AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
80%
 80%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Vzpoura (Lockdown)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



zdroj: http://www.tvinfo.de/


Datum premiéry : 17.9.2015 21:15 na RTL
Natočeno:2015
Režie: Alexander Dierbach
Scénář: Marc Hillefeld



Popis epizody :

Semir a Alex našli diktafon a s jeho obsahem mohou přimět státního návladního Sandera k přiznání k vraždě Isabell Frings. Vyšetřovatelské duo chce Sandera v jeho vyšetřovací vazbě přimět k doznání a konfrontovat ho s důkazy. Ale dříve než se k němu dostanou, vypukne ve vězení vzpoura, kterou vede zločinec Marco Roman. Sander stojí rovněž na seznamu. Semirovi a Alexovi nezbývá než přistoupit na smlouvu s ďáblem: Pokud chtějí zachránit sympatického drobného kriminálníka Richie a jeho přítelkyni Nadju před vzbouřenci, musí spolupracovat se Sanderem. Ale jsou Sanderovy motivy poctivé nebo on nakonec zradí?


Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27

Hudba v dílu :
LIMP BIZKIT - SHOTGUN

Trailer na epizodu:

https://www.youtube.com/watch?v=JclQdTcufOk

Sledovanost epizody :

2,82 ml
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takový druhý pilot, byl lepší ještě než Vendetta tento dvojdíl. Ohodnotím až v dabingu ale zatím bych dal 2, zase příliš mnoho mrtvol a nakonec i samotný SPOILER SANDER za vraždu Isabel dostal co si zasloužil ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ne, ne a ne.
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tenhle díl se mi nelíbil. Děsil mne - upřímně.

Vím, že je to JEN seriál a že takové věci se neberou vážně, ale ...

To jako fakt museli udělat ty šílené scény vězeňské vzpoury? :O Bylo mi z toho... až hrůza ... Ale dobře, když to vezmu, tak nějak ze všech stran a objektivně, tak se ti vězni chovali, jako zvířata. Ne-li hůře. Takoví velcí predátoři, kteří se ženou a bourají zdi, jen aby ukázali svoji sílu a aby polapili a usmrtili. Pardon, ale některé scény byly hnusné.
Hnali se, jako neřízené stádo zabijáků ... Což, chválím režiséra, za perfektní práci.

A teď subjektivně, přesto že je to JEN seriál.
Propána, kdybych tohle zažila, jako místní bachař, mám z toho hrůzu a noční můry do konce života. Jo, pokud by mne hned neumlátili židlí. :/ Ta zloba, vztek a běsnění těch vězňů by se mi připomínalo, snad i při mytí zubů. Byla bych na prášky.
(Vlastně se to režisérovi dost povedlo zachytit, když to ve mne zachovalo tohle všechno Very Happy)

Takové věci vždycky beru asi vždycky hrozně osobně, nebo co ... /hobby deformace/. Tohle mne vždycky děsilo - taková ta neřízená zlost - prostě jen zabít, nebo zmrzačit. A zbraní může být všechno.
Chudáci bachaři. Úplně jsem je, u toho svého počítače, litovala. Fak a to opravdu bych nechtěla být v jejich kůži. Je to jejich práce a tohle je jistá hrozba - ale být umlácen židlí, to snad nechce nikdo - jenom protože místní vězeň je šílenec a psychopat. Brr.
Nemohla jsem se na to místy ani koukat. Takže fakt nechápu, promiňte, že se to vůbec někomu mohlo líbit (když nezahrnu fakt ubohou zápletku, kdy bylo "upo" jasné, že SPOILER: Sander není andílek). Bylo to děsivé, pro mne o to více, protože v takových věcech, svým způsobem "chodím". Sad

A když už jsme u té zápletky...
Jůůů, honička s motorkáři - to tu ještě nebylo, nebo jo? Rolling Eyes Laughing No a samozřejmě - bouračka nemohla chybět Very Happy
Tu zápletku se SPOILER: Sanderem vynechávám úplně - nelíbila se mi. Bylo to hrozně předvidatelné a průhledné. Navíc se stále roztřesenou (rado by akčně míněnou) roztřesenou kamerou nebylo nic moc pořádně rozeznat a všecko bylo tak hekticky rychle, že to už prostě nebaví. Mně to prostě takové to hektické seriály, kdy ani nevíš, co už se děje, protože je to tak rychlé všecko - to mne prostě vždycky hrozně mrzí, protože by trošku uvolnění a klidu mnohdy mohlo seriálu, jedině přilepšit. Wink

No, díl byl příšerný, vy víte proč Very Happy A zápletka chudá a roztřesená kamera mne štvala. Hektičnost dílu jenom uškodila.

Proto dávám za slabou 4.


S.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Chápu sasadydzej, že tě díl rozrušoval Smile ale já osobně takovou notu u kriminálky dost vítám. Zvláště, jadnáli se o Kobru, která takových epizod moc nemá a tím spíš je potřeba takovouto raritku ocenit Wink
Jen mě dost zaráží zjevná laxnost a flegmatičnost šefika věznice, když se mu tam zvířátka splaší, pošle jim tam do rány sotva pět těžkooděnců a kouká co se bude dít Very Happy A to je tam posílá, až když už je situace dost v kýblu. Nevím no..moc to nevychytal Very Happy
Vůdce smečky luxusní slizák, úplný démon jo jo..krásná práce. Sander ovšem taky stojí za povšimnutí. Jen opět škoda, že si nezahrál déle. Miluju tyhle obojaké postavy. Komplexnost taky nebývá v Kobře zvykem, proto mi bude moc chybět tahle řada, kdy se i na pozadí odvíjel příběh.
Kladné body i za honičku na motorkách a nehodu, po níž se vyděšený Semir vrhá vynadat Alexovi za jeho bezhlavou jízdu Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Beretta: Naprosto s tebou souhlasím!!

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tenhle dvoj díl naprosto super SPOILER Sander koněčně dostal co si zasloužil za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vzpoura (Lockdown)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma