis epizody :


Semir oslaví nejen své 20. výročí služby, on ještě dostane nového partnera: což je mladý kriminální komisař Paul Renner. Přece však oběma nezůstává žádný čas na to, aby se poznali, protože musí pronásledovat vrahy počítačového piráta. U mrtvoly najdou údaje o miliardáři Gideonu Linkovi. Semir a Paul chtejí najít vraha nebo ďábelský plán sledovat. Nyní oba dva musí prokázat, že fungují jako tým. A jako by nestačilo, Semir se náhle musí obávat o svůj vlastní život: kovová střepina -zbytek exploze - mu uvízla v hlavě. Jakékoli silné vibrace by mohly vyvolat fatální mrtvici. I když Semir se musí moc šetřit, rozhodne se pokračovat v hledání vraha. Jeho život visí na vlásku ...

Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222

Bohužel linky už nefungujou


nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27


Hudba v dílu :
The World (Is Going Up In Flames)-Charles Bradley
Don't Stop (Color on the Walls)- Foster The People
The Power- SNAP!
Sexy and I Know It- LMFAO
Superheroes- The Script

Trailer na epizodu:

Na facebooku Alarm für Cobra 11


Sledovanost epizody
2,87 milionů diváků
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Crewcz


Založen: 16. 10. 2014
Příspěvky: 18
Bydliště: Zlín, Czech Republic
Odpovědět s citátem
Kdo by chtěl sledovat nové díly online, tak může tady Smile http://www.stream2watch.co/live-now/live-tv/de/rtl-live-stream jede to přímo ve vysílacím čase jenom se musíte dostat přes reklamy a musíte mít nainstalovaný VLC přehrávač Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Admini, klidně mně na nějaký den zabanujte přístup, ale tohle musím...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Semir se náhle musí obávat o svůj vlastní život: kovová střepina -zbytek exploze - mu uvízla v hlavě. Jakékoli silné vibrace by mohly vyvolat fatální mrtvici. I když Semir se musí moc šetřit, rozhodne se pokračovat v hledání vraha. Jeho život visí na vlásku ...


To jako vážně?! Říkala jsem si, zda ten popis epizody není Apríl, ale po tom, co jsem to viděla na německém webu, tak jsem se jen rozbrečela... smíchy.
Tož, užijte si novou epizodu a třeba bude nový parťák fajn. Very Happy
(S tou veselejší notou v nové sérii to asi vzali hodně vážně.)

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A jaká byla pointa?
Že se semir bál zbytečně, protože žádný mozek nemá. Nutno říci, že pak by jeho zájem o andreu dával po všech těch letech KONEČNĚ logiku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Lol, Kájo, Tvá reakce mě dostala Laughing
Popisek je úžasnej. Samozřejmě úžasnej Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No jo a jsme tak kde to bylo zas exploze přestřelky vtipné scénky jaderné katastrofy ale jinak je to celkem dobrý návrat Charlotte byl jen krátkej a konečně epizoda s Nielsem a to dokonce pilotní Paul je celkem dobrej trochu připomíná Bena
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Safrapráce Very Happy odkazy nefungujou? to sem zase asi přišla o pěkné drámo při oživování nesmrtelného Semira Very Happy Dokážu si živě představit jak to asi mohlo probíhat. No nic, počkám si až to pustí volně. Já to vydržím Very Happy tuhle komédu si ujít nenechám. Dle reakcí co tu čtu to bude jistě zážitek. Juch! Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No já musím dát za 1 i když ten úvod byl trapnej a konec víc tak to byl dobrý díl,ani nebudu rátat kolik chyb bylo v tom flashbacku (7 duben 1996)doufám že nebudou zas jaderní katastrofy každej druhej díl nebo každej pilot myslel sem že koukám na kobru s Benem se mi to dost pletlo Paul je fakt skoro jako Ben kdyby nebyl blond bych si to fakt pletl humor je jen trochu a to je fajn že to není jako komedie co bylo ve 14 až 16 série s Benem to byly spíš pohádky,no co sem viděl ukázku s dalšího dílu tak byly na úvodu zas na dálnici tak doufám že budou i tam občas a nebude to jen o explozích,přesttřelkách a vtipných scének jako s Benem. Se mi néjak zdálo že se Hartík fart zamiloval do Susanny,nevím ale spíš by se k němu hodila Jenny,uvidíme jak to bude dál Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Abych se furt nevysmívala nevěrnici, jejímu paroháčovi a taky scénáristům za jejich nesoudnost, musím říci, že jsem fakt ráda, že je Susanna pořád těhotná! <3 doopravdy jsem se bála, že to s ní špatně dopadne. Tak snad i v pořádku porodí a bude šťastná, přeju jí to Smile

S Hartmuttem tvůrci překvapují, že by se hrnul do "náhradního" otcovství?
Hlavně nesmí být u porodu, tam by tu krev asi nedal Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Ehmm...mno, jak to jen kulantně zaonačit, aby to nevyznělo blbě....
no asi to vemu pěkně chronologicky od začátku, to bude asi nejlepší a první věc co je, a ta se mě teda fakt moc nelíbí, opening nového pilotu. Nemyslím rovnou tu úvodní scénku ve které se dostáváme do neexistujícího roku 1996, ale na to příjde taky řeč. Myslím novou úvodní znělku s novým parťákem, která je jen hromadou divných počítačově generovaných akčních scén, které mi moc nedávají smysl. U openingu s Alexem, tak tam alespoň konstatně probíhali nějakou halou a člověk měl pocit že tahle znělka má nějakou soudržnost. Tady je to shluk střípků se záběry na zbraň, mrak, skok, výbuch...was? Je to divné...ne ale zas tak moc jako alternativní realita v Kobřím podání. O tom se tu mluvilo hodně, a to už když se objevila první fotka s Erdou v háru opírající se o Báwo na boku. Sakrapísek, to je to tak těžký udržet alespoň nějakou kontinuitu s minulostí? Very Happy Tohle bylo jako by mi otočili kudlu v hlavě Very Happy doháje! Tohle se nedělá! A oni oslavují 20 let a ve vzpomínkovém videu nasekají chyb..vynechali vůbec něco v té scénce co by nedoslonili? Very Happy Já myslím že za plných sto bobov brudeři Very Happy tam není jediná pravdivá informace. Ale jako zas Erdouše vyžehlili stylově Very Happy krásný gigolo v zácviku, Erdy. Palec nahoru Very Happy
No a pak rychlá prolínačka na již známou scenérii řízené demolice v pohybu. Bez toho tu prostě nedokážeme žít Very Happy no a pak nastala ta trapná chvíle ticha s policejním sborem dechovkářů Very Happy Já myslela že pojdu smíchem. Nevím co bych dělala být na Semirově místě. Ještě že to zachránila Šéfová! Ach bože ano! Její přítomnost, byť nepatrná, háže na celý tenhle tiátr minimálně o 30% lepší světlo! Je to po úděsných 15 minutách první věc, za kterou sem upřímně ráda a pohladila mě po duši! Yes!
Bohužel pak už se ale rozjíždí hlavní zápletka dne a musím říct, že ultranudná. Já bych všechny ty internety zrušila I GOT THE POWER! Very Happy To bylo průhledné jak igelitové plavky a nezachránil to ani strach o nesmrtelného Semira s fešáckýma hodinkama, které mu dá navýsost cynický pán doktor Very Happy "Dobrejden, japak se máte? Blbě že? no jo to bude asi tím, že máte v kedlubně kusek špony, tak bacha na velký magnety hele Very Happy Tadyle máš čupr iWatch, které neumí nic jinýho, než pípat, když se tam objeví 120. WOW! Very Happy Super instantní migréna a dvojtý vidění k tomu, tak zas někdy Tschüss!" Very Happy
Škoda jen, že z toho Semir nebyl stejně vodvázanej jako neurolog. I navzdory tomu že má o "kolečko" víc, mu to v hlavě nepřestalo šrotovat, co se stane s jeho rodinkou, až mu začnou pípat hodinky (moderní verze zvonění hrany Very Happy haha, humor Very Happy). Společná rodinná večeře s jeho zdánlivě dlouholetým přítelem a parťákem mi dává nahlédnout pod povrch jeho rozhodnutí, že vlastně až zaklepe bačkorama, bude tu Paul, který se v pohodě může o jeho rodinu postarat. Děti ho mají rádi no a Andrea už to s jinýma chlapama přece umí taky, takže ta rozhodně nebude namítat Very Happy Cejtím blížící se reálnou smrt Semira Gerkhana, která dříve či později stejně příjde a tady se pro to začíná chystat půda. Lidi jsou stejně už dost otupení neustálými díly, ve kterých je Semir v ohrožení života, že když nakonec ta osudná rána příjde...nikdo tomu nebude věřit Smile Včetně mě Very Happy
"Strach" o Semíra se zvolna prolínal se "strahem" o Hartyho a jeho "obavami" o těhotnou "kolegyni" (jo jasně, kolegyni Very Happy ) V tom díle se v podstatě pořád někdo o někoho bál, jen já sem byla poměrně v klidu Very Happy .
Teda až na závěrečnou bitku v raketovém silu, která se pravidelně prokládala se scénkou porodu Laughing Laughing To nechceš Very Happy To byly kurňa nervy!! Very Happy Teda zejména ta bitka "Ranař x Semir" byla grandiozní Very Happy co to jako sakra mělo bejt? To byla choreografie? No úplný balet tyo Very Happy Semir se pod přetížením hroutí a typek si na něho bere sekeru, že mu de rozčísnou pěšinku, v tu chvíli vyráží na pomoc Renner a hodí po gaunerovi prázdnou bouchačku Very Happy ten dočista zapomene dokončit co započal a de si to neobratně vyříkat s vrhačem pistolí osobně Very Happy Jakože cože? Very Happy Tuhle sénu sem trochu nepobírala Very Happy Ale jo jinak v pohodě.
Heroický výkon je zakončen umírajícím hrdinou, jehož obětavá "smrt" je prolnuta s narozením nového života...ooooochchchchhc!!! Very Happy chápu tady je to vážné, bacha bacha, nahodit slzy vy cynici! Sad
.
.
.
Mám dojem že starý kocur Semir má zas o jeden život míň Very Happy
Ale ať na to zas furt nenadávám, mělo to i své světlejší chvilky. Třeba Akční komando Jenny a Kim Razz (ten bar byl luxusní. Číšníci měli epické inkognito oblečky Wink ), kamera fajn, ta roztřepanost mi nevadila, spíš mě dral oči ten děsivý střih. Maskéři si tali taky pěknou práci. Ta krev byla opravdu moc krásně namíchaná Very Happy já si nemůžu pomoct, ale když porovnám tuhle červenou a tu oranžádu za dob Bena tak to je fakt rozdíl.

Suma sumárum: Tenhle díl mi ani nepřišel svou kvalitou jako pilot. V pilotu s novým parťákem se s ním máme řádně seznámit. Má nám ho představit a ne, aby nás uvrhli hned do akce, která navíc svým obsahem připomíná běžnou, průměrnou epku.
Tady se na oslavách 300-tého dílu moc chlapci nepředali Sad a je mi to upřímně líto.
Za působení Alexe by to byla určitě řežba jako sviň. Bohužel se opět točíme v "humorné" tónině s nucenou příměsí "akce".
Co sem tak slyšela, tak tenhle piloťák byl i co do sledovanosti v Německu dost chudý a dost vážně se uvažuje o zastavení natáčení, nebo rovnou o ukončení seriálu.
Je to jako věta, kterou nechcete slyšet, ale víte, že jednou zaznít musí.

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já bych se na semirově místě toho, co se stane po jeho úhynu s Danou, skotačivou sekretářkou a jejíma děckama vůbec nebála - jak píšeš, andrea to s chlapama umí Laughing
taková ženská bude mít dalšího živitele, další mega auto, další BARÁK ještě než bude mít první (jejda, co to žvaním, ne první, ale PŘEDCHOZÍ, ono jich bylo daleko víc) hostitel pohřeb Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Chci to někde vidět, dá se to?

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
#sasadzdyej: jasně že se to dá Very Happy tohle nesmíš v žádném případě minout! Ale pohni si Smile Možná že to nechají ONAIR ještě dva týdny jako posledně, ale moc bych na to nevsázela Wink
nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
#Beretta - moc díky za tip. Četla jsem si Tvoji recenzi a nemohu odolat Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tenhle pilot se jmenuje Kobro,je to na vás 1 a 2 díl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobro, je to na vás! (Cobra, übernehmen Sie) - Pilotní film
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma