AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
80%
 80%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Bez milosti (Ausgelöscht) první část
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj : http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11



Popis epizody :

Při oslavě Bonrathova 40.ti letého výročí služby u dálniční policie dochází k atentátu. Semir, Alex a jejich kolegové jen těsně uniknou smrti. Brzy se ukáže, že za atentátem stojí obchodník se zbraněmi Grundmann, kterému je dálniční policie společně s LKA vyšetřovatelem Markusem Hoferem na stopě. Ale Grundmann nedělá špinavou práci, dělá ji tzv. "Čistič, člověk z podsvětí,kterého si Grundmman najímá, aby zničil důkazy, odstranil svědky a jakékoliv problémy k řešení. Ale kdo je Čistič? A co když se mu podaří úder zopakovat? Semir a Alex sledují jeho stopu a je třeba si uvědomit, že oni byli podvedeni. Neboť " Čistič" není nikdo jiný než Markus Hofer, jehož práce na LKA mu umožňuje Grundmannovi krýt mnoho let záda.. Jak Hofer vybuchne, bude to příliš nebezpečné pro Grundmanna. Obchodník se zbraněmi se chce se ho zbavit. To je fatální událost. Hoferův malý syn zemře puškou odstřelovače. Grundmannovi se podaří uniknout. Od té doby mají policisté co dělat se složitým soupeřem, kerý je vždy o dva kroky vepředu a jeho slepá pomsta ho nakonec žene do extrémů. Na konci nemilosrdného honu Semir a Alex nemůžou zabránit tomu, aby tento případ skončil katastrofou, někdo z dálniční služebny musí zaplatit svým životem…


Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Hudba v dílu :

Kool & the Gang - Fresh
Kool & The Gang - Celebration

bude doplněno


Datum premiéry :

Čtvrtek 19. 03. 2015, 20:15 na RTL


Trailer na epizodu:

https://www.youtube.com/watch?v=rjWDiVGSK8o


Sledovanost epizody :

3,21 ml
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Musím dát za jedna, protože to byla naprosto dechberoucí, luxusní epizoda. Ale ještě jsem nedokázala rozdýchat, co všechno se tam stalo... Sad Sad

A nepochopili jste někdo, prosím, co se stalo Almaře? Jestli... opravdu umřela? Něco takového tam říkali, ne? Sad Proto ji nahradí ten nový návladní? Nebo je jen v kómatu? Nerozuměla jsem jim, ale v článku v novinách bylo "stirbt"... Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Crewcz


Založen: 16. 10. 2014
Příspěvky: 18
Bydliště: Zlín, Czech Republic
Odpovědět s citátem
Musím se přiznat, že to byl hodně drsný díl, ale musím se přiznat, i když je mi skoro 16, tak my o Dieterovi smrti ukápla slza. Ale nejhorší je, že Jenny mu nepomohla Sad Bude ho veliká škoda Sad. Zbohem Dietere Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak ten konec si mohli odpustit, celé to bylo tragické, tolik vražd v jednom díly a Bonratha mi je nejvíce líto, takovou smrt si nezasloužil a co je nejhorší může zato Jenny, jsem zvědavý jak se to vyvine dál ale už asi vím proč tam bude ta nová psycholožka. Zástupkyně Schrankmanová to schytala také tak pokud jsem to pochopil tak nyní skončila i ona. Dílu dávám 1 i když Bonrath mi je líto
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak to jsme to pochopili stejně... Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Scénáristé potřebují pořád někoho vraždit. Tu Dietrovu smrt pěkně z****ily. A taky nechápu, proč za jeho smrt muže Jenny. Vždyť ona se jenom sama zachránila, ikdyž je fakt, že německy neumim ani píp, takže jsem tomu vůbec nerozuměl. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No může zato protože ten otec toho syna se jí chtěl pomstít a ona může za smrt jeho syna tak proto a nechápu proč tam stála jako taková ehm... klidně kdyby se rozběhne ho zachrání, už to vypadalo fajn a myslel jsem že Dieter uteče s auta. Já fakt nechápu scénáristů, od návratu Andrého berou fakt nějaké drogy nebo něco, jinak si to neumím vysvětlit .. Sad Když nebylo v této části 5 vražd tak ani jedna ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Každopádně zajímavý díl, těším se na češtinu (popř. slovenštinu), protože dnes jsem fakt nerozumněla ani A Very Happy ale jinak opravdu díl zajímavý od začátku do konce - škoda toho smutného konce no...jsem zvědavá, jak to bude pokračovat příští týden Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jenny nemohla Dietera zachránit.

Za prvé, byla pořád v šoku z toho kluka (na tohle bude potřebovat odbornou pomoc, poté, co bych viděla, jak kvůli mně umře dítě - protože zrovna tohle vnímám jako její pochybení, přímo před mýma očima, bych nebyla ani schopná chodit...). Vážně nechápu, jak mohla dále takhle fungovat, je neuvěřitelně silná.

Za druhé, myslela si, že je Dieter těsně za ní, když se plazila pryč. Až když slyšela, že kulka Bonratha zasáhla, otočila se a viděla, že dostal druhou. Padl k zemi. Bylo na ní vidět, že chce běžet zpět... ale Dieter zavrtěl hlavou. Bylo mu jasné, že zemře: buď ho trefí do hlavy, nebo se trefí do nádrže. Bylo zbytečné, aby umřela i Jenny.

Takže Dietera bych jí rozhodně nevyčítala, mohla zachránit sebe, nebo nikoho.

Mimochodem, to, že Semir spadne s autem z útesu, vyskočí a skáče kozáčka nás bohužel naučilo, že v Kobře kladné postavy přežívají, pokud je u toho další klaďas. Semir by se asi vrátil a i s parťákem by to přežili. Ale chudák Jen bude muset žít s tím, že ten den viděla dvě vraždy... a s jednou, tou osobní, nemohla vůbec nic udělat...

Neřekla bych, že scénáristi na něčem ujíždějí... jen dělají vše syrovější...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Spíš reálnější než syrovější a je to imho dobře. Škoda, že s tímhle writingem nepřišli dřív, když mě to ještě zajímalo. Ale mohli by ho procvičovat i jinak než vražděním.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jn ale tušil sem že Bonie dopadne jak Hotte ale ne až takhle Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Vážně nechápu, jak mohla dále takhle fungovat, je neuvěřitelně silná.


A taky hraná...! Very Happy Myslim, že by nikdo nedokázal unést to, že zabije dítě a pak mu ještě umře parťák. Asi bych se na místě Jenny zastřelil sám. Nechápu, proč si všichni myslíte, že jeho smrt byla krutá - ano, byla krutá, ale krutá je každá smrt. Když toto srovnáte s třeba Tomovou smrtí, tak je to skoro nic. Schytal náboj do nohy a do ruky, to se stalo v Kobře kladné postavě milionkrát. A kdyby tam byl namístě Dietra Semir, tak by vylez ven a křičel: ,,Je tu nějak horko"! Laughing

Ale fakt Dietra nemuseli zabít... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU napsal:
Myslim, že by nikdo nedokázal unést to, že zabije dítě a pak mu ještě umře parťák. Asi bych se na místě Jenny zastřelil sám.


A viděls trailer na další čtvrtek? Smile Byla tam sesypaná... Very Happy A nezastřelil by ses, tomu nevěř. Myslím, že jí to ještě ani pořádně nestihlo dojít... a jasně, hrané to je, ale neskutečně dobře hrané. Za tu paniku, hraničíčí s hysterií, kterou Katrin předvedla především u toho kluka, by si zasloužila nějakou cenu Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Schrakmannová odešla do důchodu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak aspoň že tak, díky za info Smile a nevíš, co teda znamenal ten titulek o úmrtí?

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
jindrasb


Založen: 05. 11. 2015
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
nedá se teĎ někde sehnat tahle epizoda ? i ten druhý díl? díky za odpověĎ
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ahoj odkazy na stažení epizod už tady bohužel nebudou pro autorský práva RTL
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Díl ze začátku fajn ale ten konec sem už čekal bylo to smutný hlavně Jenny ke konci Sad za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl byl pro mě šokující, hlavně Dieterova smrt... Sad Nejdřív Hote a teď i Dieter... Úplně od začátku jsem to bohužel nestihla, viděla jsem to až od scény,
jak stál Semir u hrobu Dietera na hřbitově...

Také si myslím, že tenhle díl by zbytečně drsný a také nějak přibylo mrtvých, na Jenny se hodně podepsala Dieterova smrt.

Schrankmanová odešla do důchodu, no zaplať pánbůh, čarodějnice jedna, jak já tu ženskou neměla ráda, byla stejně příjemná jako
osina v zadnici, vím, že ta herečka za to nemůže...

No akce kopec, ale ten smutný děj si mohly odpustit...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
První část byla skvělá a velmi akční. Stejně tak druhá. Nechápu proč to tu na foru je rozděleno...

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bez milosti (Ausgelöscht) první část
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma